PDA

Переглянути повну версію : Розвод при продажу авто


Юрій
05.12.2011, 20:43:05
Пацики всім привіт, хтось може відповісти на таке питання - чи останнім часом до когось (більше стосується тих хто продає авто) звертався чоловік або жінка з іншої країни по питанні купівлі вашої автівки ніби то для свого дядька???? Якщо так то дайте знати мені цікаво почути чи був такий варіант взагалі, а якщо так розкажіть нюанси по тел. або в приват. Дякую.

Gutty
05.12.2011, 22:00:00
Зайди на авторіа - читав про такий варіант нового розводу - 100 пудів афера! Ні за які гроші не підписуйся на таке діло! Тим паче залишилось мало країн де авто дорожче ніж в нас, хіба що продається раритет:biggrin:

Юрій
05.12.2011, 22:41:10
так я і сам бачу шо розводом пахне але в чому суть.... де саме цей розвод закопаний???? і де саме в авторіа я знайду інфу...

Gamal
05.12.2011, 22:44:46
Уважаемые пользователи!
Команда AUTO.ria.ua предостерегает вас о новом виде мошенничества, который был выявлен совсем недавно и затрагивает всех, кто продаёт на сайте автомобили.

Суть обмана заключается в том, что с вами якобы связывается иностранец/иностранка, который хочет приобрести ваш автомобиль для своего родственника. В ходе переписки(возможно, на англ. языке) выясняется, что в связи с невозможностью покупателя приехать за авто лично, сделка будет оформлена через некую транспортную компанию.

Затем мошенник просит Вас внести на счёт транспортной компании определённую сумму (чаще всего это 400 евро) в качестве специального налога, а затем и ещё несколько других сумм. При этом, для подтверждения того, что он якобы оплатил стоимость машины по полученным от вас реквизитам, он может отправить вам сканированную копию фальшивой квитанции из банка.

Пример текста письма с обманом:
33585
Просим Вас быть как можно осмотрительнее и игнорировать письма с данным или похожим содержанием. Ни в коем случае не переводите свои деньги на указанные в них счета!

С уважением, администрация сайта AUTO.ria.ua
=========================================
отримав листа на скриньку...

Юрій
05.12.2011, 22:57:58
Вау, слово в слово хоча б текст змінили - це наших людей справа чи іноземців??? якщо іноземців то я з ними трошки попереписуюсь.

{ додано через 3 хвилини }
може тут і тему відповідну створити - "увага новий розвод" щоб люди читали і були в курсах.....

Gamal
05.12.2011, 22:58:29
та які то іноземці :-) то наші, бєженци :biggrin: людей розводять

Юрій
05.12.2011, 22:59:20
можливо потрібно створити тему наприклад "Увага - новий розвод" щоб люди читали і були обережними?

BMW-ЮРА
05.12.2011, 22:59:43
Юрій, ти напиши що продаш, але хай завдаток тобі на рахунок вишле у вигляді 12 тисяч доларів!)))

pilot
05.12.2011, 23:00:05
Вау, слово в слово хоча б текст змінили - це наших людей справа чи іноземців??? якщо іноземців то я з ними трошки попереписуюсь.

ти ще ментів підключи, щоб спіймали гамнюків

ValodjaE36
05.12.2011, 23:01:46
Вау, слово в слово хоча б текст змінили
для чого, розсилають всім а там хто клюне

{ додано через 48 секунд }
ти ще ментів підключи, щоб спіймали гамнюків
ППСніків:lol:

Юрій
05.12.2011, 23:06:48
ППСніків
ага хіба шо тільки ті бєженци в парку будуть сидіти з пляшкою пива....

G-power
06.12.2011, 21:24:37
ти ще ментів підключи, щоб спіймали гамнюків
как правило, менты их и крышуют:gun:

Юрій
15.02.2012, 10:15:07
Увага на АВТОРІА скидують новий розвод (для інформації)

Hello,
Please respond only in english, I don't speak Ukrainian.
Thank you for your interest in my car and sorry for my late response. My name is Patrick, I worked in Ukraine where I bought this car.
The car is in great condition, Ukraine registration, Ukraine papers and documentation. The car has valid Ukraine registration, all taxes paid.
I never abused the car or involved it in any accidents. NO damage and NO mechanical problems.
Recently I moved out Ukraine and I decided to sell the car, so if you are interested please respond as soon as possible.

Thank you

{ додано через 26 хвилин }
Яка суть в цьому - ще не до кінця завершив переписку, в подальшому розкажу чим ця продажа автівки закінчиться.

ValodjaE36
15.02.2012, 12:15:48
Яка суть в цьому - ще не до кінця завершив переписку, в подальшому розкажу чим ця продажа автівки закінчиться.
навіть не трать свого часу... жоден іноземець не буде тут купувати авто без українського товариша.

T.T.
15.02.2012, 13:39:32
навіть не трать свого часу... жоден іноземець не буде тут купувати авто без українського товариша.
Вовка він не купує а продає !!!I moved out Ukraine and I decided to sell the car, so if you are interested please respond as soon as possible.

Юрій
18.02.2012, 20:48:47
Як завжди туфта, кажу йому,- ок друже кажи де авто і як його подивитися і будемо говорити. а він мені яне маю часу ну і так далі але якшо ви готові то давайте завдаток.... і панеслась. Далі я вже не напрягавася

ValodjaE36
19.02.2012, 09:44:32
якшо ви готові то давайте завдаток....
класно... цікаво скільки Українців понесли завдаток в банки...