PDA

Переглянути повну версію : Автомобільний ресторан у Львові


Kinder
10.05.2008, 13:17:55
Доброго дня шановні колеги!
Називаюся Юрко, представляю Львівський Фольцваген клуб.
Предмет розмови...
Працюю в ресторанному бізнесі. Представляю мережу тематичних ресторанів. В мережі наших ресторанів є "Криівка", "Мазох-кафе", кафе "Трамвай", але це тільки початок. В нас мережа різнотематичних ресторанів і кафе.
Моя ідея нашим власникам запропонувати ресторан АВТО тематики. Для цього хочу заручитися підтримкою усіх клубів Львова. Наш клуб мабуть як і Ваш не маю чітко визначеного місця для проведення часу, зустрічей, святкувань саме в руслі "АВТО". Ми всі десь кучкуємося де попало.
Отже, щоб "пропхати" відкриття "АВТО" ресторану потрібна Ваша підтримка.
Цікавить Ваша думка чи потрібен такий ресторан у Львові?
На мою думку такий ресторан має мати місце у Львові де ми усіма клубами будемо зустрічатися, а також цей заклад може залучати попутчиків та інших зацікавлених осіб.
Також на мою думку цей заклад має бути на околиці Львова біля дороги, щоб його було добре видно, щоб був паркінг машин на сто, гарний фасад в стилі вмонтованих машин, екстер_єр також з атрибутикою машинною, гарна шустра обстанівка, гарний персонал, плазми з демонстрацією гонок чи формули 1, накрутити можна багато ідей (ваші ідеї стосовно такої теми приймаються).
Можна придумати любе і кольорове, головне, щоб багато однродумців було, а не тільки я сам і не тільки наш Фольцваген клуб, тоді може в нас реально щось вийде.
Дякую за увагу і вітання від нашого клубу.

Just be
10.05.2008, 13:44:58
Ідея класна, таке місце потрібне однозначно. Якщо рух почнеться, то я думаю підтримку будете мати.

Kinder
10.05.2008, 13:52:13
Ідея класна, таке місце потрібне однозначно. Якщо рух почнеться, то я думаю підтримку будете мати.

мені якраз потрібен рух для підтримки доцільності ідеї-проекту.

Lehae34
10.05.2008, 19:33:41
Идея супер! Формулу 1 там бы бы бандой смотрели, поболели б за Кубицу! Ну и собирались бы на встречи туда.

UKRMAIL
10.05.2008, 19:55:11
поболели б за Кубицу!
+1

Нужно только продумать формат)))
Автоклубы могли бы сделать первую общую Встречу.

Может все таки - Автомобильный Кинотеатр как в США?

Nazik
11.05.2008, 05:12:10
Kinder, +1 за таке місце. І я думаю що проти такого не буде голосів. Це дуже хороша ідея.

Anesteziolog
11.05.2008, 12:28:09
Ідея хороша. Я так зрозумів цікавить думка по оформленню інтерєру. Зараз трохи часу нема, сесія, як здам, то можу ідеї викласти по інтерєру та екстерєру.

BMW-ЮРА
11.05.2008, 15:40:33
Звичайно що ідея супер,але чи знайдеться хтось, хто захоче вкласти немалі гроші?
А збиратись разом булоб круто.Більше людей, більше машин, більше знайомств, корисних порад,і т.п...
Я думаю всі за то 100%

найманець
11.05.2008, 16:02:56
Можна придумати любе і кольорове

питань нема. ідея з ряду позитивних. як виглядає відразу - то власники/інвестори вже відомі заздалегідь, а від кубів потрібна згода на "тусовки" саме там, тобто... наразі ліс рук - це прорахування рентабельності у бізнес-плані... - хоча... ми таки певно будем отих інвесторів розкручувати на якусь суттєву дисконтну програму тоді

стосовно супутніх ідей і тд... - пиши шо треба - подумаємо разом.

