PDA

Переглянути повну версію : шукаю БМВіста з м.Тернопіль!


Gutty
28.03.2011, 21:03:21
Доброго дня всім! Для невеличкої виручки шукаю совісного БМВіста! Якщо є бажаючі - деталі в приваті!

Буду вдячний за розуміння!

Nikola
28.03.2011, 21:36:53
Gutty, Що за шифровка?Для чого,в якому плані бмвіста?Можна детальніше!!

G-power
28.03.2011, 21:55:07
Для невеличкої виручки шукаю совісного БМВіста!
Интим не предлогать!!!:rofl:

Gutty
28.03.2011, 22:53:08
Интим не предлогать!!!


ха-ха!

писав вам деталі в приваті!

Є одне прохання !

П.С. - варіант не для "бариг"!

{ додано через 57 секунд }
Gutty, Що за шифровка?Для чого,в якому плані бмвіста?Можна детальніше!!
В плані - потрібна допомога місцевої людими!

Gutty
31.03.2011, 16:45:00
Так що нема нікого на форумі з Тернополя? - НЕ ВІРЮ!!! Аууууууууу!

чи просто порядних нема!

bmwe36petro
31.03.2011, 17:02:21
Gutty, ти б все-таки написав про що йде мова, бо навряд чи хтось захоче підписатися невідомо на яку афьору.

vikoren
31.03.2011, 17:10:50
bmwe36petro, +1 ти би дійсно написав про йде мова ..може і необовязково саме з терполя для вирішення твоєї ситуації людина потрібна

shpak
31.03.2011, 22:56:07
Напиши що потрібно.

augustino
31.03.2011, 23:47:27
Gutty, в мене є колєга-бмвіст в тернополі. Що саме потрібно?

Gutty
02.04.2011, 12:01:50
Маю в Тернополі колишнього "колегу" по продажі комплектуючих з авто мого батька Вартбург,http://auto.ria.ua/auto_Wartburg_4069022.html яке було розбите! Спочатки співпраця йшла нормально - "утром дєньги -вечером стулья"! потім стало наоборот - та думаю чоловік занятий - от і є затримки з переводом коштів! Оскідьки всі питання на протязі тижня вирішувались - не надавав цьому жодної уваги! Але на даний момент - то Г.М.О під псевдонімом "Володимир" ( ще й тьоска виявився:ireful:) заборгував мені трішки грошенят, мало того прислав мені гниле поштокатурене крило та передні не робочі супорта (на авторіа вони на перших 6 фото - ще 3 то мої тоже вбиті) - за що я йому оплатив 600 грн + доставка! Супорта відправив назад - обіцяв поміняти на робочі аргументуючи це тим що брав товар в колеги й не перевірив, а крило взагалі я ще не повернув бо чорт каже не матиме часу його забрати!
Вже 4 місяці я не бачу ні робочих супортів ні грошей! Кожен день нова відмазка в чмиря!
От я і хочу щоб хтось з порядних однофорумчан завітав до нього в магазин в Тернополі - тіпа "якщо в тебе нема часу відправити товат і кошти - передай мому другу -він відправить"! Маю чуйку що тих супортів "робочих" в нього немає! Але хочу переконатись, бо зрозумійте мене 300 км. в одну сторону їхати за ради 600 грн. не в прікол - але коли він дасть задню тоді прийдеться особисто їхати - хоч часу обмаль робота-дім-робота, тут ще поповнення в сім’ї на пасху намічається!
От таке прохання до жителя Тернополя : заїхати по адресу- представитись моїм товаришем і забрати супорта чи гроші при їх наявності!

Дякую за терпіння хто перечитав до кінця! Сподіваюсь на позитивний результат!

vikoren
04.04.2011, 09:18:37
Gutty, дружище вибачаюсь шо непередав ... хворів мальоха .... пробью до якої можна в будній день передати може зможу в будній через почту ..... ато вже самому незручно вже скількі часу передати неможу

vikoren
04.04.2011, 14:20:49
упс я це в приват кинути хотів

bmwe36petro
04.04.2011, 14:30:14
Gutty, от бачиш, пояснив у чому суть справи і відразу винуватець знайшовся :wink:

vikoren
04.04.2011, 14:36:26
відразу винуватець знайшовся
:biggrin: то нея я йому сигналку свою стару передаю :lol:

