PDA

Переглянути повну версію : У Львові проводять поточний ремонт доріг


vikoren
06.04.2011, 10:38:10
Зокрема у Личаківському районі вже розпочався ремонт вул. Глухий кут.

Плануємо повністю замінити асфальтобетонне покриття, встановити бордюри. З приводу цієї вулиці були неодноразові звернення мешканців і нарешті цього року ми маємо достатньо коштів, щоб відремонтувати її. Також почався ремонт на вул. Шота Руставелі.

начальник відділу комунального господарства

Личаківської районної адміністрації

Юрій Равлик.

У Личаківському районі найближчим часом будуть ремонтувати вул. Зелену (від Водоканалу до вул. Водогінної), вул. Пасічну, Лисенецьку, Медової Печери, 36-38, Дороша, Рильського. Планується відремонтувати тротуар на вул. Левицького, а також приділити увагу прибудинковим територіям району.

У Залізничному районі, за словами голови районної адміністрації Ірини Чілімової, ремонтують вул. С. Петлюри, 18 а,б,в, вул. Сингівка, 9, вул. Сірка. «Також найближчим часом заплановано внутріквартальний ремонт вул. Садової від будинку №4 до будинку № 29», - наголосила Ірина Чілімова.

У Франківському районі тривають поточні ремонти на вул. Антоновича, вул. Героїв УПА, вул. Зерова, закінчують поточний ремонт вул. Трускавецької.

Найближчим часом почнемо ремонтувати вул. Сахарова від вул. Княгині Ольги до вул. Стрийської та вул. Наукову від вул. Тролейбусної до вул. Стрийської. Також будуть відремонтовані вул. Куликівська та Богуна.

в.о. голови Франківської районної адміністрації Михайло Космина.

У Шевченківському районі вже відремонтували вул. Варшавську (від пр. Чорновола до вул. Замарстинівської).

Зараз триває ремонт вул. Мазепи, вул. Грінченка, вул. Хімічної та вул. Б. Хмельницького – старої її частини.

голова Шевченківської районної адміністрації Олександр Удовенко.

За словами Олександра Удовенка поточний ремонт вже проведено на вулицях Ярошенка, Миколайчука та Орлика. «Цього року увага буде приділена міжквартальним та внутрідворовим вулицям», - повідомив Олександр Удовенко.

У Сихівському районі вже виконано поточний ремонт пр. Червоної Калини та вул. Хуторівка.

Зараз ми приступили до вул. Кавалерідзе та вул. Драгана, плануємо цього року відремонтувати вул. Сихівську, а потім - внутріквартальні вулиці

голова Сихівської районної адміністрації Іван Лозинський.

У Галицькому районі триває ремонт вул. Скельної, ремонтують тротуар на вул. Тютюнників, 20 та перемощують бруківку на вул. Грушевського.

Стратегічним для нас є ремонт тих вулиць, де ми замінимо асфальтне покриття на бруківку або перемостимо бруківку. Це пл. Старий Ринок, вул. Гавришкевича, вул. Скельна, вул. Пильникарська, вул. Вороного. На решті вулиць проводитимемо кортовий ремонт. Це, до прикладу, вул. Стрийська, вул. Листопадового Чину

голова Галицької районної адміністрації Ірина Маруняк.

Нагадаємо, роботи капітального характеру зараз тривають на вулицях Городоцькій та Липинського.
-----------------------------------
http://www.city-adm.lviv.ua/news/transport/11689-u-lvovi-provodat-potochnij-remont-dorig

{ додано через 1 хвилину }
найближчим часом будуть ремонтувати вул. Зелену (від Водоканалу до вул. Водогінної), вул. Пасічну
еть конечно добре але як я буду на роботу їздити блін пішкі буду ходити :biggrin: (зато на бєнзі зекономлю )

ValodjaE36
06.04.2011, 10:43:17
еть конечно добре але як я буду на роботу їздити блін пішкі буду ходити
вониж там перекладали бруківку майже всю біля Пікассо...
можна буде через Тарнавського їздити, або ти Вітя зможеш через Погулянку на роботу газувати!

vikoren
06.04.2011, 10:46:19
або ти Вітя зможеш через Погулянку на роботу газувати!
ну та точно через погульнку мона ....вониж там перекладали бруківку майже всю біля Пікассо.
ну та , якшо вони будуть знов там робити то буде шок блін....але недумаю то напевно до того недоробленого куска де вони завишеня залишили при спуску нижче пікасо відчутно...добре шо хоть робити будуть...але от як то вже побачим і відчуєм

bmwe36petro
06.04.2011, 10:48:58
тривають поточні ремонти на вул. Антоновича,
Їхав вчора після того їхнього поточного ремонту... насипали дрібного щебеню зі смолою, от і весь ремонт, не їзда а суцільне оминання перешкод у вигляді нерівностей та каналізаційних люків. Бабла зате відмиють нормально...

vikoren
06.04.2011, 10:53:08
Їхав вчора після того їхнього поточного ремонту... насипали дрібного щебеню зі смолою, от і весь ремонт, не їзда а суцільне оминання перешкод у вигляді нерівностей та каналізаційних люків. Бабла зате відмиють нормально...
я так і думав ..шо ті гниди будуть неремонт робити а ямкі засипати нафіга тоді взагалі робити пропкі створювати нє ну понятно на домікі складають ...то пісєц совість би мали хоть раз би нормально ті катакомби наші львівські зробили....

