PDA

Переглянути повну версію : допоможіть відремонтувати ел.люк


fyl
18.09.2011, 23:33:16
В мене е34 універсал, де є 2 електричних люка, недавно якогось .... вони відмовились реагувати на команди кнопки, до того ж я учора був на мийці і мені круто почало з потолка текти, напевно вони добре не закрились а тепер щей взагалі не хочуть відкриватись. Короче підкажіть будь-ласка куди можна звернутись, а то машину взяв недавно і вилазять всякі косяки. Дякую.

ValodjaE36
19.09.2011, 00:58:31
0632784236 Юра
казав що робив такі люки на турінгу!

Shpuganich
19.09.2011, 09:19:38
Юра дійсно толковий чувак)), робив мені люк на турінгу. Скажи чи не знімав клеми з акумулятора якщо так то можливо просто треба оновити положення люка, для цього натисни кнопку по центру і тримай 10-15 сек.

fyl
19.09.2011, 12:20:43
Ааааааааааа дуже дякую, обнулив і все запрацювало. Дякую.

Gamal
07.03.2012, 23:13:58
щоб не створювати нової теми, напишу тут
проблема ось в чому: після заміни стелі, (був відключений акумулятор близько доби) перестали працювати склопідйомнити + люк, точніше вони працюють якщо дверка відкрити, варто лише закрити будь яку з дверок, живлення на підйомники пропадає :sorry:
також довго горить освітлення салону, коли триває рух (близько 30 сек)
що то ся могла стати ?

ValodjaE36
10.03.2012, 14:39:20
Gamal, спробуй кнопку люку потримати в режимі натиснення 10-20 сек.
щось таке писали раніше

Gamal
10.03.2012, 23:11:04
щойно відремонтували, лампочка плафону коротила на кузок

bmwe36petro
10.03.2012, 23:14:34
лампочка плафону коротила на кузов
таки моє припущення справдилось..., тепер можеш сміло притикнути "майстрам", котрі монтували стелю.

Gamal
10.03.2012, 23:19:10
я тобі ще по телефону це казав, що тобі в "пророки" треба йти :biggrin:,
ось тільки прийшлося пів проводки міняти щоб все запрацювало :bad:.

Александр
25.03.2012, 09:31:00
Доброго времени суток!!!!! ребята подскажите...на 34 седан пропали люк и стеклоподёмники.....блок комфорта что под сиденьем поменял..не помогло...что смореть????

tommy_boy
25.03.2012, 12:16:38
для початку - запобіжники

Александр
25.03.2012, 18:15:31
ну если я до блока комфорта дошел...значит предохранители смотрел....может какой определенный????????????

Gamal
25.03.2012, 20:44:51
Александр, ти маєш на увазі синю релюшку? можливо вона неправильно працює, в них хвороба з окисленням контаків

Александр
25.03.2012, 23:21:12
синюю???? а где она находится????? блок комфорта стоит под адним сиденьем..похож на видеокасету........а синюю я не видел...

Gamal
26.03.2012, 00:11:33
реле, в мене на 36-й знаходиться під рулем (злівої сторони) де в 34 :unknw:

Александр
26.03.2012, 08:52:42
:nea:

vikoren
26.03.2012, 09:08:26
Александр, вскрий RM модуль , і напряму з релюшок попробуй відкривати , тількі викрутку ізолентою бажано обтяни. В мене таке з вікнами було , з релюшок відкривало напряму, а з кнопок ні , був перебиьтий дріт від кнопок до модуля. Якшо відкриє пряма дорпорга до електрика . Ну хіба може в турінгу воно там інакше , бо в мене два блока RM i GM , RM зрелюшками від замків ,вікон, люка

Александр
26.03.2012, 21:17:13
пробывали все релюхи перемыкать...не помогло..не реагирует..

vikoren
27.03.2012, 09:44:41
Александр, прозвони дроти якшо вмієш , а бо до електрика нехай прозвонить , цілком можливо шо прото напросто перебитий мінімальний кусочок дрота , ну в мене так було , міняв і gm i rm модулі , нічого непомогло електрик прозвонив був перебитий дріт , заміний кусок дроту все працює як книжка пише, раджу на стрийську заїхати якшо сам непрозвониш. Шарющі електрики http://bmw-club.lviv.ua/showthread.php?t=2536

{ додано через 7 хвилин }
а двірники, цент.замок працюють якшо з релюхі напряму замикати ?

