PDA

Переглянути повну версію : E34 Розпорка задніх стаканів Е34 !


Marchyk
12.12.2011, 17:20:22
Є питання на рахунок установки розпорки на задні стакани Е34 95р. Знаю що там дещо складніше її встановлювати чим на до рестайл. Хто ставив собі, або знає як це робити і де її брати поділіться інформацією пліз, що , як і до чого .

Marchyk
14.12.2011, 15:40:15
н-да, не густо коментів !

Vomont
14.12.2011, 22:15:50
тут читайhttp://bmw-club.lviv.ua/showthread.php?t=6581

Marchyk
15.12.2011, 18:43:28
тут читайhttp://bmw-club.lviv.ua/showthread.php?t=6581

Те що самому треба їх виготовляти я зрозумів ! Я хотів почути коменти людей які собі їх встановили, можливо би порадали щось цікаве, виходячи з власного опиту ! Типу того, як робили , з нуля чи можливо можна переробити з якоїсь вже готової, всякі нюанси які їм траплялись, ми ж тут зібрались для обговорення і вирішення якихось своїх ситуацій з машинами , чи не так ? Тим більше теми про розпорку на задні стакани 34-ки ще не було , можливо вона ще комусь буде в нагоді ...

Vomont
15.12.2011, 19:16:56
Тим більше теми про розпорку на задні стакани 34-ки ще не було , можливо вона ще комусь буде в нагоді ...
так ти прочитай спочатку чи вона щось дає і чи потрібна тобі. Може по цій причині ще таких тем і нема і не буде,як думаєш?

Marchyk
16.12.2011, 00:48:53
Вирішив що потрібна, на рахунок чи щось дає, то читав вже, писали що дає, після встановлення передньої ефект при їзді був відчутний, потім встановили задню писали що машина почала себе вести ще краще...

Vomont
16.12.2011, 08:27:18
ну, якщо писали що дає, то, тоді тільки до тих хто писав треба звертатись

Marchyk
16.12.2011, 19:30:55
то, тоді тільки до тих хто писав треба звертатись

тобто іншими словами ти кажеш, що тут мені ніхто нічого по цьому питанню не зможе порадити ?

Vomont
16.12.2011, 22:16:31
по крайній мірі я не знаю тут таких хто ставив на Е34

yurko
18.01.2012, 11:33:20
на вул. Енергетичній, є Саша, Так от, в нього самого є 34, на якій стоїть розпорка ззаді на стаканах. також і передня є, і він то все робить сам. його телефон: 0975152447.

Mu$daY
18.01.2012, 18:43:57
Ну я хотів...В мене рестайл, тобто задні стакани тупо під полкою. Коли зняв і подумав, поняв шо запхати її туди анріал (підкреслю-нормально і функціонально). ТОбто моя однозначна думка шо в топку задню розпорку...А ти взагалі чого хочеш добитися від машини? Нереальної керованості? я цього добивався...стойками КОНІ з регулюванням, пристойним заниженням і 18ми дисками. Коли це все поставив зрозумів шо це верх керованості, але воодночас і дискомфорту( Тобто при проходження кільця на 120км. піщить резина, а не дівчина зправа, всі повороти ти проходиш на 30-60км./год швидше, не можеш збитися з постійних шахмат і маневрів, оскільки вони відкривають тобі якийсь новий рівень оргазму і всі хто реально шарить в правельній підвісці на 2му кілометрі розуміють шо це таки нереальне управління;) Перший раз коли виїхав після рестайлу ходової, дріфтанув нечаяно при 30+ жари на 140км/год, зупинився, помолився і виявив пару нових сивих волосків.
Такшо друже не розцінюй як пихатість але встановлювати задню розпорку треба тільки після доводки ходової і тільки на дріфт-корчі. Оскільки ти не отримаєш достатньої віддачи в місті від неї...
Ну і на кінець додам шо моя історія закінчилась тим шо я попав в 500євро на експерименти з ходовкою тому варто мене послухати. Коні я продав, пружини лишив собі на вічну память, оскільки так і не зміг терпіти цього знущання над машиною і собою, навіть не зважаючи на керованість...
Є питання задавай, чим зможу поможу;)

юрко
18.01.2012, 19:20:25
тут читай собі ставив http://bmw-club.lviv.ua/showthread.php?t=5712&page=2

Marchyk
20.01.2012, 17:11:25
на вул. Енергетичній, є Саша, Так от, в нього самого є 34, на якій стоїть розпорка ззаді на стаканах. також і передня є, і він то все робить сам. його телефон: 0975152447.

Дякую !:)

Ну я хотів...В мене рестайл, тобто задні стакани тупо під полкою. Коли зняв і подумав, поняв шо запхати її туди анріал (підкреслю-нормально і функціонально). ТОбто моя однозначна думка шо в топку задню розпорку...А ти взагалі чого хочеш добитися від машини? Нереальної керованості? я цього добивався...стойками КОНІ з регулюванням, пристойним заниженням і 18ми дисками.

