PDA

Переглянути повну версію : E39 Обшивка салону


Andymaster
11.05.2011, 16:23:29
В мене чорний салон обшитий матерією виробника. Тобто рідна оббивка чи обшивка. І впринципі дуже гарно збережений окрім як завжди водійського сидіння. Чи взагалі реально змовити таку матерію (тобто чорну), не знаю чи то у виробника чи де інде, для того щоб перешити водійське сидіння? Просто перешивати увесь салон я на мене не варто, хіба шо в шкірі, що є дорого. А от перешити одне ще і матерією набагато дешевше і салон як новий.

sergiy
11.05.2011, 16:44:28
запитай у axelя він якимось магічним чином зашив своє сидіння.
тиц (http://bmw-club.lviv.ua/showpost.php?p=66679&postcount=289)

bmwe36petro
11.05.2011, 17:31:47
Andymaster, звернись до спеціалістів, котрі займаються перешиванням салонів, в них є великий вибір тканин, також бувають залишки, думаю можна підібрати під оригінал.

Yurec
11.05.2011, 18:03:37
Andymaster, якщо є задній підлокотник - то можна використати матеріал з нього на ремонт водійського сидіння, а на сам підлокотник дати подібний метеріал.

Andymaster
12.05.2011, 11:13:49
якщо є задній підлокотник - то можна використати матеріал з нього на ремонт водійського сидіння, а на сам підлокотник дати подібний метеріал.
та власне не хотілосяб псувати навіть той жеж підлокотник. А стосовно спеціалістів, думка цікава єдине що боюся що навряд чи таку тканину ще десь впускають. Зараз практично всі нові БМВ машини або на алькантарі або на шкірі... Хібаби наприклад хтось продава такий салон то можна було б використати з нього матерію. Але тим не меньше дякую за поради.

bmwe36petro
12.05.2011, 11:18:20
Andymaster, ти все таки поцікався, бо коли я шив собі салон, то примітив кусок тканини, який мені дуже сподобався, він виявився оригіналом Мерцедес, використовувався на моделі 124, але його було занадто мало для мене, також були тканини з оригіналу Фольксвагена.

Anesteziolog
12.05.2011, 17:47:33
Думаю що петро правий, поцікався в майстрів, бо хтось в них наприклад перешивав салон а матерія залишилась.

Andymaster
13.05.2011, 12:55:38
Anesteziolog, bmwe36petro
дуже дякую за пораду, обовязково замуся цим питанням на наступному тижні. Відпишуся шо з того вийшло.

vikoren
14.05.2011, 00:51:58
Andymaster
віддпишись будь-ласка, де візьмеш і де зробиш , в мене також подібне є , тількі в мене трошкі але всеодно неприємно (як завжди водійське), також цікавить чи це можна зробити без повного перешиття...

AutoInterior
16.05.2011, 09:44:38
Anesteziolog, bmwe36petro
дуже дякую за пораду, обовязково замуся цим питанням на наступному тижні. Відпишуся шо з того вийшло.

Я редко выбрасываю старую обшивку после перешивки салона, если она в хорошем состоянии, то всегда может пригодится :wink: правда не так много было БМВ :sorry: И кажется не было черного салона, в основном серый или кожа.
И все же есть варианты, да и попробовать подобрать из имеющихся образцов. Если что, звони 067 6722774 Дмитрий

Andymaster
18.05.2011, 10:15:21
Діма щиро вдячний, обовязково заїду до вас тільки вирву троха часу, в мене на разі на черзі заміна масла (поточні сервісні роботи). Розгребуся із цим і до вас.