PDA

Переглянути повну версію : E60 Цікава стетейка про БМВ Е60 з салону.


vitalik-first
15.10.2011, 11:36:19
Многа букаФф канечно але почитати було більш ніж пізнавально
http://forum.lada-sport.com.ua/viewtopic.php?f=21&t=117

324disel
15.10.2011, 14:04:31
Офігенний сценарій для ржачного фільма.

А моя думка про нові Бехи та сама. Нема вже "made in West Germany"

yrik_lvov
15.10.2011, 14:38:30
читав ту статтю вже давно і десь в чомусь йому вірю бо є фотки бортового компютера про несправності але цікавить тільки одне шо він з тою машиною робив?
Бо якщо просто їздив і особливо життя машина не бачила тоді це точно :bad:

324disel
15.10.2011, 14:40:23
можливо це б/у підмарафечене.

yrik_lvov
15.10.2011, 14:47:25
можливо це б/у підмарафечене.
Думаю ні бо судячи з того шо писав то робив перше ТО в автомобілі тому недумаю.
хоча і в салонах можна купити гроб а продадуть як новий. Чого вартий один Рік Авто, і ще пару офіційних дилерів про яких я знаю точно шо там таким займаються.

vitalik-first
15.10.2011, 14:47:33
Наврят Б.У., в офіціалів куплено:shok:

324disel
15.10.2011, 15:50:44
Шкоду в Німечині зупинили і забрали, бо була вона вкрадена в них і продана з салону Шкода, що на Стрийській.

bmwe36petro
15.10.2011, 16:10:33
Стаття старенька вже достатньо і не факт що це чорний піар...

Gamal
15.10.2011, 16:17:37
324disel, Шкоду в Ромунії забрали,
а стаття бомба, "лежу пад сталом", но руки на клавиатуре :lol:

Bumer
15.10.2011, 16:18:36
Хух,дочитав,незаканало мужику,але,думаю,в кожної марки є такі ж "невдалі екземляри",ну але все одно-не та вже якість,що колись. Б/У купляти треба добре дивитись,а тут в машині "з кулька" куча сюрпризів. Мда,неприємно:(

vitalik-first
15.10.2011, 16:54:09
не факт що це чорний піар...
Читав на смотрі що людина може надати записи в сервісній книжці при потребі...

Vomont
15.10.2011, 20:33:38
а мені здається проблема у власнику,так тупо "сипатись" машина якою би вона херовою не була -не може або це просто піар

G-power
15.10.2011, 22:19:49
я уже её сжег бы:biggrin:

GermanWagen
16.10.2011, 21:37:36
а мені здається проблема у власнику,так тупо "сипатись" машина якою би вона херовою не була -не може або це просто піар

Ще й як може, у мене в знайомої 46-а так сипалась. Два місяці від'їздила і продала проклинаючи. Просто бувають такі екземпляри. Прочитав з задоволенням! :respekt:

ValodjaE36
16.10.2011, 21:52:55
Ще й як може, у мене в знайомої 46-а так сипалась.
знав теж таких пару авто, здебільшого це автомобілі з допомогою, яких загинули люди в ДТП. одне з таких, ауді 80 в товариша колись була, так на ній, як виявилось пізніше п"яний водій влетів в роту солдат, не машина а мінінгіт на колесах.

pilot
16.10.2011, 21:53:04
а когда в Европе потопы, куда вы думаете отвозят новенькие, но утонувшие машины?их наверно сразу утилизируют?:bad:
но статейка смешная, не заканало мужику.

GermanWagen
16.10.2011, 22:00:46
Мужик молодець! :friends: Гарно написав і все з гумором! Але машинка в нього явно не найкраща попалася. Чекаю нових постів від нього :)

vitalik-first
18.10.2011, 09:56:55
Там вже нема що чекати, він її продав, купив фінік...:sorry:

axel
18.10.2011, 10:18:42
Диллери Ауді не встигають за БМВ от і пишуть всяку чортівню :biggrin:

ValodjaE36
18.10.2011, 11:55:57
Диллери Ауді не встигають за БМВ от і пишуть всяку чортівню
:rofl:

GermanWagen
18.10.2011, 18:13:14
Там вже нема що чекати, він її продав, купив фінік...:sorry:

Після такої БМВ, все що їде і не ламається частіше ніж раз у місяць - щастя і кайф :biggrin:

1taras234
19.10.2011, 01:46:20
100 процентів

yroman3
26.10.2011, 12:07:16
Кааааааааааааааапєєєєєєєєєєєєєєц, і таке буває???? 0_о
Ніколи б не міг подумати, але чув, шо е60 проблемні...

