PDA

Переглянути повну версію : Оновлення структури форуму


bmwe36petro
23.01.2012, 17:31:07
Привіт усім форумчанам :friends:. Є ідея щодо вдосконалення структури нашого сайту, а зокрема форуму для того, щоб спілкування тут було приємнішим і комфортнішим, а також щоб легше було віднайти потрібну інформацію. Переглянувши багато автомобільних форумів і взявши з кожного найкращі ідея як на мене, пропоную свою структуру:
Львівський Клуб БМВ
- Про Клуб (Інформація про клуб, та його діяльність)
- Життя Клубу (Клубні зустрічі, святкування, івенти, благодійність)
- Клубні БМВ (Автомобілі та проекти учасників форуму)
- Робота форуму (Пропозиції та зауваження щодо роботи форуму)
- Юридичні питання (Розмитнення, ДАІ, ДТП, правила дорожнього руху, страхування тощо)
- Вітання та подяки (Вітання з важливими подіями і подяки за допомогу. Країна повинна знати своїх героїв :))
- Балачки (Вирішення побутових проблем, виручка на дорозі, зміни в дорожньому русі і т.п.)
- Гумор, флуд та інше (Сюди зливається флуд, оффтоп та інші відходи, які не несуть жодної інформаційної цінності. Також тут можна поганяти порожняки, пофлудити і поофтопити, повідомлення, залишені тут, не додаватимуться до загальної кількость ваших повідомлень)

Галерея (Фото та відео на тему БМВ та життя Клубу)

Автомобіль BMW
- Новини в світі БМВ (Новинки від концерну БМВ, концепткари, досягнення в автоспорті і не тільки)
- Модельний ряд БМВ (Тут можна ознайомитися з модельним рядом БМВ, подивитися фото та технічні характеристики)
- - Історія марки БМВ
- - 1 Series
- - 3 Series
- - 5 Series
- - 6 Series
- - 7 Series
- - X Series
- - Z Series
- - Sportcars/GT
- - Oldtimers
- Вибір авто (Поради при купівлі БМВ, обговорення конкретних варіантів купівлі, допомога у виборі та огляді)
- Технічка (Обговорення, обмін досвідом, консультації та поради щодо ремонту та експлуатації наших БМВ)
- - Двигун та підкапотний простір (Двигуни, КПП, зчеплення, системи охолодженя, запалювання, подача палива)
- - Екстер'єр (Кузов та його елементи, лако-фарбове покриття та все, що можна побачити ззовні авто)
- - Ходова (Підвіска і все, що можна побачити зазирнувши під авто)
- - Електрика (Електричні та електронні системи авто, сигналізації та засоби захисту автомобіля)
- - Інтер'єр (Панелі приладів, сидіння, обшивки та все що можна побачити у салоні авто, а також засоби догляду інтер'єру)
- - Тюнінг, стайлінг і звук (Все, що стосується тюнінгу, стайлінгу та звуку)
- - Колеса (Диски, шини і все, що з ними пов'язано. Лише обмін досвідом, комерція заборонена)

Автоспорт
- Новини автоспорту (Новини, які стосуються автоспорту в цілому, офіційні заяви від ФАУ і т.п.)
- Драг
- Дріфт
- Слалом
- Ралі
- Інше (Формула-1, кільцеві перегони, челендж, орієнтування іт.п.)

Комерція та послуги
- Продаж (Приватні оголошення учасників форуму)
- - Автомобілі, мотоцикли та інша техніка БМВ
- - Автоелектроніка (Магнітоли, акустика, сигналізації, відеореєстратори та ін.)
- - Диски і шини
- - Запчастини
- Купівля (Автомобілі, запчастини, аксесуари та ін.)
- Розборка та шроти БМВ (Оголошення про продаж запчастин БМВ у великому асортименті на разовій або постійній основі, типу авто на розборку, прибирання в гаражі та інше)
- Магазини запчастин (Координати магазинів де можна придбати запчастини для БМВ, обговорення цін, асортименту і якості обслуговування)
- Сервіси (Координати СТО БМВ, обговорення якості обслуговування)
- Комерційні оголошення (Місце для оголошень комерційного характеру, лише після узгодження з адміністратором форуму)
- Барахолка (Продаж товарів та оренда, котрі не стосуються БМВ)
Чекаю на ваші коментарі, зауваження і пропозиції.

