PDA

Переглянути повну версію : Зміни в дорожньому русі у Львові


Marik
31.03.2011, 11:10:47
Не знаю чи в цій темі дана інформація має бути. Якщо модератори вважають, що ні, перемістіть будь-ласка де потрібно. Перепрошую, є просто важлива інформація.

Змінено рух в районі вулиць Лисенка-Гуцульська-Кривоноса і Порохової вежі. Вчора сам прибалдів скільки там "кірпічів" на пів квадратного кілометра площі. Писати багато немає змісту, краще дивитись схему. Можливо комусь буде незрозуміло, вибачайте. Метою було не створення шедевру, а проінформувати бмвістів в першу чергу, а разом з ними і інших праведних водіїв Рідного Міста.

Marik
31.03.2011, 11:15:15
Дякую!

bmwe36petro
31.03.2011, 11:16:03
Marik, я не зовсім зрозумів зі схеми що куди і як, якщо хтось знає як правильно там змінився рух, має можливість і бажання, прошу викласти схему, думаю багатьом знадобиться. З вищенаведеної схеми виглядає, що вул.Гуцульська взагалі закрита для руху, кругом "-" висять :). Думаю тут бракує напрямків одностороннього руху і вул.Винниченка теж треба охопити.

GMYPiK
31.03.2011, 11:18:10
Marik, їхав нещодавно на високий замок цією дорогою, також був здивований цими знаками, рішив не шукати дозволеної дороги і поїхав швиденько під кірпіч :biggrin: (найкородшою дорогою). Тепер буду знати кудою їхати. Спасибі! :ok:

vikoren
31.03.2011, 11:23:02
Marik, дякую за інфу

GMYPiK
31.03.2011, 11:35:45
я це так розумію.

VAVAN
31.03.2011, 11:38:03
GMYPiK, ну це вже краще)))

Marik
31.03.2011, 11:42:19
Marik, їхав нещодавно на високий замок цією дорогою, також був здивований цими знаками, рішив не шукати дозволеної дороги і поїхав швиденько під кірпіч (найкородшою дорогою). Тепер буду знати кудою їхати. Спасибі!

На здоров'я. Ні цвяху, ні дайця!!!

Marik, я не зовсім зрозумів зі схеми що куди і як, якщо хтось знає як правильно там змінився рух, має можливість і бажання, прошу викласти схему, думаю багатьом знадобиться. З вищенаведеної схеми виглядає, що вул.Гуцульська взагалі закрита для руху, кругом "-" висять . Думаю тут бракує напрямків одностороннього руху і вул.Винниченка теж треба охопити.
__________________

Їдемо з Високо замку по Кривоноса. Раніше можна було по головній наліво на Гуцульську - тепер там цегла. Їдем далі. Не повернули тут, може можна повернути на Винничнка наліво (ну там де все польські туристичні автобуси стоять) - і там тепер тож цегла. Тепер виходить шоб з Високого замку попасти на Лисенка, тре їхати вниз до Пожарки, а там наліво по Підвальній - ну і далі думаю ясно.
Тепер їдемо НА Високий замок по Лисенка. Раніше мож було їхати вниз аж до самої Похєрової вежі - тепер там цегла, виходить шо - тре повертати праворуч до Гуцульської а там попри Приватбанк ше раз праворуч догори, до Лисенка.Це кому тре на Високий Замок. Здаєть Гуцульську тепер зробили повністю односторонньою - знизу від Лисенка до Кривоноса. А від Похєрової вежі вверх по Лисенка - кусок одностороннього руху, до повроту на Гуцульську.

{ додано через 3 хвилини }
Marik, дякую за інфу
І тобі на здоров'я. І тобі ні цвяху, ні дайця!!! Доречі ми з тобою в одному районі крутимся. Я по пекарській часто шастаю. То моя 730 з білими буквами і цифрами на задньому склі. ПРОДАМ.:drinks:

bmwe36petro
31.03.2011, 11:53:54
GMYPiK, дякую, тепер більш-менш зрозуміло.

