PDA

Переглянути повну версію : ДАІ буде на ходу ловити відіїв які перевищують швидкість


Karabas Barabas
29.11.2011, 10:40:25
ДАІ буде відслідковувати «лихачів» радарами не тільки з місця, а й у потоці машин.

ДАІ посилює контроль за порушниками швидкісного режиму і тепер буде їх відслідковувати на ходу, в потоці автомобілів.

Всім відомо, що ДАІ вимірює швидкість автомобілів у стаціонарному режимі, коли нерухомий радар знаходиться в одному місці. Тепер вимірювачі швидкості будуть кріпити на патрульному автомобілі для того, щоб мати можливість зафіксувати перевищення швидкості під час руху в потоці транспорту. Радари будуть кріпитися на панелі приладів на спеціальному кронштейні. Якщо під час руху такий радар зафіксує перевищення, працівники ДАІ матимуть право зупинити правопорушника і виписати штраф.

ДАІ зазначає, що фіксація швидкості буде здійснюватися технічними засобами, використання яких дозволено наказом МВС України № 33 від 1 березня 2010 року.

Такі заходи автоінспекція вирішила прийняти зважаючи на складну ситуацію на дорогах, яка, хоч і дещо покращилася, але все ж далека від ідеальної. За інформацією ДАІ за 10 місяців 2011 року в аваріях загинуло 3670 чоловік і більше 30 000 отримали травми. Інспекція підкреслює, що більшість ДТП з трагічними наслідками відбувається саме через перевищення швидкості.

Gutty
29.11.2011, 20:18:04
А коли прийнято таке рішення ти не вкурсах? Не 28.11. часом?:biggrin:

Gamal
29.11.2011, 20:21:25
Gutty, ти все переживаєш за 28 число :-)

Gutty
29.11.2011, 20:27:25
Gutty, ти все переживаєш за 28 число :-)
Та вже не дуже:biggrin: - одне "28" пережив! :beer:
просто цікаво що мав на увазі той даїШНИК?

Anesteziolog
29.11.2011, 20:57:10
Правда що вони тепер цивілку мають право перевіряти без порушення чи дтп?

Gutty
29.11.2011, 21:03:17
Правда що вони тепер цивілку мають право перевіряти без порушення чи дтп?
В мене сьогодні дивились - а чи мали на це право не знаю:biggrin:

Gamal
29.11.2011, 23:40:22
Anesteziolog, змін в законі стосовно перевірки автоцивілки не було, тобто при ДТП або порушенні ПДР

Anesteziolog
30.11.2011, 09:12:57
а які зміни відбулись чи відбудуться з якого числа дайте ссилку почитати.

Gamal
30.11.2011, 09:52:55
http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=1029-2011-%EF

amh
30.11.2011, 10:13:11
5. У пункті 2.4:

підпункт "а" викласти в такій редакції:

"а) пред'явити для перевірки документи, зазначені в
пункті 2.1;";.

В попередній редакції пункту "а" замість пред'явити було передати. Це означає, що водію достатньо лише показати поліс (засвідчити його наявність), а не передавати його до рук дайця. Те саме стосується інших документів, що є в пункті 2.1. - посвідчення водія, техпаспорт і т.п..

Gutty
30.11.2011, 11:43:54
А марки тих радарів є? Багато таких сертифіковано і дозволено в Україні?

CityCat
06.12.2011, 09:29:59
цікаво... :)
"Гаишников" лишают права штрафовать (http://podrobnosti.ua/society/2011/12/06/807846.html)

Закарпатский водитель Роберт Оттович Тарнай начал революцию в ГАИ — он выиграл суд у автоинспектора, который остановил его за превышение скорости и на месте выписал постановление о штрафе в 255 гривен, пишет "Сегодня".

Мотивом положительного для водителя решения суда стало то, что суду не предоставили ни одного доказательства того, "что инспектор Кукуль М.Ю. имеет право самостоятельно выносить постановления по делам об админнарушениях, поскольку такое право предоставлено только инспекторам административной практики ГАИ МВД Украины". Судья Тарас Левко в своем постановлении уточнил, что гаишник на трассе имел право лишь составить протокол о нарушении и затем передать его инспектору админпрактики (анализируют нарушения ПДД, выписывают постановления о штрафах, на дорогах не дежурят).

