PDA

Переглянути повну версію : E39 згоріла лампа штатного ксенону


BMW-ЮРА
15.02.2012, 00:46:32
Авто 06.12.1999 року по він коду. Фари дорестайл. Комплектація штатний ксенон. Хто конкретно і що може порадити на рахунок заміни лампочки. Перш за все цікавить:
1. яка лампочка там стоїть заводська(цоколь, вати, кельвіни);
2. де купити краще і яку лампочки (штатну, яи вже купляти якусь кращу);
3. також хочу поставити ксенон на дальнє світло і цікавить, який комплект ксенону туди підійде? Може хтось ставив собі і може щось конкретно порадити (чи не буде компютер видавати помилок)

Наперед вдячний за відповіді!

bmwe36petro
15.02.2012, 00:56:26
також хочу поставити ксенон на дальнє світло
не роби того, ксенон в дальньому - гіршого нема, особливо коли треба швидко включити після роз'їзду з зустрічною, коли тебе осліпили, бо ксенон повільно нагрівається. для дальнього тільки біксенон, там шторка набагато ефективніше спрацьовує.

По інших твоїх запитаннях відповіді не знаю.

BMW-ЮРА
15.02.2012, 00:58:42
bmwe36petro, і за це дякую!:biggrin: але наскільки мені відомо, то біксенон іде в авто де стоїть одна лампа не типу H-4, там шторка і стоїть, а ефект не дуже.

bmwe36petro
15.02.2012, 00:59:17
біксенон іде в авто де стоїть одна лампа
саме так.

realnero
15.02.2012, 11:26:50
в оригинале стоит филипс 4000к. скорей всего Д2С. Я себе менял пару. потому как одна лампа чуть подсела. 1 запасная осталась...

Свои покупал за кордоном.

tommy_boy
15.02.2012, 11:46:21
1. та, мав би стояти D2S, якшо ніхто не вколхозив нічо...
2. де купити не знаю, на корольова має бути, думаю, чи в Дениса.
3. тож не радив би, смислу не бачу. хоча хазяїн барин :) можна поставити звичайний китай, помилка - можливо що буде, залежить. а про біксенон, там міняється вся лінза з оптичним елементом(то в е38, не знаю як в е39, підходить від мерса 221 і каєна вроді) і там біксенонова лампа з шторкою, читав, що ефект досить класний, при дальньому загорається штатне дальнє + ксенон з ближнього шторка відкриває... ну то колхозінг, сам розумієш :)

як на мене, поміняй 2 лампочки і забий, для кращого ефекту можеш ще полірнути фари...