PDA

Переглянути повну версію : E36 Передня оптика


Yurec
25.06.2011, 20:16:35
Постало питання заміни передньої оптики.
Розлядаю варіанти оригінал Хелла, Бош (ціна десь 210 Є пара) та чорні Celis, хром Celis (ціна десь 420 Є пара).
Одним словом, хотілось би почути відгуки - що краще, практичніше, гарніше, можливість/ціна встановлення ангельских очей на штатну оптику і т.п., також, якщо хтось знайде якісь виразні фото чорних е36 з оптикою - кидайте в тему.:friends:

e@gle
25.06.2011, 20:40:10
Юра, Hella Celis - хромовані то взагалі ні до чого - Китай Китаєм. Чорні ми всім клубом розглядали на зльоті в Києві на одній чорній 36й...шось в тому є, а ше більше нема. Виглядає машина ніби очі примружила.
Залишається оригінал Bosch ZKW і Hella...
тут я б дивився щоб внутрішні скельця були власне скляні а не пластмасові(Бош ніби всі пластмасові - точно не скажу)
інший нюанс - якщо під ксенон - тоді тільки лінза, не плануватимеш його ставити - купуй без лінзи, вони краще світять.

Сам на днях хочу зняти нафіг ті "глазки ангельські"...фари були як нові - тепер ліва запотіває. ZKW без лінз, ксенон не ставитиму.

Yurec
25.06.2011, 20:48:32
e@gle, :friends: ти, як завжди, все чітко і ясно :respekt:.
хочу зняти нафіг ті "глазки ангельські"...фари були як нові - тепер ліва запотіває.
Хтось з таким стикався ???

e@gle
25.06.2011, 20:58:51
Так виглядатиме Хелла Целіс Чорні
29348
А тут огляд стокових фар...
http://www.youtube.com/watch?v=gWGNMbkbv0A

Щодо запотівання...
В дощову погоду коли фара нагрілась(бо була включена), а потім її виключити - повітря всередині остигає, зменшується в об'ємі і починає втягувати вологе ззовні, воно в свою чергу осідає на склі.

Думаю проблема насамперед кришок що ззаду - погано закриті можуть бути, або переднє скло по кругу добре не пристало.

О точно, йду познімаю глазки.

Yurec
25.06.2011, 21:01:44
e@gle, :drinks: дякую друже !!!

bmwe36petro
27.06.2011, 23:13:34
Yurec, я вже пройшов той етап, колись теж подобалась альтернативна оптика, але зараз признаю лише оригінал. Як вже вище казав e@gle, то обирай лінзу якщо ставити плануєш ксенон, якщо ні, то тільки не лінзовану оптику - світить набагато краще (перевірив на собі). Щодо глазок, то це питання смаку, хочеш став, не хочеш не став, на сьогоднішній день це не така вже і розкіш.