PDA

Переглянути повну версію : Хто може привезти з ebay.de


_VAD_
21.04.2011, 14:59:36
Всім привіт! Хто може допомогти привезти з ebay.de? Цікавлять диски, а саме Borbet bs!

axel
21.04.2011, 15:11:02
Давай ссилку на лот.

_VAD_
21.04.2011, 15:53:27
наприклад: http://cgi.ebay.de/Borbet-BS-TOP-7-5x16-ET35-4x100-Gutachten-215-40-16-/330554739785?pt=Auto_Felgen&hash=item4cf6990c49

_VAD_
21.04.2011, 20:10:41
Ось ці готовий забрати зразу http://cgi.ebay.de/Alufelge-Schmidt-VN-Line-9x16-ET15-4-100-/330410640407?pt=Auto_Felgen&hash=item4cee024417

Там походу за 200е можна забрати зразу? Скільки буде коштувати доставка?

axel
21.04.2011, 20:50:47
_VAD_, На першій ссиліці іде аукціон і там така ціна може нарости, що ого-го.
А на другій це лише один диск.

_VAD_
21.04.2011, 22:45:38
Ціна росте на все! Так шо ж робити?

{ додано через 1 хвилину }
Як цей варіант? http://cgi.ebay.de/Borbet-BS-75635-Alufelgen-Aluminiumfelgen-16-Zoll-7-5-J-/250805364797?pt=Auto_Felgen&hash=item3a652a283d

vikoren
22.04.2011, 01:02:48
_VAD_, регись на мейпал...і будеш мати гаратнт шо товар отримаєш ...без твого підтвердження продавець суми неотримає вона висить ніби в повітрі ...даєш підтвердження шо все гуд ..автоматом продавцю йдуть гроші і ти отримаєш товар ...якшо цікавить можу докладніше пробити ...в мене знайомі два - три рази на місяць літають в штати такоє по е-бей купують але везти недумаю шо захочуть хіба дрібничкі якісь ...але пробити процедуру купівлі можу

{ додано через 5 хвилин }
можливо МАЙПАЛ

vikoren
22.04.2011, 12:23:04
ой переплутав PayPal ...

{ додано через 1 хвилину }
це надійно ... провірено ... ну правда чекати трохі треба поки доїде ..але гарант шо отмаєш і не куйню...томушо при провірці ти можеш відмовитись якшо брак ..але вроді якийсь відсоток згубиш точно незнаю якшо цікавить пиши пробью детальніше

{ додано через 1 хвилину }
На першій ссиліці іде аукціон і там така ціна може нарости, що ого-го.
угу ... може може .... _VAD_, ти краще дивись на ебей неукціоний продаж

{ додано через 59 хвилин }
регіструйся на ебей..потім регіструй картку банківську яка має оплату по нету на пейпал...на ебей натисни buy now (неаукціон) і звязуйся з тіпком який продає і домовляйся...але нефак шо захочуть на україну переслати ... деякі так і пишуть шо на україну невисилаєм (напевне шось неприємне було) ...

{ додано через 14 хвилин }
якшо буде такий прікол який цілком реальний шо доставка тількі по сша то треба шоб хтось був в штатах забрав товар і передав на укр але є ше нюанс диски габаритні і важкі ...ше один брав собі айфон то доставка вийшла 10 баків але прікінь яка вагша дисків і габарати ...може дуе дорого вийти

_VAD_
22.04.2011, 13:31:28
ебай. де - це ж не штати а дойчланд! А я по німецки не бум-бум! Як я можу звязатися з продавцем?
Можна детальніше що таке пейпал, я так зрозумів щось на зразок вебмани?

vikoren
22.04.2011, 13:33:29
ебай. де - це ж не штати а дойчланд!
штати

{ додано через 43 секунди }
там весь світ і європа і германія але більшість штати

Just be
22.04.2011, 13:34:24
_VAD_, «PayPal» (укр. ПейПал) — міжнародна система здійснення електронних платежів, що працює в мережі інтернет. Це найпоширенішій спосіб розрахунків в Інтернеті по всьому світу, PayPal виступає посередником між продавцем і покупцем, забезпечуючи найвищу надійність оплати картками VISA та MasterCard. Усі транзакції, здійснені через PayPal, захищено. У разі недобросовісності продавця, PayPal проводить розслідування і намагається вирішити проблему.

