PDA

Переглянути повну версію : E34 не можу зрозуміти що за стукіт ззаду


vitalik-first
25.05.2011, 17:31:02
Всім привіт,щось таке появилося після того як сніг зійшов,їду по бруківці чи по тій же Луганській де все заштопано так сказать і ззаду щось стукає,але не так як сайлент-блоки бо вони стукотять а це гляхий звук,ніби в багажнику кулесо не прикручене,на ямах зад стрибає,сильно не пробиває,просто ніби от в багажнику щось пригає,може то баняк??та вроді ні,все гуд,я дивився,дійгностика ходовки показала що зад весь живий,тільки от як подушки балки поживають не зрозуміло,але в той же час чи може там якось так міст пробивати,що може бути,хто що скаже....

tommy_boy
25.05.2011, 17:52:06
в мене шось схоже було (ніби полка пригає, чи колесо не прикручене в багажнику) то подушки амортів, ті шо в стаканах... перевір на всякий. діагностика ходової їх не дивиться, як правило

vitalik-first
25.05.2011, 17:56:13
tommy_boy, треба аморти знімати щоби зрозуміти,так?....:nea:
ще ідеї?:drinks:

tommy_boy
25.05.2011, 18:00:01
vitalik-first, не треба, в багажнику обшивку зняти, яка на стаканах, побачиш чи резина ціла

{ додано через 1 хвилину }
і ше порада, візьми якогось майстра на пару хв і катнися з ним, хай послухає. вони вухо під то заточеніше мають

vitalik-first
25.05.2011, 18:00:17
tommy_boy, окей,дякую,сьогодні ж гляну...
щодо подушок балки хто що скаже,вони реально можуть давати таку реакцію....

bmwe36petro
25.05.2011, 18:12:57
vitalik-first, не в обіду, ну але я інколи дивуюся таким темам на форумі, коли щось почало стукати чи скрипіти. Виходів у цій ситуації два: їхати на СТО на діагностику, лізти під машину самому або в компанії з кимось і виясняти причину. Ну що ж можна довідатися на форумі, читаючи текст і набираючи такий самий текст - мабуть нічого, просто потратити час. Я розумію, коли якийсь конкретний вузол перестав працювати, щось не вмикається і т.п., чи самому хочеться щось розібрати, а толком не відомо як, чи потрібна порада щодо сервісу, вибрати ту чи іншу запчастину, можна попитати на форумі.

Ну а в даному випадку їдь на СТО, роби діагностику і не трать дарма часу, на сьогоднішній день це не є дорого, от вже після виявлення причини стуку і вердикту майстра потрібно приймати рішення відносно бюджету робіт і з/ч.

Може я помиляюсь, то поправте.

tommy_boy
25.05.2011, 18:19:45
я так поняв шо автор зробив діагностику
дійгностика ходовки показала що зад весь живий

але мабуть на звернув увагу майстра саме на цей трабл.

vikoren
25.05.2011, 19:54:19
просто ніби от в багажнику щось пригає,може то баняк?
Було подібне, також незнав шо це, але при діагностиці (зауважу 2-й чи 3-й) після звертання уваги на трабл, шо мені тарабане і неможуть сказати шо це, кажуть одне а тарабане далі, майтри (на хімічній робив) глянули поміняв верхні подушки задніх амортизаторів , престало трохі (в мене ше баняк гупає трошкі покішо).
Подивися ше добре до баняка дуже добре до тих резинок шо його тримають .

{ додано через 22 хвилини }
Виходів у цій ситуації два: їхати на СТО на діагностику
:) трошка незгідний з Вами шановний , деколи ДУЖЕ корисно знати приблизні причини на які в подальшому звернути майстрам увагу , ато буває шо поки знайдеш причину то треба пару сервісів обїдити, а якшо звернути увагу на конкретний трабл знаючи можливі варіанти його появи, то це може зекономити і час і гроші :)

324disel
25.05.2011, 20:03:16
розмова ні про шо

vitalik-first
26.05.2011, 19:56:13
bmwe36petro, власне що був на трьох діагностиках і поміняв вже сайленти,аморт переді мною мінялись,більше видимих причин не було і нічого не пропало....так от,мені нема чого комусь голову морочити просто так бо мені налам проїхатись на сервіс.....
324disel, дякую за комент,дуже змістовно....

