PDA

Переглянути повну версію : E39 Хтось колись бавився в Green Card?


Юрій
27.06.2012, 11:20:18
Всім привіт. В мене стався такий прикол, подав заявку на "грін кард" десь більше року назад, а тут дзвонять що ніби прийшли документи з запрошенням. Але тут саме цікаве. Я подав на таку собі фірму "Гермес" що в м. Тернополі і відповідно в неті почав шукати відгуки про неї, а їх там ціла купа і різних відгуків, як поганих так і добрих (але поганих більше). От в мене і виникло питання чи хтось колись мав справу з ними, якщо так, то надайте будь-ласка ваші враження чи відгуки. Хочу підготуватись до поїздки. Дякую.

ValodjaE36
27.06.2012, 12:11:22
думаю якийсь розвод, може варто тут запитати (http://ukrainian.ukraine.usembassy.gov/)

Юрій
26.08.2013, 16:31:30
Все получилось, 2-го вересня буде місяць як приїхав до США. Вже знайшов місцевий клуб але толком не наводив контакти з ним - спочатку хочу купити машину а потім вже буду пробувати наводити контакти..... Тепер можу точно сказати, що ПП Гермес в Тернополі - нормальні люди і допомагають з оформленням документів.

Сергій м
26.08.2013, 17:30:59
Вітаю, добре що все добре вийшло ))))
там ціла купа і різних відгуків, як поганих так і добрих (але поганих більше)
а на рахунок відгуків, скажу одне, набагато рідше люди лізуть в "інет" щоб сказати щось приємне та хороше, просто впадло час тратити, а ось написати що розвели чи щось невиходить і пошукати порад - це легко, такіх відгуків буде завжди валом ))))

Ecosee
27.08.2013, 00:14:17
А куди ти виїхав? В мене є дуже хороший друг в Чикаго. В нього і мотоцик і машина БМВ :)
Маєте подружитись ;)
http://cs421826.vk.me/v421826603/6e5c/Pb4zDvt4F1M.jpg

Юрій
27.08.2013, 22:44:48
Зараз у Філаделфії і трохи в Н.Йорку буваю. Але думаю що з часом буду міняти місце дислокаціїї, все залежить від роботи. Зараз документи виготовляю. До-речі робив права на водіння і мене вразило таке - прийшов в центр де здають права 21.08 о 13.00, оплатив 35у.о в касу, отримав купон з номером почекав черги, сів за комп, 18 питань, і тимчасові права є на руках 14.30 (тут називають перміт).Записався на 22.08 здача на машині - прийшов о 10.00 проїхався з інструктором і 12.30 права на руках. От так - і не потрібно ніякого ровера нам видумувати.

Sergo
28.08.2013, 00:22:45
Які питання були на тесті ?

tommy_boy
28.08.2013, 19:15:49
Юрій, круто! вітаю! :ok:

Anesteziolog
28.08.2013, 19:58:35
Правильно зробив шо виїхав. Я вже 10 років граю в Грін кард і ні разу не виграв поки шо:) Правильно хтось сказав навіть якшо почне все валитись то там пізніше. Бармен чайовими в ЮСА за ніч може мати 500 баксів.

Ecosee
28.08.2013, 20:45:28
є місця де і в Україні може мати 500 ;)

oleg520i
28.08.2013, 23:20:14
є місця де і в Україні може мати 500 ;)
де?

Юрій
29.08.2013, 17:46:49
to Sergo:
Тут таке саме все як і у нас, єдину що, знаки ті що у нас на синьому фоні (типу рух прямо, пішохід і т.д.) у них на жовтому, і дві смуги в односторонньому напрямку розділяє жовта лінія, а смуги двостороннього напрямку біла. Решта все те саме. Деякі речі для мене були смішні ну наприклад - коли повертає фура в правий поворот, то в цей момент забороняється рух прямо і на право (тут і коневі зрозуміло що блін та фура розмаже все що попадеться). багато питань теорії для тих кому до 21 року в плані випивки, наркотиків і т.д. Тут якщо людина має права а їй не виповнилось 21 року і її поліція зловила з пляшкою чи пяним, тоді права забирають не залежно від того чи він за рулем чи просто біля магазину стоїть. П'яним краще тут не їздити і не попадатись, а якщо їхати то обережно без всяких викрутас, так просто тут ніхто нікого не зупиняє... Без машини ти тут букашка а з машиною "человек":biggrin:

{ додано через 12 хвилин }
http://dmv.state.pa.us/drivers_manual/pa_driversman.shtml
Кому цікаво може подивитись там надано три розділи

Sergo
29.08.2013, 19:19:01
Юрій, дякую. А можеш зробити "звіт" для клуба ? Як з роботою, перельотом і тому подібним ? Думаю багато кому було би інтересно...

ValodjaE36
29.08.2013, 20:46:48
шкода що люди покидають свою рідну землю, і навіть з радістю...

Юрій
29.08.2013, 23:59:24
дякую. А можеш зробити "звіт" для клуба ? Як з роботою, перельотом і тому подібним ? Думаю багато кому було би інтересно...
ок, на вихідних буде трохи часу і закину інфу як все проходило...

{ додано через 7 хвилин }
шкода що люди покидають свою рідну землю, і навіть з радістю...
Мені також було шкода, а тепер зовсім ні - пояснюю чому. Тут зустрів багато людей з наших теренів, дехто тут 5 років, а дехто і понад 10. І що ти думаєш - ті хто тут 5років має будинок (навіть не квартиру) в кредиті під 3-4%, кожен їздить на машині, діти вивчились в цніверситетах і їхній диплом дає змогу працювати в любій КРАЇНІ СВІТУ! Що маємо ми - за 5 років хтось купив хату (не рахуючи депутатів) і одночасно кожен член сімї їздить на авто?, наші університетські дипломи діють всюди? (я свій диплом ЛНУ Франка тут можу підтерти одне місце кому небудь - тут це простий платик який нічого не вартий) і подивишись на це все... Тут хата в середньому коштує 150-200тис.дол., машина 2008років 6-8тис., а тепер порівнй це з нишимим цінами і скажи чого варта наша держава (а особливо ті хто до цього довів народ). Люди яким понад 50років і тут живуть більше 5 років - про УКРАЇНУ ЗГАДУЮТЬ ЯК СТРАШНИЙ СОН. Я в Н.Йорку каву пю по 1.5 долара, а в центрі Львова скільки кава коштує (живучи в центрі скажу - 15-20грн.), суші замовляли з доставкою - 3-4 дол роли (в центрі в суші барі - 35-40 грн), бензин в Н.йорку - 3.65 галон (3.75л) в україні - 11грн\л. Тому про що ми можемо говорити коли ціни у нас як в Н.Йорку а з-плати як в Африці....

Sergo
30.08.2013, 01:11:00
ок, на вихідних буде трохи часу і закину інфу як все проходило...

{ додано через 7 хвилин }

Мені також було шкода, а тепер зовсім ні - пояснюю чому. Тут зустрів багато людей з наших теренів, дехто тут 5 років, а дехто і понад 10. І що ти думаєш - ті хто тут 5років має будинок (навіть не квартиру) в кредиті під 3-4%, кожен їздить на машині, діти вивчились в цніверситетах і їхній диплом дає змогу працювати в любій КРАЇНІ СВІТУ! Що маємо ми - за 5 років хтось купив хату (не рахуючи депутатів) і одночасно кожен член сімї їздить на авто?, наші університетські дипломи діють всюди? (я свій диплом ЛНУ Франка тут можу підтерти одне місце кому небудь - тут це простий платик який нічого не вартий) і подивишись на це все... Тут хата в середньому коштує 150-200тис.дол., машина 2008років 6-8тис., а тепер порівнй це з нишимим цінами і скажи чого варта наша держава (а особливо ті хто до цього довів народ). Люди яким понад 50років і тут живуть більше 5 років - про УКРАЇНУ ЗГАДУЮТЬ ЯК СТРАШНИЙ СОН. Я в Н.Йорку каву пю по 1.5 долара, а в центрі Львова скільки кава коштує (живучи в центрі скажу - 15-20грн.), суші замовляли з доставкою - 3-4 дол роли (в центрі в суші барі - 35-40 грн), бензин в Н.йорку - 3.65 галон (3.75л) в україні - 11грн\л. Тому про що ми можемо говорити коли ціни у нас як в Н.Йорку а з-плати як в Африці....

Якщо не секрет, ким працюєш і який приблизно твій дохід ? Давно думаю про побідне, тим більше, що родичі "там" є.

Юрій
30.08.2013, 01:56:20
ще не має доходу як такого я тут тіко 3-й тиждень. буду здавати на ліцензію по електричній частині...

