PDA

Переглянути повну версію : Машину можно будет водить без доверенности, а о техосмотре – забыть


vikoren
15.04.2011, 11:04:39
Машину можно будет водить без доверенности, а о техосмотре – забыть
Обязательно контролировать состояние авто придется только таксистам, маршруткам и грузовикам.

С четверга гаишники не имеют права требовать дополнительный талон к водительскому удостоверению — вступил в силу соответствующий закон. Еще больше упростить жизнь водителям собирается президент — он внес в парламент законопроект, отменяющий техосмотр и доверенности на вождение. Вместо техосмотра теперь будет техконтроль, а проводить его будет не ГАИ, а сеть авторизированных СТО. Обязательным он будет только для такси, грузовиков и пассажирского транспорта. А обычные владельцы легковушек, независимо от срока их эксплуатации, следить за состоянием своей машины должны сами. Контролировать их будут разве что страховики. Ведь полис автогражданки — обязательное условие, а его не выдадут без справки с СТО. «Желание автовладельца содержать машину в исправном состоянии является куда большим стимулом, чем навязанная государством формальная процедура», — сообщила, представляя проект, советник президента Елена Лукаш. «Так делает вся Европа. Страховые компании будут заинтересованы в контроле технического состояния авто, чтобы потом не возмещать стоимость ремонта машины после аварии», — объясняет представитель Союза автомобилистов Украины Олег Назаренко.

Согласно проекту, также будет легче ездить на машине друга или родственника — раньше нужна была доверенность, теперь же достаточно иметь при себе техпаспорт на авто (не обязательно на свою фамилию), права и полис ОСАГО.
----------------------------
http://job.ukr.net/news/mashinu-mozhno-budet-vodit-bez-doverennosti-a-o-tehosmotre-zabyt/

vikoren
15.04.2011, 12:55:03
Согласно проекту, также будет легче ездить на машине друга или родственника
і на чужій також

sergiy
15.04.2011, 13:11:12
Согласно проекту, также будет легче ездить на машине друга или родственника — раньше нужна была доверенность, теперь же достаточно иметь при себе техпаспорт на авто (не обязательно на свою фамилию), права и полис ОСАГО.
Ахінея повна! В європі добре розвинуте трекання спікраних авто, а в нас - ні...

BOKSTER
15.04.2011, 19:30:08
Ахінея повна! В європі добре розвинуте трекання спікраних авто, а в нас - ні...

Щось не зрозуміло, що ти маєш на увазі ...:)

xfight
13.07.2011, 17:44:28
А знає хтось щось про довіреності? техпаспорт взяв і поїхав? чи треба буде писати заяву в МРЕО, для того щоб дати дозвіл на керування конкретному списку осіб? так приниймні я чув ще тоді, коли то всьо починали обговорювати.

bmwe36petro
13.07.2011, 17:51:33
А знає хтось щось про довіреності?
техпаспорт взяв і поїхав?
угу, тільки треба не забувати про автоцивілку, але закон наразі ще не набув чинності, чекаємо 30днів з моменту публікації.

G-power
14.07.2011, 08:30:40
А знає хтось щось про довіреності? техпаспорт взяв і поїхав? чи треба буде писати заяву в МРЕО
Вчора власне задавав це питання працівникам ДАІ, так от, при наявності технічного паспорту на автомобіль, можна ним керувати без всякого доручення....не зважаючи на те, що Закон набирає чинності через 30 днів :rtfm:

ValodjaE36
14.07.2011, 09:23:23
можна ним керувати без всякого доручення....не зважаючи на те, що Закон набирає чинності через 30 днів
і не потрібно нічого в Даї реєструвати?

G-power
14.07.2011, 10:26:15
і не потрібно нічого в Даї реєструвати?
Ні, не потрібно

bmwe36petro
14.07.2011, 10:28:48
і не потрібно нічого в Даї реєструвати?
ValodjaE36, не потрібно, для передачі права керування авто іншому водію потрібно передати йому свідоцтво про реєстрацію ТЗ (в народі техпаспорт) і страховий поліс цивільної відповідальності. Щодо цивілки, то тепер вигідніше буде брати І типу (де застрахованою вважається відповідальність будь-якої особи, що на законних підставах керує транспортним засобом, вказаним у полісі), це дасть змогу без перешкод передавати право керування будь-кому.

ValodjaE36
14.07.2011, 11:43:05
це вже добре)

tommy_boy
14.07.2011, 11:46:11
це все класно, звичайно. Хто шо чув про закордони? Можна взяти машину колєги і поїхати нею закордон? Хтось шось чув про це?

