PDA

Переглянути повну версію : Порадьте модифікацію компа.


yroman3
25.10.2011, 00:39:19
Може хтось тут з присутніх має безпосереднє відношення до продажі компів?? Або просто хтось в цьому шарить?

Цікавить комп, лише системник, новий.
Мабуть пріорітетнішим в виборі буде робота комп’ютера, в ігри не рубаюсь, але і шоб тугим не був (раз в пів року контру побігати можна).
Бюджет в районі 3000-3300грн.
Дешевше буде ціляком взяти чи по частинах до купи позбирати?

п.с. я про новий комп.

GermanWagen
25.10.2011, 08:01:40
Я працював колись в магазині, продавав їх) Міг би порекомендувати потужний б/у комп'ютер, за 3000, але якщо хочете новий то можна і так. Характеристики будуть в принципі схожі.

За ці гроші можна взяти:
процессор АМД 4-ядерний (з частотою не менше 2,5 ггц)
4 гб оперативної пам'яті
1гб відеопроцессор
1,5 тб жорсткий диск
середню материнську плату
ну і корпус з блоком живлення

Zhygan
25.10.2011, 10:33:38
на такому не тільки кантру зарубаєш)

yroman3
25.10.2011, 17:52:18
а б/у тоді які характеристики матиме? :)
Але все ж вживана техніка, на мою думку не надійна. Фіг його знає, як її експлуатуали?!
Яка напруга, яка запиленість?

GermanWagen
25.10.2011, 18:00:16
Ну там основний фактор, що стоїть корпус більш ніж за 1000 грн, металевий, з великими кулерами для охолодження... і взагалі там на всьому кулери стоять. Зпереді ришітка, світяться два великі кулери синім. Корпус от такий http://www.product.controlf.biz.ua/point_of_view_maximum/?p=info
ціна там реальна)
Характеристики 4 ядра 3.0 ггц
1 гб відео
2 гб озу (треба докупити)
вроді 500 вінчестер
хороша материнка і блок живлення.
Колись був моїм компом, але продав бо їхав у штати, тепер друг продає, бо він їде у штати :) Я ще свій ноутбук, з штатів, новенький по суті, продаю :)
Метал у корпуса товстий, надійно захищає від випадкових ударів чи допитливих домашніх тваринок :)

Digress
25.10.2011, 18:52:24
ще свій ноутбук, з штатів, новенький по суті, продаю
який?можна детальніше?

GermanWagen
25.10.2011, 19:02:28
який?можна детальніше?

Acer aspire 5552-3691, чорний, в ідеальному стані :) Якщо цікавлять характеристики:
Екран 15,6 дюймів
процессор 2 ядра 2,2 ггц
ОЗУ 4гб ддр3
відео аті радеон 4250 256 мб
250 жорсткий диск
двд привід.
Куплений у магазині Wallmart, місто Atlanta, штат Georgia. Куплений по акції зі знижкою в 50 долларів, за 411 у.е.

yroman3
26.10.2011, 10:50:43
GermanWagen, Дуже дякую за всі поради.
Ше одне питання виникло: а хіба не пофіг який корпус? Нафіг такі дорогі корпуса, чи я чогось не шарю??? Модно тіпа??
А не можна якись найдешевший взяти і не паритись, в чому різниця??

shvm
26.10.2011, 11:33:49
yroman3, глянь на такий - http://hard.rozetka.com.ua/asus_eee_box_1501p_90pe2ba21111l0137c0q/p177172/#tab=characteristics, маленький , стильний, шустрий, тихий. Брав собі схожий на fotos.ua . В комплекті йшов пульт д/у, підключаєш до LCD TV і маєш медіацентр. GPU ION2 симулює відтворення DVD в HD якості .

yroman3
26.10.2011, 12:09:17
Нєєє, комп має бути компом :)

BOKSTER
26.10.2011, 12:19:51
Всім привіт!
Не хочу ображати чиїсь вподобання, але Athlon то гавно!
Бери тільки Intel.
Корпус пофігу який, головне щоб блок живлення в ньому був потужний.
Хард Seagate. Оператива Kingston.
Відео тільки Nvidia.
Все це безумовно краще брати по частинам.
Шукай когось із знайомих хто може взяти тобі все це зі складу. Вийде приблизно на 500-800 грн. дешевше ніж в магазинах (за все).

