PDA

Переглянути повну версію : Закінчується доручення що робити?


Nikola
05.06.2011, 20:45:42
Шановні одноклубники в мене у ваз 2109 закінчується доручення,кажуть що його відмінили,але як пізніше при продажі,що робити,незнаю чи власника знайду а переписувати неохота,країна Україна,хочу почути ваші розумні коментарі.

Vomont
05.06.2011, 22:13:29
краще переоформити на себе бо у випадку якщо власник авто по техпаспорту не платить штрафи то його машину (тобто твою) можуть арештувати і до моменту сплати штрафів арешт не знімуть

shpak
06.06.2011, 01:01:31
Шановні одноклубники в мене у ваз 2109 закінчується доручення,кажуть що його відмінили,але як пізніше при продажі,що робити,незнаю чи власника знайду а переписувати неохота,країна Україна,хочу почути ваші розумні коментарі.
Пошукай власника,якщо ні то переоформляй,все решта дорого.

Nikola
06.06.2011, 09:05:02
Мене цікавить чи відмінили доручення,якщо так то як далі!!!краще переоформити на себе бо у випадку якщо власник авто по техпаспорту не платить штрафи то його машину (тобто твою) можуть арештувати і до моменту сплати штрафів арешт не знімуть
__________________
То стара процедура яку я добре знаю,мене цікавить нова,закони якійсь приймають,а даїшники кажуть що самі толком не знають,бо засоби масової інформації то одне,а їм вказівка ніяка не приходила.Країна цудес!!0442724659 довіра даї київ,0322340944 довіра даї львів може комусь знадобляться КИЇВ ДОВІРА ГОВОРИТЬ ЩО НІХТО НІЧОГО НЕ ВІДМІНЯВ,СЛІДКУВАТИ ЗА ГАЗЕТОЮ УРЯДОВИЙ КУРЄР.Всі закони там...