PDA

Переглянути повну версію : E34 підкажіть по розборці(


Mu$daY
05.09.2011, 17:08:25
І так в зв"язку з перекрасом, під кінець тижня ххочу розкидати бешку до болтіка. Ніби не тупий і ніби все просто, але дечого таки не допру:
-як зняти люк (точніше його зовнішню металеву частину), обшивку даху знімати потрібно? Все потім стане назад чи вєрняк по дорозі шось зламаю і треба спочатку в Ігора замовити якісь пластмаски? (треба знати наперед шо 2рази не їздити).ї
- лючок бензобака реально зняти нічого не зламаючи, чи то таки правда шо він не зйомний?
- скло в водійській дверці поміняти тяжко?:biggrin: чи вєрняк краще купити інші двері?
- лобовуху і заднє скло знімати?
- резинка (ущільнювач) на дверях реально приклеїний? :shok:Як його відколупати і головне як потім приклеїти? то шо сходу 4ри замовляти?чи то малювати незнімаючи його? (по-ходу брєд).
- нижні внутрішні молдінги на дверях продаються взборі з зовнішніми чи як? шось ніяк той момент не врублю:sorry: а то дверка ціла а з внутрішньої сторони молдінг підустав, бо він постійно збирає в собі воду, тому виникаю питання чи він там взагалі потрібен? низ дверок в 34х вєрняк багато хто робив хотів би щоб поділились інфою:wink:
Або може хтось десь зустрічав толковий мануал по розборці 34ї, буду вельми вдячний за будь-які інфу:wink:
п.с. відповідь дай майстру і не парся неканає, бо я сам собі майстер:biggrin:

ValodjaE36
05.09.2011, 18:35:14
мануали по Е34 http://bmw-club.lviv.ua/downloads.php?do=cat&id=11 може знайдеш потрібне.

Lehae34
06.09.2011, 14:01:26
- скло в водійській дверці поміняти тяжко?:biggrin: чи вєрняк краще купити інші двері?
- лобовуху і заднє скло знімати?
- резинка (ущільнювач) на дверях реально приклеїний? :shok:Як його відколупати і головне як потім приклеїти? то шо сходу 4ри замовляти?чи то малювати незнімаючи його? (по-ходу брєд).


-поменять стекло не сложно. отцепить с салозок механизм стклоподьемника и пустить стекло наперекосяк вверх. ну может один и не справишся, но менять дверь из-за этого я считаю бред)
-лобовуха вклеена, поэтому если и снимать, то меняя на новою.
-ну почему же бред, просто акуратно его заклеить.
Машина кардинально меняет цвет, или освежается только?

vitalik-first
06.09.2011, 15:23:07
Lehae34, кардинально:ok:

realnero
06.09.2011, 16:24:12
- лючок бензобака реально зняти нічого не зламаючи

походу никак, крепление ломаеться если пытаться его снять в 90% случаев

Mu$daY
06.09.2011, 16:50:26
-по лючку поняв, думаю зніму, нармульно сьогодні все дослідив)
-лобовуха в мене і так нова, але хочу замовити нову резинку, тому по-ходу зніму і поставлю..., вот з заднім шось неянсо тому думаю краще не буду його рухати.
-помалюєм з ущільненням значить двері, а то вєрняк як завод ніхто потім не склеїть.
колір міняється досить кардинально, який буде шось поки незнаю...Laguna Seca по-ходу пре найбільше) http://s2.images.drive2.ru/car.photos/7800/000/000/07a/375/88cc9918b5f9d030-large.jpg оцей по-ходу не зовсім пацанський) Мчний шось мені затемний(
Наразі всім дякую:ok:

FERENTS
08.04.2012, 14:44:23
- скло в водійській дверці поміняти тяжко? чи вєрняк краще купити інші двері?
Я МІНЯВ ЗА 20 ХВ. НІМЕЦЬ ЦЕ КОНСТРУКТОР..НІЧОГО РИВКАМИ НЕ ЗНІМАЕТЬСЯ..ВСЕ ПРОДУМАНО ЧЬОТКО..

{ додано через 2 хвилини }
ФОТО ПОКРАШЕНОГО АВТО КИНЬ................Я ТОЖ ДУМАЮ КРАСИТИ..
ТОЧНИШЕ ЗРОБИТИ АВТО ТЮНИНГ..
"""А САМИЙ КРАЩИЙ ТЮНІНГ----ЦЕ ІДЕАЛЬНЕ СОСТОЯНИЕ""