Oleshka
14.07.2011, 14:03:19
в мене 16 серпня закінчується термін довіреності на машину, мені лишається знімати з обліку і продавати або оформляти на себе.
я так розумію,що тепер я зекономлю і не буду переоформляти машину, чи є якась запара? хто може мене проінформувати по даному питанню?

bmwe36petro
14.07.2011, 14:09:53
Oleshka, а що власника важко знайти щоб виписав нову довіреність?

xfight
14.07.2011, 14:30:43
в мене 16 серпня закінчується термін довіреності на машину, мені лишається знімати з обліку і продавати або оформляти на себе.
я так розумію,що тепер я зекономлю і не буду переоформляти машину, чи є якась запара? хто може мене проінформувати по даному питанню?

Я так розуміє доручення в тебе генеральне. Ти зможеш їздити, але не зможеш її продати після виходу терміну. Я б радив або звязатись з попереднім власником, або переоформляти. Бо фактично після виходу терміну дії доручення машина вже стає не твоя.

bmwe36petro
14.07.2011, 14:40:22
Бо фактично після виходу терміну дії доручення машина вже стає не твоя.
Автомобіль і за наявності генерального доручення не належить довіреній особі, а лише дає право керувати, продати і т.д., але не дає право власності і у випадку смерті власника, його спадкоємці мають повне право на це авто, а також це авто може бути під заставою і його може вилучити у вас виконавча служба, якщо власник не повернув допустимо кредит. Тому добре думайте, коли купуєте авто по довіреності.

BMW-ЮРА
14.07.2011, 22:24:31
Автомобіль і за наявності генерального доручення не належить довіреній особі, а лише дає право керувати, продати і т.д., але не дає право власності і у випадку смерті власника, його спадкоємці мають повне право на це авто, а також це авто може бути під заставою і його може вилучити у вас виконавча служба, якщо власник не повернув допустимо кредит. Тому добре думайте, коли купуєте авто по довіреності.
__________________
так точно. Найкраще ставити на себе, або на бабусю чи дідуся пенсіонера, трохи дешевше платити всякі дурниці державі.

shvm
15.07.2011, 15:10:24
платити всякі дурниці державі
Маю на увазі податок з власників ТЗ, колись платився при проходженні ТО, а тепер як?

bmwe36petro
15.07.2011, 15:44:39
податок з власників ТЗ, колись платився при проходженні ТО, а тепер як?
а тепер при кожній заправці авто, податок заклали у вартість палива.

Nikola
16.07.2011, 09:05:36
а тепер при кожній заправці авто, податок заклали у вартість палива.
__________________
І в серпні піднімуть податок і автоматично бензин,(радіо львівська хвиля),І ще мене цікавить як раніше купували чи продавали авто по дорученню ,то як тепер???

GMYPiK
16.07.2011, 14:04:45
І ще мене цікавить як раніше купували чи продавали авто по дорученню ,то як тепер???
А тепер та сама історія, тільки генеральне доручення не потрібно показувати працівникам ДАЙ.

pilot
17.07.2011, 15:33:46
Для информации:

Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення надмірного державного регулювання у сфері автомобільних перевезень» скасував техогляд, однак дозволив інспекторам ДАІ зупиняти будь-якого за що завгодно. Про це в ефірі одного з каналів заявив народний депутат від НУНС, Анатолій Гриценко.
«У законі дуже хитро написано, що інспектор ДАІ зупиняє і називає причину зупинки і через кому написано - суть порушення, а якщо б було« і », він зобов'язаний був би відразу назвати порушення. А так він порушення буде шукати потім », - заявив Гриценко.
«У цьому законі, який підписав Янукович - будь грішник може зупиняти будь-кого. Вони відкрили знову ворота для корупції », - додав він.
http://toneto.net/news/tehnologii/yanukovics-razreshil-gaishnikam-ostanavlivat-luabogo-za-csto-ugodno---gricenko

Gamal
17.07.2011, 20:41:28
цілком згідний, треба регістратор ставити

Oleshka
29.07.2011, 12:08:08
Oleshka, а що власника важко знайти щоб виписав нову довіреність?
він постійно закордонами, і каже, шо не хоче, щоб за ним рахувалось майно....

vikoren
29.07.2011, 12:12:20
він постійно закордонами, і каже, шо не хоче, щоб за ним рахувалось майно....
тоді знімай з обліку і або продавай або оформляй