PDA

Переглянути повну версію : Де затонувати авто ?


yroman3
07.11.2011, 12:07:08
Дня доброго.
Вирішив все-таки затонувати свій "акваріум" :biggrin:
Знайшов подібну тему, але вона 2009 року, тому створюю нову.
Зупинюся все ж на "американці", так, як авто в мене сіре.
Підкажіть, добрі люди, де дешевше, сердитіше і грамотніше можуть це зробити? ...в принципі, як завжди :)
Може взагалі в кого сват/брат/кум таким бавиться, ото би пивом залив, втрісло би !! :)

sergiy
07.11.2011, 13:27:41
я б казав не темнити - нетемнене авто виглядає набагато свіжіше

Mu$daY
07.11.2011, 14:04:42
В мене сусід всі машини які я знаю тонує)
Вітя 0631866818
Робить якісно,швидко і дорогою плівкою (донедавна купував плівку напряму з штатів) в середньому ціна з лобовим десь коло 100$, детальніше подзвони взнай. можеш сказати шо від сусіда Вови на бмв на добре пиво точно скине;)
плівки має різні, найчастіше буває на Трістарі...

yroman3
07.11.2011, 18:10:29
Дякую. Дзвонив до нього, домовився на завтра.
Потім відпишуся що і як :)

Mu$daY
07.11.2011, 18:11:27
Ну і раз тут така тема є то він ж з напарниками бронює фари і деталі кузова.
Чисто від себе додам шо пацики проходили практику в штатах на Ферарі, Ламбо і кучі нігерських мафіовозок) То може багато кому згодитись так як туманки в основному в бмв дуже низько, та і фари при їзді по трасі січуться дуже швидко(
Зараз багато нових Ланд Роверів, Вольво і т.д. практикують заклеювання по пів морди зразу після покупки:biggrin:

Vexler
07.11.2011, 18:24:27
Я згідний з Сергійом :) Люблю заводську (зелену) тоновку, а чорна тоновка не всім йде...і машина скудніше виглядає..імхо

yroman3
08.11.2011, 00:33:17
Хлопці, а з практичної точки зору....не думали ??) Універсал...дівчина....
Та й на митниці деколи везу 6 бочок масла, то не пасує бути "акваріумом" :)...треба хоть трошка затонувати... Але раз вже тоную, то колхозу не хочу, от і питаюсь у вас тут. Все ж красивіше буде на сіру машину блискуче, чи помиляюсь?

axel
08.11.2011, 01:16:44
Але раз вже тоную, то колхозу не хочу,
сам собі суперечиш :biggrin:
Все ж красивіше буде на сіру машину блискуче, чи помиляюсь?
:bad:

ValodjaE36
08.11.2011, 09:11:07
нда... тема явно не про смаки БМВістів:biggrin:
в затемненій машині, якось уютніше, і сонячне проміння не попадає в салон, літом прохолодніше, в світі де глобальне потепління процвітає це виручає:ok: сам собі суперечиш
а що тонування це колхоз?

axel
08.11.2011, 09:15:24
а що тонування це колхоз?
На мою думку, штатне - не колхоз. Плівка - колхоз.

ValodjaE36
08.11.2011, 09:55:07
На мою думку, штатне - не колхоз. Плівка - колхоз.
значить - ох як багато колхозників в нас:rofl:

axel
08.11.2011, 10:18:11
значить - ох як багато колхозників в нас
Виробник старається, робить для нас атермальні скла робить їх зеленими, кавовими, голубими (в Mercedes) а ми заклеюємо їхню роботу плівкою за 62 грн яку купили в Міська в магазині.