Власником PayPal.com є найбільший інтернет-аукціон eBay, де PayPal є основним методом розрахунку за товари. Нині PayPal користуються понад 150 мільйонів людей з понад 100 країн світу. Віднедавна PayPal працює з Україною і приймає картки VISA та MasterCard випущені українськими банками.

vikoren
22.04.2011, 13:34:25
Можна детальніше що таке пейпал
http://ahead.org.ua/paypal.php
http://tods-blog.com.ua/internet-business/paypal/

vikoren
22.04.2011, 13:57:00
я так зрозумів щось на зразок вебмани
ну шось таке тількі веб мані в повітрі невисять поки ти підтвердиш а оплата зразу на рахунок йде вроді .... але ти подивися чи то буде варто томушо доставка багатенько винесе може ти в сумі з доставкою краще диски купиш тут на місці..треба добре порахувати

{ додано через 16 хвилин }
А я по німецки не бум-бум! Як я можу звязатися з продавцем?
ну це вже я незнаю...тому більшість купує в штатах бо анг багато людей знає...хоча особисто я і по анг незможу домовитись з продавцем хоча анг знаю норм (але їхня розмовна лексика якось збиває трохі)...в мене знайомий який айфон брав то знайомого просив говорити .... але наголошую ше раз дивись на товар шо пише томушо багато хто нехоче на укр відправляти....скопіюй текс в перекладач тайц почитай шо вони там пишуть ....

{ додано через 2 хвилини }
_VAD_, я на вихідних детальніше тобі пробью в людини яка купує не ебей ... і напишу

_VAD_
22.04.2011, 14:45:27
Поняв сайт американский, але товар мені треба німецький! І на скільки я знаю доставка з європи набагато дешевша ніж з сша. В Україну можна не відправляти одразу а дати адресу когось із знайомих в германії а вони вже перевізником до мене.

vikoren
22.04.2011, 15:08:39
доставка з європи набагато дешевша ніж з сша
так....В Україну можна не відправляти одразу а дати адресу когось із знайомих в германії а вони вже перевізником до мене.
так звичайно краще буде

Anesteziolog
22.04.2011, 15:10:56
_VAD_, Ти правильно думаэш.vikoren, ти говориш за штатівський ібей. Нашо йому диски з штатів везти. Він хоче купити на німецькому. Є фірми- посередники які займаються привезенням товару, за це вони беруть відсотки, але дають гарантію. Моя думка що вигідніше або тут взяти або на аллегро, хоча деякі варіанти попадаються гарні.

vikoren
22.04.2011, 15:20:05
ти говориш за штатівський ібей. Нашо йому диски з штатів везти. Він хоче купити на німецькому
так я незразу побачив ebay.de
хоча деякі варіанти попадаються гарні.
деякі варіанти дійсно є такі шо варто того шоб почекати понервувати за доставку :biggrin:

{ додано через 1 хвилину }
Є фірми- посередники які займаються привезенням товару, за це вони беруть відсотки, але дають гарантію
так чув про таке ...з німакі легше і дешевше буде .... але добре рахуй щоб невийшло на 10-20 баків дешевше ніж в нас або дорожче :)

{ додано через 49 секунд }
_VAD_, вибачай шо трохі в блуд тебе ввів:sorry:

_VAD_
22.04.2011, 17:13:48
Всiм дякую за вiдповiдi! Та всеж чекаю мож хтось все таки привезе...

ebay-ship.com.ua
15.05.2011, 03:58:30
Привіт _VAD_
Покупка і доставка з США і Німеччини
Умови співпраці на сайті
www.ebay-ship.com.ua
дякую!
З повагою Олексндр!

clcomfort
26.05.2011, 06:19:59
Якщо цікавить доставка з США пишіть clcomfort@mail.ru
допоможу без проблем!



http://clcomfort.com.ua/