PDA

Переглянути повну версію : E36 Хімчистка салону своїми руками


oleg-bmw
11.06.2012, 13:41:20
Думаю для багатьох тема буде актуальна, адже зашморгана тканина на дверних картах біля ручок, вимазані сидіння за допомогою дітей - повсякденні речі. Тому діліться досвідом яка хімія краща і де її придбати, щоб це можна було робити по потребі самому, а не розорятися кожен раз на хімчистку (звичайно, якщо ситуація не плачевна)???????????

amh
11.06.2012, 14:31:01
Ще кілька років тому, коли я купив Nissan із сильно засамльцованим салоном, мій сусід подивився на нього і сказав, що відчистить мені його за пару годин і пару пляшок пива. Сказав, що коли він жив у Штатах, то заробляв тим, що купував авта зі 'вбитими' салонами в негрів, відчищав їх і потім продавав за нормальну ціну.

Попросив принести відро з теплою водою, плин для миття посуду і кілька махрових рушників. Я спочатку сприйняв то як жарт, але коли забирав авто ввечері, то не повірив - салон був як новий.

Принцип такий: розводиш плин в теплій воді, мачаєш і викручуєш один рушник в тому розчині, протираєш ним обшивку салона, лишаєш на 2-3 хвилини, потім насухо протираєш іншим рушником. В сильно забруднених місцях доводиться повторювати цю процедуру ще 1-2 рази.

Можна, звичайно, користуватися якоюсь 'типу офіційною' хімією, але:
1. Вона значно дорожча
2. Вона лише зазвичай забирає порох із обшивки, але не дає ради із жирними плямами.

Плин для миття посуду розчиняє жир, а махровий рушник успішно забирає залишки плину і бруду.

Головне - не перестаратися з часом і не перетримати розчин на обшивці.

Сам тим способом тепер постійно користуюся і іншим раджу.

P.S. Сусідові поставив ящик пива.

Юрій
11.06.2012, 15:44:29
Наша ГАЛА рулить:)

Goric
11.06.2012, 16:34:57
Я вже пару років користуюсь "PLAK" Польського виробництва,Купую а "епіцентрі"сильна штука,розпиляєш на обшивку бруд стікає разом з потьоками і протираєш шматкою.
Свій ніссан від потолка до порогів замурзаний сто літнім брудом відтер за 30хв.ціна не помню 40,50 грв.Рекомендую.

oleg-bmw
11.06.2012, 16:38:16
Я вже пару років користуюсь "PLAK" Польського виробництва,Купую а "епіцентрі"сильна штука,розпиляєш на обшивку бруд стікає разом з потьоками і протираєш шматкою.
Свій ніссан від потолка до порогів замурзаний сто літнім брудом відтер за 30хв.ціна не помню 40,50 грв.Рекомендую.

А шо він підходить для чистки тканин.

Goric
11.06.2012, 17:07:35
А шо він підходить для чистки тканин
флакони одинакові а призначення різні,для тканин вроді зеленого кольору.

Anesteziolog
12.06.2012, 18:42:32
Так само, купив якусь таку пшикалку. Ціна в районі 40-50 грн. Виробника не памятаю. Відчищає гуд.

Breaker
12.06.2012, 23:09:50
скоро думаю і собі салончик почистити. Ще радять ті засоби, на яких черепашка намальована, хтось за них шось чув?

sergiy
13.06.2012, 08:14:16
amh, я б подивився як то робиться:wink:

amh
13.06.2012, 08:58:28
sergiy, наразі в мене салон чистий :)
Але як дійде до черговох чистки, то дам знати. Або як захочеш чистити свій - покличеш мене.

realnero
13.06.2012, 17:22:57
засоби, на яких черепашка намальована
Хорошая косметика, пользуюсь всегда ей и рекомендую.

igorukraine343
20.07.2012, 22:21:08
Сьогодні чистив салон і дверні карти!Користувався методом який запропонував amh,впринципі результатом задоволений але плями які вїлися посилніше не відпускає(
Також раджу сильно не мочити дверні карти тому що тканина в деяких місцях починає відставати тому обережно з цим!!!
В загальному 4 із 5 =))

alex_BMW
15.09.2012, 20:38:57
Також чистив методом amh, дійсно працює,дякую!
Також раджу сильно не мочити дверні карти , я просто сильно віджимав рушник і тоді утворювалась піна і карти не намокали сильно.