PDA

Переглянути повну версію : Сервіс на вул.Хімічній, 4 (переїхав з Городоцька, 224)


cat
25.09.2007, 11:22:35
прикол того сервісу в тому шо він спеціалізується тільки на БМВ. Тобто вони вже не одну беху бачили і збирали після розмитнення навіть самі нові 750. Ціни трошки вищі за всі сервіси але явно не такі дорогі як Христина.
І саме головне шо директор того сервісу - Чапюк Валерій, якийсь час в бундесі на заводі БМВ працював і на Христині. Тому досвід має!


Координати:
8-067-314-56-78 Чапюк Валерій Миколайович
244 49 52

Нова адреса - вул.Хімічна, 4

Схема доїзду:
24446

Alex
20.10.2007, 20:10:16
прикол того сервісу в тому шо він спеціалізується тільки на БМВ. Тобто вони вже не одну беху бачили і збирали після розмитнення навіть самі нові 750. Ціни трошки вищі за всі сервіси але явно не такі дорогі як Христина.
І саме головне шо директор того сервісу - Чапюк Валерій, якийсь час в бундесі на заводі БМВ працював і на Христині. Тому досвід має!

я свой низколетящий самолет обслуживаю только там. Люди свое дело знают и я все время после визита к ним остаюсь полностью доволен !

Кароче - всем рекомендую !

UKRMAIL
21.10.2007, 18:40:22
Дякую за тему, як раз шукав нормальний сервіс по бмв , а то є деякі дрібниц і які сам усунути не зміг . А є телефон до них?

Alex
21.10.2007, 19:43:00
Дякую за тему, як раз шукав нормальний сервіс по бмв , а то є деякі дрібниц і які сам усунути не зміг . А є телефон до них?

у меня есть мобильный Валеры, но я наверное не имею права его раздавать :(

Vice
21.10.2007, 19:48:28
Alex, так подзвони запитай чи можна привести ще одного клієнта або спитай стаціонарний і поможеш людині, тай інфа про сервіс буде :)

cat
21.10.2007, 19:56:06
Алекс, маєш право, він ж роздає візитки з номером своїм всім!

UKRMAIL
21.10.2007, 20:08:34
Alex - порядочный человек... Но я ведь не прошу личный ном.. Я прошу служебный..
Коммерческая структура все таки немного другая песнь..
Где находиться ул.Авиацийна? ...Как проехать туда.

Чуток офтопа.
PS: Не работает левая подкачка и привод задней шторки... И надо бы и капот выставить... И тогда я гордо скажу - Идеал
PPS:Надо бы фишку фтыкнуть , выклюить "Инспекшин", и посмотреть, грили ребята какой-то датчик не работает .

Alex
21.10.2007, 20:53:43
UKRMAIL, я написал тебе в личку на форуме ЛТК. Тут пока к сожалению ПС не включены

P.S

а проехать туда сложно.. мне первый раз туда дорогу показывали :) Запутано чуток там.

cat
12.11.2007, 12:12:11
Кароче троха розчарував мене той сервіс - Валєра не захотів міняти масло якшо я своє привезу - тікі його масло і його фільтр. А має він тікі Кастрол Магнатек, тобто якшо я хочу інше масло то в нього не вийде помніяти.... трошка наряжна фішка...:(

Yura
01.12.2007, 18:38:35
Кароче троха розчарував мене той сервіс - Валєра не захотів міняти масло якшо я своє привезу - тікі його масло і його фільтр. А має він тікі Кастрол Магнатек, тобто якшо я хочу інше масло то в нього не вийде помніяти.... трошка наряжна фішка...:(

Мабуть, він просто не хоче відповідати за якість твого масла та фільтра - якщо тобі не дай Бог втюхають якесь фуфло, і движок піймає клина, то щоб не приїжджав до нього з претензіями. А за своє масло і фільтр він відповідає. На мою думку, такий підхід свідчить на його користь.

cat
02.12.2007, 14:32:36
На мою думку, такий підхід свідчить на його користь.
ну це спірне питання, хай тоді пропонує ширший вибір масел а не тікі один тип.
і взагалі причина була явно не така бо він мені відповів дослівно так:
"а... якшо в вас своє масло і фільтр то мені не цікаво міняти бо в мене тут купа машин і розпихати їх всіх шоб тут за 20 грн поміняти масло мені нецікаво... я не буду міняти"
ну то скажи більшу ціну за заміну якшо така справа...
а взагалі в мене ще раніше були деякі претензії до того сервісу бо там збирали мою беху після розмитнення кузова - вони наламали дров потім і дешо з того могло закінчитись для мене фатально....

Yura
03.12.2007, 11:11:54
і взагалі причина була явно не така бо він мені відповів дослівно так:
"а... якшо в вас своє масло і фільтр то мені не цікаво міняти бо в мене тут купа машин і розпихати їх всіх шоб тут за 20 грн поміняти масло мені нецікаво... я не буду міняти"
Ясненько. Ну це в нас майже всюди такий підхід до ведення бізнесу - якщо клієнтів багато, то ними починають перебирати. В принципі мали б чіплятися за кожного, тому що сьогодні ти приїхав міняти масло за 20 грн., а завтра, якщо сподобалося, приїдеш, наприклад, на ТО, на якому можна явно більше грошей заробити.

а взагалі в мене ще раніше були деякі претензії до того сервісу бо там збирали мою беху після розмитнення кузова - вони наламали дров потім і дешо з того могло закінчитись для мене фатально....
Чого ж тоді на початку теми хвалив їх? ;) Чи ще не знав про проблеми зборки?

cat
04.12.2007, 14:31:08
Чого ж тоді на початку теми хвалив їх? ;) Чи ще не знав про проблеми зборки?
ше тоді не знав а тепер вже знаю!

CONFIG
05.12.2007, 09:51:21
Недолік того сервісу що він знаходиться фігзнаде.. приїжджаєш на діагностику, потім мусиш їхати за деталями в магазин, потім знов записуватись.. часу то скільки тратиться. От в мене зараз шось стукає.. я поїду на діагностику, мені скажуть то і то, потім поїду в магазин то всьо куплю і мушу знов до них їхати. Можна звичайно когось попросити щоб купив необхідне, але ж то як незручно і скільки часу забирає.

muk
10.12.2007, 18:30:17
Так все ж таки є стаціонарний телефон на цей сервіс?

Nazik
19.12.2007, 21:28:38
Я теж туди часто їжджу. Мав в них збирати свою машини але все повернулось в кращу сторону і взагалі її ніхто не розбирав, переїхала сама.

Телефон завтра напишу на цей сервіс, бо візитка в гаражі в машині. Цей Валєра здається колись був директором Христини. Претензій в принципі не було, все робили нормально. Єдиний мінус це дійсно те, що добиратись трохи далеко (мені наприклад не далеко туди) і впереше цей сервіс буде знайти важче ніж шрот Миколи. Зараз там на сервісі здається відкрили ще один бокс, так що може і не завжди треба буде тепер записуватись...А і ще прікол що можна по телефону записатись, не обовязково приїжджати.

Nazik
20.12.2007, 16:59:06
Отже телефон на цей сервіс:

8-067-314-56-78 Чапюк Валерій Миколайович

Валерій Чапюк
04.02.2008, 14:13:00
Добрий день всім. Сьогодні знайшов цей сайт і прочитав відгуки про свій сервіс. Дякую за добрі слова і за критику. Щодо цін у мене на сервісі, то стараємося догодити всім клієнтам, тут завжди можна поторгуватися про вартість якщо вона здається зависокою. Подзвонити можна за тел. 8 067 314 5678 або 8 050 508 7473, в будь- який час (в межах розумного). Віддаленість розміщення сервісу від центральних доріг пов'язана з вартістю оренди.
Щодо відмови в заміні масла для авто, то приїдьте до мене і я в якості компенсації зроблю ультразвукову чистку форсунок для Вашого авто за дуже низькою ціною.

cat
04.02.2008, 14:33:56
Щодо відмови в заміні масла для авто, то приїдьте до мене і я в якості компенсації зроблю ультразвукову чистку форсунок для Вашого авто за дуже низькою ціною.
життя так склалось шо мене дістали всі майстри і сервіси і вживана БМВ яку поагрегатно ввозили в Україну і яка ламалась через день.... тмоу було прийяте рішення купити новий автомобіль іншої марки. Дякую.

Валерій Чапюк
04.02.2008, 14:47:10
Прошу. Але якщо виникне необхідність через деякий час помити форсунки в новій машині то пропозиція залишається в силі.

Alex
04.02.2008, 15:01:32
Валерiй Миколайович,

Во первых я очень рад что такой человек как Вы появились на этом сайте ! Это несомненно добавит сайту огромной информативности и полезности для поклонников БМВ !

У меня к Вам такой вопрос - Вы занимаетесь инсталляцией прямоточных систем, например от фирмы Supersprint ? Если да - то Вы сами их достаете или про это нужно поволноваться заказчику ? И еще - Вы устанавливали LSD(http://www.lsddoors.de/de/) двери на БМВ, и могли б заняться таким делом, если б возникла такая потребность ?

Валерій Чапюк
04.02.2008, 15:14:11
Недолік того сервісу що він знаходиться фігзнаде.. приїжджаєш на діагностику, потім мусиш їхати за деталями в магазин, потім знов записуватись.. часу то скільки тратиться. От в мене зараз шось стукає.. я поїду на діагностику, мені скажуть то і то, потім поїду в магазин то всьо куплю і мушу знов до них їхати. Можна звичайно когось попросити щоб купив необхідне, але ж то як незручно і скільки часу забирає.Зараз за деталями їздити вже не потрібно, все буде доставлено кур'єром. Стосовно запису то я встановив ще один під'йомник і черга стала дуже маленькою. Так що запрошую.

Anesteziolog
04.02.2008, 15:23:46
Компютерною діагностикою ви займаєтесь??

Валерій Чапюк
04.02.2008, 15:28:40
Валерiй Миколайович,

Во первых я очень рад что такой человек как Вы появились на этом сайте ! Это несомненно добавит сайту огромной информативности и полезности для поклонников БМВ !

У меня к Вам такой вопрос - Вы занимаетесь инсталляцией прямоточных систем, например от фирмы Supersprint ? Если да - то Вы сами их достаете или про это нужно поволноваться заказчику ? И еще - Вы устанавливали LSD(http://www.lsddoors.de/de/) двери на БМВ, и могли б заняться таким делом, если б возникла такая потребность ?
Дякую.
Стосовно прямотоків та дверей - ще таких не ставили, але на мою думку цікава ідея, особливо про двері. Стосовно фірми Supersprint, - я поцікавлюся в поставщиків про можливість закупки. Через деякий час можна буде уточнити по телефону про результат.

{ додано через 7 хвилин }
Компютерною діагностикою ви займаєтесь??Так займаємось. Вартість від 50 до 75 грн. Правда деякі машини комп не бачить :(

Anesteziolog
06.02.2008, 20:48:07
Сьогодні був на Авіаційній. Сервіс мені дуже сподобався. Єдиний мінус- трохи далеко але і то відносно кому. плюсів дуже багато. Познайомився з Валерієм Чапюком. Дуже хороший дядько. Поважаємо. Запаяли шлейф. Все зробили оперативно та кваліфіковано. Професіонали. Мені ше знижку навіть зробили. Всім раджу.

