PDA

Переглянути повну версію : Алкоголь в крові


ulin
05.06.2008, 12:38:26
От вчора випив вечером 3 пляшки пива, і сьогодні задумався, чи варто їхати на роботу на машині чи на маршрутці.... І надумав собі купити трубку, хто знає яка трубка найбільш подібна до Даішних, і де можна купити таку у Львові?
Є така фішка http://www.dimarson.com.ua/cat75.html?gclid=CN_ZyrmB3ZMCFRLEugodHGXwZg

варто її купувати?

Також найшов цікавий сайт де можна розрахувати через скільки годин можна їхати якщо вживав на передодні алкоголь

http://alcotest.pohmelya.net/index.php?p=0.68&m=85&alc=40&v=50&ch=3&min=00

І може хтосб напише як себе вести взагалі коли дайці зупиняють і заставляють проходити контроль коли нічого не пив і т.д.

Kubovich
05.06.2008, 13:00:45
ulin, Особисто я, на наступний день після 4х пив або 200-250гр "огненой воды" LOL спокійно сідаю за руль. все залежить від маси тіла і метаболізму - якщо в тебе зранку адекватна реакція то можна потихеньку їхати по справам, до обіду будеш як огурчік.
На скільки я знаю, пляшка пива вивітрюється за 30-40 хв - трубка нічого не покаже, з крові десь за 2 год. Якщо зупиняють, маєш право відмовитись дути і погоджуватись на експертизу, головне себе впевнено поводити і не хамити - ментам буде впадло з тим всім возитись, повір мені ;-)

Lehae34
05.06.2008, 17:14:21
Я раз до утра гудел. Явно не 4 пляшки пива.
Утром оделся в костюмчик с галстуком причесался. Там по работе тудым сюдым и сел за руль и поехал. Гаишник остановил, спросил пил ли я - я ему сказал не пью, он меня осмотрел и пожелал счастливого пути. Хотя несло от меня наверно неплохо.И в крови наверно что-то было. Но в подсознании у людей сформировалось несколько иное представление о пьющем человеке, и я никак тогда не подходил под него. А пахнуть могло от омывайки.
П.С. Да, я тогда сел, отьехал, потом думаю - ёльки, а я ж вчера так "наелся". Сп...л гаишнику и не подумав))). Когда садился за руль - совсем забыл, что пил - нормально себя чувствовал
А насчет - как вести - быть спокойным аки удав, они ж типа, тоже психологи, будеш нервничать - значит тебе есть чего бояться. А если спокоен - то тебе боятся нечего, то биш, либо не пил, либо "все замазано" и нах им тогда тобой заниматься, когда в след.машине может быть кто-то, кто ехал "не по той полосе" и трясущимися руками отдаст дополнительный документ

Shurikoff
05.06.2008, 18:13:27
ulin, меньше надо пить и все будет харашо:-)))

Just be
05.06.2008, 20:25:42
меньше надо пить и все будет харашо
+1, або пити або на машині їздити

Rostixbmw
05.06.2008, 20:31:36
+1, або пити або на машині їздити

100%LOL

ulin
06.06.2008, 10:35:06
Немає ніяких заперечень, сідати за кермо потрібно тверезим. Нарахунок цього абсолютно згідний зі всіма вами. Але факт лишається фактом, приміром так як я дивився в спеціальну таблицю на мою вагу 3 пляшки пива вивітрюються 10,5 годин. При 9 годинах алкоголю в крові буде 0.1 проміле, така доза абсолютно невпливає на якість водіння. Закордоном переважно максимальна доза яка допускається 0.5 проміле. Так от було дуже фігово якщо б приміром мене злапали за 9 годин, і відібрали права, хоча перегару вже чути не було і керування авто було абсолютно нормальним.
Між іншим навіть пляшка кефіру може дати алкоголю до 0.5 проміле.

{ додано через 2 хвилини }
Думаю що в багатьох виникала така ституація що вечором гулянка, а тут ні з того ні всього ранком треба їхати :) От і хотілося б знати через скільки можна виїжджати без ризику проблем з дайцями