PDA

Переглянути повну версію : E39 3-2.5л дизель, проблеми з дизпаливом


Ecosee
18.08.2011, 16:06:28
Хочу купляти БМВ Е39 в рестайлі(скоріш за все) з дизельним 3 або 2.5 літровим двигуном.Машину буду брати десь в Європі.І тому цікаво як ці дизелі з прямим вприском переносять нашу соляру.Як часто бувають проблеми з форсунками і де це можна лічити у Львові.

Senator
18.08.2011, 19:19:35
На своїй Е39 (3,0 м57) катаю вже три роки, перед тим майже два роки на е34 (правда 2,5 тдс, м51 двигун). За весь період жодних проблем, повязаних з неякісним пальним. Головне гарно продіагностувати паливну систему при купівлі. На рахунок проблем з форсунками, то є люди, які з таким боряться. Такщо не бачу перешкод щоб придбати таку машинку.

bmwe36petro
19.08.2011, 08:48:50
Та врешті-решт у нас вже продають євро-дизель, типу Мустанг на ВОГ чи Пульс на ОККО, правда чи вони дійсно відповідають тим стандартам то вже інше питання, але все одно мабуть кращі за звиклий дизель.

Senator
19.08.2011, 11:09:40
Особисто я за майже 7 років експлуатації дизельних машин не відчув жодної різниці між звичайним та євро-дизелем. На одній і тій же заправці кожна партія пального різної якості, відповідно і машина їде по-різному. Розрекламоване пальне євростандарту GFC, OKKO, WOG як на мене нічим не відрізняються (в плані їзди, а не хімічних параметрів, які би мали бути дотримані) від звичайного дизеля на Укрнафті. Єдиний євро-дизель який дійсно порадував, це - Shell V-power. На ньому машина реально ожила, пригадались відчуття від їзди на пальному, заправленому в Бундесі.

1taras234
19.08.2011, 13:24:05
Єдиний євро-дизель який дійсно порадував, це - Shell V-power
На мою думку ліпший покищо з тих, що пропонуються в Україні:)

Ecosee
19.08.2011, 21:07:17
Дякую за відповіді.Потішили.Ще хотів поцікавитись чи можна якось перевірити паливну в дизелі так би мовити на відчуття?Ну бо ті ж німці не завжди погоджуються з тобою їхати і діагностувати машину?І ще маленький офтоп.Що хто скаже про машини з польщі?Іменно чи хто брав там.Як поляки відносяться до автівок?Бо дехто каже. що в Польщі не варто брати, але їхати ближче, тому і цікаво.

bmwe36petro
23.08.2011, 14:07:44
Ecosee, тут однозначної відповіді нема, бо в кожній країні є різні люди, тому тут треба розглядати конкретне авто і дивитися його стан, хоча в Польщі навряд чи буде дешевше ніж в Німеччині, але і мовний бар'єр менший і ближче трохи.

Gamal
23.08.2011, 14:10:11
тай в Німеччині, гарних автівок вже багато немає, кажуть в Голандії треба їхати

Ecosee
23.08.2011, 16:13:08
Ну на польські авта дивлюсь якраз через те, що німецькою ні бум бум...Ну і їхати ближче на польщу.
Дякую за поради.Надіюсь до жовтня буду вже щасливим власником Е39.

GMYPiK
29.08.2011, 15:49:51
вся Європа на дизелях їздять і не жалуються та й немає там проблем з паливною системою, тому не бачу проблеми покупки дизельного авто з Європи.

Ecosee
31.08.2011, 09:41:41
Проблеми і я не бачу :)
Але всеж наша соляра не така. як в них.
Ну і в магазині якось був біля Водоканалу і мені там розказали стіко "позитивного" про дизеля.Тому і хотів почути ще альтернативну думку.

User_irl
01.09.2011, 16:48:14
всеж наша соляра не така. як в них

Якщо дуже переживаєш, то шукай 530d з опцією №201 "RME" (в мене вона на приклад є). Це налаштування паливної системи і на біодизель - машини з цією опцією меньш вибагливі до якості палива.

yroman3
02.09.2011, 17:31:35
Найдешевші БМВ в Італії, зате цигани прибирають свою машину раз в 10тирічку.
Найдорощі та найкрасивіші авто - в австрії.
В німця буде середняк.
Поляк то взагалі окрема історія. В 99% випадків машини трупи.
Ну і не від себе знаю - в голандії таки свої машини люблять і доглядають.
Успіхів :)

Ecosee
02.09.2011, 21:59:37
А хто може знає сайти австрійські/швейцарські і голандські по продажу авт?
Мобіле відовий ;)

User_irl
03.09.2011, 00:51:27
Від себе і не від себе знаю і скажу, що німеччина, австрія і голандія - без різниці. Автомобільна культура по відношенню до своіх авто однакова. І там і там можна знайти і ідеальну і підуставшу машину. І там і там є дорожчі і ідеальні і дешевші з дефектами. В плані німеччини не треба путати те що продають там німці і те що впарюють турки (хоча і серед них є відповідальні і нормальні).

На рахунок сайтів:
Австрія як праило користується відомим mobile.de
По Німеччині ще є autoscaut24.de
В Голландіі autotrader.nl

kym
03.09.2011, 13:40:52
Але всеж наша соляра не така. як в них.
І то сильно не така. По європейських стандартах цетанове число = 50 по українських Гостах допускається 40, а яке в результаті на наших заводах не знає ніхто. крім того дуже часто можна попасти на УФТ (універсальне флотське топливо), яке на корабельні дізеля.

fyl
27.09.2011, 23:56:25
Написав(ла) Senator


Єдиний євро-дизель який дійсно порадував, це - Shell V-power




На мою думку ліпший покищо з тих, що пропонуються в Україні[/QUOTE]

я згідний повністю, Ві-Павер супер, 2 роки в них запрвляюсь, спочатку бензин, тепер дизель, на інші АЗС навіть не дивлюсь