Mu$daY
08.11.2011, 15:48:56
axel,
Ігорко про якість є суперечки, але взагальному я з тобою згідний...
Як власник в глушняк затонованого бмв, обіцяю навесну тонування здерти:wink:

BMWheelman
08.11.2011, 19:11:34
неоригінальні деталі теж тоді колхоз... красиво перешитий руль за 50$ в авторитетного майстра але не зі шкіри для BMW теж колгосп виходить!!
виходить що більшість водіїв колгоспники:rofl:

axel
08.11.2011, 19:41:29
BMWheelman, Бодя Viper свідок, я довго шукав руль M-tech в оригінальній шкірі і не хотів перешитого руля. Поляки нас здурили і прислали "лисий" руль, прийшлося обшити бо вибору не було, так в мене руль колхоз. Спорт салон який я так довго шукаю... в мене їх було уже 4 штуки, я їх успішно усі продав. Їх можна було перешити але я шукаю саме оригінал. Тому тонування це ще той колхоз.

yrik_lvov
08.11.2011, 19:53:20
Як на мене їздити в акваріумі незручно і погано вночі тебе набагато більше сліплять причому зі всіх сторін бо машина просвітлюється а трохи притемнити вікна треба менше народу заглядає шо везеш і з ким їдеш плюс вечером тоьі не розібють шибу якщо шось залишив всередині бо треба добре приглянутися шо там є і взагалі в нас всі машини колхоз тут так виходить шо не колхоз це авто з салону до першої заміни масла

BMWheelman
08.11.2011, 19:58:54
так в мене руль колхоз
не приймай до душі, не мав на увазі твій руль... я салон теж до речі хотів оригінал хоча до покупки розглянув дуже багато варіантів...
добре, погоджуюсь з тобою, це таки колхоз трохи, але зі своїми перевагами: все таки передня/задня панелі, підголівники і шторки швидко не вигоряють, шкіряний салон не прегрівається... і ти не отримуєш засмагу тракториста під час їзди у спекотні літні дні:).

axel
08.11.2011, 20:16:31
Як на мене їздити в акваріумі незручно
Коли мені таке сказав власник тонованої 2115 то я йому відповів "ти їздиш на акваріумі, а я їжджу на BMW" :biggrin:
погано вночі тебе набагато більше сліплять причому зі всіх сторін бо машина просвітлюється а трохи притемнити вікна треба менше народу заглядає шо везеш і з ким їдеш плюс вечером тоьі не розібють шибу якщо шось залишив всередині бо треба добре приглянутися шо там є
А як же зоровий контакт з іншими водіями? Чи він не потрібен? Якшо то так стрьомно то чому ж у виробників нема в листі комплектації графи "тоновані скла"?
колхоз це авто з салону до першої заміни масла
Масло оригінальне лити треба :wink:

ValodjaE36
08.11.2011, 22:12:46
є навіть з автозатемненям авто з заводу.
моя думка така, що бризговики Спарко, це на 100% колхоз:bad:, а правильне тонування то просто більше для власного комфорту, а хто не бачить в тонуванні сенсу, той не тонує взагалі, або ті в кого поганий зір, або просто жінка, яка і в день погано орієнтується:biggrin:

yrik_lvov
08.11.2011, 22:20:06
:rofl: смішно стільки скільки ти наїзджаєш за рік то можна і без дверей заднім ходом накатати а от коли на авто їздити багато тоді легенька плівочка буде набагато краще, хоча мені без тонування авто подобається більше але тоді треба електро шторки на вікна і тонувати авто небуде сенсу.

BMW-ЮРА
08.11.2011, 22:35:28
Про колгосп можна довго говорити, але тоноване авто виглядає 100% краще, так як і авто на литих дисках. Чи диски того колгосп?

ValodjaE36
08.11.2011, 22:44:59
але тоноване авто виглядає 100%
особливо підкреслює форми, прозорість того не дасть:)

axel
08.11.2011, 23:00:53
смішно стільки скільки ти наїзджаєш за рік
Це Е30 авто вихідного дня, а T4 наїжджає 40 тисяч в рік, і без тонування.
Про колгосп можна довго говорити, але тоноване авто виглядає 100% краще, так як і авто на литих дисках. Чи диски того колгосп?
Юра, тоноване авто виглядає краще тільки тоді якщо має високу панель.
"Стекла тон, панэль высокий, диск литой сель паэхаль" :lol:
BMW-ЮРА, уявляєш як виглядатиме моє авто якщо я його затоную?

BMWheelman
08.11.2011, 23:08:31
http://www.youtube.com/watch?v=6F8UD-2PwEo&feature=related

axel
08.11.2011, 23:11:10
на фкус унд цвет.
мені тонована М3 не подобається.
Я теж думав що тонована машина це круто, поки не розтонував свою синю Е30. Тиждень звикав, а потім відчув як це круто. Славік zub, теж був ярим прихильником тонування, запитайте його чому він не тонує свої автомобілі.

BMWheelman
08.11.2011, 23:15:27
я не яркий прихильник але вважаю що це практично з одного боку, і деяким авто тонування до лиця....

yroman3
09.11.2011, 00:31:19
Ух, як тема набрала обертів :)

Я авто своє тоную ради практичності.
Ну по-перше маю час-від-часу справу з митницею і кажуть митники, шо треба затонувати.
По-друге - треба аж в ліс їхати з дівчиною. Набагато більший прикол десь біля магазину ввечері, коли всіх бачиш і враження, шо тебе бачать, але на справді людям ззовні не видно...справа в гостроті відчуттів ;)
А красота це вже останнє в моєму списку. Я ж не тоную по 35 грн за одне скло в Старичах в Марини. Тонуватиму в майстрів, які 1- дають гарантію 6 років, 2-коштуватиме процедура 900грн. Думаю хлопці свою справу знають.
Постараюсь фото "до" і "після" ;)

yroman3
10.11.2011, 00:59:41
Затонував. Секс. Дівчина зацінила і таможня чекааає.
п.с. масло на під’їзді свіже ;)

BMW-ЮРА
10.11.2011, 09:29:51
axel, ти затонуй і побачиш! Думаю ти його вже нерозтонуєш, бо воно буде виглядати просто БОМБА!

ValodjaE36
10.11.2011, 09:35:21
Затонував.
вітаю в лавах колгоспників:lol:

Feda
20.11.2011, 13:17:09
Може хтось знає, якщо я затоную задні вікна разом з вікном заднього виду, а передні не буду на митниці пропустять ? І взагалі на який відсоток мають бути затемнені передні щоб пропустили ! ?

Vomont
20.11.2011, 13:20:38
якщо тільки задні бокові та задне центральне то на митниці пропустять. Якщо не помиляюсь,то можна не менше 70% світлопропускання.
Передні не можна взагалі,на митниці можуть і слова не сказати але якщо попадеш там в руки поліції то вони тобі це пригадають зразу.

Gamal
20.11.2011, 13:38:41
Vomont, істіну глаголіш :biggrin:,
минулого тижня мав робочу поїздку у ФРН, їхав на своїй,( скажу що до цієї поїздки їздив багато разів і на своїй і на службових), наш краківець пролетів без жодних проблем і польську корчову також. Близько 1 ночі був зупинений польськими копами, за швидкість, штраф 300 злотувок, думав що на цьому все закінчеться, х... там.:ireful:
той поліціянт, забирає тех.паспорт через затоновані вікна, сідає в своє авто і їде, щоб його забрати потрібно зробити якесь "баданіє технічне". Ситуація була вкрай ху..ва, тому в наших співбратимів в пятницю був день незалежності, і все станції тех.огляду зачинені до суботи. В результаті тех. огляд було зроблено в суботу за 20 злотих, потрачено велику купу часу, :ireful: тому моя порада в поляків краще їздити без тонування ( передні вікна + лобове)
також заборонено мати незаводський ксенон, якщо ж він все таки встановлений, повинен бути омивач + електрокоректор і ще щось там..