Andymaster
27.10.2011, 15:02:47
Ну в житті всяке буває... я нещодавно також позбувся такого ж екземпляру е60. Ну як то кажуть втулили, гарно розказали, показали ну і т.д. (брав не у Львові). Машинка правда була 2004 року газ/бензин 3,0 двигун. Так от я пракчтино в цьому бідоласі побачив себе... І на евакуаторі її катав, і повідомленнями вона мене щоранку і серед дня просто засипала... і коробка там то копалася то переставала. І датчик масла горів, словом практично повне зібрання помилок передбачених інструкцією з експлуатації. Хтось почитавши подумає от лох... я коли їздив на ній я думав що це слово у мене вже на чолі викарбуване. Ну але тим не меньше, моя шістесятка була такою тому що її просто спочатку вбили а потім шей уї...ли так шо морду брали від якоїсь англічанки. Ну я б напевне також руки опустив і прокляв би цю марку на все решта життя... Але я знаю я мав до того е39 дизель 3,0 - була машинка бомба. Продав бо хотів е60. От і купив... Словом віддав перекупам, чимало втративши, але видно таки Бог є на світі. Після довгих роздумів і сумнівів між Мерседес, Рав чи ше якась фігня я наперекір всім і вся купив собі всежтаки е39 дизель 3,0 л. І хочу вам сказати що вкрай задоволений... видно що в моєї кралі таки був справжній господар. Вихваляти не буду шоб не врікти. Але я вчерговий раз переконався що все ж таки це є справжня машина...

yroman3
28.10.2011, 12:40:11
Оттт і я про таку мрію!!!! Але в універсалі.
Краще після рестайлову 525 (163 к.с.) чи 530(193к.с.) все ж ?? яка різниця в розході палива?? І чи взагалі (крім фаршу) вони різняться??
Перепрошую, шо не в тему :)

slaviksch
15.10.2013, 15:32:56
в мене знайомий купив собі е60 російської чи української сборки, теж сексу було багато(Коробка , рульова і ще щось всього не памятаю) Написав листа в німеччину на завод поміняли на нову але з німеччини щей індівідуал, після цього їздив довго і без гемора

LC MONARCH
15.10.2013, 18:03:21
після цього їздив довго і без гемора

то все ж таки Е60 є хороші.

Як на мене:
зараз все - це лотерея.

_andriy_
15.10.2013, 18:48:02
Може і правда, а може і заказняк, я не дуже вірю таким статтям особливо коли в машині псується все.....х.з.
я як прихильник Вольво ХС 90 ( сподіваюсь не заклюють мене тут:biggrin:) про ту машину теж читав багато, навіть була російська стаття де чувак купив нову і вона теж псулась по чорному, заставив засумніватись в правдивості статті навіть той факт, що начебто у того Вольво відвалилась водійська дверка:shok:
Десь читав що це так званий піар і така боротьба дилерів за першість продажів, підкинути лайна один одному.
Щодо того ХС то довший час Вольво вважався преміум брендом №1 в Росії чи Москві не пригадаю точно, так от конкуренти рішили такою статтею зіпсути імідж марки.
Аналогічно БМВ, може вони відірвали частину продажів у японців чи ше когось тому така рекламація з"явилась на світ!

Sergo
15.10.2013, 22:30:46
в мене знайомий купив собі е60 російської чи української сборки, теж сексу було багато(Коробка , рульова і ще щось всього не памятаю) Написав листа в німеччину на завод поміняли на нову але з німеччини щей індівідуал, після цього їздив довго і без гемора

А дали звичайну, чи Мку ? :biggrin::rofl:

pete
18.02.2014, 20:15:45
Може і правда, а може і заказняк, я не дуже вірю таким статтям особливо коли в машині псується все.....х.з.
я як прихильник Вольво ХС 90 ( сподіваюсь не заклюють мене тут) про ту машину теж читав багато, навіть була російська стаття де чувак купив нову і вона теж псулась по чорному, заставив засумніватись в правдивості статті навіть той факт, що начебто у того Вольво відвалилась водійська дверка
Десь читав що це так званий піар і така боротьба дилерів за першість продажів, підкинути лайна один одному.
Щодо того ХС то довший час Вольво вважався преміум брендом №1 в Росії чи Москві не пригадаю точно, так от конкуренти рішили такою статтею зіпсути імідж марки.
Аналогічно БМВ, може вони відірвали частину продажів у японців чи ше когось тому така рекламація з"явилась на світ!

Андрій, думаю ви на власному досвіді переконалися, що Вольво - це параша. Я б не їздив на "такому" авто :) особливо з таким дист-троніком :)
А Е60 - і справді є процент заводського браку, просто на заході це без проблем визнають і все міняють, а потім ще довго вибачаються за незручності. А у нас (ну і в Раші само собою - який там нах захист споживача) тільки хочуть натягнути на лаве. Тому і трапляються такі казуси - насправді їх значно більше, просто деякі водії як барани погоджуються з кидаловом і терпляче платять. А одиниці боряться до кінця з хапугами і кумовськими менеджерами в СНД.
PS тому я і взяв б/в е60 і насолоджуюсь кайфом, німець вже все обкатав і поміняв. А в нашому гондурасі все ...авно, тільки дівчата непогані (хоча вже псуються не по днях, а по годинах :) )

_andriy_
19.02.2014, 10:52:50
Андрій, думаю ви на власному досвіді переконалися, що Вольво - це параша.
Параша відносно чого? Вольво це кльова і дуже надійна машина, я б не хотів дискутувати на цю тему саме тут, та й взагалі впринципі. Дуже люблю БМВ, Вольво. особисто я нарікань на марку Вольво з приводу надійності, довговічності та безпеки не маю.....Піс.