Digress
06.04.2011, 11:35:14
У Залізничному районі, за словами голови районної адміністрації Ірини Чілімової, ремонтують вул. С. Петлюри, 18 а,б,в, вул. Сингівка, 9, вул. Сірка. «Також найближчим часом заплановано внутріквартальний ремонт вул. Садової від будинку №4 до будинку № 29», - наголосила Ірина Чілімова.
а Д.Бортнянського???:(
Бо тут капец!

Anesteziolog
06.04.2011, 16:50:01
Городоцьку зробіть всі в першу чергу а не ..... Або не робіть городоцької а змініть назву архітектурна, або непореморентована, найстарша, не їздити..... за стільки років могли б і зробити, чи цю дорогу спонсорують сервіси, щоб іноземці на ній машини побили?

vikoren
06.04.2011, 16:54:21
за стільки років могли б і зробити, чи цю дорогу спонсорують сервіси, щоб іноземці на ній машини побили?
угу напевно пару раз проїхатись і можна на сервіс :ireful: я її обминаю як можу взагалі страюсь неїздити по городоцьких катакомбах ..але добре шо взагалі хоч якісь дорогі роблять...але але але

{ додано через 1 хвилину }
Їхав вчора після того їхнього поточного ремонту... насипали дрібного щебеню зі смолою, от і весь ремонт, не їзда а суцільне оминання перешкод у вигляді нерівностей та каналізаційних люків. Бабла зате відмиють нормально...
ось і але

GMYPiK
10.06.2011, 09:39:30
З наступного тижня у Львові ремонтуватимуть ще три важливі магістралі

09.06.2011, 17:34 | Марія Калька Друк | e-mail

З наступного тижня у Львові ремонтуватимуть ще три важливі магістралі. Це вул.Личаківська - від пл.Митної до вул.Заньковецької, вул.Городоцька – від вул.Кульпарківської до вул.Сяйво та вул.Зелена - від межі міста до вул.Сихівської.

Так, з 14 червня на ремонт закривають вул.Личаківську на ділянці від пл.Митної до вул.Заньковецької. Роботи тут триватимуть до 1 листопада.

Як розповів в.о.начальника управління капітального будівництва Ігор Фалюта, також з наступного тижня закриватимуть на ремонт вул. Зелену (від межі міста до вул. Сихівської, згодом від вул.Сихівської - до вул.Луганської) та вул.Городоцьку (від вул.Кульпарківської до вул.Сяйво, згодом від вул.Сяйво – до вул.Виговського).

Нагадаємо, зараз у Львові ремонтують вул.Коновальця – від кінцевої зупинки трамваю №2 до вул.Мельника, вул.Городоцьку – вул.вул.Бандери до вул.Гоголя та вул.Шевченка - від шляхопроводу (Рясне-1) до ТЦ «Сільпо».

http://www.city-adm.lviv.ua/news/transport/12880-z-nastupnogo-tizhna-u-lvovi-remontuvatimut-shhe-tri-vazhlivi-magistrali

{ додано через 1 хвилину }
Проводять

На 9 червня у Львові тривають масштабні ремонтні роботи на вул. Коновальця на вул. Городоцькій та на вул.Шевченка.

Вул. Коновальця (від кінцевої зупинки трамваю №2 до вул.Мельника), – роботи триватимуть до 1 листопада. Транспорт оминає цю ділянку по вулицях Героїв УПА, Антоновича та Г.Чупринки.

Вул.Городоцька (від вул.С.Бандери до вул.Гоголя) – ремонт триватиме до 1 листопада. Транспорт оминає закриту ділянку по вулицях Шептицьких, Листопадового Чину, Шевченка, Ярослава Мудрого, Морозенка, Марка Вовчка, Декарта, Голубовича, Братів Міхновських, Шараневича, Короткій та Залізничній.

Вул.Шевченка (від шляхопроводу Рясне-1 до «Сільпо»). – ремонт триватиме орієнтовно до 18 червня. Транспорт оминає закриту ділянку по паралельній вуличці
Заплановано

З 14 червня – вул.Личаківська на ділянці від пл.Митної до вул.Заньковецької. Транспорт оминатиме закриту ділянку по вул.Заньковецької та Лисенка, Пекарській- Чернігівській, Мечникова, а також по вул.К.Левицького.
З наступного тижня

Вул. Зелена на ділянці від межі міста до вул. Сихівської. Транспорт оминатиме закриту ділянку дороги по кільцевій дорозі та по вул. Стрийській.

