PDA

Переглянути повну версію : Допожіть з питанням митниці і керуванням авто в нас


GermanWagen
13.09.2011, 20:02:06
Привіт Шановні форумчани! радий приєднатися, до Вашої, як я помітив дружної громади :respekt: Не буду затягувати з вітанням, перейду одразу до питання :victory:
Варіант 1. Є можливість пригнати авто з Німеччини, шанованої всіма нами марки, дуже дешево. Питання полягає в чому, чи можна на ньому мені їздити як громадянину України по довіреності від німця (він в місяць 2 рази буває в Україні до справки).
Варіант 2. Чи можу я їздити з німецькими номерами по довіреності, якщо я громадянин Угорщини? (знаю, подвійне громадянство заборонено, але сильно не бийте, і тут закон обходять :sorry: )
Варіант 3. Чи можу я як громадянин Угорщини, купити угорське авто, і їздити на ньому по Україні як власник? (чув щось типу раз у 2 місяці треба за кордон їздити і т.п.)

Трохи неприємно за нашу державу, що приходиться обходити закони всіма можливими шляхами, але розтаможувати авто це занадто дорого. Буду дуже вдячний за допомогу! :friends:

Vexler
13.09.2011, 22:00:24
GermanWagen, Привіт.
Я думаю тобі до цього пана 0674710032 Олег :)
http://tuning.lviv.ua/forum/viewtopic.php?f=43&t=25014

GermanWagen
13.09.2011, 22:09:40
далеко той кордон, і в знайомого така красуня на штраф-площадці зараз стоїть(( Захворів і поїхати не зміг, коли хотів вже було пізно, хоча вроді як повернуть йому машину, чи щось таке. В мене в зальному ситуація схожа, але попропонують новіше авто за ту ж ціну, що тут, тільки її німець привіз... і забув вивезти :) за кордон її не пускають, на облік ставити не можна, тільки для його персонального користування в Україні або розмитення...
Дякую за рекомендацію, але думаю він продасть поки мій час прийде, в мене виходить, що в перших числах грудня буду мати приблизно 5 тисяч вічнозелених, от і думаю, Е30 чи махінації з митними крутити за краще авто :rtfm:

Vexler
13.09.2011, 22:25:21
Ну я думаю він може привезти любе і різне з можливістю тут кататись без розмитнення, питайся-дзвони :)

GermanWagen
13.09.2011, 22:32:59
Не буду дзвонити поки не маю грошей, послюнявлюсь поки на Е30 :wow:, але дуже дякую за інфу :drinks: візьму на замітку. Доречі, всюди бачу таке про Польшу і їх машини, а про Угорщину ситуації такої нема? а то кордон поближче буде солідно :)