PDA

Переглянути повну версію : E34 525tds touring порадьте


Serg_S
30.09.2011, 17:56:12
Зважаючи на продаж е28, почав шукати машину . Спочатку хотів Фіат Добло, потім Додж Караван (було якесь памутнєніє разсудка:sorry:), а потім мене попустило - шукаю е34 525tds touring .

Цікавить натсупне :
1)Слабкі місця в touring (про седан прочитав багато)
2)АКПП чи МКПП - більше схиляюсь до автомата - але толкової інфи про автомат на дизелі (+ та -) не знайшов . Тому хочу почути думки знаючих людей .
3)на що додаково звернути увагу при купівлі tds (крім повної діагностики на СТО) можливо є слабкі місця, які легко виявити і дорого виправити .

Збираюсь купляти свою першу машину по оголошенню (першу машину купив не дивлячись - побачив, закохався і купив), тому будь-яка інфа буде корисною (перечитав купу сайтів і на кожному знаходив щось нове )

GermanWagen
30.09.2011, 18:26:38
BMW e34 touring білий, в максимальній комплектації і обов'язково в шкірі :wow:
В турінга в принципі слабкості седану присутні, тільки в добавок із своїми. Треба подивитись весь зад машини. Корозії піддаються задні крила, якщо машина часто нагружалась великими вагами. У себе в місті бачив турінг з потертими колесами крилами, так нагружали бідняжку, що майже лежав. Підвіска в турінга який використовують в цілях типу їзди з сім'єю, зноситься рівномірно. Якщо задня частина вся міняня або вбита, варто подумати, чи є у Вас бажання в майбутньому це все міняти і чому вона так зношена. Подивіться чашки задніх пружин, при серйозних навантаженнях вони продавлюють кузов, а вдавити їх назад не вийде.

на рахунок КПП, люди їздять багато років на всіх видах двигунів, якщо вміти користуватись жодна не підведе, це ж BMW. :first:

Serg_S
30.09.2011, 22:18:35
дякую за відповідь, але, якщо можна, то на ти:)я звичайно не проти макс комплекту, але зважаючи на кількість е34 525 тдс турінг в продажі, вибирати більше приходиться не з комплектацій а з стану машини:ireful:
для прикладу http://auto.ria.ua/auto_bmw_3313558.html, все класно, але вже є недолік кузова, якщо це єдине - не проблема, але якщо тільки частина проблем - то машина не вартує уваги(((

GermanWagen
01.10.2011, 08:37:27
Пробіг не маленький,+ дизель... Якщо там щось зламається готуйся вивертати кармани, він набагато складніший у ремонті. В принципі як я і казав, задні крила в них з корозією зовсім не дружать, а так авто виглядає охайно, доглянуто. На місці треба дивитись :wink:

fyl
01.10.2011, 22:44:23
не так давно (12,09,2011р.) я теж шукав таку машину, теж е34, тільки 2,5тдс, тільки з 1995р., і тільки чорний кузов. Скажу одне, знайшов те що я хотів одразуж, але так мене все засліпило що багато нюансів я не побачив, і от за два тижня маючи дане авто я уже вклав у неї 2000 не наших українських і це не рахуючи оформлення на себе... так що повір що кузов це сама мєлоч що може бути, уважно дивися усе усе, а особенно паливний насос щоб майстер обов'язково перевірив. (не повторюй моїх помилок) (і ще скільки я машин переглянув більшість з міняними моторами, тому будь уважний, а те авто що на ссилці, я його теж хотів подивитись, так мені сказали що машина продана, там дата реєстрації дуже давня)

Wetal2007
03.01.2012, 23:58:07
знайшов авто?

Serg_S
04.01.2012, 14:32:36
перестав шукати)))залишив 28