PDA

Переглянути повну версію : ГАИ больше не будет останавливать водителей без причины


vikoren
31.03.2011, 18:05:08
Министр внутренних дел Украины Анатолий Могилев на пресс-конференции в Киеве обязал Госавтоинспекцию прекратить практику безосновательной остановки автомобилей, а также планирование показателей количества составленных протоколов за нарушение правил дорожного движения.

«Нужно исключить факты безосновательной остановки транспорта, на показателях количества протоколов (5-7-10) нужно ставить крест… Нужно наказывать за особо злостные нарушения. Я думаю, в ближайшие дни соответствующий приказ будет выпущен», - сказал Могилев.

Министр добавил при этом, что, по его убеждению, инспекторы ГАИ должны проводить разъяснительную работу с водителями, которые совершили нарушение ПДД, не создавая аварийной ситуации, а не наказывать их штрафами.

В то же время министр отметил, что за короткий период времени трудно сломать у 22-тысячного коллектива ГАИ стереотипы, которые накапливались годами.
------------------------------
http://www.autosite.com.ua/news_article_18027.html

bmwE36vadum
31.03.2011, 18:07:04
Правильно!!!давно пора!!!+1)))

bmwe36petro
31.03.2011, 18:20:16
В то же время министр отметил, что за короткий период времени трудно сломать у 22-тысячного коллектива ГАИ стереотипы, которые накапливались годами.
Позвільняти їх всіх від інспектора до міністра і набрати інших, тоді буде толк, як допустимо в Грузії, інакше нічого не зміниться.

Karabas Barabas
31.03.2011, 18:25:09
черговий порожняк..
...ржунимагу :rofl:

vikoren
31.03.2011, 18:25:17
инспекторы ГАИ должны проводить разъяснительную работу с водителями, которые совершили нарушение ПДД, не создавая аварийной ситуации, а не наказывать их штрафами.
а це взагалі як зрозуміти :lol:

Yurec
31.03.2011, 18:27:01
:laugh::laugh::laugh:

vikoren
31.03.2011, 18:29:16
він напевно збудуна був коли це все говорив :biggrin:

shpak
31.03.2011, 23:55:08
В то же время министр отметил, что за короткий период времени трудно сломать у 22-тысячного коллектива ГАИ стереотипы, которые накапливались годами
А в грузії зломали швидко.

vikoren
01.04.2011, 00:05:07
А в грузії зломали швидко.
політика інакша в них в грузії

ValodjaE36
01.04.2011, 11:02:39
але ж то смішний міністр:biggrin:
"голодний" ГАЇшник завжди знайдьот причину для зупинки

VAVAN
01.04.2011, 11:30:07
а це часом не РАЗВОД на перше квітня?

Юрій
01.04.2011, 11:31:19
Це не політика в Грузіїї така, там просто люди до влади прийшли нормальні, під словом нормальні мається на увазі тих хто не був при владі за довбаної савдепіїї. Як людина (старпьор) якій в голову вбивали - що комунізм це сила, ленін вічно живий, а тепер вони хочуть побудувати нормальну державу - цього не буде в нас ніколи. Щоб щось змінити в нас на краще потрібно в шию гнати довбаних комуністів і їм подібних починаючи від рядового службовця закінчуюючи міністрами. А міліцію можна змінити навіть за один місяць - Грузія яскравий приклад, і я більше ніж впевнений що навіть народ України їм в цьому б допоміг. Тому що коли дивишся на наших "струнких в пагонах" служивих - сумно за державу і стидно. В розмові, по поведінці - село - селом, а новина проте, що вони за рік навчаться говорити англійською взагалі анекдот року - то ті що за свій трудовий стаж закону свого основого не знають, хочуть англійську вивчити - СМІШНО! Я англійську 8 років вивчав і розмовляю не досконало, виходить що вони поліглоти........ Це все вже настільки наболіло, що від цієї клоунади розпирає не по дитячому.....

vikoren
01.04.2011, 11:34:59
цього не буде в нас ніколи. Щоб щось змінити в нас на краще потрібно в шию гнати довбаних комуністів і їм подібних починаючи від рядового службовця закінчуюючи міністрами.
це фактто ті що за свій трудовий стаж закону свого основого не знають, хочуть англійську вивчити
це реально анегдот буде нова мова бидло-англЦе все вже настільки наболіло, що від цієї клоунади розпирає не по дитячому
так як воно йде далі то ше більше наболить....

bmwe36petro
01.04.2011, 11:40:50
Може вже досить флудити? Це не чат!

