PDA

Переглянути повну версію : E34 якшо непідгазовувати глохне машина


vikoren
31.05.2011, 09:55:15
Всім привіт ! :bye:
---------------------
Вчора машина шось вигнала , нерозумію шо це може , машину перевіряли знаю шо там нетак , але такого ше небуло. Розумію, що краще на сервіс поїхати але може хоть можливі варіанти появи того приступу буду знати .
---------------------------------------------
Вчора приїхав на роботу все гуд, машина простояла цілий день (правда на сонці небуло де сховати), після роботи якось дивно трохі вона працювала (неможу пояснити як саме) заїхав на заправку,заправився,поїхав додому. Потім треба було заїхати в одне місце, завелась вона дивно, поїхав , доїхав до кінця пекарської і при виїзді вона сама вглохла, ледве завелась, відїхав якось до бардюра, пробував заводити коли на холостих вона глохла (ніби вот вот вглохне знов норм працює і глохне ) якшо пригазовувати то ок тількі забрати ногу з газу (пару сєк) глохне, оберти якогось чуда самі збільшувались, пройшло десь може 30-40 хв (вже товариш приїхав шоб відтягнути) і вона завелась рас норм десь хв 5 працювала і знов вглохла , пройшло ше десь хв 20 норм завелась (але я її прогазував жостко перед тим).
-------------------------------------
підкажіть шо за (.......) може бути, може це датчик холостого ходу ?
ВСІМ ДУЖЕ-ДЯКУЮ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sergiy
31.05.2011, 12:12:24
може це датчик холостого ходу ?
90% що це клапан холостого ходу, зніми його і спробуй покалатати, маєш відчути що маятник "легко" ходить, якщо ні, то залий його ВДшкою і залиш на деякий час, (я свій залишав на 2 дні:biggrin:), після цього продуй і постав на місце, мало б допомогти. (мені допомогло)

Bumer
31.05.2011, 12:19:09
ше може бути воздухомір

vikoren
31.05.2011, 12:21:38
sergiy, Bumer, дякую

Kos
31.05.2011, 18:16:37
vikoren, можливо це перегрівся бензонасос.
в мене така сам штука була....
вона трохи постояла на сонці,потім я ви'їхав,троха проїхав-і вона заглухла!
біля бордюру трошки постояв,вона охолола і завелась!

vikoren
01.06.2011, 09:06:04
вона трохи постояла на сонці,потім я ви'їхав,троха проїхав-і вона заглухла!
біля бордюру трошки постояв,вона охолола і завелась!
дякую !! то саме і в мене було , постояла з ранку до вечора на сонці,після того випадку постояла охолола і усьо гуд але якого чуда оберти скакали самі :sorry:

vikoren
02.06.2011, 09:10:22
Більше таких приступів небуло , що реально міг це перегрівся бензонасос. , від того шо машина постояла на сонці цілий день ?

Kos
02.06.2011, 14:24:21
vikoren, ну да...в мене так було. я його охолодив і вона спокійно завелась!

vikoren
03.06.2011, 09:05:47
Kos, дуже дякую , а я вже думав шо шось сі стало :biggrin: , вже пару днів і приступів нєма, буду знати шо така штука може бути , всім дякую за увагу до даної теми

Kos
03.06.2011, 22:32:40
vikoren, удачі на дорозі ;)