bmwe36petro
12.05.2008, 09:26:27
Идея супер! Формулу 1 там бы бы бандой смотрели, поболели б за Кубицу!
+1, нема наразі такого місця, а треба:)

Kinder
13.05.2008, 09:23:09
Просвітлю деякі питання.
В нашій мережі закладів буде відкрито ще багато закладів, моя мета запропонувати відкрити з цих що відкриємо продовж пару наступних років саме заклад з АВТОмобільною тематикою, тому, що бачу в планах відкриття АВТО тематики немає, а для цього хочу зібрати реальну кількість і голосів (потреби такого закладу) та купу ідей, щоб можна було втілити їх.
На рахунок місць у Львові - то можу сказати що їх є багато.
Інвестором звісно виступає наша компанія.
Для наших клубів можна придумати програму лояльності звісно, бонуси, знижки, розіграш призів по картках, бронюваня місць і так далі.

Just be
13.05.2008, 10:20:51
Kinder, що потрібно від клубу ? Наскільки я розумію всі за, що потрібно зробити щоб почався рух ?

Rostixbmw
13.05.2008, 23:09:49
що потрібно зробити щоб почався рух ?
+1 Ми можем почати РУХLOL

найманець
14.05.2008, 00:08:47
кажи шо треба - будем думали, як то зробити, Kinder !

Stebnyk
14.05.2008, 15:59:39
ідея чудова.. місця щоб це організувати думаю мона найти без проблем.. залишається бізнес-план і кроки виконання його, ну і звісно тре ще якісь ідеї..
радий буду помогти чим зможу!

Kinder
24.05.2008, 15:34:47
До кінця червня крутиться ця тема на багатьох Львівських клубах, потім закриваємо тему, видруковую у ворді з усіх форумів позитивне і негативне, витираю матюки і представляю весь матеріал і свою думку на раді директорів, а далі чекаю результатів позитивних і негативних (бажано позитивних). Це мій план.

Anesteziolog
24.05.2008, 19:28:09
До речі, прислали мені на халяву з нету журнальчик, так типу продають всякі автомобільні штуки. Звідти можна взяти деякі ідеї типу різні ручки передач-як вішалки..... там багато прікольних фото, як буду мати час пошукаю ссилку, і напишу, щоб всі бажаючі на халяву дістали журнал

Kinder
27.05.2008, 14:01:18
До речі, прислали мені на халяву з нету журнальчик, так типу продають всякі автомобільні штуки. Звідти можна взяти деякі ідеї типу різні ручки передач-як вішалки..... там багато прікольних фото, як буду мати час пошукаю ссилку, і напишу, щоб всі бажаючі на халяву дістали журнал

дякую друже

Anesteziolog
28.05.2008, 16:36:48
http://www.summitracing.com/store_bin/freecatalog/
кожен може собі нахаляву замовити каталоги. 2 за два тижня пришлють а ше 2 трошки пізніше. Безкоштовно

Я думаю це підкине деякі ідеї. За це БМВ клубу найбільша знижка передбачається;-)

Kinder
28.06.2008, 16:58:37
Привіт усім!
В кінці місяця липня планую робити презентацію ідеї "Автомобільного ресторану" для наших засновників.
Чи є ще якісь коментарі, поради, конструктивні голоси підтримки?
Роблячи аналіз відгуків по усіх автосайтах Львова (де я розмістив цю статтю) мені явно бракує коментарів в підтримку...


Моє шанування!

Natarix
28.06.2008, 17:57:41
Привіт!
Я думаю що треба врахувати побажання жіночої частини клубів.
Отже мої пропозиції: великий майданчик щоб можна було поїздити (мінімальний слалом, наприклад, клубні і міжклубні змагання), салон краси, дискобар, картингова траса, літній майданчик і це все як одне ціле.
На рахунок інтер'єру треба попросити всі шроти міста, і не тільки, зробити доброчинні внески у вигляді неліквіда, дати завдання якомусь дизайнеру щось з того придумати.