PDA

Переглянути повну версію : Водіям дозволили записувати ДАІшників на відео і не давати їм права


amh
30.09.2011, 11:36:22
У ДАІ пояснили, що змінилося після прийняття закону щодо усунення надмірного державного регулювання у сфері автомобільних перевезень.

Відтепер водій не зобов'язаний передавати в руки інспектора ДАІ посвідчення водія і може фіксувати на відео своє спілкування з ним.

Про це повідомив головний інструктор відділу організаційної роботи ДПС УДАІ МВС України Олег Сірий, коментуючи законодавчі зміни у діяльності Державтоінспекції, які були нещодавно ухвалені Верховною Радою.

"На сьогодні водій не зобов'язаний передавати в руки інспектора своє посвідчення. Але існує кілька порушень правил дорожнього руху, які передбачають позбавлення права керування і відповідно вилучення документу", - сказав Сірий.

За його словами, в таких випадках працівник ДАІ має право попросити передати в руки посвідчення водія для оформлення справи про адміністративні правопорушення.

Також він зауважив, що водій має право фіксувати своє спілкування із працівником ДАІ.

"Водій має право записувати на відеокамеру чи мобільний телефон спілкування з інспектором дорожньої патрульної служби", - сказав Сірий і запевнив, що служба ДАІ відкрита та прозора в цих питаннях.

Джерело: УНІАН (http://tsn.ua/ukrayina/vodiyam-dozvolili-zapisuvati-daishnikiv-na-video-i-ne-davati-yim-prava.html)

Nikola
30.09.2011, 20:19:39
може фіксувати на відео своє спілкування з ним.
Я вже 1.5року знімаю і получаю від цього задоволення

Gamal
30.09.2011, 20:40:45
nikola, викладай :wink:

tommy_boy
30.09.2011, 20:43:56
nikola, да, Микола, то точно, тоже для тебе новина, нє? :rofl:

Nikola
30.09.2011, 20:48:23
викладай
На телефоні маю,бо просили мене ДАЙЦІ щоб не давав до нету,і я слова дотримуюсь