Just be
12.02.2008, 22:17:25
Був сьогодні там, вирішив проблеми з аірбегом та сигналом. Зробили все класно, задоволений всім, і ціни порадували.

Nazik
13.02.2008, 01:30:31
І я сьогодні там побував. Поміняв велику частину ходової, також зробили все добре і ціною як завжди задоволений. Шарові ті які я привіз не підійшли і зразу була можливість придбати інші, ті що треба, чим я дуже задоволений, що не прийшлось би завтра їхати купувати їх і знов на сервіс.

Валерій Чапюк
13.02.2008, 03:13:56
Оголошую акцію для членів клубу: ультразвукова чистка бензинових форсунок ( демонтаж/монтаж форсунок + чистка: 4 циліндровий двигун - 150 грн. 6 циліндровий двигун - 200 грн. 8 циліндровий двигун - 300 грн. 12 циліндровий - 400 грн.)

Anesteziolog
13.02.2008, 19:59:34
ультразвукова чистка бензинових форсунок А шо дасть?? бензини буде менше їсти??

Foxer
13.02.2008, 23:27:47
Оголошую акцію для членів клубу: ультразвукова чистка бензинових форсунок ( демонтаж/монтаж форсунок + чистка: 4 циліндровий двигун - 150 грн. 6 циліндровий двигун - 200 грн. 8 циліндровий двигун - 300 грн. 12 циліндровий - 400 грн.)
А дизельних?

Валерій Чапюк
14.02.2008, 03:03:49
При такій очистці вимиваються лакові та інші відкладення всередині форсунки, покращується якість факелу розпилювання бензину,нормалізується продуктивність форсунки. Авто краще заводиться з холодним двигуном, рівномірніше працює на холостому ходу та при наборі швидкості. Рекомендується мити раз на 10-15 тис. км. Чим довше авто іздить на нашому бензині - тим більший ефект. "Свіжопригнані" авто не потребують такої процедури, оскільки їздили на якісному паливі. Сама чистка складається з декількох етапів: демонтаж, перевірка герметичності сідла, перевірка якості розпилювання, перевірка продуктивності, далі власне ультразвукова чистка, потім знову перевірка герметичності сідла, якості розпилювання і продуктивності,установка форсунок на двигун.
Дизельні форсунки на жаль мій стенд не миє.

cat
14.02.2008, 17:15:05
потім знову перевірка герметичності сідла,
форсунки фірми Siemens часто мають виробітку і після очистки герметичність порушується і після цього можуть бути проблеми з заведенням після короткочасної стоянки бо буде заливати свічки....

Shurikoff
15.02.2008, 16:46:54
Сегодня был на сервисе,Валера решил мою проблему за 20 мин,я очень рад Большое Спасибо.
:)

Валерій Чапюк
19.02.2008, 19:23:25
форсунки фірми Siemens часто мають виробітку і після очистки герметичність порушується і після цього можуть бути проблеми з заведенням після короткочасної стоянки бо буде заливати свічки....

Так, таке теж буває, але негерметичність сідла буде видно зразу після мийки під час перевірки. Така форсунка відбраковується та замінюється (все одно вона навіть до мийки не давала нормального факелу розпилювання бензину).
P.S. Акція по мийці форсунок продовжується :).

Hot Like Ice
24.02.2008, 20:11:24
23.02.2008 відвідав сервіс на вул. Авіаційна, 7
Результатом залишився більш ніж задоволений, персонал кваліфікований, відношення до клієнта етичне, прекрасні ціни, знижка для клієнтів клубу. Відтепер буду обслуговувати свій автомобіль виключно на сервісі Валерія Миколайовича, від ходової до заміни мастила. Нажаль, з самим власником познайомитися не вдалося (На час мого перебування Валерій Миколайович був хворий), але самого спілкування в телефонному режимі вистачило, щоб зрозуміти - відношення до клієнта на високому рівні. Не обійшлося без поганих новин... Двигун мого автомобіля потребує капітального ремонту, а часу в мене, в звязку з роботою, обмаль. Надіюся, домовитися з Валерієм Миколайовичем про швидкі сроки виконання данної процедури, якщо це можливо. Також хотілося би знати бюджет "капіталки"... Мотор М43 на розбірці коштує близько 350$ - 400$, капітальний ремонт, за попередньою оцінкою фахівців сервісу близько 1000$

Валерій Миколайович, чи можна взнати список запчастин потрібних для ремонту, та їх безпосередню вартість, я хочу порівняти ціну по якій іх може дістати мені клуб 8-)

Я розумію, що мотор з іншого автомобіля може бути в такому ж стані як мій, і ближче схиляюсь до ремонту, але іноді бувають моменти коли можна дістати мотор з автомобіля "на ходу", продіагностувати його, перевірити, що суттєво знизить мої затрати.

Валерій Чапюк
09.03.2008, 12:22:49
Бюджет капремонту в декілька разів перевищить вартість двигуна з розборки, але капремонт займе значно біільше часу ніж сама тільки заміна двигуна. Так що якщо авто не може довго простоювати, то варіант з розборки для Вас може бути кращий. Чому пишу "може бути"? Тому що таких моторів з розборки може прийдеться поміняти два або три, а тоді вже по часу буде програш в порівнянні з капремонтом. Крім цього після ремонту двигуна його вистарчить декілька сотень тисяч кілометрів пробігу.

Валерій Чапюк
09.03.2008, 19:16:43
Зробив за допомогою "Google Earth" схему доїзду до мого сервісу, може комусь знадобиться :)

EmOne
10.03.2008, 12:35:25
Люди ніхто незнає на Авіаційну стаціонарний телефон? Дзвоню на мобільні ніхто трубки нбере .. Хочу підїхати зараз і незнаю чи сьооні вони працюють????????????????????????????????????????????????????????????????

Rostixbmw
10.03.2008, 12:37:25
Не працьують . Стаціонарний відсутній .

EmOne
10.03.2008, 12:39:45
Курча(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( Чого автомайстерня не має працювати сьогодні? ........ Шо сьогодні церковне свято?....... Хіба шо святкують перший день Посту.

{ додано через 2 хвилини }
Валерій Чапюк, п.Валерій хочу до вас давно заїхати взнати чи у вас добрі ціни і якість роботи, та от тільки вічно з часом скрута.
Мене цікавить галогенки.Справа в тому шо вони мені абсолютно нетреба. Але мені пригнали машину з такою фігньою шо там де вони мають бути одна накладка є а іншої немає тобто виглядає як одноглазий Джо))))))))) Я взнавав говорять просто таки смішні ціни тобтто від них плакати звичайно хочеться .але ...мене цікавить НАЙдешевші які тільки в природі існують шоб просто закрити місце. В мене 318і Е 36.
Цікавить мене яка вартість зробити розвал сходження, заміна саліндблоків і шарової.
Ну і люк треба зробити який не працює але то я думаю його перше треба показати.
Буду вдячний за відповідь.

P.S. Ц епитання я ставив в іншому розділі п.Валерію але може він його там не прочитав і воно там не актуально тому тут вставив.
Можливо речі які я тут запитав на цьому автосервісі хтось з форумчан робив??? Поділіться інформацією щодо цін. ???????????

Валерій Чапюк
12.03.2008, 00:47:03
Ми працюємо з понеділка по п"ятницю з 10 до 19 год. В суботу з 10 до 14 год. Державні та церковні свята та неділя - неробочі дні. Стаціонарний телефон відсутній. По цінах на роботу я вже сьогодні дав Вам відповідь телефоном, а що стосується ціни на запчастини - то для ідентифікації автомобіля потрібно 7 останніх знаків номера кузова, завдяки їм можна буде правильно підібрати запчастину і вияснити ціну.

Hot Like Ice
16.03.2008, 19:26:06
Перше враження було хибним.... Не просто хибним, а кардинально протилежним враженню на даний момент.... Відкинемо емоції і зосередимося на фактах.

Візит №1

Мета: Заміна гідрокомпенсаторів, заміна ремня і роліка кондиціонера, заміна гальмівних шлангів, комп'ютерна діагностика.

Результат:

Компенсатори, ремінь і ролік замінено, діагностика зроблена. Гальмівні шланги не замінено по причині того (зі слів фахівця), що - "Я один сьогодні (була субота), потрібен хтось, щоб тримав, а я відкручував."

В процесі роботи виявлено несправність бензонасосу, необхідність заміни віськомуфти, гофри впускного клапана, шлангу вентиляції картера, дифузора вентилятора і необхідність КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ ДВИГУНА.

При заміні гідрокомпенсаторів були збиті фази газорозподілення, через що мотор різко втратив потужність, а також пошкоджена різьба на чотирьох болтах клапанної кришки.




Візит №2

Мета: Заміна бензонасосу, віськомуфти, гофри впускного клапана, шлангу вентиляції картера, гальмівних шлангів, дифузора вентилятора, ремонт щитка приладів.

Результат: бензонасос, віськомуфта, гофра впускного клапана, шланг вентиляції картера, дифузор вентилятора замінено.

Гальмівні шланги не замінено по причині того, що при демонтажі гальмівних шлангів, мідні трубки гальмівної магістралі було пошкоджено... Розведено плечами і сказано... "Не повезло :)

На цивілізованому сервісі про любі негативні наслідки попереджають заздалегіть...
Перед демонтажем я розказував майстрам,що на іншому сервісі сказали знімати бензобак, відмочувати трубки WD40 і тільки тоді відкручувати... Майстри послухали, посміялися, поламали і залишили мене без машини (яка приносить мені гроші) НА ШІСТЬ ДНІВ!!!! Рівно стільки часу знадобилося, щоб знайти те,що вони просили... А задачі змінювалися динамічно... Спочатку це були " Любі трубки з 36-го кузова... Без різниці... Головне, щоб частина з різьбою була ціла.. Ми розвальцуємо і все..."

В четвер вечором автомобіль поламали, але обіцяли знайти вирішення цієї проблеми завтра.. В пятницю наступного дня в 14:00 я заїхав на Авіаційну і поцікавився станом справ. Автомобіль висів на підйомнику майстри займалися іншими машинами, Валерій Миколайович (для якого, як мені хотілося думати репутація його сервісу має значення) сказав мені,що був в Зеника (просто це під боком) на шроті і там трубок нема... А до Миколи він їхати не хоче....

Можливо я не правий, але з точки зору стороньої людини. Власник сервісу зацікавлений в позитивних відгуках про свій бізнес, був забов'язаний знайти запчастини пошкоджені в результаті роботи його підлеглих любими методами.

НЕ ЗНАЙШОВ - ПРОІНФОРМУЙ КЛІЄНТА ХОЧА БИ!!! Але мені ніхто не дзвонив...

В 16:20 завдяки нашому Ростику відомому в клубі як "Rostixbmw", тобто через дві години "любі трубки від Е36" були на авіаційній.... Дві години майстри немали часу займатися моєю машиною.. А в 20:30 сказали, ЩО НІЧОГО НЕ ВИХОДИТЬ!!!!!
Їх пристрій не вальцує трубки від 36 кузова... різець не підходить... І це люди, які працюють з БМВ...

В суботу, в зв'язку з 8 березня сервіс не працював.. Звичайно мій автомобіль не став причиною позапланового виходу на роботу тих "фахівців", які "обслуговувували" його... Але мені було обіцяно,що майстер позапланово вийде в понеділок, хоча особливо мене це не тішило (на підприємстві, де я працюю понеділок був робочим). Ми з Ростиком вирушили за гальмівними трубками (тепер вже чітко за вказвними а не за "будь якими").

Пятниця, близько 22 години.. Ми на шроті в Миколи,хот-доги закриті... кави зігрітися немає... ХОЛОДНО!!!! На вулиці лежить розібраний 36 кузов, Микола увійшов в наше становище і пустив відкручувати самих ті трубки, які нам треба. Грошей не взяв ні другий, ні третій раз (а був іще третій LOL сервіс то супер!!!)

Темно, холодно, при світлі ксенонів BMW E34 by Dima, Ростік відкручує задні гальмівні шланги, (як на мене цим би мали займатись не ми... але Валерій Миколайович до Миколи не їздить і своїх людей також видно відправляти боїтся.... раптом психологічну травму отримають..)

УРА!!! Шланги в нас!!! І я потихеньку починаю приходити до нормального настрою...
Осад поганий.. але я знаю, що в понеділок я в останнє відпрошуся в начальства, мені накінець зберуть автомобіль і я поїду!!!!

Неділя... вирішив передзвонити нагадати про себе... Виявляється нагадувати пізно "Ну ви розумієте, я вже своїх всіх людей по карпатам розпустив... "

ВАУ!!!!!!!!!!!!! Але подзвонив небезрезультатно!!!!
("Там Роман казав,що там ще одну трубку треба. Ту, що йде від балки до трійника під бензобаком.")

Я був просто в шоці... В мене було таке враження, що з мене знущаються... НЕВЖЕ НЕМОЖНА ЗРАЗУ СКАЗАТИ????!!!!! ЯКЩО САМІ НЕ В СИЛАХ ПІДНЯТИ 5 ТОЧКУ І ПОЇХАТИ....

Я був на роботі, поїхав Ростік, якому я безмежно вдячний за всесторонню допомогу.. Якби не він це все би тривало ще набагато довше, невідомо чи я би з роботи не вилетів.

Привезли трубки, поміняли , замінили рідину, прокачали гальма, розібрали щиток (той, який казали відремонтувати не проблема, в мене відходить живлення.)

Вівторок 22:38 забрав машину... Ледве доїхав до дому.. Жахливо тягне вліво, лівий гальмівний целіндр заклинив.

Середа знов на Авіаційній... ремонтуємо циліндри...

Четвер... Машина законсервована на стоянці... Гальма відсутні, педаль провалюється, машину тягне вліво по причині сильно вдарених дисків які стали як яйця... (видно погнулися самі від того,що висіла довго...)

Щиток як відключався час від часу так і є... Але тепер не працює клавіша, яка сбиває добовий пробіг і не світять деякі лампочки.....

Машина не тяне по причині сбитих фаз газоросподілу... І глушник який знімали, почав мати абсолютно інший звук....

Капітальний ремонт двигуна, як потім виявилося... теж не потрібний. Звук через який майстри приговорили мотор до страти, давав газорозподіляючий вал...






P.S. Радився з юристом на своїй фірмі. Є ідея провести фотозвіт ремонту після ремонту, в присутності експерта спілки захисту прав споживача (Благо там знайомих багато. Я 5 років в торгівлі працюю)

Дещо про ціни.... На моє питання про ціну головки (заміна якої світила мені по TIS) Валерій Миколайович глянув на мою машину і сказав - "Коштує, як вся та машина".

Навіть якщо брати оригінал по прайсу, ціна головки мого мотору становить 1200 ЕВРО!!!!!!

Пропоную купувати нові головки і міняти їх на Авіаційній на 36 кузова !!!!




P.P.S. Не хочу здатися тим людям, кого задовільнив результат роботи на сервісі по вул. Авіаційна 7, людиною психічно неврівноваженою. Але, якщо мене або тих хто допомагав мені під час цих подій спитають... Їхати? Відповідь буде однозначною!

Antek
17.03.2008, 19:10:37
Трошка шокувала мене ця твоя історія.

Yura
17.03.2008, 21:45:37
машину тягне вліво по причині сильно вдарених дисків які стали як яйця
Майстри десь ганяли машину по ямах, чи вона впала з підйомника?

Red Sky
17.03.2008, 22:48:22
Хорошая машинка была... до этого ремонта... Я свидейтель.

Hot Like Ice
17.03.2008, 22:52:54
Майстри десь ганяли машину по ямах, чи вона впала з підйомника?


Ні!!! Як ти міг подумати? Хіба майстри можуть??? Просто висіла довго - от і погнулися... Таке в нас буває.

А взагалі цього ніхто, ніколи не взнає. Не спійманий - Не злодій.

Alex
17.03.2008, 23:00:35
мдя.. ситуация конечно неприятная и ошарашивающая...

осталось теперь выслушать противоположную сторону.

Castello
22.03.2008, 15:00:52
Був там на сервісі!
в мене непрацювали всі положеня пічки, працювало тіко четверте!
поїхав туди вони зняли резистор, щось в ньому поміряли і сказали що йому капець, треба його міняти (коштує 200грн), длбре що я його не викинув! (знайомий електрик зремонтував за пляшку пива за 10хв)!
Також зробив діагностику ходової!
їхній висновок: заміна чотирьох шарових, двох сайлентблоків, віськомуфти та рульової рейки!

місяць перед тим я був у своїх майстрів на сервісі і міняв шарові і сайлентблоки, поставив лімфордер, я думаю що вони мають більше служити ніж місяць! тим більше що нічого в мене нестукає! і віськомуфтав мене ще далеко неполамана!

Lehae34
22.03.2008, 15:40:35
Ну им же надо что-то делать, ну что вы в самом деле...Наехали тут...совсем совесть потеряли:-)))

Anesteziolog
22.03.2008, 17:07:44
Той хто має ліпших майстрів кваліфікованих і не дуже дорогих хай дає інфу, може хтось відгуки дасть і кожен буде вирішувати куди їхати. На рахунок шарових чи салінблоків то ясно шо вони сказали шо тре міняти, багато хто так каже. Тре самому думати, бо запчастина може бути майже вбита ні стукати ні нічого а через 2 тижня почне то таке. А на рахунок форсунок які коштують дуже багато, то напевно так шо хотіли нажити зразу багато рублів, типу дрібна робота я з вас дорого не зніму, зато може потім порозвожу вас на більші гроші, хоча б я хотів послухати виправдання. А в принципі на кожному сервісі ставлення до кожного різне. Так само хтось хто постійно їздив на авіаційну приїде туда і майстри йому напорять то один може взагалі туда ніколи не поїде, а інший скаже буває та поїде знов туда. Але для того і є такі форуми шоб ми могли робити висновки куди їхати а куди ні.

CONFIG
23.03.2008, 15:43:58
в мене непрацювали всі положеня пічки, працювало тіко четверте!
поїхав туди вони зняли резистор, щось в ньому поміряли і сказали що йому капець, треба його міняти (коштує 200грн), длбре що я його не викинув! (знайомий електрик зремонтував за пляшку пива за 10хв)!
Так і не зрозумів що ти цим хотів сказати.. В мене була така ж ситуація, тільки от положення здається працює тільки перше.. Сказали що непрацює, взнав ціну, офігів від ціни нового бо йде тільки оригінал, запитав чи ремонтується.. сказали теоретично ремонтується, але вони цього не роблять.. питання було вичерпано і закінчилось замовленням оригіналу.Ну им же надо что-то делать, ну что вы в самом деле...Наехали тут...совсем совесть потеряли
Мене дивує така постановка питання. Для чого ж тоді їхати на діагностику? Заплатити 20грн (чи скільки там) за те щоб сказали все ок? Діагностика є для того щоб знати що з машиною, планувати ремонти і видатки на них (якщо такі є), а те де і як ти будеш з ними боротись це вже твоя особиста справа. Крім того діагностика не каже що вже давай гроші ми будем робити. Подякував і поїхав, подумав, задовільняє тебе стан машини значить не ремонтуєш, не задовільняє думаєш де ремонтувати.

Була в мене ситуація на тій же Авіаційній. Зробили діагностику.. зіміна радіатора охолодження, радіатора гідропідсилювача, корпусу термостату.. Коли зняли захист явно було видно потьоки. Приїхав додому взнав ціни, загально запчастин десь на $400, подумав, та ну нафіг за ті гроші буду доливати тосол хоч кожен день. Та зрештою так і було, виїжджав доливав, перевіряв рівень ATF, возив з собою каністру тосолу. Захотілось поїхати на лижі.. задумався, а якщо тосол подорозі витече (це ще не найстрашніше можна долити), а якщо дірка в радіаторі зробиться така що все що залиєш витече.. короче поїхав, повернувся все ок.. але то така ізмена, кожен раз той рівень перевіряєш і думаєш щоб він остаточно не витік. Одного разу повертаюсь з Арсену а в мене весь бампер в тосолі, повезло шо доїхав додому, під самою брамою стрілка була дальше за середину, машина вистигла тоді заїхав в гараж. На дургий день замовив радіатор охолодження, корпус термомтату і радіатор гідропідсилювача. Поїхав на Авіаційну міняти, поміняли радіатори.. кажу, той корпус здається не тече (я за ним теж весь час дивився).. не міняйте, тоді ще хотів п. Валерію продати той корпус (нафіг він мені якщо той нормальний). Сказали зранку долити рідини до рівня і все має бути, ок. Долив, поїздив, на другий день знов рівня нема.. ото я тоді злий був.. ще раз на Авіаційну. Діагностика показала що це все ж таки той корпус який я не хотів міняти (в голові думка що я приречений мати проблеми з системою охолодження. В мене був Гольф2, там теж радіатор тік, і я постійно той тосол доливав, але в один день мені щось перемкнуло і я купив радіатор новенький за 300 грн, сам поміняв, і забув що таке тосол взагалі). Механіки також сказали що найкраща практика зразу змінити термостат і помпу (в голові думака про радіатор на Гольфі). Подорозі назад заїжджаю в магазин на Короленка, беру помпу, термостат і каністру тосолу.. на другий день знову на Авіаційну на заміну корпусу термостату, водяної помпи і термостату. Поміняв, кілька днів по тому попривичці глянув на рівень.. мля, стоїть рівно на рисці.. спершу шок і результат я щасливий і питання невже закінчилось? Тепер я знаю одне якби послухав механіків зразу то зекономив би щонайменше 3 каністри концентрату тосолу (тоді я заливав Лукі Моллі (каністра 154 грн)) про нерви і переживання вже не говорю бо не знаю в якому еквіваленті їх виміряти.