ValodjaE36
01.04.2011, 11:42:05
Може вже досить флудити? Це не чат!
я думав тут люди спілкуються:)

bmwe36petro
01.04.2011, 11:48:17
я думав тут люди спілкуються
Так, але по темі, а не про політику партії.

ValodjaE36
01.04.2011, 11:50:38
Так, але по темі, а не про політику партії.
не злись Петро, це все стосується нас всіх...

VAVAN
01.04.2011, 11:58:38
до теми , я думаю що ДАї і надалі будуть зупиняти водіїв без причини.
Це лиш очередна мулька від Могильова і курної його камапанії.
обязал Госавтоинспекцию прекратить практику безосновательной остановки автомобилей

він лиш "обязал", але не ввів в дію...

vikoren
01.04.2011, 12:18:41
Могильов повертає на дороги пости ДАІ
З 1 червня на дорогах державного значення відновлюється робота стаціонарних постів
дорожньо-патрульної служби ДАІ.

«Основною функцією нарядів буде надання допомоги учасникам дорожнього руху»,– заявив міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов.

Як повідомляє прес-служба уряду, відновиться робота 34 стаціонарних постів. Поблизу кожного з них будуть обладнані майданчики для паркування автомобілів і відпочинку водіїв.

Стаціонарні пости обладнають технічними комплексами з пошуковими системами, за допомогою яких у режимі онлайн будуть виявляти порушників. Між стаціонарними пунктами буде організовано патрулювання мобільних екіпажів ДАІ на службових автомобілях.

Стаціонарні пости ДАІ припинили своє існування в 2008 році після того, як виявилося, що в одній з областей співробітники ДАІ брали хабарі з проїжджаючих водіїв.

Після зміни керівництва МВС було вирішено відродити такі пости. Перераховуючи їх плюси, керівництво ДАІ згадувало, що на стаціонарних постах водіям можуть надати інформаційно-довідкові послуги, надати стоянку, також такі пости незамінні при операції «Перехоплення».
-------------------------
http://zik.com.ua/ua/news/2011/04/01/280193

ValodjaE36
01.04.2011, 12:24:10
Після зміни керівництва МВС було вирішено відродити такі пости
для того щоб
співробітники ДАІ брали хабарі з проїжджаючих водіїв.

все сходиться

vikoren
01.04.2011, 12:25:40
ValodjaE36, угу це точно ..... виїзд з міста тепер платний буде

bmwe36petro
01.04.2011, 12:44:38
не злись Петро, це все стосується нас всіх...
З чого ти взяв, що я на когось злюсь? Я вам про одне, а ви мені інше доказуєте. Подивіться назву теми і про що ви тут пишете. Хочете поговорити про наших поганих політиків чи урядовців, будь ласка, створюйте відповідну тему у відповідному розділі і обговорюйте це питання.

Бан
01.04.2011, 16:00:07
черговий порожняк..
...ржунимагу
я також :)

VoVik
01.04.2011, 16:36:56
Так так не будуть:lol:,тільки вчора в Новоград-Волиньському на в"їзді в місто зупинили,я спитав причину,він сказав що перевіряють БМВ які в розшуку,я кажу покажіть список де саме зазначається моє авто....:rtfm::ireful:коротче кажучи я йому дав документи,він їх миттєво звірив з своїм "персональним комп"ютером":wacko2: обломався і мовчки віддав.
Ось вам і зупинка без причини, а ще знаю що їм(гаїшникам)дуже подобаються наші БМВ:wow:,ось і зупиняють без потреби...

vikoren
01.04.2011, 17:20:29
сь вам і зупинка без причини
та також думаю шо як зупиняли так і будуть їм легенько шось примати