PDA

Переглянути повну версію : Даїшники влаштували бійку з представниками «Дорожнього контролю»


amh
19.03.2012, 12:21:24
Працівники ДАІ влаштували бійку з представниками громадської організації «Дорожній контроль» після виявлення в них сфальсифікованих протоколів.

Як повідомляє сайт «Дорожнього контролю», між активістами "Дорожнього контролю" і працівниками ДАІ Запоріжжя стався конфлікт.

Зупинившись біля патруля ДАІ, активісти "ДК" випадково виявили пачку сфальсифікованих протоколів. На адміністративних протоколах була заповнена «шапка» і внизу поставлені підписи. При цьому не вказано, хто є "порушником", а також суть "порушення". Також були виявлені порожні протоколи із заповненими графами свідків. В той час, коли під`їхав "ДК", працівники ДАІ саме оформляли чергового "клієнта".

Крім того, неподалік патруля ДАІ була виявлена купа недавно порваних протоколів.

ДАЇшники почали нервувати і телефонувати кому тільки можна, йдеться в повідомленні. Через деякий час на місце приїхало керівництво ДАІ і невідомі бандитської зовнішності.

Коли "Дорожній контроль" у присутності підполковника ДАІ попросив показати сфальсифіковані протоколи, сам підполковник відбіг убік, а інспектор намагався їх знищити. В результаті між працівниками ДАІ та активістами "ДК" зав`язалася бійка.

Джерело (http://www.unian.net/ukr/news/492640-dajishniki-vlashtuvali-biyku-z-predstavnikami-dorojnogo-kontrolyu.html)

Gamal
19.03.2012, 12:39:26
відео -
29kP3mzp5Ms

Vomont
19.03.2012, 13:08:33
посміявся

bmwe36petro
19.03.2012, 14:01:34
В результаті між працівниками ДАІ та активістами "ДК" зав`язалася бійка.
дивився відео до кінця, так хотів на бійку подивитися, а її не було :biggrin:

Gamal
19.03.2012, 14:10:49
на сайті контролю пише
"Дорожный контроль" публикует краткую версию конфликта, чтобы читатели уже понимали о чем идет речь. В ближайшее время мы соберем все видеозаписи вместе и опубликуем полную версию картины произошедшего.
to be continued :biggrin:

yrik_lvov
19.03.2012, 17:55:48
) *опа гаїшникам протоколи складати більше не будуть
хіба зараз пару на них складуть:)

Gutty
19.03.2012, 22:05:51
Та шакали вони практично усі, самі по-безприделу виступають і хочуть від людей поваги! Йшов ранком на роботу - зробив зауваження, що їх машина припаркована з порушенням ПДР - так вони мені погрожували арештом за фотореєстрацію і штрафом за перехід вулиці в неналежному місці:lol:! Дуже їх бісить коли їх "нагнути", так сказати " правда очі коле", не сприймають критики ну ніяк!
П.С. Фоточки я собі на память лишив - думаю скоро стануть в пригоді!

BMW-ЮРА
20.03.2012, 09:33:31
Gutty, то м. Самбір, там такі герої!

Vomont
20.03.2012, 09:44:36
Gutty, то м. Самбір, там такі герої!
BMW-ЮРА, треба їх викликати до самбірського районного суду:biggrin:

BMW-ЮРА
20.03.2012, 09:50:54
Vomont, то точно!

Vexler
20.03.2012, 10:23:03
Найцікавіше прокоментував цю ситуацію главний Даішник України, сказав, що мол ДК заваджав роботі даі і мол всі вони білі і пухнасті, а порушник на жигулю взагалі злісний порушник))) і як таке чмо може щось говорити, якщо його на місці події навіть не було...урод!!!

Gutty, накатай на них, щоб їм життя малиною не казалось :biggrin:

Gutty
20.03.2012, 19:47:14
Gutty, то м. Самбір, там такі герої!
BMW-ЮРА, Так Юра - це м.Самбір, вул. Чоновола ( біля податкової):biggrin:

{ додано через 5 хвилин }
Gutty, накатай на них, щоб їм життя малиною не казалось
Vexler, Та фактів малувато, свідків не маю!
Тут краще : " не рухай "Г" - воно смердіти не буде!
А то місто мале - будуть мозок парити на кожному кроці, я ліпше компромат потримаю на "слушну" оказію! Хоча при юридичній підтримці їх думаю можна добряче провчити:)