ValodjaE36
26.10.2011, 12:25:12
Шукай когось із знайомих хто може взяти тобі все це зі складу. Вийде приблизно на 500-800 грн. дешевше ніж в магазинах (за все).
є такий знайомий, потрібно буде кажи

yroman3
26.10.2011, 12:33:13
йомайо!!!
дякую, хлопці!!
BOKSTER, а звідки такі знання?
Можеш чимсь обгрунтувати??
Буд дуууже вдячний :)

GermanWagen
26.10.2011, 12:38:43
Корпус зовсім не пофігу який, у мене у знайомих з потужними компами перегорало обсолютно все, наголошую ще раз! Абсолютно все! А в мене нічого. Температури при іграх досягають 80-90 градусів порою, і якщо не охолодити буде піпєц. Чим більший корпус, тим краще циркулірує повітря в ньому, чим більше кулерів тим краще охолодження і стабільніше робота. Уявіть двигун авто без охолодження, їздити буде, але як довго? Без охолодження спокійно працюють офісні пентюми, де найбільше навантаження від ворда. В мене комп'ютерів було море, 2 інтела, обидва подохли, а амд мої, продані знайомим вже років 3-5 назад жодного разу не підвели. В інтелі платите за ім'я компанії. На рахунок відео теж неправда, хоча це можна поянити так, в мене було бмв, я більше ні на чому крім бмв не їздитиму. Кожен фермер своїх коров хвалить. Всі фірми дають хорошу продукцію, бо з поганою вони б просто не конкурували

BOKSTER
26.10.2011, 12:39:59
Сам збираю компи час від часу.
Для родичів або знайомих.

GermanWagen
26.10.2011, 12:44:11
А я працював в магазині комп'ютерної техніки, де не тільки продавав, а й ремонтував комп'ютери. Всіх знайомих все-ще обслуговую по питанням компів, або ремонтую їх

BOKSTER
26.10.2011, 12:47:26
Корпус зовсім не пофігу який, у мене у знайомих з потужними компами перегорало обсолютно все, наголошую ще раз! Абсолютно все! А в мене нічого. Температури при іграх досягають 80-90 градусів порою, і якщо не охолодити буде піпєц. Чим більший корпус, тим краще циркулірує повітря в ньому, чим більше кулерів тим краще охолодження і стабільніше робота. Уявіть двигун авто без охолодження, їздити буде, але як довго? Без охолодження спокійно працюють офісні пентюми, де найбільше навантаження від ворда. В мене комп'ютерів було море, 2 інтела, обидва подохли, а амд мої, продані знайомим вже років 3-5 назад жодного разу не підвели. В інтелі платите за ім'я компанії. На рахунок відео теж неправда, хоча це можна поянити так, в мене було бмв, я більше ні на чому крім бмв не їздитиму. Кожен фермер своїх коров хвалить. Всі фірми дають хорошу продукцію, бо з поганою вони б просто не конкурували

Не гарячкуй!
На рахунок охолодження - автор вказав, що не особливий геймер. Відповідно цілий день рубатись в тяжкі ігри не буде. Тому перегрівів не буде - факт. Правельно підібрані компоненти не будуть перегріватись навіть при максимальних навантаженнях - тоже факт. Тому і раджу Інтел. Він в порівнянні з атлоном холодніший. Кеш більший. Швидкодія буде вищою, за умови нормальної оперативи.
Щодо відео. АТІ безімовно має і кращі екземпляри ніж Нвідеа, але в бюджетках краще брати саме Нвідеа. Плюс дрова Нвідеа випускає краще ніж АТІ.

GermanWagen
26.10.2011, 12:55:35
Не гарячкуй!
На рахунок охолодження - автор вказав, що не особливий геймер. Відповідно цілий день рубатись в тяжкі ігри не буде. Тому перегрівів не буде - факт. Правельно підібрані компоненти не будуть перегріватись навіть при максимальних навантаженнях - тоже факт. Тому і раджу Інтел. Він в порівнянні з атлоном холодніший. Кеш більший. Швидкодія буде вищою, за умови нормальної оперативи.
Щодо відео. АТІ безімовно має і кращі екземпляри ніж Нвідеа, але в бюджетках краще брати саме Нвідеа. Плюс дрова Нвідеа випускає краще ніж АТІ.

Бюджетний системник за 3000? За ці гроші вже можна зібрати середній геймерський комп. Поняття холодніший немає, є поняття правильного радіатора з кулером. Про відео, в принципі так, нВідіа себе добре зарекомендувало, в мене було 4 екземпляри але на потужних іграх дуже боялись температур вище 50 С, і всі текстури злітали, монітор був в квадратих і потрібна була перезагрузка. Якщо їх добре "морозити" то вони ганяють. Була в мене Монлі відяха, вийшла трохи слабше аналогічної Асус нВідіа, але температур не боялась. Інтел брати можна тільки в двох випадках, якщо це коре і5, або коре і7. АМД всім рекомендую, всім ставили в магазині і ніколи ніхто не жалівся, а ціна нижча. Кеш у всіх різний, це на вибір покупця, більший кеш - більше плати, а в швидкодії зовсім нема різниці, порівнював чимало їх, аналогічні конкуруючі екземпляри абсолютно однакові. На рахунок ОЗУ, кінгстон дійсно найкраща, на рахунок Хард Драйва, і сігейт у мене був, і кінгстон, і хайтачі. Різниці ноль, і в ціні всього пару грн +-

BOKSTER
26.10.2011, 13:11:32
ну можна довго дискутувати. Як то кажуть "на вкус и цвет ...".
Але я своїм раджу атлони тільки у випадку коли грошей зовсім мало і варіантів немає.