Marik
31.03.2011, 12:16:16
А ше, доречі, зняли знаки через Площу Ринок, тепер від Підвальної до пам. Шевченка можна проїхатись без знаків, жезлів, дайців і докорів сумління!

vikoren
31.03.2011, 12:19:32
Marik, аааа замічав замічав:victory:

bmwe36petro
31.03.2011, 12:21:16
зняли знаки через Площу Ринок, тепер від Підвальної до пам. Шевченка можна проїхатись без знаків, жезлів, дайців і докорів сумління!
та ну на, невже, цікаво чи це на постійній основі чи тимчасово

vikoren
31.03.2011, 12:21:59
та ну на, невже, цікаво чи це на постійній основі чи тимчасово
ага також цікаво

Marik
31.03.2011, 12:33:29
у всякому разі зараз можна. Але будьте пильні. Бо ті підараси знаєте як люблять:познімають знаки, почекають поки люди звикнуть, шо там нема знаків, потім ше трохи почекають доки люди забудуть шо там були знаки, і вже коли всі будуть знати шо там точно нема знаків і ніхто туди не буде дивитися, ті підари повісять знаки і будуть капусту рубати. Так шо вважайте!

vikoren
31.03.2011, 12:34:38
Але будьте пильні. Бо ті підараси знаєте як люблять:познімають знаки, почекають поки люди звикнуть, шо там нема знаків, потім ше трохи почекають доки люди забудуть шо там були знаки, і вже коли всі будуть знати шо там точно нема знаків і ніхто туди не буде дивитися, ті підари повісять знаки і будуть капусту рубати. Так шо вважайте!
100%

Marik
01.04.2011, 15:38:13
називається і смішно і грішно! То, про шо вчора ми тут всі писали - сьодні неактуально. Сьодні їхав на Високий Замок - то в мене був припадок істеричного сміху. Там де вчора стояли "кірпічі" - станом на сьодні тіко штирі тоті стоять. Одне з двох - або нормальні пацики вночі запацючили, або підари тупорилі зрозуміли шо загнались, і забрали знаки. Але хлопці, тема нашої пильності продовжується шоб ніхто в лапи продавців полосатих паличок не попався:bomb:

bmwe36petro
01.04.2011, 16:25:02
Marik, щойно проїжджав там, дійсно як ти вже сказав пару "кірпічів" познімали, чекаємо продовження :popcorm:, але будьте пильними і слідкуйте за знаками в цьому районі :rtfm:.

vikoren
01.04.2011, 16:32:36
щойно проїжджав там, дійсно як ти вже сказав пару "кірпічів" познімали, чекаємо продовження , але будьте пильними і слідкуйте за знаками в цьому районі
нормально сьогодні зняли завтра повішають ....піду прогуляюсь завтра гляну шо там

Stebnyk
01.04.2011, 16:58:24
http://img26.imageshack.us/img26/2678/40719655.png

До уваги львів'ян! Від сьогодні є певні зміни у напрямках руху по наступних вулицях: Винниченка - односторонній рух, попри обласну раду, у напрямку Кривоноса, без можливості з'їзду на Підвальну Підвальна - односторонній рух у напрямку до пл.Митної Кривоноса - односторонній рух у напрямку до лялькового театру Знак "рух заборонено у святкові та вихідні дні" становлений внизу вул.Кривоноса у напрямку до лялькового театру

vikoren
01.04.2011, 17:03:03
о дякую а то мені тудою їхати треба сьогодні і я думав шо за обл рад на ліво зверну і по підвальній ...сенкс:beer:

Marik
01.04.2011, 17:20:05
Stebnyk
Файно дякую, дай тобі Боже здоров'ячка! Дуже важлива інфа.
Люди, а стосовно тих-во замутів, то думаю шо якась купка придурків з автодору замість того шоб сісти і подумати, ставлять натомість практичні експерименти на тему "Сьодні ставим знак, завтра знімаєм".

