PDA

Переглянути повну версію : Погано опускаються вікна


сергій
12.06.2008, 00:56:45
маю передній електро-пакет,вікна туго опускаються і деколи скриплять,а бувае що шкло вискакуе зі свого каналу.Може хто знімав дверні карти і роби вже таке?:-o

bmwe36petro
12.06.2008, 09:59:11
сергій, був такий трабл і в мене. Бажано поміняти салазки (такі пластмасові штучки), якими кріпиться скло до підйомника. Також треба купити силікон-спрей для люків (брав Лікві Молі за 38грн) і ним попшикати на ущільнювач скла, туди де іздить скло (в канавку). Цей силікон-спрей для люків дуже кльова штука, ним треба обробляти всі ущільнювачі гумові, запобігає розтріскуванню і змащує.

bmwe36petro
17.06.2008, 19:39:19
Ось так виглядає цей силіконовий спрей

сергій
17.06.2008, 19:53:25
сергій, був такий трабл і в мене. Бажано поміняти салазки (такі пластмасові штучки), якими кріпиться скло до підйомника. Також треба купити силікон-спрей для люків (брав Лікві Молі за 38грн) і ним попшикати на ущільнювач скла, туди де іздить скло (в канавку). Цей силікон-спрей для люків дуже кльова штука, ним треба обробляти всі ущільнювачі гумові, запобігає розтріскуванню і змащує.

Дякую брате за пораду:)

LEgEnDA
08.07.2008, 15:36:13
в мене був ужасний скрип, вікно туго опускалось, а спрей не допомагав... прийшллось розбирати карту змащувати все там... тепер норм)