Случай с Кукулем озадачил не только его начальство, но и многих других инспекторов. Пока что они продолжают выписывать штрафы водителям (оплачивают их шоферы в банке, а квитанцию заносят в отделение ГАИ по месту прописки) и называют решение суда странным: "Первый раз слышу, что инспектор не имеет права выписывать штраф!" — говорит один из столичных гаишников Алексей. А ГАИ Закарпатья уже подала апелляцию на решение суда. "Теперь слово за судьями, — сказала нам представитель пресс-службы облуправления ГАИ Анна Трофимчук. — В Админкодексе Украины четко сказано, что инспектор может на месте составлять протокол о нарушении и также вынести постановление о штрафе — это предусмотрено статьей 122 Админкодекса (в этой статье перечисляются нарушения ПДД и наказания за них с формулировкой — "влечет за собой наложение штрафа в размере", но кто его накладывает, не уточняется. — Авт.)".

Сам инспектор Кукуль говорит, что спуску лихачам не давал и не даст. "Водитель ехал на скорости 90 километров в час, — рассказал он. — Когда я его остановил, он мне сказал, что едет в больницу. Потом подал в суд, ссылается на то, что у меня нет специального звания, потому я, мол, и не мог его оштрафовать. Но звание у меня есть — старший сержант".

"Суд прав, и думаю, что этот случай поднимет волну подобных исков, — сказал нам юрист Алексей Святогор, специализирующийся на защите прав водителей. — В ГАИ для рассмотрения нарушений ПДД есть админотделы, а в более серьезных случаях, когда водителю может угрожать лишение прав, решение о наказании выносит суд".

Подробности

CityCat
06.12.2011, 17:39:14
...цирк продовжується...
ГАИ: Любой наш сотрудник имеет право штрафовать на дороге (http://podrobnosti.ua/auto/2011/12/06/807991.html)

Сотрудники ГАИ имеют право составлять протоколы об административных нарушениях и налагать штраф на водителей непосредственно на месте нарушения.

Об этом заявил заместитель начальника УГАИ МВД Владимир Резников на пресс-конференции 6 декабря, сообщает "ЛИГАБизнесИнформ".

Он опроверг информацию о том, что обычные инспекторы ГАИ не имеют права составляет админпротоколы и налагать штраф на водителей.

"Они имеют такое право. В соответствии с действующим законодательством, любое должностное лицо ГАИ, у которого есть звание от рядового до генерал-майора, имеет право в ходе рассмотрения дела об административном нарушении выносить постановление по делу и накладывать взыскание по этому делу", - сказал Резников.

"В том случае, когда сотрудник милиции будет останавливать транспортное средство и составлять протокол о нарушениях правил дорожного движения и на месте накладывать штраф, то эти действия полностью законны" - заверил он.

А решение Виноградовского суда Закарпатской области от 16 августа 2010 года, которое и привело к различным толкованиям действий ГАИшников, по мнению Резникова, неправомерно.

Он объяснил, что в ходе рассмотрения судья нарушила ряд норм материального и процессуального права. По словам Резникова, судья приняла решение, ссылаясь не на ту статью Кодекса об админнарушениях, которая регулирует данные правоотношения.

Ранее сообщалось, что закарпатский водитель выиграл суд у автоинспектора, который остановил его за превышение скорости и на месте выписал постановление о штрафе в 255 гривен.

Мотивом положительного для водителя решения суда стало то, что суду не предоставили ни одного доказательства того, "что инспектор Кукуль М.Ю. имеет право самостоятельно выносить постановления по делам об админнарушениях, поскольку такое право предоставлено только инспекторам административной практики ГАИ МВД Украины".

Подробности

augustino
06.12.2011, 18:36:20
Gutty, сьогодні по радіо чув що це мають бути нові Візири і що їх вчора вже передали для Львівсьокої обл.

ValodjaE36
07.12.2011, 00:23:39
сьогодні по радіо чув що це мають бути нові Візири і що їх вчора вже передали для Львівсьокої обл.
вони не за...лись їх закупляти, все нові та нові.. а старі куди цікаво поділись, бред якийсь

vikoren
07.12.2011, 10:00:57
Уже за десять днів працівники ДАІ фіксуватимуть правопорушення радарами,
котрі встановлять у їхніх службових автівках.

Новий метод фіксування швидкості українська Державтоінспекція перейняла у західних колег, як і самі радари. На Львівщині модернізованими приладами обладнають 26 автомобілів. Ціна такого задоволення – чимала – понад 100 тисяч гривень за одиницю, – повідомляє «Огляд дня».

Проте досвідчені автомобілісти залишаються прихильниками старих методів контролю, або ж інших – іноземного зразка, яких у нас не практикують.