Anesteziolog
01.04.2011, 22:57:41
Дороги б краще робили а не знаки ставили. Дійсно про підвальну замітив ці зміни.

Gamal
02.04.2011, 00:04:40
так тепер щоб з Високого замку на Личаківську треба пів центру об"їхати,
де логіка??

vikoren
04.04.2011, 12:20:43
У Львові припинено рух транспорту на перехресті Замарстинівська-Липинського
З 2 до 12 квітня 2011 року у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на проїжджій частині дороги та у зв’язку із заміною трамвайної колії на перехресті вулиць Замарстинівська та Липинського у місті Львові буде припинено рух транспортних засобів.

Об’їзд транспортних засобів буде здійснюватися через вулиці Городницьку, Бетховена, Лінкольна, Мазепи, а також через про та проспект Чорновола.
http://milicia.lviv.ua/U_Lvovi_pripineno_ruh_transportu_na_perehresti_ZamarstinivskaLipinskogo_3167.html

dtw278
05.04.2011, 16:38:20
Если кто вдруг на объездной в р-не Холодновидкы решит послушаться знака "аварийный мост" и захочет
объехать по Авиационной, будьте очень осторожны в трех местах "вырвало" бетон и подняло его на 40-60 см. (за три месяца фуры постарались)

vikoren
05.04.2011, 16:43:44
"вырвало" бетон и подняло его на 40-60 см
оооо ніфіга собі,дякую за попередження

bmwe36petro
08.04.2011, 15:11:40
8, 9 та 10 квітня у Львові для ремонту закриють вул. Городоцьку на ділянці від «Мотозаводу» до вул. Ряшівської. Зараз тут закрита одна смуга.

Про це ZAXID.NET повідомили в прес-службі Львівської міськради.

«На 3 дні закриємо усю ділянку дороги, щоб зрізати старий асфальт. Сюди буде залучено багато техніки, доцільно виконати швидко усі роботи. Надалі працюватимемо за схемою, коли одна смуга відкрита для транспорту, а на іншій тривають ремонтні роботи», - зазначив в.о. начальника управління капітального будівництва Ігор Фалюта.

Транспорт оминатиме закриту ділянку дороги по вул. Ряшівській, Патона. Також є можливість об’їзду через Левандівку.

Ділянка дороги від вул.Виговського до вул.Ряшівської вже перекрита для руху транспорту, такщо плануйте свій маршрут правильно.

dtw278
08.04.2011, 15:34:53
ага, а поворот на перекрестке Патона - Выговского "на лево" так и разрешили, надо через "сплошную" в тупики заворачивать :(

vikoren
08.04.2011, 15:43:04
а поворот на перекрестке Патона - Выговского "на лево" так и разрешили, надо через "сплошную" в тупики заворачивать
можна детальніше мені їхати завтра за місто тудою ... я по патона на городоцьку вийду чи там закрито ...?

dtw278
08.04.2011, 15:52:14
через Ряшевскую в сторону "Метро" выедешь, а в обратном направлении нет :( только через Любинскую или с нарушением ПДД

vikoren
08.04.2011, 16:01:55
dtw278, дякую..:)

dtw278
08.04.2011, 16:17:09
На здоровье :)

vikoren
15.04.2011, 11:05:58
Завтра, 16 квітня, з 8:00 до 23:00 рух автотранспорту центром Львова буде обмежено.

Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

За повідомленням мерії, 16 квітня на пр. Свободи (біля пам’ятника Т. Шевченкові) відбуватиметься відеозйомка шоу «Х-Фактор», буде перекрито рух громадського та автотранспорту.

«Це зроблено з метою забезпечення сприятливих умов для учасників та глядачів шоу, а також заради їхньої безпеки», – зазначають у мерії.
---------------------------------------------------------------------
http://zaxid.net/newsua/2011/4/15/103535/

vikoren
29.07.2011, 10:06:50
З неділі у Львові на ремонт закриють перехрестя Коновальця – Житомирська – Рудницького

З неділі, 31 липня, у Львові на ремонт планують закрити перехрестя вул.
Коновальця – Житомирська – Рудницького.