GermanWagen
26.10.2011, 13:18:44
На рахунок дискусії, це вічна тема. Адм з інтелом як БМВ і Ауді, ніяк не вирішать між собою хто краще)

yroman3
26.10.2011, 13:31:46
Хлопці запалились :)
Дякую :)
Виберу собі макс можливості на ті гроші і найдешевший корпус...
Мій старий комп вже "надцять" років праццює відкритий, тобто без кришки (лівої стінки) і ні-фі-га йому не є:))
Та в носі мав за ті корпуси платити, та й комп для роботи...ігри рідко будуть...
Д-Я-К-У-Ю !!! :)

п.с. якшо маєте настрій, то із задоволенням послідкую за вашими дискус-порадами :)

GermanWagen
26.10.2011, 13:43:58
Краще б подискутували над БМВ е30 і е34 :) Головні кандидати на покупку для мене)

Відкритим теж можна тримати, тільки чистити час від часу, якщо крізіси із сталкерами не ганяти, все буде окей :ok: Але корпус все-ж таки рекомендую мідітавер, мінітавер не бери, в них важко розмістити всі компоненти по людськи, дуже вони малі)

yroman3
26.10.2011, 14:06:11
ок-кей :)

п.с. краще е34 2.5 тдс на ручці ;)
в мене дядько на такій вже їздить з 98го року...машина в торчі...але любить любов. Як тільки забиваєш на неї - вона забиває на тебе :)

{ додано через 1 хвилину }
до рееееееееееееееееееееечі, він готує її до продажу...
не цікавить ?? :)
правда на автоматі....але він безпроблемний...це 100%!!!

GermanWagen
26.10.2011, 14:11:13
Цікавить, цікавить, цікавить :wow:
А ціну поки-що не виголошував?)

Ще б здорово, щоб я не ремонтував авто на 2 тищі долларів щороку)

yroman3
27.10.2011, 11:06:38
Ні, не виставляв ціну. Але вона буде не велика, так як пробіг там пристойний...
Думаю якось я б міг взяти її на зустріч, шоб ти подивився...покатався..
Нєєє....там машина ляля...любить він її :)

GermanWagen
27.10.2011, 12:03:45
Ех... не тут то було, я ж то сам не зі Львову... Але якщо хороша машинка, приїхав би глянути, а там може і забрати зовсім :wink: Я з сусідньої області, тут теж є клуб бмв, але якийсь неадекватний і не організований)

yroman3
27.10.2011, 12:54:45
Все ж давай цю тему не будемо сипати постами не по темі, ато пан Петро буде сваритися :)

Ок. ПОка нічого конкретного. Я переговорю з дядьком, шо він на то скаже і чи ше не передумав продавати і дамся чути :)

GermanWagen
27.10.2011, 13:06:38
Окей, буду радий новинам :ok:

Щоб не оффтоп, якщо береш системник, візьми УПС, бо з нашою напругою горять блоки живлення

yroman3
02.11.2011, 17:42:54
упс маю ;)

yroman3
10.11.2011, 01:50:42
Аааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа якщо засунути в старий корпус новий комп, а? І блок живлення вже є...
Шо скажеш GermanWagen, ?? :)

GermanWagen
10.11.2011, 07:18:33
Аааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа якщо засунути в старий корпус новий комп, а? І блок живлення вже є...
Шо скажеш GermanWagen, ?? :)

Можна, зекономиш 60 баксів :ok:
Тільки Б/Ж якщо не реактивний апарат то хоча б 300-350 ВАТ треба

yroman3
11.11.2011, 00:23:50
Тільки Б/Ж якщо не реактивний апарат то хоча б 300-350 ВАТ треба
Тут детальніше, можна?? :)

GermanWagen
11.11.2011, 08:44:05
Тут детальніше, можна??

Чим потужніший комп'ютер, тим сильніший блок живлення треба. Особливо, якщо відеокарта потужна. Нижче 350 Ватт, це суто офісні машини. Звичайно 400-500 вистачає на будь-який ПК, але деякі ставлять б/ж аж до тисячки і більше.

Що буде якщо поставити слабкий б/ж? Він просто напросто згорить, а разом з ним може згоріти ще щось, і це влетить в копієчку.

yroman3
11.11.2011, 11:06:08
андерстенд!
Дякую :)