PDA

Переглянути повну версію : E36 Лампочки гальм, спідометр і приборка післярестайл.


yroman3
21.10.2011, 15:40:59
Власне цікавить:
1. Світиться лампочка стертих колодок (не та, що з знаком оклику "(!)" і не ручник "(Р)") Що це може таке бути?
- помилки всі зняті;
- датчики ніде не обірвані;
Сталося це ось як:
купив тільки машину, прийшлось чуть темпераментніше натиснути на гальмо (АБС не спрацював), відчув по педалі, ніби чуть провалилась. Ось і засвітилась лампочка. Наїздив вже з цим всім 30тис км і все з тормозами в порядку. Передні колодки нові, задні, казав майстер, що ще можуть бути (є датчик зносу на задніх колодках??)
2. Що означає лампочка "(!)" ?? Засвічується, коли з великої швидкості сильно жмеш на тормоз, але без АБС, і потім згасає, коли відпускаєш.
Мої припущення, що перегріваються колодки, чи як??

3. Що тягне за собою установка післярестайлової приборки на дорестайлову модель машиин? ЩО при цьому потрібно замінити/знати/відрізати/добавити?
4. Не працює спідометр вже 5тис.км. Скучно :). Куди першим ділом лізти ?
Коли роблю тест приборки - все працює.
Буду дуже вдячний за відповіді :beer:

Just be
21.10.2011, 15:53:43
4. Не працює спідометр вже 5тис.км. Скучно . Куди першим ділом лізти ?
тросик ?

bmwe36petro
21.10.2011, 15:58:30
Світиться лампочка стертих колодок (не та, що з знаком оклику "(!)" і не ручник "(Р)") Що це може таке бути?
тільки датчик зносу колодок, стоїть на передньому лівому та задньому правому колесі (лише на дискових гальмах)

axel
21.10.2011, 16:00:47
Just be, Остання БМВ з тросиком це мабуть Е21 :biggrin:
2. Що означає лампочка "(!)" ?? Засвічується, коли з великої швидкості сильно жмеш на тормоз, але без АБС, і потім згасає, коли відпускаєш.
Треба долити гальмівної рідини.
4. Не працює спідометр вже 5тис.км. Скучно . Куди першим ділом лізти ?
Імпульсний датчик в редукторі заднього моста подох, або заміна або почистити треба.

Just be
21.10.2011, 16:06:33
Just be, Остання БМВ з тросиком це мабуть Е21
:crazy: не знав)

yroman3
22.10.2011, 12:26:47
Just be, Остання БМВ з тросиком це мабуть Е21 :biggrin:

Треба долити гальмівної рідини.

Імпульсний датчик в редукторі заднього моста подох, або заміна або почистити треба.

На рахунок спідометра - тормоз я.
Одного разу оглядаючи свою машину знизу, мене зацікавила фішка в редукторі....нашо вона там потрібна, знімлю і гляну, яка лампочка засвітиться - подумав я. Поїхав. Жодна лампочка не засвітилася. Поки виїхав з гаражів, якось не звернув уваги, шо спід. не працює, потім аж побачив. Так і не вшарив, шо ця фішка то воно і є :)
Велиииииииииииииике тобі дякую!!! Засунув фішку і все працює :) :lol:

Але ось гальмівна рідина на максимумі стоїть. Є ще припущення?
Вчора їхав з зустрічі додому. Дорога вільна, от і бавився з тою лампочкою.
Тормозиш різко різко - загоряється. Якшо дотискати до АБС-а - гасне.
Знову різко гальмуєш (без абс) - засвічується....і потім мерехтить, ніби десь контикт відійшов....і потім за кількасот метрів гасне. Яле якшо в норм режимі гальмую, то такого не спостерігається.

Актуальні питання 1, 2 і 3 !

axel
22.10.2011, 16:41:58
Одного разу оглядаючи свою машину знизу, мене зацікавила фішка в редукторі....нашо вона там потрібна, знімлю і гляну, яка лампочка засвітиться - подумав я. Поїхав. Жодна лампочка не засвітилася. Поки виїхав з гаражів, якось не звернув уваги, шо спід. не працює, потім аж побачив. Так і не вшарив, шо ця фішка то воно і є
під капотом ще багато фішок є, які можна витягувати... жовті сині сірі, всякі різні :lol:

yroman3
22.10.2011, 21:54:21
про всі решта я знаю ;)

e@gle
23.10.2011, 13:58:55
під капотом ще багато фішок є, які можна витягувати... жовті сині сірі, всякі різні :lol:
Дзідзьо ти дзідзьо :lol:

