PDA

Переглянути повну версію : E36 Потрібні птиця і ноздрі + можливо капот.


Andrii
26.05.2012, 17:48:37
Потрапив я кілька годин назад в неприємну ситуацію, вантажівка стояла і блокувала проїзд, я під'їхав, посигналив, вона здала різко назад і тепер маю погнуту морду (ноздрі втиснуті всередину, капот горбатий :sorry: ).
Це тільки те, що видно відразу, можливо ще щось, але оскільки капот не відкривається то сказати тяжко.
Дуже дякую Ігоркові, Жені і Юрі за те, що відразу відреагували і допомогли розрулити ситуацію з оформленням дтп. :respekt:
водій вантажівки вину визнав, протокол був складений на нього, тому зі страховими все мало б бути ок (поживемо побачимо).

в результаті мені треба когось, хто б глянув і сказав чи можна мій капот рівняти чи треба новий, також треба той капот таки відкрити і оцінити все зсередини (хочу знати якомога більше перед тим, як у вівторок-середу їхати в страхову). Птицю і ноздрі схоже треба нові. Фари цілі, радіатор наче теж в порядку.
Далі опишу тут фінальний список потрібних мені запчастин і буду вдячний за поради де ті запчастини взяти.

realnero
27.05.2012, 00:40:33
Andrii, пожалуйста. капот под замену 100%, так что можешь его особо не жалеть и открыть приложив силу.

Andrii
27.05.2012, 10:13:33
я от думаю може не варто нічого гнути, поки не заїду на страхову, і поки вони не пофоткають, чи радиш зробити до?
може навіть нехай самі відкриють, щоб перевірити на наявність внітрішніх ошкоджень?

realnero
27.05.2012, 12:29:11
може навіть нехай самі відкриють
сами они ничего не откроют тебе, но в твоих интересах открыть до поезда к ним, чтоб сразу оценить ущерб.

Andrii
27.05.2012, 13:41:10
порадь плз куди поїхати щоб допомогли відкрити капот, бо я сумніваюсь що сам це зроблю. замок добряче заклинило.

grey
27.05.2012, 22:18:32
Дай бог, що б, не потрiбно тобi було, маю радiатори м43,м40,екран(телевiзор). 0977299555

Andrii
27.05.2012, 22:34:24
grey, дякую, буду мати на увазі.

bmwe36petro
29.05.2012, 10:24:04
Andrii, знайшов капот і птицю з ніздрями в Тернополі. Див. ПП.

Nikola
29.05.2012, 13:31:36
Andrii, 800грв маю зелений седан е36

Andrii
29.05.2012, 13:34:52
Дякую, відписав.
може ще хтось має або знає де можна знайти той пластиковий повітрозабірник, що веде від ніздрів до радіатора?

{ додано через 2 хвилини }
Nikola, капот від седана на купеху не стане, проте дякую за пропозицію, якщо почую, що десь комусь треба то направлю до тебе.

Nikola
29.05.2012, 14:06:36
Nikola, капот від седана на купеху не стане,
Я це знаю,тільки неволодів інфою яке в табе авто

Andrii
29.05.2012, 14:32:06
ти правий, мені варто було про це написати, щоб людей не плутати.

{ додано через 1 хвилину }
оновив інфу в профайлі.

Andrii
31.05.2012, 12:16:41
ще наразі не знайшов птицю і ніздрі рестайл і пластиковий повітровід, той що веде від ніздрів до радіатора. (понаписую сьогодні ще по інших темах де люди розбирають 36 купе +на інших форумах, проте пишу і сюди. може якраз).
може на якийсь шрот варто зганяти глянути?

bmwe36petro
31.05.2012, 12:22:48
пластиковий повітровід, той що веде від ніздрів до радіатора
Якщо плануєш в майбутньому ставити кліму (ми про це якось говорили), то той дифузор можеш не шукати, бо під кліму він зовсім інший, а також деякий час можеш і без нього обійтись, суттєво важливої ролі він не відіграє.

Andrii
31.05.2012, 12:33:30
ще наразі не знайшов птицю і ніздрі рестайл і пластиковий повітровід, той що веде від ніздрів до радіатора. (понаписую сьогодні ще по інших темах де люди розбирають 36 купе +на інших форумах, проте пишу і сюди. може якраз).
може на якийсь шрот варто зганяти глянути?

+ шукаю накладки на пороги в хорошому стані (б/в оригінал або нові репліку з АБС-пластику).

{ додано через 2 хвилини }
bmwe36petro — зрозумів стосовно дифузора. дякую.

offtop: як вставляти в повідомлення лінк на нік? ))

bmwe36petro
31.05.2012, 13:35:57
як вставляти в повідомлення лінк на нік?
клікни на нік і все зрозумієш :wink:

Andrii
31.05.2012, 14:50:56
bmwe36petro, thnx master =)

Andrii
05.06.2012, 11:26:46
маю екран і птицю рестайл, капот є в миколи, за голий хоче 150уо. думаю буду брати, правда треба буде ще якось з ним домовитись за доставку того капота на місце де він буде фарбуватись.
і тут виникає в мене трабл,треба вашої поради, друзі. майстри на пофарбуванні (рихтувальник) кажуть, що перед пофарбуванням підженуть зазори і віддадуть фарбувати, але збирати після фарбування не будуть до купи. по перше не знаю тепер де зібрати все до купи (мав би гараж, може б і сам зайнявся) і боюсь що пошкоджу покриття при транспортуванні з/ч. є ідея спочатку поставити десь то все різнокольорове на машину, виставити зазори і тоді їхати на пофарбування, а там якщо хлопці будуть самі все знімати то не викрутяться і будуть змушені зібрати до купи.
Який підхід прадите і яких майстрів щоб поміняти капот, птицю і екран перед пофарбуванням?
наперед дякую за допомогу.

tommy_boy
05.06.2012, 11:54:14
я б порадив знайти майстрів, які і помалюють і виставлять все...
чому це ти маєш робити... ти ж не майстер...

Andrii
05.06.2012, 12:12:59
чому це ти маєш робити... ти ж не майстер...
маєш рацію, вже пробиваю за інших малярів.

bmwe36petro
05.06.2012, 12:33:46
Andrii, при виборі маляра зверни увагу на якість робіт, не ведись на дешеву ціну, бо результатом будеш не задоволений.

realnero
05.06.2012, 15:01:42
Andrii, Там сразу возле Шрота Мыколы по Стрийской трасе есть ребята которые красят авто, делают хорошо, может у них сразу и покрась, и запчасти не надо везти будет.

Andrii
05.06.2012, 15:11:05
при виборі маляра зверни увагу на якість робіт
тільки так і роблю
до перших (на Хмельницького) звернувся бо радив попередній власник мого авто, був задоволений. зараз взнав про ще одного хорошого маляра, але далекувато трохи. не знаю як возити той капот до нього, як повертатись без машини і т.п (таксі дорого буде)
Там сразу возле Шрота Мыколы по Стрийской трасе есть ребята которые красят авто, делают хорошо, может у них сразу и покрась, и запчасти не надо везти будет.
це мене зацікавило, є якісь контакти тих хлопців?
дякую

realnero
05.06.2012, 15:46:10
он у нас на форуме есть, Олесь ник, его номер - 096-3672001

Andrii
05.06.2012, 19:40:03
домовився. це мені має сильно полегшити життя, дякую.

Andrii
09.06.2012, 20:53:07
realnero, ще раз дякую за контакти хлопців.

не знаю чи про них тут десь писали, якщо так то підкажіть хтось, хочу залишити позитивну відповідь так, щоб всі бачили :ok:
я задоволений роботою Олеся і команди, починаючи зі ставлення до клієнта і бажання підлаштуватись, закінчуючи вартістю робіт.
машину я залишив мяко кажучи брудну, бо в тунельну мийку з тим капотом не міг загнати, а помити самому часу не вистачило за два тижні, тому дуже приємно було приїхавши бачити машину чистою (як зовні так і зсередини) і наполірованою.
якість пофарбування дуже хороша, раджу.
одним словом машину забрав чистою і гарно зробленою, їхав потрасі у Львів і отимував задоволення.
є ще ряд речей як страхова, яка колись має виплатити мен якісь гроші, також подумав і бачу речі по кузову, які буду шукати і міняти, але це вже інша історія яка буде вестись в бортовому журналі, який я незабаром створю. дякую всім за допомогу, друзі.

bmwe36petro
10.06.2012, 00:00:17
не знаю чи про них тут десь писали, якщо так то підкажіть хтось, хочу залишити позитивну відповідь так, щоб всі бачили
Andrii, ось тут (http://bmw-club.lviv.ua/showthread.php?t=2798) є тема.