PDA

Переглянути повну версію : E36 Горить датчик ABS пысля заміни передніх стійок...


ulin
26.06.2008, 15:25:27
Поміняв я сьогодні передні стійки на Навроцького.
Після заміни стійок побачив що загорівся датчик АБС.
Пробували витягувати/вставляти фішки на обох передніх колесах, (думав що контакт відстає) не помагає.
Маю такі питання
1) Якщо горить датчик АБС на панелі то АБС не працює взагалі? Пробував розганятися і різко гальмувати. Перед заміною стійок був характерний звук ТРРРР, тобто АБС спрацьовував. А тепер такого звуку немає.... От І в мене виникла думка якщо датчик світиться то АБС не працює. Так це чи не так?

2) Як його заміняти якщо він поганий. Там як я бачив з однієї
сторони є фішка а з другої просто дріт в диск. То шось перепаювати треба чи я просто не помітив фішки з другої сторони?

3) Чи продаються такі датчики нові чи треба пензлювати на ШРОТ.

CONFIG
26.06.2008, 15:57:16
1) Якщо горить датчик АБС на панелі то АБС не працює взагалі? Пробував розганятися і різко гальмувати. Перед заміною стійок був характерний звук ТРРРР, тобто АБС спрацьовував. А тепер такого звуку немає.... От І в мене виникла думка якщо датчик світиться то АБС не працює. Так це чи не так?

Горить лампа не працює ABS для того та лампочка і є.. інформувати.2) Як його заміняти якщо він поганий. Там як я бачив з однієї
сторони є фішка а з другої просто дріт в диск. То шось перепаювати треба чи я просто не помітив фішки з другої сторони?
Викручуєш з диска, знімаєш фішку.. Але я б радив зробити це на СТО, оскільки якщо датчик закис то є ймовірність пошкодити гребінку на підшипнику ступеці.3) Чи продаються такі датчики нові чи треба пензлювати на ШРОТ.
Я купував на шроті.. нормальний, правда міняв 3 рази бо давали постійно не від тої машини LOL

Підозріло що після заміни накрився датчик.. мабуть щось обірвали..

bmwgorobec
26.06.2008, 21:59:02
Попробуй на компютері стерти помилку ABS, може допоможе

bmwe36petro
01.07.2008, 17:44:33
Попробуй на компютері стерти помилку ABS, може допоможе
взагалі то треба їхати туди на Навроцького, де міняли стійки і нехай шуршать, бо це їхня проблема, машина на сервіс заїжджала зі справним АБС.

yurakushyk
01.07.2008, 18:43:20
+1 підтримую bmwe36petro,