PDA

Переглянути повну версію : E34 потрібні поради по ремонту


vikoren
24.05.2011, 16:23:47
Всім привіт !!! :victory:
незнаю в яку тему це викласти :sorry: виклав сюди.

Отдже, після немалих капіталовкладень в машину (ходова,підкапотні причандалля) вирішив її довести ще до пуття.
Деякі питання можливо будуть повторами (можливо теми вже існують) але хотів би шоб було все в одній темі (для себе).Після поїздок по сервісах, на яких недодивилися одне інші непобачили інше :dash:, тому цікавлять підказки що може бути причиною неполадок або нюансів.

Супорта
дістало шо воно всьо ржаве, дзілінькає ітд :ireful:. Чим можна вичистити супорта від ржавчини ? якою фарбою краще їх помалювати (в чорний або срібний) та який ще матеріал потрібен для мальовки ?,
чи взагалі варто малювати супорта ? :sorry:

Тормозна система
в мене чомусь коли торможу, вібрує машина і педаль тормоза :sorry: ,погано тормозить (ну але мені ше рідину треба поміняти), і чути якесь ніби як гул накатом якись, резина гуль немає.

Голова
Дістало то дурнувате цвірінькання під капотом, і їде вона недобре. Зібрався поміняти всі клапана,направляючі,сальники,прокладки. Може хтось робив шось подібне? скількі там тих направляючих,сальників,прокладок. ? і чи малюється сам корпус :biggrin: ато він в мене трохі подуставший (ржавчина є), а вже як буде все знято можна і почистити але задумався може то помалювати (відновити срібний колір) :biggrin:

Салон
хочу перетягнути стелю обвисла трохі та задню полку, яким краще матеріалом ? та де краще це робити не по космосі, думав алькантарою перетягнути, але трошкі дорога хоча на стелю та полку її багато непіде напевно.

яку краще обезшумку на салон кинути ? + - ціни може хто знає в Львові.

Фари
буду ставити ксенон 90% , 10% ше роздуми , але полірнути хочу фари і зад і перід, жеби воно світило добре? цікавить який матеріал краще та яка хімія ?
---------------------------------------
ну поки все , всім на перід Дякую !!!!:drinks:

{ додано через 18 хвилин }
забув написати мотор M20B20

{ додано через 10 хвилин }
є ше одне питання. Які признаки що потрібно промивати інжектор ? де це краще зробити ? я його ше ніразу непромивав, ну попередній власник незнаю навіть коли це робив

andriy320e30
24.05.2011, 16:53:05
по мотору м20 викинути поставити м50 буде дешевше надійніше і тихіше
ну м20б20 то не мотор як не крути.

{ додано через 40 секунд }

Тормозна система
в мене чомусь коли торможу, вібрує машина і педаль тормоза ,погано тормозить (ну але мені ше рідину треба поміняти), і чути якесь ніби як гул накатом якись, резина гуль немає.
поміняти тормозні диски

{ додано через 2 хвилини }
є ше одне питання. Які признаки що потрібно промивати інжектор ? де це краще зробити ? я його ше ніразу непромивав, ну попередній власник незнаю навіть коли це робив
тоді це питання відпаде .

{ додано через 47 секунд }
Салон
хочу перетягнути стелю обвисла трохі та задню полку, яким краще матеріалом ? та де краще це робити не по космосі, думав алькантарою перетягнути, але трошкі дорога хоча на стелю та полку її багато непіде напевно.
купи бу в ідеалі і не парся

{ додано через 1 хвилину }
Фари
буду ставити ксенон 90% , 10% ше роздуми , але полірнути хочу фари і зад і перід, жеби воно світило добре? цікавить який матеріал краще та яка хімія ?
з фарами трохи напряг .краще зразу ксенон і не тратитись на поліровку

vitalik-first
24.05.2011, 19:34:32
Супорта
дістало шо воно всьо ржаве, дзілінькає ітд . Чим можна вичистити супорта від ржавчини ? якою фарбою краще їх помалювати (в чорний або срібний) та який ще матеріал потрібен для мальовки ?,
чи взагалі варто малювати супорта ?
компресор,пістолет для піскоструя і вогонь....покрасити жаростійкою чорною фарбою і айс...
Тормозна система
тормозні диски...
Салон
хочу перетягнути стелю обвисла трохі та задню полку, яким краще матеріалом ?
хочу собі так теж робити,маю подібний досвід бо перетягував стелю собі на вектрі і цицику,хочу перетягувати і на е34,на дисвайта кент працює,замінники алькантари і т.д. регулює,по халяві капец,можемо проїхатися глянути і разом знайти вихід із ситуації провисшої і не гарної стелі http://www.disvita.com.ua/

промити інжектор і форсунки теж можна,можна в мого хорошого знайомого майстра,за ціну думаю будеш довольний хоча я того ще не робив і не взнавав....ну а щодо мотора то згоден з Андрієм, М50В25 рулить

vikoren
24.05.2011, 20:15:47
по мотору м20 викинути поставити м50
згоден на всі 100% м20 це слабакпоміняти тормозні диски
за це дякую,треба глянути шо вони бісяцякупи бу в ідеалі і не парся
б/у в ідеалі ще знайти треба , а шочу перетягнути гарненькоз фарами трохи напряг .краще зразу ксенон і не тратитись на поліровку
дякую ! я ксенон мабудь ще неостаточно буду ставити але фари полірнути полюбе хочу....

