PDA

Переглянути повну версію : E30 Закороткі задні амортизатори


Slavik_Ltd
15.09.2011, 13:51:35
Народ, прошу поради!)
Задні пружини в моєму Е30 седані тріснули, але в наявності були майже нові від універсала. Поставив їх, зад трохи припіднявся (шо мені явно довподоби), але тепер на ямах і лежачих поліцейських чути неслабенький удар. Я так розумію, що хід штоку амортизатора замалий для тих пружин.
Я б хотів поставити на задню вісь довші амортизатори, але не знаю як правильно їх підібрати.

bmwe36petro
15.09.2011, 13:55:33
Я так розумію, що хід штоку амортизатора замалий для тих пружин.
Саме так, і при подальшій їзді на таких пружинах амортизатори можна буде викинути на смітник, тому став довші амортизатори, від того ж турінга, або найкраще став пружини нормальні, навіщо тобі задертий зад? тут люди навпаки занижують, хоча якщо є потреба возити повний багажник вантажу, то краще піднімати.

Slavik_Ltd
15.09.2011, 14:01:19
навіщо тобі задертий зад
просто після аварії коли був зад пом’ятий треба було їздити дууже обережно, бо на ямах часом колесо аж до крила діставало.
з того часу у мене склалося таке враження, що вищий зад трохи кращий для наших доріг :wink:

324disel
15.09.2011, 21:58:37
а там нема різниці турінг чи седан, тільки М-техніка. Стукає або аморт, а скорше всього опора, можливо навіть трошки відкручена. Також часто призамінах губляться майже всі супутні шайби для кріплення штока з опорою (з чотирьох 30-ок бачив тільки на одній все , бо туди ніхто не лазив), її просто прикручують болтом. Можеш відкрити ЕТК і подивитись чи всі елементи є.

Kolyam
04.12.2011, 22:06:51
++++ аморти одинакові на купе седані і турінгу. Стукають не штокі, шукай причину.