Поняття про прекрасне в кожного своє, тому не робіть великі очі коли вам хтось щось каже, бо це все відносно.. хтось ричаги реставрує, хтось купляє нові, а хтось бере їх в знайомого на шроті і в кожного з тих трьох своя правда.. як то кажеться "битійо, оприділяє сознаніє"..

А на рахунок форсунок які коштують дуже багато, то напевно так шо хотіли нажити зразу багато рублів, типу дрібна робота я з вас дорого не зніму, зато може потім порозвожу вас на більші гроші, хоча б я хотів послухати виправдання.
Я щось нічого не зрозумів.. поясни..

Anesteziolog
23.03.2008, 19:00:35
Поняття про прекрасне в кожного своє, тому не робіть великі очі коли вам хтось щось каже, бо це все відносно.. хтось ричаги реставрує, хтось купляє нові, а хтось бере їх в знайомого на шроті і в кожного з тих трьох своя правда..
Згідний на всі сто.А на рахунок форсунок які коштують дуже багато, то напевно так шо хотіли нажити зразу багато рублів, типу дрібна робота я з вас дорого не зніму, зато може потім порозвожу вас на більші гроші, хоча б я хотів послухати виправдання.


Я щось нічого не зрозумів.. поясни.. Тобто на деяких сервісах і цей не виключення бувають такі ситуації коли на дорожчих запчастинах продавці заробляють більше грошей. А ціну як говорять (подивляться по прайсу, докинуть пару процентів і кажуть) але буває таке деколи шо подивляться на людину і думають та скажу шо запчастина коштує не 250 а 300 баксів він напевно і так не орієнтується. Таке в любій сфері є. Сам знаю сам робив, тому треба бути обережним завжди і всюда.
Я просто хотів послухати виправдання чому на такому кваліфікованому сервісі кажуть таку ціну за форсунки((( Можливо це була якась помилка п. Валерію??

CONFIG
23.03.2008, 19:24:17
Я просто хотів послухати виправдання чому на такому кваліфікованому сервісі кажуть таку ціну за форсунки((( Можливо це була якась помилка п. Валерію??
Високу чи низьку?

Anesteziolog
23.03.2008, 19:26:37
Надзвичайно високу, запитай не в мене яка там ціна була а в того кому казали і хто казав.

CONFIG
23.03.2008, 19:39:09
Надзвичайно високу, запитай не в мене яка там ціна була а в того кому казали і хто казав.
Давай будем серйозними! Якщо не хочеш казати все, то краще нічого не кажи, то несерйозно.
Крім того думаю що ціна за чистку в першу чергу залежить від апарату на якому її роблять чи взагалі відсутність його, розумієш про що я? Якщо щось порівнювати то брати однакові рівні умови і казати все, а не так хтось комусь сказав..

CONFIG
12.04.2008, 23:57:03
Сьогодні знову був там. Все пройшло як завжди просто супер. Крім того при розрахунку був приємно вражений підходом до розрахунку. Не знаю чи ви звертали коли небуть увагу при розрахунку.. рахують роботу за все що міняють, навіть тоді коли щоб змінити одну деталь треба зняти іншу.

Сьогодні я міняв колодки ручника і потім виявилось що треба змінити гальмівний диск, диск підвезли. Відповідно щоб змінити колодки треба зняти гальмівний диск. Старий досвід показує що при розрахунку платиш за все що міняєш, але ні.. заміну диску мені не порахували.. тільки заміну колодок, і це логічно. Приємно однако.. здоровий підхід.

Доречі.. незважаючи на негативні відгуки окремих людей знижки працюють на повну..

Hot Like Ice
13.04.2008, 23:12:04
Доречі.. незважаючи на негативні відгуки окремих людей знижки працюють на повну..

Хм... що би це мало означати?

Anesteziolog
14.04.2008, 01:19:02
То значить якщо б не було негативних відгуків то знижок не було б)))))))))))) Хоча я за цей сервіс бо майстри вроді толкові.

CONFIG
14.04.2008, 01:41:44
Хм... що би це мало означати?
Тільки те що здорова реакція на критику, а не пацанський підхід.. як тільки щось неагативне зразу всі домовленості розриваються.

Hot Like Ice
14.04.2008, 22:25:00
Тільки те що здорова реакція на критику, а не пацанський підхід.. як тільки щось неагативне зразу всі домовленості розриваються.

Згоден.

Валерій Чапюк
03.06.2008, 23:35:07
Привіт всім. Давненько не заходив сюди. Хочу вибачитися перед Hot Like Ice за незручності які виникли внаслідок заміни тих злощасних шлангів. З працівниками проведено виховну роботу, я теж зробив висновки і хочу запевнити що подібного інциденту не повториться.

Kubovich
16.07.2008, 12:23:06
Шось давно збирався написати свое "фе" LOL, але ніяк не було натхнення.
Хочу подякувати п.Валерію та хлопакам які працюють на цьому сервісі.

Був я там вже тричі і поїду ще, і тільки туди. Проводились роботи по ходовій, електриці та розхідникам. Якісьтю робіт я задоволений на всі 200% 8-P. Окреме дякую здається Петру (так єлектрика звати :-|), ох і намудохався він з тою "колгоспною проводкою";-| але все ж таки зробив, хоча міг просто сказати що там "нічого не пофіксаєш і треба купувати нове". Ріспект за терпіння!!! ;-]

Вчора міняв масло, фільтр масляний та паливний, та датчик заднього ходу + локальний ремонт куліси КПП ^^. Все це зайняло не більше 1.5 години часу. Ну а ціни просто тішать мене і мій гаманець :-]

Просто приємно мати справу з такими людьми. Ще раз РІСПЕКТ!

LEgEnDA
03.08.2008, 17:48:18
Валерій Чапюк, скільки у вас буде коштувати заміна задніх амортизаторів,подушок,відбійників і пильників?

Kubovich
04.08.2008, 16:31:21
Валерій Чапюк, скільки у вас буде коштувати заміна задніх амортизаторів,подушок,відбійників і пильників?

п.Валерій форум відвідує досить рідко, краще подзвони і спитай ;-)

LEgEnDA
05.08.2008, 01:40:24
Kubovich, будуть запчастини на руках - позвоню, зараз так, цыкавлюсь;)

Валерій Чапюк
28.11.2008, 00:13:33
Придбав на сервіс установку для вакуумної заміни мастил. Ціна роботи по заміні мастила в двигуні 40 грн. разом з обнуленням показника SIA. Запрошую.

Internati
25.12.2008, 16:42:43
Хлопці міняли мені сьогодні масло. Швидко, якісно і недорого. Позайомився з п. Валерієм - дуже хороший спеціаліст у своїй галузі.

В цілому сервіс можу тільки рекомендувати - все супер окрім місця розташування (повна ж*па :-)

Валерій Чапюк
06.01.2009, 01:30:02
Вітаю всіх з наступаючим святом Різдва Христового! Бажаю всіляких гараздів та оптимізму. Ну і хай вам засівають вдома так як деяким суддям :)

Валерій Чапюк
03.03.2009, 21:57:32
Хочу повідомити новину: сервіс переїзджає з вулиці Авіаційної на вулицю Городоцьку 244. До надаваних послуг додається мийка автомобілів (і супутні роботи). Місце зручно розміщене, на території є бар, більярд, сауна. Якщо машину залишаєте на сервісі, то нема проблеми з доїздом: поруч є стоянка таксі, зупинки маршрутних таксі, тролейбусів та автобусів. Незабаром буде міський телефон. З першого березня для членів БМВ клубу скидка на роботи становить 15% на мийку 10%. Переїзд плануємо закінчити 15 березня. Мийка працює вже. Запрошую всіх.

Vomont
03.03.2009, 22:51:34
О,це для мене зручно!

Just be
04.03.2009, 01:06:23
Валерій Чапюк, супер :) Вітаємо з переїздом, обов"язково заїдемо в гості :)
А як проводиться запис на мийку, якщо по тел. то кому дзвонити ? І яка вартість ?

Vomont
04.03.2009, 01:13:33
Це десь в районі ДОКу я так розумію?

Just be
04.03.2009, 01:22:38
Best Mashine Wolodya, не знаю що таке ДОК і де знаходиться , але наскільки мені відомо то будуть вони біля річ-авто.

Vomont
04.03.2009, 01:25:43
Назік, ДОК - дерево обробний комбінат, Річ Авто це рядом вроді.

bmwe36petro
04.03.2009, 09:33:28
Вау, а для мене це екстразручно, близько від дому і роботи, обовязково заїду.

LEgEnDA
04.03.2009, 16:27:17
Круто! Після 15го заїду в гості, а то я довго тягну з тим сheck engine

Валерій Чапюк
04.03.2009, 23:18:03
Дякую за вітання. Запис на мийку буде за міським номером телефону, пізніше повідомлю його номер,бо його ще не провели. Поки що можна дзвонити на мобільний 80505087473 або 80673145678. Вартість мийки антикризова, не думаю що є десь дешевше, якщо знайдете таку, то повідомте. Добиратися так: Ідемо по Городоцькій в сторону Городка, і десь через 70 метрів після світлофору на перехресті з вул. Ряшівською поворот направо у ворота, далі зразу після шлагбауму повертаємо наліво і впираємося в мийку і сервіс. (Рік-авто теж поруч, тільки після шлагбауму направо).
Запрошую.

axel
05.03.2009, 00:06:52
то тепер зручніше.

Vomont
05.03.2009, 01:06:11
то тепер зручніше.
Трамвайчиком прямо з Городка і на Городоцьку

yurakushyk
05.03.2009, 10:31:17
Супер, мені також дуже зручно, на днях заїду на мийку.

ValodjaE36
05.03.2009, 10:36:00
Трамвайчиком прямо з Городка і на Городоцьку
Як то кажуть - жжош:-)))

bmwe36petro
05.03.2009, 15:49:02
Заїжджав я сьогодні на нове місце, мийка працює (вартість комплексу 50грн, але я так розумію ще знижка для БМВклубу 10%), сам сервіс ще не готовий, бокси готують до встановлення підйомників, думаю тижні 2 і буде працювати.

Vomont
05.03.2009, 16:53:16
вартість комплексу 50грн
а що в комплексі?

augustino
05.03.2009, 16:54:51
Best Mashine Wolodya, :-))) повний комплекс)))

bmwe36petro
05.03.2009, 17:07:28
а що в комплексі?
Best Mashine Wolodya, можна подумати, що ти не знаєш що таке комплексна мийка... Мийка авто з шампунем, воскування, пилосос салону, полірування пластмаси і миття вікон.

axel
05.03.2009, 19:18:25
Трамвайчиком прямо з Городка і на Городоцьку
Володя бл... хватає флудити. LOL

Vomont
05.03.2009, 20:32:44
[QUOTE=bmwe36petro;14761]Best Mashine Wolodya, можна подумати, що ти не знаєш що таке комплексна мийка... Мийка авто з шампунем, воскування, пилосос салону, полірування пластмаси і миття вікон/
ОК,поняв чого Ви всі наїхали?

bmwgorobec
12.03.2009, 23:53:15
Класно що є бар з боку, бо трошки наломно в боксах чекати на своє авто, а також класно що є мийка.

yurakushyk
13.03.2009, 19:59:15
Великий ріспект, мийка в комплексі для членів клубу 45грн., якістю задоволений повністю, відношення супер, враховуючи що я приїхав 17.50, а мийка до 18.00, мене ще прийняли, і ніхто не говорив що вже пізно, а навпаки оперативно спрацювали. Сервіс також вже працює!

Валерій Чапюк
13.03.2009, 23:45:44
СЬогодні ми завершили переїзд на вул. Городоцьку 224. Сервіс і мийка працює, запрошую всіх бажаючих.

Валерій Чапюк
14.03.2009, 00:50:47
Додаю карту з "Google Earth tm" із позначкою нової адреси .

ValodjaE36
14.03.2009, 12:36:42
знаю-знаю то місце, там подвійна роздільна смуга, рухаючись з моста розвертаємось на Ряшевській:-)))

bmwe36petro
16.03.2009, 10:11:38
В суботу теж помив там машину, якістю задоволений, всім рекомендую :)

Prizrak
17.03.2009, 13:30:24
Два роки тому мав я BMW 520 M50 1990 року і користувався послугами вище вказаного сервіса. РЕКОМЕНДУЮ ВСІМ!!! ;-)

Юрій
23.03.2009, 15:25:45
Був в суботу у п. Валерія. Скористався мойкою, хоча і не дуже хотів тому що в цьому році машинка ще не була на мойці - одне слово задоволений і якістю і ціною, навіть пригадав колір машини :-))), перевірив задній міст на вміст масла і шуму, - все ок., теж задоволений підходом до клієнтів, класно...

volmv
09.05.2009, 01:33:28
як на мене, Валерій організував роботу нормально, звичайно ідеалу зараз нема ніде, але саме головне в нього та його хлопаків відношення до людей нормальне, поговорити, пожартувати, порадити і вігню якусь не розказують, по ходу паціни реальні! слава Валєрі і його хлопцям! але Дімону можна щолбана дати, він знає за що!

BAKS
09.05.2009, 02:41:14
слава Валєрі і його хлопцям! але Дімону можна щолбана дати
Так, Дімона не рухати - свой человек ;-D :gun:

Валерій Чапюк
22.05.2009, 22:35:47
Дякую Вам за приємні слова. Хочу також повідомити що знижена ціна на послуги зовнішньої мийки та чистки салону порохотягом : 45 грн. ( для членів клубу 40 грн.). Запрошую.

Валерій Чапюк
08.06.2009, 22:58:17
Мої вітання всім. Хочу поділитися новиною. Зниження цін на послуги мийки на жаль не дало бажаного результату. Мийка що працювала при сервісі не виправдала надій на свою прибутковість, а приносила лиш проблеми у вигляді постійних фінансових вкладень. У звязку з цим я вирішив її закрити і зосередитися на звичній роботі - на автосервісі. Запрошую на автосервіс.

Vomont
08.06.2009, 23:53:43
Валерій Чапюк, рекомендую електрика знайти а то багато є проблем а крім Навроцького та Рік Авто електриків нема , а соррі ще на Новознесенській. Також хотілось би знати чи по суботам працюєте?

Just be
09.06.2009, 01:25:27
Також хотілось би знати чи по суботам працюєте?
Працюють, якраз в цю суботупоміняв в них масло :)

Валерій Чапюк
11.06.2009, 23:41:01
Дякую за рекомендацію, оголошення про прийом на роботу електронщика вже півроку публікується в газеті. Поки безрезультатно. Якщо є у Вас знайомий вільний електронщик то передайте йому що я візьму його на роботу, буду дуже вдячний. А щодо роботи в суботу, то працює один механік до 14 години.

Валерій Чапюк
16.04.2010, 23:55:58
Хочу повідомити про акцію: до кінця квітня 2010 р. перевірка ходової частини BMW всього за 10 грн. Також згідно з побажаннями форумчан вирішено питання з електронщиком. Запрошую, ціни антикризові. В суботні дні працюємо до 14 години.

axel
17.04.2010, 00:05:26
Валерій Чапюк, Якраз мені потрібно перевірити задню ходову. Заїду, ще ніколи у Вас не був :)

Валерій Чапюк
17.04.2010, 19:17:17
Дійсно, заїджайте, познайомимось :drinks:

BMW-ЮРА
18.04.2010, 01:28:41
Та і я якось навідаюсь серед тиждня, бо щось порипує! Мабуть салінблоки.

LEgEnDA
18.04.2010, 01:45:40
я тож заскочу на ходовку

Yurec
19.04.2010, 13:16:41
Валерій Чапюк, перевірка ходової частини BMW
який маєте стенд?

Anesteziolog
19.04.2010, 17:11:20
Потрібно записуватись чи можна просто приїхати?

LEgEnDA
20.04.2010, 19:59:05
Був сьогодні - реально здивований після останнього візиту - перевірили всю ходовку - позалазили у всі дири.. список намалювали)

Ще перевірив мотор - видалив помилки і дійшли висновку що потрібно поміняти катушку запалення. +поміняли деякі нюанси по салону сигналці і т.д.

Staseg
20.04.2010, 22:21:11
треба швиденько махнути туди поки в них натхнення не пропало))

cat
21.04.2010, 17:57:33
був і я сьогодні там, взагалі якось змінилось ставлення майстрів в позитивну сторону від того часу як я був там останній раз ще на авіаційній...
електрик Костя шарить в електриці...
мені сподобалось, ше б тікі в машині менше поломок було...((

Just be
21.04.2010, 18:10:04
ти тільки поміняй основне авто в профайлі, а то ще подумають що ти форда ремонтував там :biggrin:

Staseg
21.04.2010, 18:10:36
був і я сьогодні там, взагалі якось змінилось ставлення майстрів в позитивну сторону від того часу як я був там останній раз ще на авіаційній...
електрик Костя шарить в електриці...
мені сподобалось, ше б тікі в машині менше поломок було...((


шо там в тебе вже вилізло? трохи більше ніж вентилятор?:wink:

cat
21.04.2010, 19:51:40
ти тільки поміняй основне авто в профайлі, а то ще подумають що ти форда ремонтував там
я шось думав шо тут дві машини буде показувати... поміняю...
трохи більше ніж вентилятор?
та ше воздухомір і то шо тосол тече то треба термостат - регулятор для радіатора коробки автомат....
і ше мені сказали шо той вентилятор кондюка в БМВ він не тільки для кондюка а і для додаткового охолодження мотору... тому важливо шоб літом він працював

Валерій Чапюк
21.04.2010, 23:26:35
Валерій Чапюк,
який маєте стенд?

Спеціального стенду нема, перевірка відбувається на підйомнику.

Staseg
21.04.2010, 23:26:55
я шось думав шо тут дві машини буде показувати... поміняю...

та ше воздухомір і то шо тосол тече то треба термостат - регулятор для радіатора коробки автомат....
і ше мені сказали шо той вентилятор кондюка в БМВ він не тільки для кондюка а і для додаткового охолодження мотору... тому важливо шоб літом він працював

головне вчасно виявити такі речі......... а то перегрів і паливо в трубу ніому не цікаво:drinks:

Валерій Чапюк
21.04.2010, 23:29:13
Потрібно записуватись чи можна просто приїхати? Можна і просто приїхати без запису, але добре було-б подзвонити перед приїздом.

{ додано через 21 хвилину }
треба швиденько махнути туди поки в них натхнення не пропало))
Акція до кінця квітня, так що старайтесь встигнути :). А взагалі я на травень зроблю якусь нову акцію, напевно по системі охолодженя.

ValodjaE36
22.04.2010, 10:04:57
Валерій Чапюк, скажіть, а в рульовій системі заміна мастила скільки б котувала, Е36 купе???

bmwe36petro
22.04.2010, 17:34:30
треба швиденько махнути туди поки в них натхнення не пропало
записався я на суботу на 10:00 на діагностику ходової, відгук напишу в понеділок.

Staseg
22.04.2010, 22:40:16
був в них сьогодні в 16:00, попередньо телефонував

самого Валерія Миколайовича на місці не було, зате вся команда в зборі)

без черги попав на підйомник, швиденько підняли машинку, давай роздивлятись (до того машина була на підйомнику ще в серпні 2009)

моїми діагностами були такий світленький хлопець високого зросту і молоденький маленький хлопака по клицчі "студент" ))

загалом ніби задоволений, але...... без "допомоги" більш досвідченого їхнього колеги цілий ряд моментів був би явно непомічений + я брав активну участь (трошки напрягав їх), саме мою модель ці двоє сервісменів я так зрозумів знають не дуже добре

в кінці кінців листок діагностики весь креслений-перекреслений (вписували те з чим нема проблем або не один елемент, а пару, або назву не ту)

пробув там в кінці кінців біля години, облазили все, тьху-тьху серйозних косяків майже немає (один сайлентблок важеля+2 шарніра кермової трапеції), ходова ок, єдине що гальмівну рідину треба замінити)

в кінці кінців з мене взяли 35 грн. (діагностика ходової, підкрутили 4 шарові, замазали холодною зваркою маслозливний болт)

вдячний п.Валерію за таку акцію, із задоволенням приїду на наступну, і друзям розкажу!:respekt:

Валерій Чапюк
27.04.2010, 17:50:40
Валерій Чапюк, скажіть, а в рульовій системі заміна мастила скільки б котувала, Е36 купе???

Робота 45 грн.(торг) масло 60 грн. (декстрон 2).

bmwe36petro
27.04.2010, 17:56:29
Був минулої суботи на діагностиці. Приїхав на 10:00, як домовлялись. Крім мене більш нікого не було, Діма підняв машину на підйомнику, оглянув все за 40хв, висновок:
1.Стук рульової рейки.
2.Стук зовнішньої кульової опори справа.
3.Незначне підтікання радіатора.
4.Сльозиться прокладка клапанної кришки.
5.Дзвенить захист гальмівних дисків (потрібно підварити).

ValodjaE36
27.04.2010, 18:00:26
Робота 45 грн.(торг) масло 60 грн. (декстрон 2).
рідину я маю, дякую буду до вас звонити!

pilot
29.04.2010, 12:30:20
Наочное обслуживание на этом сервисе....:)

KSvyatikK
29.04.2010, 15:08:30
pilot спс за фото:) якраз провірка ходової.
1 моє.. а останні два хз...

pilot
29.04.2010, 15:18:13
спс за фото
нема за що:drinks:

ValodjaE36
29.04.2010, 15:23:50
а останні два хз...
авто shady333, :)

shady333
29.04.2010, 15:25:20
pilot, фотограф :)
авто shady333,
саме воно :)

pilot
01.05.2010, 17:16:28
ещё одна.....:)

Rostyk
01.05.2010, 17:54:24
pilot, машинка realnero,:) Це в 46тій такий термостат?????:shok:

pilot
01.05.2010, 21:22:57
Це в 46тій такий термостат?????
да, это у realnero, менял он там сегодня.

realnero
02.05.2010, 01:40:08
Да, был сегодня там. Работой доволен, термостат был мёртвый как и ожидал. Насчёт звука то определили что это всё таки катализатор, так как он примят немного и очевидно внутри дребезжат соты. Залил 98 бензы, погонял немного, вроди меньше шумит - надеюсь немного оплавить соты в нём на высокооктановой бензе.

pilot, Спасибо за фотоотчёт :)

pilot
02.05.2010, 12:02:54
Спасибо за фотоотчёт
:ok:

Staseg
09.05.2010, 12:54:23
випадково вчора проїзджав там і вирішив купити в них фільтри (повітряний і масляний, бо в Ігора на Короленка не було), в процесі замінив в них масло))
задоволений цінами і якістю - фільтр масляний Knecht - 65 грн., повітряний Filtron - 69 грн., вакуумна заміна мастила - 45 грн.:ok:

bmwe36petro
11.05.2010, 09:53:02
фільтр масляний Knecht - 65 грн
:good:
повітряний Filtron - 69 грн
:nea:, це кака, постав нормальний фільтр, я через Filtron (правда масляний) колись давно на Гольфі чуть двигун не загнав, він дуже погано пропускає, двигун буде задихатись, а ще можливий варіант, що буде фільтр сипатись і може пошкодити срібну струну в повітрямірі. Не економте на фільтрах.

Staseg
11.05.2010, 10:23:54
:good:

:nea:, це кака, постав нормальний фільтр, я через Filtron (правда масляний) колись давно на Гольфі чуть двигун не загнав, він дуже погано пропускає, двигун буде задихатись, а ще можливий варіант, що буде фільтр сипатись і може пошкодити срібну струну в повітрямірі. Не економте на фільтрах.


завжди купував всі фільтра MANN в Ігора на Короленка, цього разу купив масляний Knecht і повітряний Filtron за порадою Валерія Миколайовича, він сказав що повітряні фільтри Filtron досить хороші по якості:)

bmwe36petro
14.05.2010, 13:01:24
Вчора заїхав, щоб стерти помилку еірбега, але нажаль не змогли, компутер не зчитав моє авто :nea:

Shurikoff
14.05.2010, 18:33:36
компутер не зчитав моє авто
тоже самое

realnero
14.05.2010, 18:59:19
Интересует промывка форсунок, мотор м52 2.8. Цена и каким способом промываете?

pilot
14.05.2010, 19:04:30
realnero, только не вздумай промывать хорошие, только хуже будет.
есть горький опыт, после промывки мотор стал троить (как трактор), пришлось заменить 6 штук на новые, а если бы не промывал все - то поменял бы только две.

realnero
15.05.2010, 00:24:44
pilot, просто нельзя их ультразвуком мыть. на стенде винсом можна и кавитацией...

pilot
15.05.2010, 08:40:36
pilot, просто нельзя их ультразвуком мыть. на стенде винсом можна и кавитацией...
так и было.
Лучше поставить на стенд все, сначала определить "уставшие" и промыть их, а потом опять поставить на стенд все и если нет отклонений - то гуд...

Shurikoff
15.05.2010, 23:03:19
realnero, только не вздумай промывать хорошие, только хуже будет.
есть горький опыт, после промывки мотор стал троить (как трактор), пришлось заменить 6 штук на новые, а если бы не промывал все - то поменял бы только две.
было тоже самое.

Валерій Чапюк
15.05.2010, 23:06:11
Спочатку треба подивитися комп"ютером нерівномірність роботи двигуна, довжину імпульсу на форсунці, і якщо будуть покази на чистку то перевірка на стенді і ультразвукова чистка (ультразвук і викликає явище кавітації у рідині). Без ускладнень миються форсунки двигунів до м52, а новіші (м52TU, м54 і вище) нема потреби чистити ультразвуком, бо можна їх прикончити, як було вказано вище. Так що під"їзджайте, зробимо недорого.

Валерій Чапюк
24.07.2010, 13:11:42
Продовжується акційна заміна мастила в двигуні (+заміна мастильного фільтра та обнулення "Oilservice"),ціна роботи 1 гривня. Умова:фільтр та мастило купується у мене (є в наявності мастило "Longlife-98" та "Longlife-01"). Пропозиція дійсна до 01,08,2010.

klv
25.07.2010, 22:15:22
Добрый вечер. Специально зарегился на сайте, что бы выразить благодарность Валерию и его команде за оперативную и качественную работу по оживлению моего автомобиля. Профессиональный и просто порядочный по человечески подход)))))) Спасибо. действительно правильный сервис, так и должно быть. Желаю успехов и расширения)))) побольше бы нам таких сервисов в стране. Респект и уважение!!!!!!!
пысы двигатель оттестирован в режиме ВВолынский - Харьков- ВВолынский, в одну сторону 10 часов)) свои 240 авто мчит))))))))

LEgEnDA
26.07.2010, 02:42:06
Валерій Чапюк, яка ціна мастила? я так зрозумів це АРАЛ? Фільтр якої фірми? яка ціна?

Shurikoff
26.07.2010, 18:50:42
я так зрозумів це АРАЛ?
Shell

Vomont
26.07.2010, 22:43:13
Shell
хто виробник (країна)?

bmwe36petro
27.07.2010, 10:22:08
є в наявності мастило "Longlife-98" та "Longlife-01"
я так зрозумів це АРАЛ?
Shell
а я зрозумів, що це оригінал BMW...

ValodjaE36
27.07.2010, 10:23:10
Умова:фільтр та мастило купується у мене (є в наявності мастило "Longlife-98" та "Longlife-01").
ціни озвучте будь ласка

Shurikoff
27.07.2010, 18:07:44
хто виробник (країна)?

не знаю это к Валере,на сколько я помню у него бочковой Shell,понятное дело с допуском БМВ

{ додано через 1 хвилину }
а я зрозумів, що це оригінал BMW...
не знаю ,но вроде был Shell

e@gle
27.07.2010, 20:10:16
Брав в них оригінал 5w-40 за 95 грн літр.

Vomont
28.07.2010, 08:10:41
но вроде был Shell
якщо це так то дякую , мені не треба така акція

Безсовестный
14.08.2010, 17:25:25
Вопорос к Валерию:
пневмокомпрессор задней подвески живет своей жизнью, включается(обычно в жару) сам по себе, на закрытой машине может колбасит минут 15 (дальше не ждал, вытягивал предохранитель в багажнике), может ни с того ни с сего поднять или опустить одну сторону больше, чем другая. правда потом выравнивает. Не смог недавно из-за этого сделать геометрию ходовой.
Такое у вас диагностируется?

Shurikoff
24.08.2010, 11:58:03
якщо це так то дякую , мені не треба така акція
Был у Валеры на днях,менял масло,у них масло оригинал BMW :)

Юрій
04.12.2010, 13:12:48
Вони зараз знаходяться на вул. Хімічній.

LEgEnDA
05.12.2010, 02:50:32
Вони зараз знаходяться на вул. Хімічній.
де саме?

shady333
08.12.2010, 21:36:37
Сьогодні був там, признаюсь не так легко їх знайти :shok:
Ось карта, можливо це спростить доїзд

Nikola
27.12.2010, 16:45:31
Був у Валерія Чапюка. Толковий дятько :respekt:поміняв нижню секцію рульового вала до 39ї роботою задоволений збіднів на 280грв.його реставрований вал і так як в мене не годиться вал до реставрації мушу відати вал в доброму стані без хрестовини.Хто має продайте.

LEgEnDA
28.12.2010, 23:08:52
nikola, 280 грн з роботою?
Бо мені також треба міняти ту штукенцію, сказав 260 за реставровану деталь і 80 за заміну

Nikola
30.12.2010, 18:33:09
LEgEnDA, 240грв його реставрований 80грв робота і залишаєш свою стару секцію якщо добра якщо ні то лишаєш 300грв завдатку приносиш добру і відає завдаток

Валерій Чапюк
21.02.2011, 14:51:04
Для власників клубних карток - вартість обміну нижньої секції кермового валу е39: 240 грн(вживаний вал з новою хрестовиною)+80 грн (зняття і встановлення) + 1рік гарантії.
До нас тепер можна задзвонити ще й міським телефоном: 244 49 52.

bmwe36petro
21.02.2011, 15:08:11
Додав цей номер у перший пост та змінив адресу і схему доїзду.

vikoren
01.03.2011, 10:16:18
був в них вчора діагностику робив , мені сподобалось шарущі майстри

realnero
30.03.2011, 11:23:39
Добрый день Валера,

Сколько будет стоить замена сайлентблоков передних рычагов и колодок ручника на е46?

ValodjaE36
30.03.2011, 11:28:16
067-314-56-78 думаю краще дзвонити!

vikoren
30.03.2011, 11:47:37
realnero, дійсно краще звонити їх тут рідко зустринеш

{ додано через 1 хвилину }
067-314-56-78 думаю краще дзвонити!
+ 0505087473 є ше якийсь але на нього я незвонив 0980405701
--------------------------------------------------
доречі замовляв в них запчатини є оригінал і неоригінал то ціни хороші порівнював з магазинами в них дешевше тошо чекати довго ....тількі от помилку зробив шо непорівняв з магазином біля пікасо ..але раді цікавості вже як зроблю машину то заїду порівняю

Валерій Чапюк
06.04.2011, 23:59:02
Добрый день Валера,

Сколько будет стоить замена сайлентблоков передних рычагов и колодок ручника на е46?

Добрый день. Если сайлентблоки куплены запрессованными в кронштейны, то их замена будет стоить около 70 грн. за пару , замена колодок ручника около 130 грн. за комплект, точную цену можно узнать по тел. 098 0405 701, имея под рукой номер кузова (звоните с 10 ч. утра до 19 ч. вечера). Я действительно не очень часто бываю в интернете, поэтому прошу прощения за несвоевременный ответ.

vikoren
07.04.2011, 01:51:24
я ввас на ремонт на понеділок, мав бути на чеверг але ваша дівчина на замовленях трошка переплутала :biggrin: ..пацани сервіс гуд майстри толкові..ну мені сподобалось і ставлення і суть роботи ...:respekt:

Vomont
07.04.2011, 09:38:08
ну мені сподобалось і ставлення і суть роботи
ну не зовсім це так

vikoren
07.04.2011, 14:10:57
ну не зовсім це так
а мона детельніше ? мені до них їхати в понеділок ... шо там нетак ?

Gamal
07.04.2011, 17:00:35
цього тижня робив там діагностику, примішення таке собі (аля 90-х), майстри на перше враження ніби толкові,
показали де проблеми..заплатив 70 грн + обнулили Oil inspection,
тому наразі позитивно,

vikoren
07.04.2011, 18:38:23
тому наразі позитивно,
тай в мене позитив заливися шей майстра такий самий бімер а це великий + для мене але якшо хтось шось знає нехороше то скажіть

Валерій Чапюк
30.05.2011, 01:38:20
У зв'язку з запуском нової комп'ютерної діагностики, для власників клубних карток, акційна ціна на читку та витирання помилок в запам'ятовуючому пристрої (30 грн.). Акція діє від сьогодні і до кінця червня. Запрошую всіх бажаючих.

Nikola
03.06.2011, 16:20:46
акційна ціна на читку та витирання помилок в запам'ятовуючому пристрої (30 грн.).
Дійсно вроження позитивні,мені зробив діагностику шеф п.Валерій(толковий спеціаліст) і Я задоволений ставленням і що моя BMW жива з оригінальним пробігом 214391км.Я запропонував шефу на зльот до києва,і можливо поїду з ним на Х5.

Bimerok
13.06.2011, 13:33:37
Спеціально зареєструвався щоб подякувати власнику СТО та хлопцям за діагностику, допомогу та поради.
Мені, як людині уже звикшої до досить можна сказати навіть дещо хамського сервісу за роки обслуговування в Київі, було дуже приємно отримати такі поради.
Власник - ПРОФІ. Хлопці теж розбираються. Я просто мрію про те, щоб у моєму регіоні був такий сервіс.
Ціни у вас дуже демократичні.

Ще раз жму руку, дякую.
https://lh6.googleusercontent.com/-SKf6-7pT2y0/TfXN4Vaz8VI/AAAAAAAABbw/GpXlX7AyirE/s800/IMG_7015.jpg
на рідному форумі теж написав про вас (http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Number=5001928&page=0&vc=1&PHPSESSID=#Post5001928)

Юрій
15.06.2011, 22:44:03
Так хлопаки свою роботу знають. Так тримати.

Валерій Чапюк
30.06.2011, 13:55:26
Дякую Вам за позитивні відгуки :friends:

e@gle
05.10.2011, 13:04:53
Їздив сьогодні на сервіс:
- заміна робочого циліндрика зчеплення(знімається ззовні коробки - 2 болтика+гайка трубки);
- заміна правої подушки двигуна;
- заміна гальмівної рідини(приїхав зі своєю);
Власне через вакуумну заміну гальмівної сюди і приїхав.

Заплатив 353 грн. Недавно на іншому сервісі за заміну зчеплення і діагностику ходової заплатив 500грн. Якщо хтось орієнтується в масштабах робіт(а хто не орієнтується то: 1година-3.5години), то зрозуміло, що ціна за виконані роботи не є адекватною абсолютно.
Діма - нормальний майстер, а сервіс, в загальному, не рекомендую.

Добила ситуація з дівчиною на "ресепшині":
- Порахуйте, що там з мене.
- 350 грн.
Даю гроші, йду до машини, тут вона підбігає:
- Я вам казала 353, ви мені дали 350.
...

amh
06.10.2011, 21:32:53
Я також вчора був там, і випадково зустрівся з e@gle. Діагностику ходової мені зробив Діма, але для подальшої роботи машину передали Славіку - в Діми були інші машини. Я, нажаль, змушений був іти на роботу і не міг бути весь час біля машини. Мені, серед іншого, треба було зняти адаптери з передніх пружин. Машину забрав ввечері - поставили забраний з ремонту генератор, сказали, що все решта зроблено.

По дорозі додому звернув увагу на стукіт в передній правій частині при наїзді на горбок чи яму, якого до ремонту не було.

Зранку відразу приїхав на станцію. Дівчинка з ресепшена сказала, що Славік буде тільки після обіду:ireful:. Підійшов Діма, я розказав йому про проблему. Він поставився з розумінням - хоча мав свої машини, взяв мою в роботу. Виявили, що пружина впирається в арку. Діма обурювався роботою колег, котрі тупо викотили машину за ворота, не прокатавшись і не перевіривши наявності/відсутності проблем.

Валерій, який приїхав на завершальній стадії роботи, поступив порядно, не взявши за додаткову роботу ні копійки додатково. Але як би там не було, через недогляд попереднього майстра втрачено половину робочого дня і купу нервів.

Мушу додатково відзначити порядність Діми - йому за розуміння і допомогу - великий респект :respekt:.

Nikola
06.10.2011, 21:44:38
amh, Діма,або Мирон,Славко в мерсах спец,Але краще нема у львові ціна-якість

{ додано через 4 хвилини }
андрюш безпосередньо до валерія,або мирона, якщо будумати час можу з тобою підїхати-це мої слова,треба слухати поради

VolK
28.10.2011, 02:04:55
Міняв масло тощо на Хімічній.

Пан Валерій -- достойний чоловік. Вміє організувати процес. Уважуха.

pomchuk
28.10.2011, 12:41:33
За заміну 4-х сейлентів в зад. ричагах запросили 650 + дрібні доробки(болт на тормоз діску, зняття амо). Все якби не дорого, але думав що виприсовують без зняття ричагів десь за 200.
В магазинах знайшов гідравлічний прес ручний під втулки БМВ Е32, Е34. За 850грн. Смисл знімати ричаги якщо можна купити такий прес, він не один такий і робота займе до 3 годин, а не цілий день.
Напевне поміняю собі сам, а потім продам його!
В загальному п. Валерій дуже порядна і приємна в спілкуванні людина.

ValodjaE36
28.10.2011, 12:44:47
без зняття ричагів десь за 200.
в Семена в мене два сайлента міняли за 180 грн.

pomchuk
01.11.2011, 00:11:54
Семен той що на Левандівці?
Поїду запитаю, чим роблять.

Валерій Чапюк
14.11.2011, 21:01:37
За заміну 4-х сейлентів в зад. ричагах запросили 650 + дрібні доробки(болт на тормоз діску, зняття амо). Все якби не дорого, але думав що виприсовують без зняття ричагів десь за 200.
В магазинах знайшов гідравлічний прес ручний під втулки БМВ Е32, Е34. За 850грн. Смисл знімати ричаги якщо можна купити такий прес, він не один такий і робота займе до 3 годин, а не цілий день.
Напевне поміняю собі сам, а потім продам його!
В загальному п. Валерій дуже порядна і приємна в спілкуванні людина.

Дякую за позитив. Хочу дати коментар по заміні задніх сайлентблоків: зусилля зсуву старих с/блоків від 12 до 14 тонн, і я для них 2 роки тому купив ручний гідравлічний зйомник за 250$. Але недовго тішилися тим що можна було на машині міняти сайлентблоки. Вийшла з ладу 20 тонна гідропомпа для приспосіблення, купити нову можна тільки на 10 тонн. Купив, але 10 тонн недостатньо щоб зрушити старий сайлентблок з місця. Через це мусимо розбирати все і ставити на стаціонарний прес де зусилля достатнє.

pomchuk
17.11.2011, 21:16:59
Так, дійсно, по розпитував і з'ясував що без сйому ніяк. Вже записався до Вас. По роботі обов'язково відпишусь!

Andymaster
18.11.2011, 09:36:52
Я в свою чергу хотів би додати пару слів про Валерія і сам сервіс вцілому. В черговий раз купивши дизельну 39 стикнувся із стандартною проблемою - вебасто!!! У мене було три дизельних BMW і жодній не працювало вебасто. Так і тут, по при запевнення продавця що вебасто працює, я був більше ніж переконаний що це не так (перевірити не було можливості бо на вулиці було досить тепло). Моє вебасто вроді працювало але разом із тим не так як треба. Запускалося лише примусово, тобто прямою подачею 12 v на живлення. Коротше кажучи я їздив багато де і без толку. Валерій знав про мою проблему. В свою чергу я знав що вони не роблять цього на сервісі, але тим не менше Валерій запропонував мені давай я подивлюся в чому справа. Кажу - нема питань, так чи інакше я вже не знав куди звернутись. І ось минуло 2 тижні мені дзвонить Валерій - приїжджай, забирай. Я чесно кажучи одразу навіть і не повірив, але приїхав, Діма сам мені поставив. Включили - ПРАЦЮЄ!!! БОМБА!!! Нині зранку (-1 по Ц.) завів - 5 хв. - ТАШКЕНТ в машині. Моє вебасто у Валерія було першим, але вже збоку лежало ще одне розібране. Так що хочу сказати що на цьому сервісі таки справжні професіонали і Валерію особиста найщиріша подяка. Коштувало все це мені 450 грн. (думаю невелика ціна за робоче вебасто). Ще хочу відзначити Діму і Мирона - дуже толкові хлопці, ввічливі і порядні. Я б сказав що цей сервіс може поправу носити звання BMW - сервіс. Специ - бомба, і ціни помірні.

Юрій
25.11.2011, 14:01:01
Добрий день.
Хочу запропонувати таку річ - п. Валерію може б Вам краще стати прямим диллером чи дистрибютером БМВ у Львові замість Христини:) (але при тому ціни на обслуговування залишити такими ж доступними). Тому - ще є над чим працювати.Так тримати.

Gatto
15.12.2011, 01:10:44
Так займаємось. Вартість від 50 до 75 грн. Правда деякі машини комп не бачить
а можна питання чи комп прочитає е38, 95 року, двигун М73 ???
був уже на 8 сервісах, мого двигуна ніде не бачить. якщо ТАк, тоді я прямою наводкою до ВАС, хоч цього тихня.

Vomont
15.12.2011, 09:37:41
а можна питання чи комп прочитає е38, 95 року, двигун М73 ???
був уже на 8 сервісах, мого двигуна ніде не бачить. якщо ТАк, тоді я прямою наводкою до ВАС, хоч цього тихня.
видно на тих сервісах обладнання таке,Наровцького,Хімічна,Південний там прочитають

Gatto
15.12.2011, 20:48:52
видно на тих сервісах обладнання таке,Наровцького,Хімічна,Південний там прочитають
Південний відпав, там поворот перед Рік авто, хороші майстри, але теж двигуна не бачить, на навроцького 24 чи як там, та сама картина, хімічна залишилась, ну або поооовний попандос ХРИСТИНА. там обладнання дорогуще, зато майстри до заду.

хоча сервіс від самого Рік авто теж хороший, там микола, ну дуууже прискіпливий, ще коли я брав ласточку. то стаціонарний комп не бачив, а ноубук взяв слід. :) тепер тієї проги в нього нема, а шкода

Валерій Чапюк
10.02.2012, 22:16:46
хімічна залишилась Якщо це питання ще актуальне, то запрошую приїхати, підключу та буде за пару хвилин результат: читає чи ні, а взагалі 38 кузова 5-літрові завжди читалися в мене. Ще одне прохання: дзвоніть на мобільний або міський номер, бо часто в мене нема можливості в інтернеті побути і почитати питання що тут задаються.
Хочу запропонувати таку річ... Дякую за пропозицію, треба подумати :)

HacK
19.06.2012, 01:31:07
супер сервіс, сьогодні цілий день присвятили моїй машині, зробили все від а до я, дуже задоволений... рекомендую всім хто не байдужий до своїх автомобілів:)

guf
13.08.2012, 11:50:23
Досить чудний там персонал, звернувся з проблемою... спочатку не знали до кого направити, потім вже сам майстер бредив

amh
13.08.2012, 12:13:16
звернувся з проблемою... спочатку не знали до кого направити, потім вже сам майстер бредив

guf, а ти можеш писати не загадками? З якою проблемою звернувся? В чому проявлявся "бред майстра"?

guf
14.08.2012, 03:03:25
Прийшов з проханням провести діагностику турбіни, були підозри на "передув" і викид масла... після чого почув, що регулюється вона через мозги і мені до єлектрика, а на рахунок викиду масла - так це нормальне явище.

Після чого поїхав до Павла на Вулецьку, який рішив всі проблеми і взяв символічну сумму. Рекомендую.

VoVik
02.11.2012, 16:11:24
Досить чудний там персонал
Сьогодні начитався форуму,де відгуки 50%/50%=позитив/негатив,вирішив скористатися послугами даного сервісу.Оскільки його розташування для мене вигідне,думав навести добрі контакти.Не склалося:
Попередньо фізично заїхавши до них о 13.00 я записався на 14.00
Враховуючи нашу "галицьку точність" рівно о14.01 я передзвонив до чарівної дівчини і перепитав чи звільнився майстер і чи можу я приїзджати?.Почув у відповідь що так,звичайно.14.10 я був на місці, і що я бачу в боксі присутня розкішне "купе",через мить воно виїхало на тест драйв ходової...Мені другий майстер каже почекайте...
Чекаю....30хв....Знов підходжу на "рецепшен"....Почекайте....
Допобачення:ireful:

Шкода що стан наших доріг не дозволяє зняти стрес....:biggrin:

BMW-це точність,пунктуальність і тому подібне....

tommy_boy
02.11.2012, 16:50:14
VoVik, знайомство закінчилося, не встигши розпочатися :)

думав цікавіше буде гісторія :)

VoVik
02.11.2012, 17:22:32
думав цікавіше буде гісторія
Помоєму в нашому побуті "цікавих історій" з надлишком, тому так і "живем" в парадоксичних реаліях,все починається з малого....

guf
03.11.2012, 03:34:02
Сьогодні начитався форуму,де відгуки 50%/50%=позитив/негатив,вирішив скористатися послугами даного сервісу.Оскільки його розташування для мене вигідне,думав навести добрі контакти.Не склалося:
Попередньо фізично заїхавши до них о 13.00 я записався на 14.00
Враховуючи нашу "галицьку точність" рівно о14.01 я передзвонив до чарівної дівчини і перепитав чи звільнився майстер і чи можу я приїзджати?.Почув у відповідь що так,звичайно.14.10 я був на місці, і що я бачу в боксі присутня розкішне "купе",через мить воно виїхало на тест драйв ходової...Мені другий майстер каже почекайте...
Чекаю....30хв....Знов підходжу на "рецепшен"....Почекайте....
Допобачення:ireful:

Шкода що стан наших доріг не дозволяє зняти стрес....:biggrin:

BMW-це точність,пунктуальність і тому подібне....

Зажрались як і Христина. Я зараз на Трістарі обслужуюсь, рекомендую.

ValodjaE36
03.11.2012, 10:03:17
дівчинку на перевиховання від ТП "від пацанки до панянки" :biggrin:

ЗІП
03.11.2012, 12:21:27
дівчинку на перевиховання від ТП "від пацанки до панянки"
:):yahoo: то точно

Ecosee
03.11.2012, 21:27:23
Зажрались як і Христина. Я зараз на Трістарі обслужуюсь, рекомендую.

а детальніше?

BMWheelman
03.11.2012, 23:28:32
Я зараз на Трістарі обслужуюсь, рекомендую.
взагалі не хіло, це ж сервіс вольво, ленд ровер і ягуар, так?

Nikola
03.11.2012, 23:32:47
взагалі не хіло, це ж сервіс вольво, ленд ровер і ягуар, так?
Ні це на замарстинівські ,де моторолікі ремонтують,навіть клуб є там,а поняття про бмв там мало,Говорят специфический автомобіль.Ромко на лівандовці з лисим рулить

324disel
04.11.2012, 08:13:40
Ні це на замарстинівські ,де моторолікі ремонтують,навіть клуб є там,а поняття про бмв там мало,Говорят специфический автомобіль.Ромко на лівандовці з лисим рулить

Ні Коля, це якраз там де BMWheelman говорить. Але ремонтувати там не рекомендую, не знаю як зараз, але літом там взагалі ніхто поняття не мав , як ремонтувати авто, всі налаштовані на те шоб щось скружити. До автомобіля не пускають, що вони там роблять ніхто не знає. Товариш попросив сестру загнати авто на заміну фільтрів та масла, так вони крім повітряного нічого не замінили, зато порахували справно.

Ромко на лівандовці з лисим рулить
може Ромко і рулить але лисий - дибіл і най***щик конкретний.

Nikola
04.11.2012, 08:47:04
Трістарі
На замартинівскій також сервіс з такою назваю,

pomchuk
04.11.2012, 21:29:58
Обслуговував Кіа і БМВ на Трістарі коли там були хороші майстри, десь років 2-3 назад. Зараз там дійсно в БМВ "0" і навіть пробувати не хочуть. Один майстер Андрій втік звідти, зараз він на колишньому сервісі Тойоти що за Кривчицьким автобазарчиком. Робить акуратно аж хочеться дивитися, не дуже швидко але якісно.

undestroyable
19.04.2013, 13:31:02
Записався в Марусі на понеділок 10.00. 10.00 чекав біля СТО. 10.10 - заїхав в бокс. З пунктуальністю проблем не було.
Міняли задній сальник (підкапувало масло), фільтра, масло, долили масло в коробку, прив'язка ключа - все якісно зробили. Мирон і Діма - молодці :ok:. Мають тепер двох помічників.
Зачепили завальцований масляний патрубок - почало текти, але шеф взяв його і через пів години привіз відремонтований (перевальцований). :respekt:
Ще мені подобається, що можна спокійно спостерігати за процесом. Ніхто тебе не виганяє.
Шкода хіба, що не змогли поставити захист картера двигуна. Пане Валерій, купіть, будь-ласка, хлопцям пістолет на закльопки!

Andrii
23.04.2013, 12:13:56
їздив щойно на хімічну, записався попередньо на діагностику ходової.
приїхав, один підйомник зайнятий мерсом без ходової, коробки і двигуна вроді, на інших двох стоять Х5 і 38-ма, виганята з гаража за словами хлопців нема що.
на ту ж годину зі мною приїхала ще людина на 34-ій.
а місця нема. Марусі також. почекав 20хв і повалив на роботу.
не круто.
сьогодні мала бути діагностика а в четвер ремонт.
то вже не бачу сенсу їхати в четвер, так як мені треба зробити ходову до кінця тижня.
одним словом, тяжко планувати свій час з таким сервісом.

Ecosee
23.04.2013, 19:05:49
Хтось прощолкав....був недавно на діагностиці там, все чітко. Побачим ще коли зроблять, як прийдуть деталі, які будуть відгуки :)

ValodjaE36
23.04.2013, 22:11:21
Маруся пішла на педікюр:girl_blum:

vava090
24.04.2013, 00:12:22
Я зараз ремонтуюсь на хімічній, перший раз, (шукаю причину дуже поганої заводки е34) побачу результат, дам знати.

Andrii
24.04.2013, 17:05:42
Маруся пішла на педікюр
я був зранку, вона ще просто не прийшла. але очікував, що раз я записався, то на сервісі розраховують, що я приїду, а хлопці схоже не в курсі розкладу. було б круто якби вони мали якусь дошку, де б вішали розклад. відповідно всім від Марічки і майстрів, до клієнтів було зрозуміло коли що робиться і коли найближче вільне місце (еджайл йопта). а так замість сервісу стоїш і слухаєш: "я казав Марусі шоб не записувала машини..."

ЗІП
24.04.2013, 20:11:14
Маруся пішла на педікюр
весна прийшла:rofl:

vava090
25.04.2013, 23:22:20
Ну в принципі відношення нормальне. по грошах: діагностика,заміна 2датчиків, 2сутки за стоянку по10грн разом 225грн . мені робив Мирон.кому як!!!! детальніше по поломці- http://bmw-club.lviv.ua/showthread.php?t=9970

pon735
26.04.2013, 00:09:42
у меня есть мобильный Валеры, но я наверное не имею права его раздавать :(

та ти ж з самого початку дав координати і номер тоже.

Andrii
26.04.2013, 13:52:50
робив Мирон
в мому випадку не мова про майстрів, скоріше про організацію. хлопці толкові. Мирон дуже адекватний.

LC MONARCH
24.05.2013, 20:16:39
2сутки за стоянку по10грн
:rofl:

там ще дорога є до них -
ідейку підкину:
брати ще за проїзд бездоріжжям по 10 грн.
(10 грн. - туди.
10 грн. - назад).

LC MONARCH
27.05.2013, 13:19:56
http://bmw-club.lviv.ua/showthread.php?t=9715

Shurikoff
24.07.2013, 13:10:25
Вчера был на сервисе,менял сцепу,маховик,масло в коробке,Валера очень демократично посчитал работу:beer:я доволен.
Порадовал мастер Димон,в процессе замены сцепы,он нашел пару проблем,из за которых я в принципе хотел менять коробку,Димон на месте все пофиксил :respekt:
Теперь все отлично.

Petrovuch
27.04.2014, 23:55:47
А скільки в них компютерна діагностика Е34 коштує?

Anesteziolog
28.04.2014, 00:31:06
Гривень 50 раніше вроді було, зараз не знаю. Є телефон можна запитатись. комп може не прочитати. Старіші машини не всі компи читають.

Sergo
28.04.2014, 01:44:09
Anesteziolog, в багатьох просто обрізана версія заліза, в Павла все з тим гуд...

Petrovuch
28.04.2014, 10:42:44
ок треба набрати... Спс

temsky740
28.04.2014, 16:52:32
в багатьох просто обрізана версія заліза, в Павла все з тим гуд...
Я мозги зламав, коли прочитав таке... це як зрозуміти?
Просто деякі люди не розуміють три банальні речі - що таке діагностика по лінії L, що таке діагностика по лінії К і нарешті що таке шина CAN.
І треба розуміти, які машини по якому протоколу віддають свої дані.

Sergo
28.04.2014, 23:29:28
Я мозги зламав, коли прочитав таке... це як зрозуміти?
Просто деякі люди не розуміють три банальні речі - що таке діагностика по лінії L, що таке діагностика по лінії К і нарешті що таке шина CAN.
І треба розуміти, які машини по якому протоколу віддають свої дані.

Я все добре розумію :) Тільки вот більшість думають, що достатньо купити кабельок Inpa K+D-can і не бачать різниці наприклад навіть з KL+D-can...
А софт то машину бачить, а вот відкрити якісь дані - не може, вот всі і кажуть "у вас щось з ЕБУ, розберіться спочатку"...

shumi12
06.05.2014, 13:15:50
У друга на сервисе есть Лиц. Ктс, старые бумера читает без проблем. Если надо, могу в личку телефон кинуть. Мою Е34 91года без проблем читает.

ross
18.08.2017, 15:51:00
Скиньте будь-ласка АКТУАЛЬНИЙ телефон сервісу на Хімічній, можна в приват.

slaviksch
27.08.2017, 20:17:35
0 (98) 040 57 01. це робочий на севіс. трубку зазвичай бере дівчина Марічка