{ додано через 2 хвилини }
доречі попробуй зачисти контакти під сідухою задньою з правої сторони там повинен бути такий чорний малий блок , можливо контакти закислились

Александр
27.03.2012, 22:43:53
спасибо....но я далеко не из Львова....контакт вроде смотрел на блочке... единственное что перемыкалось при замыкании релюшек ет дворники....а какие провода прозванить ...может один и тотже как у тебя????????

vikoren
28.03.2012, 09:23:37
единственное что перемыкалось при замыкании релюшек ет дворники
а приборка в тебе неглючить ? попробуй шоб точно переконатись шо це не модуль з релюхами візьми 100% робочий (хоча це так просто перевірити)а какие провода прозванить
нарахунок проводки безпоняття в тому 0 , і непамятаю якого кольору кусок електрик міняв..
-----------------------
сам звук моторчика чути (працює моторчик склопідіймача) ?
подивись ше на основний запобіжник вроді 80А , під капотом на стійці висить в чорному корпусі, він буває шо тріскає.
-------------------------------------------
читай :

" для начала полез в пластиковый распред плюса, который на стойке висит.
Открываю его и вижу, точнее ни чего не вижу.)
Думал окисел проник- открутить прочистить.
Потом смотрю - плавкая вставка( читай- предохранитель) на 80 ампер странно выглядет.

Открутил одну сторону- оказалось, он просто тупо лопнул под болтом! Вот поэтому временами работают приборы, временами -нет.
Почему он лопнул- загадка... Именно лопнул, а не оплавился.

На фотках всё показано,)))
Под рукой не оказалось подходящего предохранителя, пришлось по-колхозить до завтра,)))
Намотал медную многожильную проволоку. Проверил все приборы во всех режимах- всё пучком, проволока постоит пару км до магазина.

Вот так бывает,))) "
--------------------------
якшо це недопоможе то я думаю шо це всетакі перебитий дріт

Александр
28.03.2012, 09:52:05
смотрел я етот предохр...ток он у меня под задним сиденьем..не оно...

vikoren
28.03.2012, 10:01:36
а сам звук моторчика при нажимані на кнопку чути ?

{ додано через 6 хвилин }
смотрел я етот предохр
відкручував ? він візуально може бути цілий, відкрути подивись де болти прижимають чи немає тріщин навіть мінімальних.
"Окончание истории.
Визуально проверил всё что советовали. Расковырял весь блок, осмотрел все реле под задним сиденьем. Никакого результата.
Наконец тестером замерил приходящее напряжение на предохранители в блоке. +2. В.
Начал с аккомулятора. До предохранителя который стоит справа под капотом на 80 А, +12, после него +2...
С виду он целый. Открутил болты которые его держат. И он развалился как раз в том месте, где его болт прижимает.
Пришлось спаять его... Завтра за предохранителем в магазин и поставлю новый. Вся эта байда была только из за предохранителя на 80 А. Сейчас всё работает."
-------------------------------------
в мене з цим 80А був виган тоже , на сервісі просто раді перевірки глянули (але в мене все працювало) так на ньому вже почті була тріщина, сказали шеб трохі і пересталаб працювати електрика.

Александр
28.03.2012, 14:35:36
а сам звук моторчика при нажимані на кнопку чути ?:nea:

vikoren
28.03.2012, 14:46:34
а сам звук моторчика при нажимані на кнопку чути ?
напевно в тебе проводка викинула своє ФЕ з віком , буває , або запобіжник пластина 80А ну але якшо ціла значить проводка , більше нічого в голову нелізе :sorry:.
Удачі ввирішені проблеми , хоть напиши як вирішиш шо то за дємони електрічєскі були :)

{ додано через 6 хвилин }
ну і на останє , хоча таке практично небуває, зніми весь блок шо під сідухою заді де де модулі ,запобіжники , глянь може там десь знизу дроти повідходили ті шо йдуть до модуля з релюхами. Але судячи з такої містікі де всі запобіжникі цілі модулі також , релюхи , пластина , то 99% проводка.

Anesteziolog
28.03.2012, 15:34:22
Радив би підїхати до електриків на Стрийську шоб вони подивились.

vikoren
28.03.2012, 15:49:42
Радив би підїхати до електриків на Стрийську
я йому також їх радив , але він далеко не зі Львова

Александр
29.03.2012, 08:56:29
:drinks: будем искать..

Next
19.10.2012, 15:17:12
Привіт. Не хотів створювати нової теми, тому пишу тут. В мене раніше люк працював на механіці, потім його переробили на електрику, але не підключили. по фішках там нічого не зрозуміло, може хто робив, чи бачив якусь інфу??? конкретно туди ше не лазив і нічого не тестував, думаю запитаю тут:) Електриків на стрийській не пропонувати, маю голову і руки :boast: