PDA

Переглянути повну версію : E34 порадьте які тормозні супорта вибрати


vikoren
06.04.2011, 16:58:47
хочу замінити в машині тормозні супорта задні ..порадьте які краще ? де краще купити ? і може в цінах зорієнтуєте ...дякую

{ додано через 7 хвилин }
але не спорт і недля мега ракети а звичайні але хороші..
--------------------------------------------------------
може хтось б\у продає в хорошому стані ?

bmwe36petro
06.04.2011, 17:26:13
vikoren, для чого супорта міняти, яка причина?

vikoren
06.04.2011, 17:32:26
bmwe36petro, та вот нарив силку одну прочитав і поняв шо можливо причина і не всупорті а втому шо мені володя е36 писав ... воно в мене дзилинчить ужасно на бруківці і коли даю газу то є піщання деколи .... то піщання і дзілінькання мене так роздрожає шо вже хотів псіханути у купити супорта а вони походу недешеві а причина я так зрозумів може бути в металева скобка.....
-----------------------------------------------------------
3.10. «Тормозной суппорт – под замену»

С таким разводом сам не один раз сталкивался. Симптомы были следующие: в районе левого переднего колеса (у вас может быть в районе правого переднего – разницы особой нет) при проезде неровностей появилось небольшое, но навязчивое дребезжание, которое может быть не слышно при закрытых окнах, но отлично хорошо прослушивается, если окна открыты.
На СТО вам скажут, что дела плохи и нужно менять тормозной суппорт. Стоит он немало. Но причина-то вовсе не в нем, а в скобке-пружине, которая и служит для того, чтобы тормозные колодки не дребезжали на неровностях. Это единственная ее функция. С таким дребезжанием можно проездить очень долго и счастливо – тормоза от этого хуже не станут.

Если же дребезжание раздражает, тогда нужно попросить мастера установить эту скобку. Возможно, ее просто не установили при замене колодок. Данная скобка стоит 1-2 доллара, это не сравнить со 100-150 долларами, которые вы бы потратили на замену тормозного суппорта.
-----------------------------------------
така сама ситуація і в мене одні шамани сказали шо супорта вже би пора міняти ..вот я і подумав шо дійсно треба..але можливо помилився...надіюсь...буду на хімічній на ремонті то хай він толково глянуть..

BMW-ЮРА
06.04.2011, 20:37:45
Не знаю як в 34, але в 36 кузові то дзеленчить захист гальмівних супортів, там тонка бляшка і вона відламується і звук такий металічний кумарний! Зарадити може зварка, або заміна на новий!

vikoren
06.04.2011, 21:01:12
але в 36 кузові то дзеленчить захист гальмівних супортів, там тонка бляшка і вона відламується і звук такий металічний кумарний!
вот вот о та куйня і кумарить Зарадити може зварка, або заміна на новий!
можна просто (скоби чи як там їх називають ) поміняти ...блін а я вже скумарений тим звуком і висновком далбайо...... на сервісі "краще зроби сам чим до нас їхати" реалньо незнав шо ро робити казали міняти супорта я їба... сума для мене покішо так скажим в (інших витрат хватає (доцю чекаєм однако :biggrin: зарас кожна грн на рахунку) ) ... надіюсь ене чапюк на хімічній обрадує шо то будуть не супорта

doctor
06.04.2011, 23:42:29
[QUOTE=BMW-ЮРА;64980] то дзеленчить захист гальмівних супортів, там тонка бляшка і вона відламується і звук такий металічний кумарний! Зарадити може зварка, або заміна на новий!
Або попадання під захист інородного тіла (дрібного камінця)., вже тиждень збираюсь поїхати почистити. ніяк не знайду час.

vikoren
07.04.2011, 01:03:58
то дзеленчить захист гальмівних супортів, там тонка бляшка і вона відламується і звук такий металічний кумарний! Зарадити може зварка, або заміна на новий!
Або попадання під захист інородного тіла (дрібного камінця)., вже тиждень збираюсь поїхати почистити. ніяк не знайду час.
мені аж легше стало :biggrin: норм супорта коштують як я пробив :nea: не для мене покишо. .... надіюсь шо це захист гальмівних супортів, там тонка бляшка і вона відламується і звук такий металічний кумарний

bmwe36petro
07.04.2011, 09:02:39
Зарадити може зварка, або заміна на новий!
не забувайте, що заміна на новий, який коштує недорого, не можливий без демонтажу підшипника, який бажано не чіпати якщо йому нічого не бракує.

BMW-ЮРА
07.04.2011, 09:11:10
не забувайте, що заміна на новий, який коштує недорого, не можливий без демонтажу підшипника, який бажано не чіпати якщо йому нічого не бракує.
та я в курсі, тому і підварював, але по наших ямах воно скорор знов вилазить!

vikoren
07.04.2011, 13:14:40
та я в курсі, тому і підварював, але по наших ямах воно скорор знов вилазить!
а який вихід тоді шоб того кумарного дзіліньканя небуло ...дісно кумарить аж вікна впадло відкривати

Andymaster
07.04.2011, 14:17:31
На рахунок дзеленчання... в мене таж причина і борюся я знею вже давненько. Осьо історія,
Спочатку розказали мені шо то дзеленчить захист. Справді був не прикручений - прикрутили. Дзеленкотіння не припинилося ні не послабло. Йдем далі. На іншому сервісі мені розказали шо то тормозні колодки не фірма, меньшого розміру і т.д. Замінив, поставиви які рекомендували. (пружинка чи скоба на тормозних колодках є сам бачив). Дзеленчить. Знову сказали шо то захист вже х-рово прикручений. Поставили під захист там де болти гумові прокладки. Непомогло. Поїхав на гаражах в нас ше до одних майстрів сказали шо сам суппорт гримить. Шось за допомогою гуми пробували підкладати і т.д. Непомогло. І саме головне шо дзеленчить так як і тут опусувалось в районі лівого переднього колеса.... так шо ше ідеї? Хто дійсно вияснить причину з мене велике пиво. Бо дійсно кумарить, наскільки я зрозумів то є хороба БЕХ. Бо вже неодноразово чув характерний дзенькіт від проїжджаючих Бімерів.

vikoren
07.04.2011, 14:24:16
Бо дійсно кумарить
та то не то слово :ireful::sorry: бл мене воно вбиває дзінькає дзінькає готовий вийти і шпіцувати колесо але то куй допоможе.....буду на ремонті то може шо зроблять якшо допоможе то напишу шо за трабл був

ValodjaE36
07.04.2011, 14:34:42
Також планую купити нові ремкомплекти на супорти
можливо і на Е34 такі продаються, поцікавтесь хлопці!

bmwe36petro
07.04.2011, 15:23:21
можливо і на Е34 такі продаються, поцікавтесь хлопці!
ValodjaE36, ми про різні речі говоримо, ті ремкомплекти, про які я писав не мають відношення до дзеленчання, це суто впливає на роботу гальмівних циліндрів, тобто щоб вони не клинили і не текли.

Andymaster
07.04.2011, 16:15:50
А шо ненвже з майстрів ніхто ніколи такого не ремонтував? Якщо це розповсюджена проблема то точно хтось мав таки то робити...

ValodjaE36
07.04.2011, 16:25:21
ми про різні речі говоримо, ті ремкомплекти, про які я писав не мають відношення до дзеленчання, це суто впливає на роботу гальмівних циліндрів, тобто щоб вони не клинили і не текли.
бувають і ремкомплекти, для робочих частин супортів, не тільки для циліндра а і для направляючих і коли вони розбиті дзелинчить 100%, не чув, що таке є на БМВ, але все можливо!

e@gle
07.04.2011, 16:51:24
пропоную витягнути колодки ті що в поршеньок втикаються і вусика порозсувати - так щоб вони міцно трималися в поршні. Інакше коли він зайде в супорт - колодки будуть дзеленчати.

Andymaster
07.04.2011, 17:19:41
так то виходить шо колодка в самому поршні супорта дзеленчить? До речі самому можна то якось направити, шоб не їхати в черговий раз до наших майстрів, і не платити їм Бог зна за шо?

vikoren
07.04.2011, 17:51:51
Інакше коли він зайде в супорт - колодки будуть дзеленчати.
інтересно...дякую буду знати на шо увагу мастрам звеорнути.....бувають і ремкомплекти, для робочих частин супортів
також чув таке

doctor
07.04.2011, 21:38:51
Якщо дзеленчання при натискуванні на педаль гальм не зникає,- це не супорта, і не колодки.

vikoren
07.04.2011, 21:48:39
Якщо дзеленчання при натискуванні на педаль гальм не зникає,- це не супорта, і не колодки.
буває шо піщить а дзеленчання пропадає і при ізді буває шо також незавжди правда але піщить..при натискані на педаль тормозу дзеленчання нема

G-power
07.04.2011, 21:56:23
Хто дійсно вияснить причину з мене велике пиво. Бо дійсно кумарить, наскільки я зрозумів то є хороба БЕХ. Бо вже неодноразово чув характерний дзенькіт від проїжджаючих Бімерів
Лікується це дзеленчання дуже просто - заміни посадочну скобу супорта (куди вставляються тормозні колодки) і все пройде...:)

vikoren
07.04.2011, 21:58:12
Лікується це дзеленчання дуже просто - заміни посадочну скобу супорта (куди вставляються тормозні колодки) і все пройде..
дуже дякую ...буду знати на шо увагу звернути

G-power
07.04.2011, 22:07:25
дуже дякую ...буду знати на шо увагу звернути
Нема за що... Власне мав колись таку проблему на Е39. Причина проста, з часом від колодок на цих скобах утворюється виробітка і колодки сидять в супортах вкрай свобідно і починають дзвеніти. Переконатись інколи можна в цьому піддомкративши машину і постукавши ногою по вивішеному колесі....

vikoren
07.04.2011, 22:16:24
Переконатись інколи можна в цьому піддомкративши машину і постукавши ногою по вивішеному колесі....
мені і думкратити нетреба кулаком бабах і чути шо воно там дзелечить ...дуже дякую за підказку

e@gle
08.04.2011, 10:36:24
Якщо дзеленчання при натискуванні на педаль гальм не зникає,- це не супорта, і не колодки.
Колодка яка в поршень защолкується і защолки не тримають.

vikoren
08.04.2011, 10:53:35
появилось ше одне питання .... чи є ризик шо воно на швидкості може розвалитись ? ... в мене буває шо пищить трошкі час від часу коли газую

Lehae34
08.04.2011, 12:29:10
Лікується це дзеленчання дуже просто - заміни посадочну скобу супорта (куди вставляються тормозні колодки) і все пройде...
у меня прошло после покупки новых колодок. при замене сказал мастерам, что вот есть такой звук, они скобу подогнули и прошло.

vikoren
08.04.2011, 12:30:11
у меня прошло после покупки новых колодок. при замене сказал мастерам, что вот есть такой звук, они скобу подогнули и прошло.
я також буду колодкі міняти може вилікує...але треба буде сказати майстрам хай глянуть на скобу ....