ValodjaE36
30.08.2013, 10:37:46
Юрій, я це все розумію, але яку плату люди платять за таке життя, штучні теракти та війни скільки людей забрали, так дають заробити, але і заберають не менше, спроможність купувати вигідна цій державі, людей присажують на все, подивитись тільки які черги за новим айфоном, з вечора і всю ніч стоять в черзі. Але наші люди здебільшого мають на таке емунітет))) просто най частіше з України виїзжають люди свідомі та ті, які можуть та хочуть працювати та заробляти... а наша влада цього і добивається...

Юрій
30.08.2013, 16:00:42
подивитись тільки які черги за новим айфоном, з вечора і всю ніч стоять в черзі.
тут ти в 10-ку попав для америкоса і нашого брата який виріс тут з 10-15років - айфон це шось таке ніби він володіє .... навіть не знаю з чим порівняти, я б напевне так тішився якщо б у мене в гаражі стояла б бмв 3000. Я їх не розумію і цих приколів їхніх з айфоном теж, і таких як я багато.
То все набута річ, ти краще скажи чи твій батько зараз сильно зайнятий, там йому мій тесть має дзвонити....
І ще одне, я вже давно перестав рвати сорочку на собі і шось комусь доказувати, ситуація така що потрібно не жити а виживати, якщо озирнутись кругом себе ти починаєш розуміте одне, ще не ти керуєш ситуаціїєю, а ситуація тобою. Хто керує нашою чи іншими державами (маю на увазі можновладців, тих хто за їх плечами, депутатів і т.д.)??? думаю відповідь ти знаєш....Ок на вихідних звіт маленький зроблю може фоток накидаю.

ValodjaE36
30.08.2013, 17:03:49
ти краще скажи чи твій батько зараз сильно зайнятий, там йому мій тесть має дзвонити....
хай краще дзвонить.

Anesteziolog
30.08.2013, 19:57:49
Я був в США. 2 місяці. Сподобалось тим, що якщо працюєш то маєш. А тут пашеш, пашеш, і незахищений, і тебе надурити всі хочуть. А більшість американців гниляки які не хочуть працювати. Знаю багато людей які повернулись в Україну і шкодують, одиниці, які повернулись і задоволені. Як казав мій дядько; краще заробляти гроші там а прогулювати їх тут.

Юрій
14.09.2013, 05:02:17
Всім вітання.
Маю трошки часу і вирішив написати ніби звіт про те, як я попав США. Дану тему можна оновити і подати як ноіу, а можна і так залишити (як адмін вирішить).
І так, починалось це все років десь 5 назад. Мені в поштову скриньку постійно хтось закидував анкети я їх заповнював і відправляв хоч надій на це було мало та й Америка для мене було щось таке ніби - поїхати на місяць. Все такиЄвропа рідніша і звичаями і поведінкою і менталітетом.... (це також на любителя). Минулого В 2012 році я востаннє заповнив анкету тому що готувався робити документи для виїзду в Європу. І тут в 2012році мені дзвонять що я виграв ніби то грін-карту - приїжайте, будемо щось вирішувати. Я поїхав і суть така - фірма робить підготовку доків під ключ а оплата після отримання візи, ну типу - є віза є гроші не має візи не має грошей за послуги в перекладах і т.п. і т.д., я подумав і кажу ок. в січні 2013 року я попав на співбесіду в амбасаду США -питання прості: хто такий як звати, що робиш і куди їдеш. Єдтна проблема була - мені затримали паспорт через те, що я перебував більше року за кордоном і довелось робити довідку про не судимість на території Євросоюзу. Я це зробив - відправив - і через тиждень отримав візу США. Приїхав сюди подивився на це все (а дивлюсь вже 1.5 місяця) - висновки зробив такі - нічим та америка не відрізняється від нашої Європи, народ так само вкалує і має середні заробітки наших українців чи америкосів 3-5тис. в місяць так само як в Європі 3-4 тис. Євро, тут вже таож модні стали малолітражки типу мітцубісі -кольт, бмв -1, мазда-3 ну ясно їхні американські машини..... Хто сюди планує їхати і надіється на допомогу від українців будьте готові що з 10 допоможе або підкаже тіко 2 максимум 3 і все. Ну це лірика. Так чому я сюди попав в США. Отримав я візу і ми з дружиною думали поїхати ніби у відпустку - а тут дружина порадувала що вагітна, і зразу все стало на своє місце - народжувати тіко в США - це також не поганий варіант в порівнянні до Європи (я маю на увазі не Україну аЄвросоюз). От так і попав в США. Медицина - супер, держава допомагає, є багато програм які дозволяють економити (один огляд лікрая - 200 дол, УЗД - 1200дол.), навть не дегали мають право на безплатну медицину. З першого дня дивувало те що лікарям не потрібно пхати гроші в кишеню, а просто достатньо сказати ДЯКУЮ, поліція якщо бачить що іде вагітна жінка - може підвести додому за ДЯКУЮ. Важливе значення має знання мови, внас з тим все ок, а є такі що тут по 15 років а з мовою повний "0".
Щодо цін. Вижити і жити можна: кава 0.33л - 1.5, мін вода 0.33-1.0, бензин 3.75л (1галон)- 3.65, закупи на тиждень (хліб молоко ковбаска сир плавлений картопля макарони) - +- 70.0 залежно від якості. На місяць на сімю - 300 - 400 (ціни в доларах).
І так - оренда 800+200ком.послуги+400харчування+200страхівка на авто+300бензин = 2000.0. При доходах на сімю в розмірі 3-4тис. можна жити.
Тут є те що є в Німців, Австріяків, Італійців, Поляків - ввічливість і простота але на жаль не має у нас - Українців і мені тут подобається, а дальше, як кажуть - "буде видно". Це особисто моя думка якщо в когось інша прошу писати і обговорювати.

