PDA

Переглянути повну версію : Зняття з обліку не за пропискою авто


vikoren
28.05.2012, 09:42:45
Всім привіт !
--------------
Виникла потреба продати авто, регістрація м.Тернопіль, в мене генеральне доручення, підкажіть чи можливо зняти автомобіль в нас в м.Львові, чи така процедура проходить тількі по місцю регістрації авто ? ато час їхати в тернопіль дуже важко буде знайти. Може , якшо потрібно тількі по місцю регістрації, хтось допоможе в тернополі це скоро вирішити ? дуже потрібно

bmwe36petro
28.05.2012, 10:07:14
vikoren, тільки за місцем реєстрації можна зняти з обліку.

vikoren
28.05.2012, 10:51:36
тільки за місцем реєстрації можна зняти з обліку.
ну якшо такий варіант, десь прочитав в неті , якшо пройти всі процедури тут в Львові, і поїхати з документами в тернопіль , таке можливе чи ні ?

{ додано через 42 хвилини }
ось така штука цікавить , так просто набагато скоріше буде , і пертись бензин тратити в тернопіль неприйдеця, але чи таке реально ?

"В принципі, можна зняти автомобіль з обліку і не за місцем реєстрації, але це знову-таки пов'язано з додатковими витратами. Потрібно поїхати в МРЕВ, де ви проживаєте, пройти всю експертизу (можна і без автомобіля), вам видадуть всі документи та висновок про зняття з обліку, яке дійсно три дні. Протягом цих трьох днів потрібно відвезти весь цей пакет документів у МРЕВ, де автомобіль реєструвався."

bmwe36petro
28.05.2012, 11:02:34
vikoren, Тернопіль не настільки далеко. Але можна і зняти з обліку без автО, просто треба зробити експертизу ТЗ в тому МРЕВ, у якому він буде ставитись на облік. Але ІМХО Тернопіль не на стільки далеко, щоб шукати собі ускладнень...

vikoren
28.05.2012, 11:04:31
Але ІМХО Тернопіль не на стільки далеко, щоб шукати собі ускладнень...
і це правельно треба буде знайти всетакі час і прошвирнутись в тернопіль , bmwe36petro, дякую

Gatto
28.05.2012, 11:40:10
а продовжити тимчасовий облік, теж можна по місцю прописки ???
вибачте якщо не по темі :(

oleg-bmw
28.05.2012, 18:39:53
Здається з першого числа вступає в силу закон, за яким можна буде знімати з обліку в будь якому МРЕО. Чув таку інформацію від компетентних людей, але треба пару днів ще почекати і стане все точно відомо.

324disel
28.05.2012, 19:56:21
чотири роки назад,я купив 30-ку , реєстрація Ковель. У Львівському МРЕО я пройшов процедуру (терли номери і т.д.) дали висновок. Наполягав я на те, що завтра чи післязавтра я буду у них з тим на тому самому авто і вони будуть ставити мене на облік. І з тим папірцем я порулив у Ковель, де мені за 30 хв (без грошей) дали червоні номери.

В інших містах простіше. Львів МРЕО - це піпа.

vikoren
29.05.2012, 09:43:47
Здається з першого числа вступає в силу закон, за яким можна буде знімати з обліку в будь якому МРЕО. Чув таку інформацію від компетентних людей, але треба пару днів ще почекати і стане все точно відомо.
я таке чув але так по слухам , ну буду в мрео сьогодні то пробью шо там скажуть , така інфа думаю нетількі для мене корисна буде

{ додано через 36 секунд }
продовжити тимчасовий облік, теж можна по місцю прописки
також ввечері напишу