«Відтак, транспорт курсуватиме по вул. Княгині Ольги з виїздом на вул. Сахарова чи на вул. Володимира Великого та по вул. Антоновича у зворотному напрямку», – зазначив представник підрядної організації «Онур» Борис Вільгуцький Борис Вільгуцький.

Нагадаємо, відповідно до співпраці міста з ЄБРР, у Львові відновлюють дорожню інфраструктуру вздовж трамвайних маршрутів №2 та №6. Цього ремонтують такі вул. Коновальця – Мельника Г.Чупринки до вул. Київської, вул. Личаківська – від пл. Митної до вул. Заньковецької, вул. Городоцька (від церкви св. Єлизавети до церкви св. Анни). Усі роботи на цих ділянках мають бути закінчені до 1 листопада цього року.

На цих дорогах буде виконано весь комплекс робіт, враховуючи заміну інженерних комунікацій, заміну трамвайних шляхів, заміну дорожнього покриття, а також влаштування благоустрою і впровадження цілком нової системи управління дорожнім рухом. Крім того, відремонтують тротуари.

Нагляд за роботами ведуть спеціалісти міжнародної консалтингової компанії «Egis Bceom».

Загалом, за проектом співпраці з ЄБРР, реконструкції підлягають 11 ділянок доріг уздовж трамвайних маршрутів №2 та №6.

-------------------------------------------------------------------------------------
http://zik.ua/ua/news/2011/07/29/301077


1 серпня у Львові розпочнуть ремонтувати вул. Пасічну

За інформацією підрядної організації «Онур», з понеділка, 1 серпня розпочнуться ремонтні роботи на вул. Пасічній. Спочатку роботи триватимуть на ділянці від -AAA+
вул. Таджицької до вул. Китайської.

«Орієнтовно тиждень з початку робіт дорогу не закриватимемо для руху транспорту, він тільки буде обмежений, оскільки ремонтники зніматимуть старе асфальтне покриття. Далі дорогу ремонтуватимуть смугами, не закриваючи цілком рух транспорту», – зазначив представник підрядної організації «Онур» Борис Вільгуцький.

За словами представника підрядної організації «Онур» Олександра Добоні, всі роботи на цій ділянці триватимуть близько місяця.

Нагадаємо, вул. Пасічну ремонтуватимуть усю – від вул. Личаківської до вул. Луганської.

«Тут будуть проводити роботи з інженерними мережами, особливо у районі вул. Китайської і Таджицької. А на з’єднанні з вул. Личаківською та з вул. Тракт Глинянський плануємо влаштувати розв’язку та світлофорний вузол», – зазначив в. о. начальника управління капітального будівництва ЛМР Ігор Фалюта.

Відповідно до проекту, на вул. Пасічній влаштують велосипедні доріжки. «Тут вони будуть пролягати по зелених зонах», – додав Ігор Фалюта.

Про терміни проведення робіт буде повідомлено додатково.

--------------------------------------------------------------
http://zik.ua/ua/news/2011/07/29/301078

vikoren
04.08.2011, 09:17:42
З 5 серпня розпочнуть ремонтувати наступну частину вулиці Зеленої у Львові

Як розповів представник підрядної організації «Онур» Олександр Добоні, у п’ятницю, 5 серпня для руху транспорту планують відкрити вул.Зелену на ділянці від межі міста до вул.Сихівської. Відразу ж у п’ятницю ремонтники розпочнуть
роботи на наступній ділянці вул.Зеленої – від вул. Сихівської до вул.Луганської.

«Відразу ж у п’ятницю ми розпочинаємо ремонтувати чергову ділянку вул.Зеленої. Спершу з 5 серпня орієнтовно на 4 дні закриємо ділянку від вул.Сихівської до вул.Зубрівської. А далі на ремонт буде закрита уся частина – від вул.Сихівської до вул.Луганської. Роботи на усій ділянці будуть виконані протягом місяця», – зазначив Олександр Добоні.