Встановити її на рестайл цілком реально, знающі люди поділились інформацією як це зробити! Також розповіли про свої враження від їзди з нею і всі як один говорять що на нерівній дорозі і в поворотах відчувається позитивний ефект від неї. Пристойне заниження і 18-ки це канєшно візуально гарно виглядає, і можливо вверх керованості, але як на мене трохи не практично для кожного дня їзди, як би в нас повсюду були такі дороги як зроблена Личаківська до прикладу, тоді без ба.... , а так зупинятися практично в 0 перед кожними рейсами і ямами в мене бажання нема ніякого , + ше якихось 2 "кабана" в заді сяде то .... На рахунок дріфт корчів я з тобою згідний, вона там відпрацьовує на всі 100%, але якщо від розпорки є хоть якийсь позитивний результат, нехай не сто % і її не надто важко встановити то я готовий це зробити, оскільки поганих доріг і поворотів в нас багато :) Плюс є по 1 маленькій завареній тріщині на стаканах , думаю розпорка до того всього буде ще й укріпляючий ефект давати ! На рахунок доводки ходової то 17-ки і спортивні пружини думаю будуть в сам раз.

Mu$daY
20.01.2012, 23:20:27
Про непрактичність 18х ти не правий, якшо проблеми з зором то і на 16х їздити важко.
Поставити можна шо завгодно, куди завгодно просто зміст в дурості сперечатися не завжди є;) Про зупинятися в 0 я тебе взагалі тебе не поняв...в чому проблема? де то я зупинявся, які кабани ззаду? їздити треба так шоб в заднє зеркало дивитись не приходилось;) Треба пружини звертайся, 17х для 34ї мало то мій висновок. Тріщини є то завари...ми тут всі це проходили. Маєш свою думку роби як знаєш і нікого тоді поради не питай...
(вірю шо до тебе це відношення жодного мати не буде)...але бачив я з десяток машин після серйозних і не дуже ДТП, саме з розпорками(навіть мав таку). Чисто по фізиці при ударі в ліву сторону, ти отримуєш аналогічну деформацію зправа( Тому про яке ти зміцнення стаканів говориш? ти їх просто будеш симетрично розбивати...
ставлю крапку на тому шо розпорка це тупо корчізм...а чого тоді не поставити каркас, він ж реально в сто раз круче рішає?

GMYPiK
21.01.2012, 07:40:03
але бачив я з десяток машин після серйозних і не дуже ДТП, саме з розпорками(навіть мав таку). Чисто по фізиці при ударі в ліву сторону, ти отримуєш аналогічну деформацію зправа( Тому про яке ти зміцнення стаканів говориш? ти їх просто будеш симетрично розбивати...
якщо про таке думати, то косметичний ремонт взагалі не варто робити, всеодно прийдеться робити знову. Такі речі взагалі не потрібно враховувати якщо покращувати керовуванність своєї машини. Ми ж не купуємо машини для краш-тестів, а для пересування з насолодженням за кермом.
П.С. В мене в планах також поставити дві розпорки суто для повсякденної їзди і не збираюся я з ними на 100 км/год в кільце входити.

Marchyk
21.01.2012, 14:19:35
Поставити можна шо завгодно, куди завгодно просто зміст в дурості сперечатися не завжди є;)

Підтримую !

Про зупинятися в 0 я тебе взагалі тебе не поняв...в чому проблема? де то я зупинявся, які кабани ззаду?

Це я не про твої зупинки писав, просто так, размишлениэ на тему :)

Треба пружини звертайся, 17х для 34ї мало то мій висновок. Тріщини є то завари...ми тут всі це проходили. Маєш свою думку роби як знаєш і нікого тоді поради не питай...

Відіслав мило в пп, скинь прайс і цінник як шо можеш. А і цікавить ще рівень заниження !
Можливо і мало , ну я парочку знайшов ))
Тріщини вже були заварені...
Питав пораду тільки в специфіці установки самої розпорки ну і думав можливо хтось знає де продаються готові , з тими питаннями вже розібрався , ВСІМ СПАСИБІ !

Чисто по фізиці при ударі в ліву сторону, ти отримуєш аналогічну деформацію зправа
Чув таке, але знаєш : "Волков бояться в лес не ходить"...

якщо про таке думати, то косметичний ремонт взагалі не варто робити, всеодно прийдеться робити знову. Такі речі взагалі не потрібно враховувати якщо покращувати керовуванність своєї машини. Ми ж не купуємо машини для краш-тестів, а для пересування з насолодженням за кермом.

Підтримую !

P.S. Каркас це вже крайність ...

Marchyk
21.01.2012, 17:49:29
скинь прайс і цінник

фото і цінник