PDA

Переглянути повну версію : E39 М- ходова особливості експлуатації.


Shpuganich
16.03.2012, 12:51:35
Привіт всім цікавить машина з М-ходовою, хотів би взнати особливості експлуатації і можливо відгуки власників таких машин. Сорі якщо створив подібну тему пошуком не знайшов як є тицьніть будь-ласка.

realnero
16.03.2012, 14:19:34
ходовая жёстче, клиренс меньше. я после покупки своей е46 сменил м ходовую на стоковую, уж слишком она низкая для наших дорог и реалий парковки в центре на бардюрах.

по ценам, аммо например на м ходовую дороже стоят.

BMW-ЮРА
16.03.2012, 19:39:41
Shpuganich, є свої плюси і мінуси. З плюсів то точніша керованість авто, гарніший вигляд (авто нижчий кліренс), з мінусів ціни на запчастини дорожчі. Ну але в мене складається така думку, що і ходять деталі м ходової довше!

doctor
16.03.2012, 21:28:03
ходовая жёстче, клиренс меньше. я после покупки своей е46 сменил м ходовую на стоковую, уж слишком она низкая для наших дорог и реалий парковки в центре на бардюрах.
100% підтримую, після року експлуатації задоволення не відчув,- задоволення відчув після заміни пружин і стійок на-звичайні,реально комфортніше і мягше.

кум
17.03.2012, 09:35:08
М ходова, то і є спорт ходова, чи є різниця? Бо в мене спорт, зад виходив тис 70, міняв тільки яйця. Передні стойки десь через 50тис. пішли спати, але для наших доріг, в 1550 раз гірші за Львівські, думаю це добре, але машина жорстка як таборетка, щей легенький двигун. Зараз думаю переробити на звичайну, заміна опорних+амортів, пружини наразі рухати не буду.

324disel
17.03.2012, 11:08:34
М ходова, то і є спорт ходова, чи є різниця? Бо в мене спорт, зад виходив тис 70, міняв тільки яйця. Передні стойки десь через 50тис. пішли спати, але для наших доріг, в 1550 раз гірші за Львівські, думаю це добре, але машина жорстка як таборетка, щей легенький двигун. Зараз думаю переробити на звичайну, заміна опорних+амортів, пружини наразі рухати не буду.

Потрібно міняти все разом, навіть стабілізатор. Якщо не поміняти пружини , то не правильно буде працювати амортизатор, робочий хід буде іншим. Скорший знос аморта, а основне не комфорт по їзді.

кум
17.03.2012, 20:19:48
Встановлю, трохи покатаю, побачу. А пружин нерухаю бо морда і так стоїть високо, підозрюю що там стоять стокові.