«На час ремонтних робіт на вул.Зеленій транспорт курсуватиме на Сихів по вул.Луганській. З іншого боку об’їзд буде по вул. Пасічній – Пирогівці – Вулецькій з виїздом за місто чи на вул. Сихівську», – зазначив представник підрядної організації «Онур» Борис Вільгуцький.

Львівська міська рада просить вибачити за тимчасові незручності, пов’язані з виконанням необхідних робіт. Нагадаємо, цього року вул.Зелену ремонтують на ділянці від межі міста до вул.Луганської.
---------------------------------------------------
http://zik.ua/ua/news/2011/08/03/301898

vikoren
03.05.2012, 10:01:49
У Львові на вул. Пасічній розпочався ремонт – водіїв просять об’їжджати

Учора, 2 травня, вул. Пасічну від вул Личаківської до вул Таджицької закрито на ремонт. У зв’язку з цим водіїв просять об’їжджати зазначену ділянку сусідніми -AAA+
вулицями – вул. Мечникова, Студентською, Зеленою, Дж. Вашингтона.

Ремонтні роботи виконує компанія «Онур». Як зазначають підрядники, триватимуть роботи до 31 травня цього року.

«На перекритій частині вул. Пасічної вже розставлені відповідні інформаційні та дорожні знаки про перекриття руху на ділянці від вул Личаківської до вул Таджицької», – зазначив представник підрядної організації «Онур» Борис Вільгуцький.

Об’їзд зазначеної ділянки можливий по вул. Мечникова, Зеленій, Дж. Вашингтона.

«Заїзд на вул. Пасічну зі сторони вул. Личаківської можливий по вул Мечникова, Дж. Вашингтона. Заїзд зі зворотного боку можна здійснювати тими ж вулицями», – уточнив Борис Вільгуцький.

Зі змінами відповідно курсує і громадський транспорт. Міські автобусні маршрути, які пролягають через вул Пасічну на ділянці від вул. Личаківської до вул. Таджицької, об’їжджають зазначену ділянку.
-------------------------------------
http://zik.ua/ua/news/2012/05/03/346587

vikoren
03.05.2012, 10:03:16
якшо комусь потрібно буде зарас їхати вверх по зеленій (зі сторони центра) краще обїжайте тут корок всі стоять.

ValodjaE36
05.05.2012, 13:02:21
+ знову тренуються перекривати рух до Євро... стрийська буде закрита сьогодні.

vikoren
05.05.2012, 14:31:44
то пі..... я сьогодні від мрео на городцькій їхав на пекарську 2.48 год та н... всьо пішкі буду ходити

{ додано через 1 хвилину }
вибачаюсь за емоції в крапках просто то інакше висловити нереально 2.48 год то капєц

Rolik
20.01.2013, 17:49:11
дякую за інфу

bmwe36petro
23.04.2013, 10:03:10
Змінено рух на перехресті Ярошенка-Клепарівська-Липинського. Будьте уважні, вчора там були працівники ДАІ, котрі регулювали рух, але більшість водіїв рухаються за старою схемою, тому будьте максимально уважіні і слідкуйте за знаками!
http://zaxid.net/resources/photos/news/690_DIR/201304/1283362_1303726.jpg
qEoG6xxzLkg

amh
23.04.2013, 10:22:23
Додам, що ще змінили напрямок руху по вулиці Батуринській. Тепер можна повернути з Клепарівської на Батуринську (раніше там висіла "цеглина") і виїхати на Єрошенка.

Макс
25.04.2013, 08:31:36
О именно тут вчера торговцы палочками долго пытались выбить из меня хоть что-то...
Раз 10 повторял что в таком случае первый месяц ведуться разъяснительные работы згидно правил дорожнього руху Украины. Уехал бесплатно. За это время они остановили еще машин 5 на стрижку. Нет слов...

