PDA

Переглянути повну версію : E34 гуляє зад машини чи шось подібне на те


vikoren
15.04.2011, 10:02:17
Всім привіт!
--------------------
якась фігня з машиною :ireful::ireful::ireful:.....(я переніс ремонт машини по особистим проблемам) ... а десь дні 2-3 назад замітив шо машина якось нетак їде як їхала....
проблєм :

вчора взагалі шокувався їду по зеленій біля вопака дорога там норм без дир і горбів ну трошкі хіба є нюансів...от їду і таке враження шо в мене зад окремо від переду якось гуляє ..навіть незнаю як то пояснити ну просто гуляє всторони , хитає всторони погано керувати стало шей шось гупає як (...:ireful::ireful::ireful::ireful:...) гупало і раніше але нетак .....
-----------------------------------------------------------------
може в когось було шось подібне ато я на сервіс поїду десь аж через тижні два ставити запчастини а їздити треба і деколи далеко .... просто цікаво чи це шось страшне чи ні ато нехочу створити на трасі якусь біду недайбог...і так гемору хватає....підкажіть може хоть яка причина може бути.....ДУЖЕ ДЯКУЮ !!!!!!!

bmwe36petro
15.04.2011, 10:06:56
vikoren, не зволікай з тим, скоріше за все задні сайленти треба міняти. Тут порад не шукай, а їдь на діагностику.

vikoren
15.04.2011, 10:11:07
не зволікай з тим, скоріше за все задні сайленти треба міняти. Тут порад не шукай, а їдь на діагностику.
я був на діагностиці десь до місяця назад про сайленти теми небуло типу все ок...а за місяць могли накритись ? хоча може і могли...якшо вони то можна їх б\у брати чи нові треба ? дякую bmwe36petro,

bmwe36petro
15.04.2011, 10:16:24
якшо вони то можна їх б\у брати чи нові треба ?
vikoren, ні, в жодному разі!!! сайлентблок і б/у речі не сумісні, їх просто не існує в природі, хіба разом з ричагом будеш брати.

vikoren
15.04.2011, 10:20:16
ні, в жодному разі!!! сайлентблок і б/у речі не сумісні, їх просто не існує в природі, хіба разом з ричагом будеш брати.
поняв ...дуже дякую

степан
15.04.2011, 12:23:08
поняв ...дуже дякую

перед тим як щось купляти заїдь на діагностику.можна купити лишне а те що потрібно не взяти. на місці можу запропонувати нормальні ціни на запчастини.

vikoren
15.04.2011, 12:47:17
можна купити лишне а те що потрібно не взяти
це я знаю .... я подякував за підказку ....на місці можу запропонувати нормальні ціни на запчастини.
наразі неможу робити машину багато особистих проблем....але дякую....а на майбутнє запчастини оригінал чи ні ? скількі на них чекати чи вони в наявності ? ...і де знаходитесь ?

степан
15.04.2011, 13:01:26
запчастини беру в магазинах з суттєвою знижкою в магазинах.деякий оригінал є в наявності ,якщо замовляти тоді 2-ві неділі.
знаходимось тут http://bmw-club.lviv.ua/showthread.php?t=4917

vikoren
15.04.2011, 14:41:10
в мене ше руль почав стукати ... коли зашлушена машина і легенько ним не крутити а подьоргати скоренько то він стукає чогось ... і люфт появився

andriy320e30
15.04.2011, 15:26:53
по заду .з ходової по дорозі тільки верхні опори можуть тріснути .якшо кидає то сайленти або стойки .

pomchuk
15.04.2011, 16:39:12
в мене ше руль почав стукати ... коли зашлушена машина і легенько ним не крутити а подьоргати скоренько то він стукає чогось ... і люфт появився
то маєш проблеми з рульовою, не зволікай з ремонтом, рульова - серйозна річ.

степан
15.04.2011, 17:50:19
в мене ше руль почав стукати ... коли зашлушена машина і легенько ним не крутити а подьоргати скоренько то він стукає чогось ... і люфт появився

підїдь на діагностику перед колонкою є христовинка може стукати ще втулки рульового кардана.може і рульова.в любому випадку потрібно подивитись щоб встановити точно.

vitalik-first
15.06.2011, 17:55:42
А про які сайленти тут йшлося?питання до Петра:wink:бо маю таку ж проблему вроді:nea:

bmwe36petro
15.06.2011, 18:01:44
vitalik-first, конкретно у цьому випадку не можу сказати про які сайленти йде мова, треба питати топікстартера, а я лише рекомендував поїхати на СТО та зробити діагностику сайлентблоків задньої осі, їх там досить таки багато.