Вул.Городоцька на ділянці від вул.Кульпарківської до вул.Сяйво. Транспорт оминатиме закриту ділянку дороги по вул.Любінській, Окружній, Виговського.

http://www.city-adm.lviv.ua/news/photo-reports/241-fotoreportazhi/12889-remont-dorig-u-lvovi

vikoren
10.06.2011, 10:04:18
Так, з 14 червня на ремонт закривають вул.Личаківську на ділянці від пл.Митної до вул.Заньковецької. Роботи тут триватимуть до 1 листопада.
ололололооло :shok:так довго, то всьо буде їхати через пекарську йоп то з вересня буде (.....)
але пофіг, добре шо зроблять але так довго капєц.

hrdrive
10.06.2011, 10:24:22
вау!!!! оце вражає обєм робіт!!!:wow:

GMYPiK
10.06.2011, 10:45:50
будем менші суми попадати на ремонт машин, що не може не радувати :)

e@gle
10.06.2011, 11:43:08
Та блін на Жовкву почали робити дорогу!!!
Ото вже на 18ках буде рай!!!!:victory:

bmwe36petro
10.06.2011, 11:44:39
Та блін на Жовкву почали робити дорогу!!!
:yahoo:

vikoren
10.06.2011, 11:52:13
будьте уважні на дорошенка може бути двосторонній рух .
---------------------------------------------------------
По вул. Дорошенка тимчасово можуть організувати двосторонній рух
Управління транспорту та зв’язку ЛМР звернулося у міський відділ ДАІ з проханням погодити організацію двостороннього руху на вул.Дорошенка на час -AAA+
ремонтних робіт на вул.Городоцькій. -AAA+

Про це ЗІКу 9 червня повідомила прес-служба ЛМР.

«Ми пропонуємо організувати двосторонній рух по усій вул.Дорошенка на час, протягом якого ремонтуватимуть вул.Городоцьку. Це дозволить зменшити навантаження на вул.Коперника та Крушельницької. Сподіваємося, ДАІ погодить таку зміну руху», – зазначив в.о.начальника управління транспорту та зв’язку Ігор Собенко.

Вул.Городоцьку ремонтують на ділянці від вул.Бандери до вул.Гоголя, згодом на ремонт закриють ділянку до церкви Анни. Роботи планують закінчити до 1 листопада цього року.

Нагадаємо, з 14 червня на ремонт закривають вул.Личаківську на ділянці від пл.Митної до вул.Заньковецької. Роботи тут триватимуть до 1 листопада.
-------------------------------------
http://zik.ua/ua/news/2011/06/09/292528

Vomont
10.06.2011, 23:16:38
слава Богу що я у відрядженнях,не бачу цього хаосу..

GMYPiK
11.06.2011, 09:22:07
Vomont, в тебе під домом дорогу пеперили і перекрили. Автобам тобі роблять, чотири полоси, всі діла...
П.С. зі стоянки виїхати нереально, тільки пішком :rofl:
так що повернешся з відрядження - шукай велосипед тому що турбомобіль заблоковано!

Nema_nika
11.06.2011, 10:24:01
e@gle, а де там дорогу роблять? я кожен день тудою їжджу, шось двіжухи вчора не замітив, правда їду тільки до Куликова

vikoren
11.06.2011, 21:30:06
слава Богу що я у відрядженнях,не бачу цього хаосу..
100% повезло вам

e@gle
12.06.2011, 12:49:26
e@gle, а де там дорогу роблять? я кожен день тудою їжджу, шось двіжухи вчора не замітив, правда їду тільки до Куликова
Роблять між Куликовом і Жовквою...

Vexler
13.06.2011, 10:50:17
нещодавні фото Городоцької
http://forum.benzua.com/download/file.php?id=41289&mode=view
http://forum.benzua.com/download/file.php?id=41290&mode=view

arwen
19.06.2011, 21:22:40
Закрили Зелену і роблять Личаківську................

ValodjaE36
19.06.2011, 23:43:05
Закрили Зелену
ого, де закрили?

BMW-ЮРА
20.06.2011, 00:14:28
Цікаво чи Городоцьку асфальтом закидають а бруківку продадуть, чи поправлять бруківку і все буде класно?!

GMYPiK
20.06.2011, 08:22:11
ого, де закрили?
На вїзді в місто, якщо я не помиляюся від моста на обїздній до вул. Сихівська.

ValodjaE36
20.06.2011, 09:14:18
На вїзді в місто, якщо я не помиляюся від моста на обїздній до вул. Сихівська.
фууу... а то я думав десь на початку, зранку через Тарнавського поїхав, щоб ненароком в корок не залізти...

zmej
20.06.2011, 09:42:03
Як повідомив представник підрядної організації «Онур» Борис Вільгуцький, з 23 червня планують розпочати реконструкцію вул. Зеленої від межі міста і до вул.Сихівської. повністю дорогу перекриють для руху транспорту з понеділка, 27 червня.

За словами представника підрядної організації «Онур» Бориса Вільгуцького, з четверга, протягом 3-4 днів, транспорт тут ще курсуватиме, оскільки будуть проводити лише фрезерувальні роботи. А вже з понеділка, 27 червня, вулицю закриють для руху транспорту повністю.

Vexler
20.06.2011, 13:50:33
Свіжі фото Городоцької...опустились вже майже до ц. Анни....До речі, вул. Личаківську вже перекрили пару днів тому від пл. Митної до Винниківського базару :yahoo: