PDA

Переглянути повну версію : E30 Не крутить стартер


nickmade
16.11.2011, 17:11:16
Дивна проблема виникла, при повороті ключа запалювання спрацьовує тільки насос, чути його жужання, ні стартер ні втягуюче взагалі не чути.

Підкажіть де шукати?

titanij
16.11.2011, 17:30:38
зніми стартер і попробуй напряму до акамулятора підключи-корпус на мінус а до плюса-грубим дротом і до втягуючого-якщо запрацює-трабли в проводці, а якщо ні-хана втягуючому.

Vexler
16.11.2011, 18:07:45
Контактна група можливо здохла просто? Якщо заведеш напряму з стартера як описав titanij, то швидше всього так і є :)

nickmade
16.11.2011, 18:15:59
ну знімати стартер для того щоб провірити його я думаю не потрібно, можна все провірити напряму на машині просто замкнувши контаки втягуючуго(крім + який йде від замка запалювання)

А контактна група мається на увазі замка запалювання?

{ додано через 2 хвилини }
А доречі, таке траплялось раніше декілька разів, але просто виключав запалювання і знову провертав ключ і все було ок. А тут щось не проходить ))))

titanij
16.11.2011, 22:04:19
ну знімати стартер для того щоб провірити його я думаю не потрібно, можна все провірити напряму на машині просто замкнувши контаки втягуючуго(крім + який йде від замка запалювання)

А контактна група мається на увазі замка запалювання?

{ додано через 2 хвилини }
А доречі, таке траплялось раніше декілька разів, але просто виключав запалювання і знову провертав ключ і все було ок. А тут щось не проходить ))))

тоді скоріш за все в замку проблема, але я б перевірив спочатку стартер на пряму.

nickmade
17.11.2011, 11:18:23
Ітак проблема вирішена) Після всіх зачисток контактів і т.д. стартер і втягуюче продовжували мовчати. Поміг один народний метод яким як правило можна усунути любу несправність))) А саме всіми любимий молоток) Втягуюче получило по заслугам і від страху запрацювало)

titanij
17.11.2011, 17:00:03
Чомусь я був впевнений що саме в стартері(точніше втягуюче) була проблема.

nickmade
17.11.2011, 17:42:57
ну твоє чуття мене не підвело)))