PDA

Переглянути повну версію : E34 проблема з запуском


Stebnyk
29.07.2011, 20:23:44
авто е34 525 1992р
суть проблеми:
був два тижні у відпустці, машина стола на стоянці на сигналізації. сів акумулятор.
що робили:
1. відкрили машину ключем. при спробі завести авто, навіть приборка не засвітилася.
2. добралися до акумулятора під сідушкою задньою. пдключили "прикурювальні" дроти від іншої автівки. ожила сигналізація, відключили з пульта. 5-7хв. заряджали.
3. не відключаючи клеми, повернули ключ запалення в положення 2, панель загорілася. при спробі завести авто був глухий звук, ніби щось перегоріло або відключилося під капотом.
4. виключили і провернули ключ знову в положення 2(прикурювальні дроти далі підключені) панель не засвічується.. машину так і не завели..

порадьте що то може бути?
є підозра що на шляху від акума до підкапотного простору є якесь реле чи запобіжник, який міг перегоріти..

kym
30.07.2011, 02:28:31
є підозра що на шляху від акума до підкапотного простору є якесь реле чи запобіжник, який міг перегоріти.
Від АКБ до стартера (підкапотний простір) немає нічого. Треба дивитись контакти на самій АКБ на стартері і землю всюди плюс панель запобіжників

Stebnyk
01.08.2011, 20:01:21
що то за глухий звук, я так і не вияснив. акумулятор в мене вмер повністю, прийшлося поміняти. коли підключив клеми машина видала звук "піі" і завелася сама =) без ключа в запаленні.. полтергейст

andriy320e30
01.08.2011, 20:06:52
може залипли контакти на втягуючому треба постукати по ньому

tommy_boy
01.08.2011, 21:16:24
видала звук "піі" і завелася сама =)

круто! :) то вона так зраділа шо ти їй новий акум підігнав

Kuzja
23.01.2012, 00:41:18
контакти контактами!!! але для того щоб машина працювала повинне бути включене запалення, а запалення не було вкл. я так розумію!!!
значить щось може бути з контактно групою замка запалювання!!! там могло щось підгоріти, я думаю що контакти на втягуючому не причому!)