PDA

Переглянути повну версію : BMW і Toyota об'єднались


Karabas Barabas
02.07.2012, 11:10:33
BMW і Toyota оголосили про плани спільної розробки нового спортивного автомобіля і інших технологій.
38663

Ці дві компанії оголосили про підписання меморандуму про взаєморозуміння, в штаб-квартирі BMW в Мюнхені.

Компанії планують розширити своє вже існуюче співробітництво, розпочате в грудні минулого року, який тепер буде включати в себе спільні розробки системи паливних елементів, спільної розробки архітектури і компонентів для спортивних автомобілів, співпраця в області трансмісії, електрифікації та спільних досліджень і розробок надегких технологій.

Розробка Scion FR-S / Субару BRZ - недавній успіх Toyota у співпраці з Subaru, високо оцінений автоспільнотою, дає нам надію на захоплюючий спортивний автомобіль від BMW і Toyota.

Bumer
02.07.2012, 11:22:49
дає нам надію на захоплюючий спортивний автомобіль від BMW і Toyota.

:shok: , ...... якщо вже так, то краще б HONDA
BMW:cray:

Karabas Barabas
02.07.2012, 11:25:29
мені теж не до вподоби таке змішування кровєй
.. маркетинг рулить :bad:

Ko3a4oK
02.07.2012, 11:32:41
, ...... якщо вже так, то краще б HONDA
+1 кращеб з хондою

GermanWagen
02.07.2012, 14:01:53
А я кажу, що це супер ідея! Я зараж живу в штатах, кожна друга машина - тойота, і якщо спитати будь-кого про найнадійнішу машину, скажуть тойота. При чому і на власному досвіді підтверджую. Була у сім'ї тойота в Україні, за три роки відкривали капот два рази, і то тільки для заміни масла і розхідників. До того ж, тойота вже встигла попрацювати над електрокарами, а бмв саме хоче щось випустити. В свою чергу, я сподіваюсь, що бмв поправить дизайн тойоти у кращу сторону.

sergiy
02.07.2012, 14:36:26
мені теж не до вподоби таке змішування кровєй
тим не менш це прогрес, але сподіваюсь що це не означає що ми більше не побачимо чистокровних баварських конячок)

Andymaster
02.07.2012, 14:57:41
BMW і Toyota це теж саме що і схрестити чистокровного рисака із якоюсь замшалою кобилою.... :bad:

Gamal
02.07.2012, 15:46:39
вже було, але коментарі просто бомба :rofl::rofl::rofl:

http://www.youtube.com/watch?v=lhua3BWw_EU

GermanWagen, те що в штатах скажуть що тойота найкраще, це ти явно перегнув..
хоча можливо це район такий...

amh
02.07.2012, 15:49:15
якщо спитати будь-кого про найнадійнішу машину, скажуть тойота
Ти, мабуть, забув про ті проблеми і масові відкликання, які мала тойота якраз в штатах три-чотири роки тому. Тому далеко не всі ті, хто живе в штатах, вважають її найнадійнішою машиною. Я там частенько буваю, і чую різні відгуки про тойоту. Так, марка там найбільш поширена, але явно не найнадійніша.

ValodjaE36
02.07.2012, 15:57:51
Так, марка там найбільш поширена, але явно не найнадійніша.
але є старі моделі Тойоти а може і нові якісь, які навіть в топ-гір хвалили як самі надійні.

GermanWagen
02.07.2012, 16:26:45
В мене самого тут же в штатах тойота кемрі була. За рік навіть не скрипнула. А слово ремонт взагалі було чужим. Звичайно бмв то бмв, машину для душі і для попи зрівнювати не можна. Але обом компаніям є чому повчитись одна від одної :)

324disel
02.07.2012, 23:17:29
Цей союз більше тойоті треба, тим більше шо скоро там будуть стояти дизельні двигуни. А в штатах бмв це жир.

Bumer
03.07.2012, 01:54:07
А я кажу, що це супер ідея!
хіба для тойоти
кожна друга машина - тойота
ну звичайно, для тих хто не має грошей на нове BMW
і якщо спитати будь-кого про найнадійнішу машину, скажуть тойота
А ХТО ПРИЗНАЄТЬСЯ, ЩО ВІН ЇЗДИТЬ НА "г"

Була у сім'ї тойота в Україні, за три роки відкривали капот два рази, і то тільки для заміни масла і розхідників
все відносно, то ж саме можу сказати про BMW
що бмв поправить дизайн тойоти у кращу сторону
туда нефіг лізти, хай тойота залишається собою
взагалі ця новина викликає негатив, для мене це порівняння "Х" з "П", надіюсь розшифровувати не треба

GermanWagen
03.07.2012, 03:40:28
Bumer, шо ж ти мене критикуєш так?):friends: Там ради директорів обох компаній так вирішили, купа людей:drinks:, купа грошей. Я взагалі до жодної з марок зара нічого не маю :)

Bumer
03.07.2012, 09:39:33
Bumer, шо ж ти мене критикуєш так?):friends: Там ради директорів обох компаній так вирішили, купа людей:drinks:, купа грошей. Я взагалі до жодної з марок зара нічого не маю :)

вибачай, просто хочеться щоб BMW залишалось собою і тойоту не вважаю достойною компанією, але то таке, правду кажеш, тим хто вирішив напевно видніше, но новина неприємна:drinks:

sergiy
03.07.2012, 10:47:03
обом компаніям є чому повчитись одна від одної
думаю це і стало основним аргументом)