Yurec
18.10.2013, 12:06:08
Сьогодні 18/10/2013 для проїзду закриють перехрестя вулиць Чупринки-Бандери-Вербицького
http://www.032.ua/news/401006

bmwe36petro
18.10.2013, 22:53:19
А коли Городоцьку відкриють, хто знає?

amh
19.10.2013, 14:43:17
А коли Городоцьку відкриють

З такими темпами робіт і з такою швидкістю проплат держказначейством - ще рік-два і відкриють :biggrin:

BOKSTER
19.10.2013, 15:26:48
О именно тут вчера торговцы палочками долго пытались выбить из меня хоть что-то...
Раз 10 повторял что в таком случае первый месяц ведуться разъяснительные работы згидно правил дорожнього руху Украины. Уехал бесплатно. За это время они остановили еще машин 5 на стрижку. Нет слов...

Де конкретно в правилах таке написано?

amh
15.11.2013, 18:14:06
Від сьогодні, їдучи вулицею Кульпарківською в напрямку від Городоцької до Наукової, не можна здійснити лівий поворот на перехресті Кульпарківська-Окружна-Антоновича в напрямку вулиці Антоновича. Тепер треба буде повернути з Кульпарківської на Окружну перед мостом, проїхати перехрестя і виїхати на Антоновича.

http://zik.ua/gallery/full/i/m/img_5065.jpg

MO3OK
15.11.2013, 23:01:37
ппц знак...цікаво які корки там будуть тепер

324disel
15.11.2013, 23:11:10
ппц знак...цікаво які корки там будуть тепер
так вони там нереальні.

До речі по франка, біля польського посольства, був "кірпіч", тепер він стоїть прямо, як по трамвайним рельсам.

1trs
16.11.2013, 01:23:29
так вони там нереальні.

До речі по франка, біля польського посольства, був "кірпіч", тепер він стоїть прямо, як по трамвайним рельсам.

Є таке, я вже по необережності два рази по звичці там проскакував, і не один я

amh
02.12.2013, 12:58:16
Сьогодні помітив, що на Джерельній організовано рух по колу, а на вул. Під Дубом вже зранку паслися дайці. Будьте обережні! :declare:

HacK
02.12.2013, 13:14:07
цікаво нафіга там той рух по колу... там і так ніколи руху немає:nea:

tommy_boy
02.12.2013, 15:33:49
вроді так і було?

Next
02.12.2013, 15:38:41
До речі по франка, біля польського посольства, був "кірпіч", тепер він стоїть прямо, як по трамвайним рельсам.
Перший раз проїхав, просто завтикав, стояли солдатики, але один був зяйнятий, а другий чомусь мене не зупинив, сидів в машині, а на другий день, стояли вже двоє з жезлами))) один від одного на відстані 20 мертів, але я вже був обережний)))

Yurec
02.12.2013, 16:15:43
вроді так і було?
там раніше ніяких знаків не було, їхав як хотів

sergiy
02.12.2013, 17:31:46
Будьте обережні!
зараз вони нічого не мають права зробити - максимум роз'яснення про нову схему руху

bmwe36petro
04.12.2013, 23:17:39
Перший раз проїхав
+1, в останній момент побачив цеглину, але дайців не було, наступного разу вже їхав за правилами, але за мною Прадо пішов під знак, цікаво те, що таблички про зміну організації руху я там не помітив...

ValodjaE36
05.12.2013, 18:11:18
це правилно, все по часовій стрілці...

bmwe36petro
07.12.2013, 00:10:43
це правилно, все по часовій стрілці...
???

bmwe36petro
07.12.2013, 19:27:28
На ЛТК вичитав, особисто не бачив ще:
На Кульпарківська-Перфецького заборонили поворот наліво при русі від кільця до лікарні. Висить зверху один знак - рух прямо і направо. Помітити важко, знака про зміну руху нема.
І ще одна зміна, заборонено поворот ліворуч до МакДональдса на вул.В.Великого в напрямку до Кн.Ольги, тепер треба рухатися прямо і розворот виконувати на кільці.