BMW-ЮРА
23.10.2011, 21:10:25
Перш за все це може бути пов'язано з малою кількістю рідини, а ще з тим що вона вже дуже стара і пора її замінити.

yroman3
23.10.2011, 23:54:59
Файно. Дякую.

alcapone
24.10.2011, 04:22:56
Хлопці, рятуйте!!! Проблема з Е39 2002 рік 3.0 TDI.
Передмова... - Ось сиджу в Польші, щойно перетнув кордон (точніше мене витягли українці з таможні на шнурку), зайшов в якесь кафе, попросив сісти зі своїм ноутом в нет (за що мусив заплатити і сиджу тут). По польськи не розумію нефіга окрім "барзо дзєнькую" і "день добрий" :-).
Проблема... - не заводиться авто. коли хочу завести, стартер щолкає, гасне вся електроніка (таке враження ніби коротить щось). при цьому дисплей, який був налаштований на англ. мову збивається на німецьку (видно все обнуляється). коротше кажучи, на панелі горять і не гаснуть два таких датчика (!) та (ABS). перед поїздкою був у майстра на діагностиці - сказав що передні тормозні колодки хороші, а задні скоро треба буде замінити.
Запобіжники на ABS дивився - не перегорівші.
Що робити? Допоможіть будь-ласка!!!
Заздалегідь дякую!

BMW-ЮРА
24.10.2011, 07:54:23
alcapone, перш за все попробуй прикурити в когось від акумулятора, можливо твоєму гаплик і він не стягує прокрутити стартером. Або якщо механіка, то з толкача попробувати.

realnero
24.10.2011, 11:54:59
Нельзя заводить машину с севшим акумом, можешь доиграться так и слетит синхронизация иммобилайзера ЕВС-ДМЕ. Тогда без второго ключа машину вообще не заведёшь.

tommy_boy
25.10.2011, 22:28:39
по симпотомах - акум... а далі, тре пробувати...

yroman3
26.10.2011, 10:45:54
Забазарили мою тему:)
Ну нічо, людині помогти треба було, цікаво, чи він прочитав хоча б це ?
Я зі всіма своїми проблемами розібрався:
1. Спідометр - втикнув фішку в редуктор і запрацював (вона теліпалася)
2. Лампочка гальм - мабуть рідину треба замінити. Заміню і скажу, чи згасла.
3. Лампочка зі знаком оклику в гальмах - малий рівень рідини гальмівної.
4. Приборку пока не міняв. Поміняю - відпишусь чи шось не так.

І ше хотів в вас, любі друзі, питатися чом в мене пічка не гріє, і коли сидиш з дівчиною в машині то треба 1.5тис обертів тримати, шоб гріло. Питання зникло після того, як згадав, шо маю недостаток тосолу (лампочка не горить, машина не гріється - нафіг він здався!!!). Виявляється він на зиму потрібний до макс. позначки. Тепер пічка гарно гріє на холостих.
Дякую всім, хто відкликнувся :)

BMW-ЮРА
26.10.2011, 21:37:15
І ше хотів в вас, любі друзі, питатися чом в мене пічка не гріє, і коли сидиш з дівчиною в машині то треба 1.5тис обертів тримати, шоб гріло. Питання зникло після того, як згадав, шо маю недостаток тосолу (лампочка не горить, машина не гріється - нафіг він здався!!!). Виявляється він на зиму потрібний до макс. позначки. Тепер пічка гарно гріє на холостих.
Дякую всім, хто відкликнувся
поміняй термостат і буде тобі щастя! Буде тепло в машині і без дівчини

alcapone
26.10.2011, 22:13:20
Дякую всім, хто відгукнувся! Ваші поради стосовно акумулятора допомогли.

P.S. Вибачте за запізнення з подякою, але я просто в чужій країні, де нічого не знаю і по-їхньому не балакаю :-) Інтернет важко знайти, навіть щоб прочитати ваші повідомлення-відповіді, в кафе заставили мене купити хавки на 30 злотих, щоб дозволити в нет підключитись.

shpak
26.10.2011, 23:20:41
в кафе заставили мене купити хавки на 30 злотих, щоб дозволити в нет підключитись.
:ireful:

BMW-ЮРА
27.10.2011, 21:40:19
alcapone, завжди раді допомогти!

Djava
14.01.2012, 12:34:49
В Е39 можлий варіант пропадання маси (досить часто зустрічається)

Vomont
14.01.2012, 12:41:20
В Е39 можлий варіант пропадання маси (досить часто зустрічається)
де саме пропадати може маса?