BMWheelman
14.09.2013, 05:25:56
знаходжусь в штатах вже 4й місяць у робочому відрядженні. Погоджуюсь зі всім, що описує Юрій про людей, їх відносини відносно знайомих чи незнайомих людей, ціни на проживання, харчування і подібну рутину. Тут класно бо все нове, невідоме, новий життєвий досвід... Але виникає питання: для чого покидати батьківщину, міняти шило на мило, коли можна так само ж успішно жити на Україні, маючи знання, нормально роботу і зарплатню????

Юрій
14.09.2013, 18:26:11
для чого покидати батьківщину, міняти шило на мило, коли можна так само ж успішно жити на Україні, маючи знання, нормально роботу і зарплатню????

В мене співпало так, що вагітність дружини співпала з грінкартою. Не було б грінкарти то ми б народжували як мінімум в Польші. А чи всі мають це знання і роботу?. Люди тут за 10-15 років мають будинки машини і саме основне - діти отримали нормальну освіту і нормальні дипломи - відповідно і роботу можуть шукати в будь-якій країні. Де саме ти перебуваєш?

BMWheelman
16.09.2013, 02:32:48
В кого є знання в того є і робота і машина, а хто не старається той і не має. На рахунок освіти то в штатах навчання в хорошому коледжі дуже багато коштує і далеко не всім дано там вчитись, і наша освіта не є такою вже і поганою. Правда наші дипломи практично ніде не визнають, факт незаперечний, нажаль. Я в Остіні, Техас.

Anesteziolog
16.09.2013, 11:57:58
Правильно зробив що виїхав. Це ти правильно підрахував, але це для прикладу ти один працюєш, а якщо вас двоє працює то ви можете відкласти більше. Для певних професій набагато легше виїхати закордон ніж для інших. Мені сподобалась одна фраза американця. Я вас українців не розумію Ви вдягаєтесь на міліон доларів а їсти дома нема шо. Ось у нас так і є, всі пантуються, від високопосадовців до бідноти. В Україні більшість населення бідне бо не міняє машини кожні 5 років, живе з батьками, мало подорожує, кароче бідося. І я колись виїду в США. Тільки хочу легально, а не через мексиканський кордон :biggrin:

vovkodaw
16.09.2013, 20:59:02
В кого є знання в того є і робота і машина, а хто не старається той і не має.
Ну тут я не згідний!!!
В нас багато є розумних людей які працюють за копійки і дебілів які за татовою спиною сидять нічо не роблять і бабло мають!!!
Всюди чи майже всюди шогб попасти на нормальну роботу треба або бабло або связі або одне і друге!!!!
І ТО ФАКТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Юрій
17.09.2013, 04:16:43
Я вас українців не розумію Ви вдягаєтесь на міліон доларів а їсти дома нема шо
Золоті слова...... Тут все навпаки - одягаються на 100 доларів а за спиною рахунки на кілька мільйонів...

Юрій
01.11.2013, 00:22:16
тему закрито