Як на мене - грамотні рішення, зменшить затори, а на Кульпарківській ще й високу аварійність.

amh
13.12.2013, 11:59:32
Змінено напрям руху вулицями Гоголя і Огієнка. Тепер вулицею Гоголя можна їхати від вул. Листопадового Чину до Городоцької, а вулицею Огієнка - від Городоцької до Листопадового Чину. На обох вулицях рух залишається одностороннім.

MO3OK
13.12.2013, 12:16:20
Дякую Зі інформацію...

Anesteziolog
13.12.2013, 19:50:43
Змінено напрям руху вулицями Гоголя і Огієнка. Тепер вулицею Гоголя можна їхати від вул. Листопадового Чину до Городоцької, а вулицею Огієнка - від Городоцької до Листопадового Чину. На обох вулицях рух залишається одностороннім.

Сьогодні так і їхав по Гоголя. Люди мені маячили шо я дурак, а я їм шо там знак шо односторонній. Потім подивився, зі сторони Городоцької не стоїть ше ніякий знак що на Гоголя вїзд заборонений.

Vexler
14.12.2013, 17:53:31
До речі, вулиці Наливайка і Менцинського також змінюють напрмяки руху. Близько 25 грудня всі бічні вулички Городоцької будуть нарешті відкриті і ось ці 2 вищевказані змінять напрмяки руху на протилежний!
Типу з Городоцької можна буде повернути направо на Наливайка і виїхати на Гнатюка де залізничні каси. Таким чином трохи розгрузиться проспект Свободи.

Serg_S
04.02.2014, 23:33:33
Від сьогодні закривають кільцеву (міст біля перехрестя з вул. Авіаційною) http://zik.ua/ua/news/2014/02/03/zavtra_zakryvayut_na_remont_dilyanku_dorogy_zahidnyy_obhid_lvova_457972
Об'їзд через Авіаційну. Ремонт до 1 травня. Сьогодні вже були встановленні дорожні знаки .

sergiy
05.02.2014, 11:39:15
нічого не розумію, там же ж перед Євро робили ремонт, невже не могли і міст під шумок підлатати?

Serg_S
05.02.2014, 13:21:19
тоді б, на вкладанні дорожнього полотна гроші відмили тільки 1 раз, а так відмиють 2 рази)

HacK
05.02.2014, 14:10:19
sergiy, якраз про те саме подумав...

Stebnyk
07.02.2014, 11:34:01
та там міст той аварійний накінець мають зробити. його тоді до євро так і не робили..

amh
20.06.2014, 19:52:52
Тепер, їдучи вулицею Генерала Чупринки в бік центру, не можна повертати ліворуч на Київську безпосередньо з Генерала Чупринки. Треба звернути праворуч у бік Котляревського, а тоді - повернути ліворуч через перехрестя на Київську.

amh
16.03.2016, 17:58:21
Шановні водії, від 15.03.2016 знак 3.21 “В’їзд заборонено” перенесли на початок вул. Перфецького.

Графік заборони як і був - з 9.00 до 18.00 !

Поки що стоїть поліція попереджає.

BMWdiesel
17.03.2016, 03:47:25
amh, дякую! Треба якось "постаратись" :) Цей знак малину портить.

sergiy
17.03.2016, 13:11:23
BMWdiesel, тобто це тупарилий знак?

Bumer
17.03.2016, 20:16:22
Шановні водії, від 15.03.2016 знак 3.21 “В’їзд заборонено” перенесли на початок вул. Перфецького.

Графік заборони як і був - з 9.00 до 18.00 !
Сьогодні там їхав так, як має бути(по іншому там не їжджу)-зі сторони Кульпарківської, спеціально оглянувся на те місце, де б мав висіти знак про заборону в'їзду, а побачив знак про заборону зупинки і стоянки, хз де вони той знак повішали, і хз де та поліція-три машини мені на зустріч їхали...

пс. потім 2й раз їхав зі сторони ВВ через вазгурт на Перфецького, то там додали знак про напрямок руху і години.

BMWdiesel
17.03.2016, 23:50:14
sergiy, на мою думку - так.