«Ці всі радари повинні бути на триногах, стаціонарними. Бо якщо він у руці труситься чи до машини прикріплений, то як він може точно визначити швидкість?», – сумнівається директор Львівського дорожнього навчально-курсового комбінату Анатолій Синяк.
--------------------------
http://zik.ua/ua/news/2011/12/06/322899

{ додано через 58 секунд }
«Ці всі радари повинні бути на триногах, стаціонарними. Бо якщо він у руці труситься чи до машини прикріплений, то як він може точно визначити швидкість?»,
в них шо машини по повітрі літати будуть , брєд якісь реально

Мишко
07.12.2011, 10:49:41
nAJQTDmjz30#at=166

Юрій
10.01.2012, 18:32:06
А хто їх повинен штрафувати: вул. Шопена. По тротуарній плитці не важко порахувати скільки сантиментрів а не метрів від краю авто до будинку.

Gutty
11.01.2012, 01:12:03
А хто їх повинен штрафувати: вул. Шопена. По тротуарній плитці не важко порахувати скільки сантиментрів а не метрів від краю авто до будинку.
Хлопці поможіть знайти нормативний док. з питань правил зупинки на тротуарі!
В мене біля дому заборонних знаків не має про зупинку чи стоянку, та інколи так "фірмани" тротуар запакують машинами - що не те щоб можна було проїхати каляскою з дитиною, інколи мушу сам обходити через проїзжу частину!:ireful:

Gutty
11.01.2012, 02:53:18
Ніби знайшов то шо треба!:biggrin:
в) на тротуарах, за винятком легкових автомобілів та мотоциклів, які можуть бути поставлені на краю тротуарів, де для руху пішоходів залишається щонайменше 2 м;

Юрій
11.01.2012, 11:04:13
Хлопці поможіть знайти нормативний док. з питань правил зупинки на тротуарі!
В мене біля дому заборонних знаків не має про зупинку чи стоянку, та інколи так "фірмани" тротуар запакують машинами - що не те щоб можна було проїхати каляскою з дитиною, інколи мушу сам обходити через проїзжу частину!
В книжці "Правила дорожнього руху" в "розділі зупинка і стоянка" а там є пункт 15.10 б от і читаєш - http://online.vodiy.kiev.ua/pdr/

{ додано через 4 хвилини }
А ще краще - купуєш книжку з правилами за кілька гривень кладеш в бардачок і коли є вільна хвилинка (стоїш в пробці чи інше) та й читаєш те що тебе цікавить - і правила знаєш і час вбиваєш. Або ситуація - зупиняє даяць і тикає тобі пальцем в книжку (свою), що ніби-то ти порушив пдр, а ти відкриваєш свою - і тикаєш йому інше правило яке перекриває його. І ти задоволений і даяць "обламаний" і гроші з економлені. Перевірено на собі.

Gutty
11.01.2012, 16:00:57
В книжці "Правила дорожнього руху" в "розділі зупинка і стоянка" а там є пункт 15.10 б от і читаєш
Юра дякую, книжка є, правда 1996р.в. - :biggrin:тре поновити!
Що треба було мені ще вчора найшов, прочитав, роздрукував і відписав!
Сьогодні на дозвіллі їздив в міське даі - з усною скаргою та фото доказами!
У відповідь почув: "Вам треба зібрати підписи з сусідів, подати клопотання в міську раду - тоді "може" знак поставлять!" У відповідь я розумнику заявив, що не за знаком я до них приїхав, а за конкретними діями та:rtfm: показав пару свіжих (зроблених за 30 хв. до приїзду) фото з центру міста - як виконуються вимоги знаків -тоді їх трохи переклинило:shok: - сказали що приймуть міри!

П.С. звичайно я переконаний що з першого разу нічого з того не буде:nea:, але будем навідуватись, дивитись " чим живе" наше даі, боротись з фірманами які думають лише за свою вигоду:ireful:!

BMW-ЮРА
11.01.2012, 16:05:28
Gutty, всюди потрібно звертатись в письмовій формі, бо слово до діла не пришиєш!

Gutty
11.01.2012, 16:40:44
всюди потрібно звертатись в письмовій формі, бо слово до діла не пришиєш!
Юра це однозначно! З тим ніхто спорити не буде і кому як не тобі про це краще знати. Я лиш почав з усної форми, час покаже що зміниться! Писати я вмію, паперу тоже хватає:biggrin: - ще встигну! Думаю про мій візит дехто взнає і прийме міри сам.
Не хочеться псувати стосунки з деякими сусідами (ти знаєш про що я).