PDA

Переглянути повну версію : Украинские депутаты предложили запретить курение за рулем


G-power
04.04.2011, 22:15:45
Депутаты Верховной рады Украины выступили с инициативой запретить курение во время управления автомобилем. Соответствующие поправки к закону "О дорожном движении" были направлены на рассмотрение парламента и опубликованы в базе данных зарегистрированных законопроектов на сайте Рады.

Как говорится в пояснительной записке к поправкам, курение за рулем становится причиной возникновения пожаров и аварий. Депутаты ссылаются на законодательства европейских стран, в которых курение во время вождения запрещено. Так, в Великобритании за подобное правонарушение накладывается штраф в размере, равном примерно пяти тысяч долларов. Кроме того, наказание за нарушение правила о запрете курения во время управления машиной есть и на Кипре.

В настоящее время поправки рассматриваются в профильных комитетах.
Интересно, что дальше запретят?:big_boss:

DJ@@SS
04.04.2011, 22:56:31
Скоро радіо заборонять за рулем слухати!:biggrin:

Car Crash
04.04.2011, 23:43:25
А там гляди і дрес код введуть:biggrin:

pilot
04.04.2011, 23:48:28
а я и так в машине не курю, когда надо - всегда можно остановиться, а так и салон чистый и потолок, да и запаха нет... имхо, но я за запрет:nea:
я бы поставил этот вопрос на голосование, курить за рулём или нет, думаю что противников будет больше..

vikoren
05.04.2011, 09:06:46
а я и так в машине не курю, когда надо - всегда можно остановиться
також так ст араюсь але незавжди виходе ..... а взагалі якось дивно нехай ше розмовляти заборонять

ValodjaE36
05.04.2011, 12:35:33
акож так ст араюсь але незавжди виходе .....
аналогічно, просто передаєш сигарету пасажиру і хай пихтить, якщо даїшник буде приглядатись...

vikoren
05.04.2011, 12:46:00
просто передаєш сигарету пасажиру і хай пихтить, якщо даїшник буде приглядатись..
а як він бачити буде шо куриш ... він шо з бінокльом стояти буде....недумаю шо хтось тримає на лобовусі руку з сигаретою а зупиняти просто так небудуть можливо....забичкував биренько поки воно підійшло і хай докаже шо тількішо курив

{ додано через 6 хвилин }
я думаю шо тоді всі протоколи будуть "НЕЗГІДНИЙ З ДІЯМИ ЖЕЗЛА" і в суд ... то не алкоголь шо якась експертиза там ....вони хрен докажуть ...так можуть кожну машину розводити "шо во ти тіко курив я видів всьо штраф, а куй ніфіга некурив і всьо"

bmwe36petro
05.04.2011, 16:28:27
а я и так в машине не курю, когда надо - всегда можно остановиться, а так и салон чистый и потолок, да и запаха нет... имхо, но я за запрет
+1 :friends:

Бан
05.04.2011, 16:37:34
ІМХО брєд, як вони можуть Нам заборонити курити в Наших машинах ?? :rofl:

tommy_boy
05.04.2011, 17:16:14
ІМХО брєд, як вони можуть Нам заборонити курити в Наших машинах ?? :rofl:

+1, нема і не буде такого

doctor
05.04.2011, 21:46:00
а я и так в машине не курю, когда надо - всегда можно остановиться, а так и салон чистый и потолок, да и запаха нет.
+1, ніколи в авто не палю
брєд, як вони можуть Нам заборонити курити в Наших машинах ??
Ідіоти,які це придумують, реально не мають чим зайнятись, краще=хай застреляться.,- спокійніше буде жити.

G-power
05.04.2011, 22:19:14
Ідіоти,які це придумують, реально не мають чим зайнятись, краще=хай застреляться.,- спокійніше буде жити.
Це відволікаючий піар хід, щоб увагу народу відвлікти від основних проблем сьогодення, такі як: здорожчання комунальних послуг, продуктів харчування, газу, бензину і т.д.:scare:

vikoren
05.04.2011, 22:25:39
Це відволікаючий піар хід, щоб увагу народу відвлікти від основних проблем сьогодення, такі як: здорожчання комунальних послуг, продуктів харчування, газу, бензину і т.д.
:gun::gun::gun::gun::gun::gun::gun::heat::heat: ....запарити в теперішній час ...кому вони ті гниди запарити можуть все прекрасно видно і прости і непростим людям ... клоунада ще одна з боку нашої влади

ValodjaE36
06.04.2011, 10:17:15
Це відволікаючий піар хід, щоб увагу народу відвлікти від основних проблем сьогодення, такі як: здорожчання комунальних послуг, продуктів харчування, газу, бензину і т.д.
+ 100