PDA

Переглянути повну версію : Не закривається центральний замок


Рамон
22.03.2012, 09:26:50
Не закривається центральний замок,якщо закрити ключем-закривається і зразу відкривається.В чому може бути причина?

vikoren
22.03.2012, 09:31:54
попробуй кожну дверку в ручну закривати , чи закриє, якшо так, то може тяга злетіла в твоїй дверці. Рамон, а краще зразу вский дверку свою, та подивись шо там в середині , її вскрити неважко , тількі защолкі неполомай .

Рамон
22.03.2012, 09:38:05
та я її вскрив,бо ставив сигналку.на сигналці то саме тяги на місці,в ручну закривається

vikoren
22.03.2012, 09:58:35
ну попробуй може допоможе
-------------------------------
" Вот тут с наступлением марозов да и раньше при открытии дверей с пульта сигналки двери открывались и тут же закрывались и наоборот, в последнее время ваще перестала закрываться и приходилось закрывать из багажника дернув тягу электропривода, короче задний замок не хотел закрываться ну я растроился и думал что надо покупать новый но всеже решил его осмотреть на всякий случай, отсоеденил тяги, фишку от него, открутил 2 болта и вот он у меня в руках весь грязный и замусоленный настолько что в него даже ключ не вставить. Ну думаю дай промою вдруг заработает, взял ванночку налил бенза и утопил его грязнулю потом мыл мыл, тер тер, разрабатывал и т.д. и т.п. короче целый час потратил. И глядь, а у меня в руках новый замок вся грязь вымылась и с наружи и из нутри перестал хрустеть и стал легко нажиматься а главно открываться от ключа ну я его просушил на обогревателе и смазал из нутри хорошей смазкой из балона.

Ну теперь двери открываю закрываю и радуюсь как все легко работает без напряга. Так что не теряйтесь!"

http://mazdaclub.org/forum/showthread.php?t=8721

{ додано через 13 хвилин }
а постійно закриває і зразу відкриває ? чи з якось разу закриває ?

bmwe36petro
22.03.2012, 10:51:25
Рамон, проблема в кінцевику дверки 100%, заміна його вирішить проблему. Як тимчасовий варіант можеш переставити з лівих дверей на праві і навпаки.
35744

ValodjaE36
22.03.2012, 13:01:27
Як тимчасовий варіант можеш переставити з лівих дверей на праві і навпаки.
я переставляв вже на двох авто, діє. будеш переставляти будь обережний щоб в стійку нічого не впало

Рамон
22.03.2012, 13:49:47
дякую зараз буду пробувати

Oleshka
22.03.2012, 15:11:56
може бути в кінцевику, а може бути в язичку, який є на дверці і заходить в той кінцевик. В мене також таке було, там просто на язичку пласмаса може стертись, візьми і напаяй на нього, в мене це вирішило проблему.
правда через 4-5 міс знов стреться і тре буде напаяти, але то багато часу не займає, якшо маєш паяльник:)

bmwe36petro
22.03.2012, 15:17:22
Oleshka, теж правий, як правило це більш розповсюджене явище.