компресор,пістолет для піскоструя і вогонь....покрасити жаростійкою чорною фарбою і айс...
дякую, я так зрозумів шо сам непокрашу , нема того пістоля ні компресора ні піскоструя, треба буде до малярів їхатихочу собі так теж робити,маю подібний досвід бо перетягував стелю собі на вектрі і цицику,хочу перетягувати і на е34,на дисвайта кент працює,замінники алькантари і т.д. регулює,по халяві капец,можемо проїхатися глянути і разом знайти вихід із ситуації провисшої і не гарної стелі http://www.disvita.com.ua/
гуд ДЯКУЮ !!! спочатку мотор дороблю а потім вже зідзвонимся і зїздим глянем промити інжектор і форсунки теж можна,можна в мого хорошого знайомого майстра,за ціну думаю будеш довольний хоча я того ще не робив і не взнавав
і за це дуже дякую мабудь буду на слід тиждень це робити того тижня до моториста клапана і тд, а на наступний можна починати і остальне доробляти

{ додано через 3 хвилини }
--------------------------------------------------------------------
в несу декілька розяснень чому нехочу міняти мотор, після літа планую продавати машину щоб взяти щось неповнолітнє (bmw звичайно) , нехочу людині яка буде купувати відавати гроба (хоча зарас це нетак), трохі її дороблю шоб з совістю продати і забути, залишилось малость мотор ну тобто це шо я написав

andriy320e30
24.05.2011, 20:41:46
згоден на всі 100% м20 це слабак
не в тому діло.в нього сама конструкція невдала .а за 700д можна купити м50б20
в ідеалі

vikoren
25.05.2011, 09:31:22
не в тому діло.в нього сама конструкція невдала .а за 700д можна купити м50б20
в ідеалі
згоден, але 700баків мотор + все остальне + робота воно винесе велику суму грошей, а я хочу доробити то шо є, ше самому поїздити і продати. Якшоб був м20в20 взаїмозамінні то звичайно поміняв би мотор, а так воно винесе купу грошей.

{ додано через 30 хвилин }
хоча , хтось міняв м20в20 на м50в20 ? скількі по грошам винесло ?

andriy320e30
25.05.2011, 09:34:52
ше самому поїздити і продати
ну якщо так то інша справа .але з м50 ціна машини виростає. деколи в продажі буває
комплект за 700

vikoren
25.05.2011, 09:39:58
комплект за 700
це типу все що потрібно шоб замінити мотор ? :shok:

{ додано через 3 хвилини }
але з м50 ціна машини виростає
100% тількі вклад грошей може перевищить суму яку накинути можна після зміни мотора, хоча так всеодно буде в любому випадку :biggrin:

324disel
25.05.2011, 10:07:19
Супорта
Відреставрувати, для прикладу в Зеника на Щирецькій або ще десь, таких майстрів купа. Якщо самому , то замовити направляючі оригінальні та ремкомплект (резинки всякі) , віддати Шпаку для піскоструйки та пофарбовки, будуть як нові.


Тормозна система

Заміна гальмівних дисків та колодок - варіантів нема.Голова

Про неї я тобі казав в ПП

vikoren
25.05.2011, 10:16:53
Відреставрувати, для прикладу в Зеника на Щирецькій або ще десь, таких майстрів купа. Якщо самому , то замовити направляючі оригінальні та ремкомплект (резинки всякі) , віддати Шпаку для піскоструйки та пофарбовки, будуть як нові.
можна адреси їхні детальніші і може телефони є ? ДЯКУЮЗаміна гальмівних дисків та колодок - варіантів нема.
дякуюПро неї я тобі казав в ПП

так так , я тебе наберу до кінця тижня, хочу шоб майстер глянув скількі там того всього треба

{ додано через 5 хвилин }
може хтось зна є скількі направляючих,сальників,прокладок
я в тому:dash: шоб трохі я зорієнтувався на суму яку влаку в мотор

andriy320e30
25.05.2011, 12:09:34
Зібрався поміняти всі клапана,направляючі-
+підгон клапана в сідло. короче нормальний ремонт перевалить за 700 на багато
якщо самому не робити

vikoren
25.05.2011, 12:15:46
за 700 на багато
якщо самому не робити
ага вот воно як :biggrin: ну буду в мастра хай скаже скількі вийде ремонт повністю, атоді вже буде видно може і мотор буду міняти, але є запасний варіант в мене невсі клапана погані то я псіханув і вирішив всі поміняти на нові :biggrin: якшо сума буде фантастік то буду тількі погані робити, за інфу дякую дивився в "вашому магазині" двигунів нетак багато :sorry: треба поцікавитись ше

GMYPiK
25.05.2011, 14:27:35
Написав(ла) vikoren Переглянути повідомлення
Фари
буду ставити ксенон 90% , 10% ше роздуми , але полірнути хочу фари і зад і перід, жеби воно світило добре? цікавить який матеріал краще та яка хімія ?
з фарами трохи напряг .краще зразу ксенон і не тратитись на поліровку

Я би радив відполірувати фари якщо це можливо, а якщо пошкодження сильні, тоді замінити саме скло. На свому досвіді знаю що після встановлення ксеону в мене ефект був не настільки ніж після заміни ще і самого скла. (мої були тріснуті і не підлягали поліровці).
Так що я би радив навести лад із самим стіклом, а потім думати за ксеон (потрібно врахувати що в дощ освітлення ксеона гірше).

vikoren
25.05.2011, 19:35:11
а якщо пошкодження сильні
непошкоджені взагалі , просто хочу їх полірнути :) потрібно врахувати що в дощ освітлення ксеона гірше).
чув таке тому і питання стоїть 90% проти 10%-ти
.................... ДЯКУЮ