Gamal
26.05.2011, 22:33:41
може в тебе пружина тріснута??

vitalik-first
01.06.2011, 16:09:47
Gamal, та ні,я дивився все класно...
хлопці,про ці опори амортів ми говорили?
http://forum.bmwland.ru/lofiversion/index.php/t61617.html

Lehae34
01.06.2011, 16:52:30
У меня недавно сильно начало стучать. Думал 17 ки сделали за два года свое дело, таки розбили ходовку сзади. Оказалось домкрата крепление куда - то пошло погулять и он калатался там) (Он за обшивкой в правом заднем крыле)
Я себе представляю диагностику ходовой в моем случае. Я б наверно все б поменял, а проблемма не прошла б )
Еще посмотри состояние замка багажника и всего вокруг него, нет ли трещин и нет ли хода у него, тоже знатно гремит.

vitalik-first
01.06.2011, 17:17:46
Lehae34, да,за домкратом надо посмотреть...багажник закрывается наглухо....Спасибо

Mu$daY
02.06.2011, 09:10:32
Я себе представляю диагностику ходовой в моем случае. Я б наверно все б поменял, а проблемма не прошла б )
В мому випадку я завалив в багажнік 70кг. шумки, поміняв ззаді всьо шо можна було, а вже потім взнав про домкрат (домкрат я до того, до речі тоже купив):biggrin:
Віталя я тобі без діагностики сказав шо то вехні опори стойок...зніми полку і сам побачиш (старі потріскані резинки):wink:

vitalik-first
02.06.2011, 10:16:16
Mu$daY, :ok:

x5aint
07.09.2011, 01:36:57
bmwe36petro, власне що був на трьох діагностиках і поміняв вже сайленти,аморт переді мною мінялись,більше видимих причин не було і нічого не пропало....так от,мені нема чого комусь голову морочити просто так бо мені налам проїхатись на сервіс.....
324disel, дякую за комент,дуже змістовно....

було щось схоже на описаний стукіт. на повільній їзді по ямах відкривав багажник і стук пропадав, а при закритому знову довбало. відрегулював висоту резинок на які впирається кришка багажника і все стало тихо (BMW X5). якщо такі є подивись туди. або сам замок багажника може давати звук, теж треба регулювати. експерементуй.

vitalik-first
07.09.2011, 10:01:30
Поміняв опорні подушки ззаду і все пропало,всім дякую...

drgob
07.03.2012, 17:51:34
Всім привіт,щось таке появилося після того як сніг зійшов,їду по бруківці чи по тій же Луганській де все заштопано так сказать і ззаду щось стукає,але не так як сайлент-блоки бо вони стукотять а це гляхий звук,ніби в багажнику кулесо не прикручене,на ямах зад стрибає,сильно не пробиває,просто ніби от в багажнику щось пригає,може то баняк??та вроді ні,все гуд,я дивився,дійгностика ходовки показала що зад весь живий,тільки от як подушки балки поживають не зрозуміло,але в той же час чи може там якось так міст пробивати,що може бути,хто що скаже....

i в мене така бида!!!!!!

BOXER E38
07.03.2012, 20:31:05
drgob, а може б:
Поміняв опорні подушки ззаду і все пропало,всім дякую...
? :wink:

кошик
07.03.2012, 23:03:28
дивись задній стакан бід обшивкою!або резина пішла по пі....ді або надірвався метал де кріпляться болти для стойки !вчора забрав аналогічну проблему думав шось в багажніку валяється тому стукіт потім думав задня полка зняв трошки підшаманили тобто обезшумили і далі не то!зняв обшивку сперся га багажник два раза дьорнув і на тобі всьо ясно!удачі то не дуже серйозна проблема

FERENTS
10.05.2012, 11:50:16
Підскажіть будьласка..я новачок.в клубі і неміг знайти як створити тему нову...
Вмене проблема такого плану: при врушанні стук заду так ніби редуктор відкрученний...на СТО був.все гаразд...закруч. + поминяв 2 вел. подушки.(сайлент блоки) но стук непропав..на малих оборотах..так як ніби в натяжці при нагрузці появляеться.. чи коли з перехрестя поповертаєш також притримуючи сцеплення.. на низах..стук періодичний...ПІДВІСНИЙ МІНЯВ!! Стук подібний до глушака болтающого..но він добре прикріпленний..і поньому невидно шо він бє..
підскажіть в чому проблема....!!!

ValodjaE36
10.05.2012, 13:09:58
може якась з полуосей має люфт?

FERENTS
14.06.2012, 09:58:59
може якась з полуосей має люфт?
Як її провірити?
Чеснокажучи 3 сервіса обїздив а вони ремонтувати хотілиб все...а посуті оприділити пошкод..неможут..по оголошеню в газеті набрали на роботу!!))

BMW-ЮРА
14.06.2012, 11:08:42
FERENTS, в мене таке було на 36, це подушка редуктора 100%