Vomont
23.01.2012, 22:17:53
в розділі автоспорту я би додав ще категорію "новини спорту" куди можна викладати теми що не привязані ні до одного виду спорту типу "Зміна керівництва ФАУ" яка відбулась цього року

Leila100
23.01.2012, 22:49:29
А куда подіти цікаві фото і відео,свої чи з нета?
А ще би непогано окрему рубрику-BMW History-історія створення і розвитку.Думаю,історія-завжди цікаво...:)

bmwe36petro
24.01.2012, 08:51:04
А куда подіти цікаві фото і відео,свої чи з нета?
читаємо уважніше
Галерея (Фото та відео на тему БМВ та життя Клубу)
окрему рубрику-BMW History-історія створення і розвитку
додамо в розділ Модельний ряд
в розділі автоспорту я би додав ще категорію "новини спорту"
додав

Leila100
24.01.2012, 09:17:57
Ну,новини і історія-зовсім різні речі!Думаю-історія має бути так і названа "Історія БМВ" і в окремій рубриці!Да і фото,відео з нета про БМВ мають бути окремо від фото,відео життя клубу!Хоча до жіночої думки навряд чи хтось прислухається....

amh
24.01.2012, 10:25:49
bmwe36petro, трансмісія (зчеплення, кпп) піде в розділ "Ходова"?

Побачив то в розділі "Двигун".

Знімаю своє питання і перепрошую за неуважність :)

bmwe36petro
24.01.2012, 12:06:16
Ну,новини і історія-зовсім різні речі!Думаю-історія має бути так і названа "Історія БМВ" і в окремій рубриці!
я ж написав
додамо в розділ Модельний ряд
і вже туди додав, що не зрозуміло???
Да і фото,відео з нета про БМВ мають бути окремо від фото,відео життя клубу!
особисто я не бачу в цьому змісту, якщо більшість буде за таке рішення, то так і зробимо

Karabas Barabas
24.01.2012, 16:10:10
Автомобіль BMW - переіменувати у - Все про автомобілі BMW

Я би розділив Комерція та послуги на окремі розділи

bmwe36petro
24.01.2012, 16:38:43
Автомобіль BMW - переіменувати у - Все про автомобілі BMW
На мою думку не варто перейменовувати, звучить досить лаконічно, а слово "Все" буде вводити в оману окремих користувачів.
Я би розділив Комерція та послуги на окремі розділи
Не бачу змісту ділити, можна його назвати ще коротше - Комерція, а в цей розділ вже будуть входити підрозділи.

ValodjaE36
25.01.2012, 10:22:57
Автомобіль BMW - переіменувати у - Все про автомобілі BMW
+1 так набагато зрозуміліше звучить...
про яку оману Петро говориш?

sergiy
25.01.2012, 10:32:11
про яку оману Петро говориш?
почнуть туди "Все" валити без розбору:)

ValodjaE36
25.01.2012, 10:42:20
почнуть туди "Все" валити без розбору
як це без розбору, про БМВ так про БМВ... ну вам вирішувати:)

sergiy
25.01.2012, 11:42:11
Все про автомобілі BMW
це більше звучить як статична інфа типу мануала, для форуму більше підійде Автомобіль BMW

Vomont
25.01.2012, 11:46:05
Шановні учасники,більше нема пропозицій? Це ж наш з Вами сайт нам з Вами користуватись ним - проявіть бажання

Leila100
25.01.2012, 11:59:14
Так як серед вас є дівчата-щось для нас...типу Бардачок чи Косметичка:girl_blum::girl_blum::girl_blum:

ValodjaE36
25.01.2012, 12:14:23
ок, тоді питання - що Автомобіль BMW ?

Gamal
25.01.2012, 12:36:47
розділ інші авто?

{ додано через 11 хвилин }
розділ ІТ, багато айтішніків на форумі сидить :biggrin:

bmwe36petro
25.01.2012, 15:53:45
На даний момент бачу суттєвих зауважень більше нема, тому будемо поступово впроваджувати нову структуру, поетапно розділ за розділом. А тоді побачимо, якщо щось буде бракувати, то додамо.