PDA

Переглянути повну версію : В Україні виявили сліди радіації з Фукусіма-1


vikoren
30.03.2011, 09:45:22
Державна інспекція ядерного регулювання України офіційно зареєструвала на території України наявність слідів йоду-131 з аварійної АЕС Фукусіма-1.


27 березня йод-131 зафіксували в мікроскопічній мінімально вимірюваній концентрації, повідомив головний інспектор з ядерної та радіаційної безпеки України Михайло Гашев.
За його словами, АЕС України працюють у штатному режимі, контроль радіаційної обстановки здійснюється в режимі онлайн - підвищення рівня потужності дози гамма-випромінювання на території Україні не спостерігається.

5 днів тому сліди йоду-131 з Фукусіма-1 в повітрі зареєстрували у США і Канаді. Три дні тому - у Франції, Болгарії, Чехії та Фінляндії. Сьогодні сліди радіоактивних ізотопів йоду-131 виявили в шотландському Глазго та англійському Оксфордширі.

Як повідомляє прес-служба Київського інституту проблем управління імені Горшеніна, з ізотопом цезію-137 ситуація складніша. Додатковий вміст у повітрі цезію-137 японського походження в Україну встановити неможливо. У 30-кілометрових зонах спостереження навколо діючих АЕС аналізам заважає цезій-137 Чорнобильського походження. У Київській області вміст ізотопів цезію-137 становить 4,4 х10-5 Бк/м3.

"Відповідно до Норм радіаційної безпеки України (НРБУ-97) концентрація згаданих радіонуклідів у тисячі разів нижче рівня, який вимагає реагування. Допустима концентрація ізотопу йоду-131 для населення становить 4 Бк/м3, ізотопу цезію-137 - 0,8 Бк / м3 ", - сказав Гашев.

Як повідомлялося, Україна вже кілька років не проводить дезактивацію земель, забруднених радіацією після Чорнобильської катастрофи. З ґрунту радіоактивний цезій потрапляє в рослини, молоко, м'ясо й організм людини.

За матеріалами: Фокус
------------------------
http://ua.korrespondent.net/ukraine/1201484-v-ukrayini-viyavili-slidi-radiaciyi-z-fukusima-1

Legend
30.03.2011, 17:25:37
всетаки я думаю чогось вони недоговорюють...

VAVAN
30.03.2011, 17:46:49
а я гадаю, це все штучне розбазарювання влади, щоб відвернути увагу громадян від багатьох проблем України (безнин, податки на підприємств і тд)
Як і притягнення відповідальності Кучми.
Все піар і замилювання очей громадян владою.

vikoren
31.03.2011, 09:25:57
а я гадаю, це все штучне розбазарювання влади, щоб відвернути увагу громадян від багатьох проблем України (безнин, податки на підприємств і тд)
Як і притягнення відповідальності Кучми.
Все піар і замилювання очей громадян владою.
так таке в голові сидить ... цілком реально..запудрити людям голову одни шоб незвертати увагу на інше ..але невиключається варіант що дійсно до нас доходе

Бан
01.04.2011, 17:02:06
після нашого Чорнобиля, їхня радіація нам як сигаретний дим :bb:

shpak
02.04.2011, 01:05:25
після нашого Чорнобиля, їхня радіація нам як сигаретний дим
100% Причому від дуже легеньких сигарет.:biggrin:

Gutty
02.04.2011, 14:04:36
Цілком погоджуюсь з Вовчиком