PDA

Переглянути повну версію : E39 не відкривається багажник


LEgEnDA
02.01.2012, 16:23:57
в мене трабл. Машина мабуть обідилась що я цілу новорічну ніч їздив на ній і навіть не помив:rtfm:

показує що відкритий багажник, а насправді він закритий.
Кнопкою з салону не відкривається, з ключа так само. Тільки релюха щолкає, а привід замка мовчить.

Ключом так само не відкривається, ключ не провертається.

Погуглив - був варіант з тим шо на кнопці залипли контакти, розібрав, все ок.

Що робити?

GermanWagen
02.01.2012, 16:39:48
В мене таке було на одній машинці всього декілька днів назад. Ніяк не відкривався. Прийшлося лізти через салон, знімати обшивку багажника і так відкривати. У мене проблема була в замку. Там 2 крючки, і 1 з них перестав рухатись. Сподіваюсь ти придумаєш, щось краще ніж пів машини розбирати :biggrin:

LEgEnDA
02.01.2012, 19:42:48
GermanWagen, також на 39й?
шукаю на разі легший спосіб ніж ковиряти обливку)))

GermanWagen
02.01.2012, 22:26:15
LEgEnDA, та ні. Взагалі не БМВ. Але принцип роботи відкривання багажнику у всіх авто однаковий :) А ЦЗ замка немає, від пульту?

LEgEnDA
03.01.2012, 17:23:46
LEgEnDA, та ні. Взагалі не БМВ. Але принцип роботи відкривання багажнику у всіх авто однаковий :) А ЦЗ замка немає, від пульту?

ну незнаю як там у твоєму авто, а е39 походу замок електричний моторчик, який мабуть вмер;(

ще часу добиратись туди не було

Ko3a4oK
04.01.2012, 14:53:01
почитай (http://www.bmwclub.by/forum/index.php?/topic/52860/page__st__15) в людей похожа проблема, може шось вичитаєш :)

Олег92
05.01.2012, 15:55:08
В мене була така халепа,там в момому замку куди ключ втикати якась дотяжка включилась чи шо непамятаю.....Кароч головне в замок WD-40 не лити,і якшо маєш як добратись до багажника через салон то ліпше так!бо в мене проблема була серйозніша,в мене доступу в багажник через салон небуло:bad:

LEgEnDA
21.01.2012, 20:51:23
Нарешті знайшов часі добрався до багажника.
Через задню спинку заповз в багажник, і в позі зародиша зняв пласмасу, добрався до тяги - вуаля і банажник відкритий.
Далі, порозбирав все підряд, зняв замок, соленоїд. Почав гуглити як його провірити (там біля 6 контактів). Нічого не знайшов, взяв відтягнув резинову гофру мід кришкою і кузовом - а там один дротик обломаний. З'єднав - працює. Повитягував по максимуму ту проводку, 2 дротики ще були надкушені - все позамотував ізолентою, замотав в кучу, зібрав. Радий шо слон)
Так шо в кого буде подібна проблема з тим сифилісним кузовом - починайте з проводки:biggrin:
Між іншим, це за рік часу другий випадок з проводкою. Хто пам'ятає - минулого року не працював спідометр абм антібукс і т.д. так само через обрив проводки до датчика абс заднього лівого колеса.

А з ключом так і не дав ради - ВДшкою прикав, з компресова випшикував - ключ не провертається... Та і фіг з ним наразі.
На кришці позлазив лак, і мінімальна корозія є, тому її або міняти буду на дєвствєнну, або цю робити буду, в той час знімлю лечинку завезу до ключника - нехай бавиться)

Юрій
23.01.2012, 17:31:15
Може до тебе якийсь аляелектрик лазив і дроти рахував - тепер це все і вилазить. З електрикою в машині краще не жартувати.

LEgEnDA
23.01.2012, 18:14:58
Може до тебе якийсь аляелектрик лазив і дроти рахував - тепер це все і вилазить. З електрикою в машині краще не жартувати.

він банально тріснув в гофрі, тому чиїсь руки малоймовірно там могли посприяти. Швидше за все кількість відкривань закривань багажника повпливала

bmwe36petro
23.01.2012, 18:35:22
Поламався дріт в резиновій гофрі, яка між кришкою і кузовом, тому, зборка тут ніпричому мабуть
В мене аналогічна ситуація була, проходив через це, періодично перегоряв запобіжник габаритів, коли нарив у чому справа, побачив кілька дротів з перебитою ізоляцією в кожуху, що йде в кришку багажника. Термоусадка та пару хвилин роботи і все ок.

LEgEnDA
23.01.2012, 18:45:36
В мене аналогічна ситуація була, проходив через це, періодично перегоряв запобіжник габаритів, коли нарив у чому справа, побачив кілька дротів з перебитою ізоляцією в кожуху, що йде в кришку багажника. Термоусадка та пару хвилин роботи і все ок.

також, 2 дротика були з перебитою ізоляцією, їх так само, перемотав.

Треба було зразу до гофри лізти, а я, чомусь думав, що причина в електричному замку