PDA

Переглянути повну версію : Продав авто 2%в податкову від суми прдажі авто


Nikola
02.03.2012, 10:53:18
Що робити в такому випадку ,коли продав авто ,тобі за 3 місяці приходить сплатити проценти в податкову наблаго Неньки Юкраїни,юристи прошу обгрунтованої відповіді,як поступати в цьому питанню

zinkevych
02.03.2012, 11:04:32
Знайомий пішов по тому пропуску в податкову, там йому тудим сюдим, за скіки продали машину і т.д.
Він казав, що за 1000грн, довго бесідували, домовились до того, що він продав машину за 10000грн і він сплатив з того 2% - 200грн, і все.
Мені звонили, харили пару раз, щоб прийшов, поки не ходив, пройшов вже рік, все поки добре. :)

tommy_boy
02.03.2012, 11:09:27
zinkevych, там коли продаєш машину, пишеться оціночна вартість і платиш податок якийсь в мрео, за зняття з обліку (хто хнає шо це за податок? в пенсійний? чи на прибуток?)... Теоретично, вони мали б мати копію тої оцінки і з неї вже розраховувати ті 2%. Мені не зрозуміла дана ситуація, як вони знають шо ти продав машину, а за скільки не знають?

ПС. отримав таку ж штуку вчора...

yrik_lvov
02.03.2012, 11:11:21
Нічого не робити і нічого вони не зроблять то все просте вимагалово бо в бюджеті дирки от і шукають чим їх заповнити.
Ну звичайно якшо ти не перепродуєш машини і за рік їх не продаєш десятками.

bmwe36petro
02.03.2012, 11:12:28
tommy_boy, очевидно авто було продане по дорученню, бо коли знімаєш з обліку податок платиш відразу, тільки от звідки цифра 2%, я знаю що 1% у ПФ платить продавець, а 3% в ПФ платить покупець від суми, в яку оцінили дане авто.

tommy_boy
02.03.2012, 11:15:27
я знаю що 1% у ПФ платить продавець, а 3% в ПФ платить покупець від суми, в яку оцінили дане авто
вроді все вірно ти пишеш. я платив таке. але ти тож кажеш що це пенсійний. а то податок на прибуток вони хочуть... може це різне?

Senator
02.03.2012, 11:27:22
Nikola, при продажі однієї машини в рік повинен сплачуватись податок в розмірі 1% від ціни продажу, вказаної в договорі, при продажі двох і більше машин в рік - 5% за кожним договором (за кожну машину). При цьому вартість машини обраховується від суми вказаної в договорі, але не менше 25% від вартості нової.

{ додано через 10 хвилин }
Nikola, в приват скинув маленький коментар до свого посту, тобто не теорію, а так як воно є на практиці

Nikola
02.03.2012, 11:27:28
Я знаю що у львові ніхто не вчиться за спеціальностями,столяр,муляр,_____а всі юристи,прошу обгрунтовану відповідь на це запитання.ЮРИСТИ де ви?

tommy_boy
02.03.2012, 11:49:56
ніхто не вчиться за спеціальностями,столяр,муляр,_____а всі юристи
:rofl: тож таке враження)

{ додано через 15 хвилин }
тіки шо навів справки. офіційно це називається, Податок з Доходів Фіз Осіб (ПДФО) з продажу рухомого майна. я його сплатив в мрео, там дійсно 1% від оцінки...

нахер я маю тратити свій час і йти їм в податкову показувати квитанцію... олені, *ля...

Nikola
02.03.2012, 11:56:41
нахер я маю тратити свій час і йти їм в податкову показувати квитанцію... олені, *ля...
Нехай з податкової дадуть запит в мрео ,і будуть мати квитанцію ПДФО,але їм ніхто не відповість,бо вони мрео більш корупційний заклад і понтовіший від податкової

tommy_boy
02.03.2012, 12:41:53
мрео більш корупційний заклад і понтовіший від податкової
хехе, то верняк... :) панти рішають

GMYPiK
02.03.2012, 17:59:52
На скільки я знаю, в Україні немає податку на прибуток від продажу б/у машин чи запчастин. А всі податки при знятті чи становленні на облік оплачуються у МРЕВ і тільки тоді видаються відповідні документи на авто(пехпаспорт). Про це перший раз чую. Но з нашою ненькою вже нічому не дивуюсь.

tommy_boy
02.03.2012, 18:37:53
в Україні немає податку на прибуток від продажу б/у машин
є, прийняли рік тому, 02.12.10. http://dpa.lg.ua/kodeks/3/060711.1.htm

Senator
02.03.2012, 18:46:52
в Україні немає податку на прибуток від продажу б/у машин-100% правда, але тільки в тому що немає такого податку. Цей податок називається податок на доходи фізичних осіб. Стаття 173 Податкового Кодексу передбачає порядок оподаткування операцій з продажу обєктів рухомого майна. Пункт 173.2 даної статті визначає ставку податку-1% та 5% відповідно (конкретно я описав у своєму попередньому пості). Пункт 173.4 даної статті говорить, що інформацію про суму сплаченого податку до органу податкової служби подає або нотаріус, або особа що надає послуги з укладення біржових угод, тобто податковий агент.

Zozylkin
03.03.2012, 22:23:23
Привіт всім.Позавчора прийшов лист з податковою з проханням з"явитися з питань подання декларації від продажу рухомого майна.Зателефонував для попереднього замовлення перепустки та узгодження потрібних їм документів...297-31-32(Тарас Васильович)
Повідомили що допоможуть заповнити декларацію і потрібно взяти платіжку про сплату податку з доходів ф.о. від продажу рухомого майна та акт незалежної оцінки тр.засобу і паспорт громад. з ідент.кодом.
Мене здивувала така турбота податкової,але знайома бухгалтер запевнила,що нічого страшного немає оскільки термін кінцевої дати подання декларацій завершується в травні.
Вчора був в податковій приємно зустріли,що втішило,заповнили декларацію,все зайняло не більше 40хв.черг немає, та й розійшлися.
Не йти? Незнаю чи це вихід? Пам"ятаєте випадок із запровадженням штрафів ДАІ в комп"ютері і що потім відбувалось?

Олег92
03.03.2012, 23:29:17
О не я один такий)Мені теж та штука прийшла,от тіки халепа платіжка є,а от акт оцінки хз де?то смертельно чи як?