{ додано через 3 хвилини }
Gutty, От таке прохання до жителя Тернополя : заїхати по адресу- представитись моїм товаришем і забрати супорта чи гроші при їх наявності!
еть понімаєш якшо людина псіхане і будуть мігальки освітлення двору робити то томухто приїде світить " вимагання " еть треба зрозумом зробити в тебе хоть якийсь підттверджуючий документ є ...а жеби біди потім небуло :biggrin:

bmwe36petro
04.04.2011, 14:40:47
то нея я йому сигналку свою стару передаю
тоді сорі, бо з твого посту інакше зрозумів :biggrin:

vikoren
04.04.2011, 15:21:53
тоді сорі, бо з твого посту інакше зрозумів
нічого страшного ..яб тоже шось подібне подумав :biggrin:

Gutty
04.04.2011, 16:14:18
еть понімаєш якшо людина псіхане і будуть мігальки освітлення двору робити то томухто приїде світить " вимагання " еть треба зрозумом зробити в тебе хоть якийсь підттверджуючий документ є ...а жеби біди потім небуло

Та перестань - яки мигалки - це не дикий захид - ковбоъ пули ы шерыф!
Просто зайти й представитись - що вид мене по такому дылу ( товар забрати) - от и все!

vikoren
04.04.2011, 16:16:08
Просто зайти й представитись - що вид мене по такому дылу ( товар забрати) - от и все!
аааа понятно ну то інша справа :biggrin: ато я так читаю кусками бо роботи багато і подум шо мані забрати треба в когось :rofl:

Gutty
04.04.2011, 16:18:55
Доречи сьогодни говорив з тим дегенератом - бо остання казка була що в суботу передасть!
Тепер виявилось - " Я глянув перед выдправленням на супорта - а вони не справни, тому не видправив! Подзвонив нибы свому корешу -другому дегенерату - той в середу маэ гроши вернути за супорта"
Отже чекаю на середу - там нова казочка буде про "соломяного бичка чи козу дерезу" - наприклад - вин не прыъхав чи не передав гроши бо за кордоном!

vikoren
04.04.2011, 16:20:45
"якщо в тебе нема часу відправити товат і кошти - передай мому другу -він відправить"
ну це конечно добре б було ... ато напевно він тобі впарив і мороз включив а вдруг закканає ....бо чорт каже не матиме часу його забрати!
а відправити він час знайшов ....

Gutty
04.04.2011, 16:21:08
аааа понятно ну то інша справа ато я так читаю кусками бо роботи багато і подум шо мані забрати треба в когось
Так тепер походу треба лаве забраты! Лыш не в форми вымогы - а писля поперднього мого дзвинка - що приъдуть колеги за грошыма - вин же дуже занятый!

vikoren
04.04.2011, 16:22:29
там нова казочка буде про "соломяного бичка чи козу дерезу" - наприклад - вин не прыъхав чи не передав гроши бо за кордоном!
я думаю якби він тобі нерозказував небулоб цих проблем в тебе ....такшо скорше в сього буде знов відмазки придумавати...краще переїдся до нього і вчіпи йому ті супорта за одне місце забери свій товар чи гроші і буде тобі спокій ..

Gutty
04.04.2011, 16:24:41
а відправити він час знайшов ....
Та в тому й соль що ще першого разу я йому 2 тыжни дзвоныв - покы вин видправив - а як отримав то чудо - ох,,,в!

{ додано через 1 хвилину }
я думаю якби він тобі нерозказував небулоб цих проблем в тебе ....такшо скорше в сього буде знов відмазки придумавати

101% що в середу буде свижа выдмазка - тому шукаю мисцеву людину - бо писля ъъ визиту в рази мороза - ъду сам и знаю чого ъду!

vikoren
04.04.2011, 16:28:42
Gutty, скажу тобі чесно і невобіду але сумніваюсь шо хтось підпишеться на на таке незнаючи людину (тобто тебе)....такшо краще злітай до нього і будеш мати спокій...успіхів в вирішені проблеми

Gutty
06.04.2011, 14:39:12
Gutty, скажу тобі чесно і невобіду але сумніваюсь шо хтось підпишеться на на таке незнаючи людину (тобто тебе)....такшо краще злітай до нього і будеш мати спокій...успіхів в вирішені проблеми

Звичайно я людина не дуже відома:biggrin:, та дехто з клубу вже мене бачив та зі мною мав справу( Зуб, Петро, Юра)! На зустріч разок їздив з Юрком (ЮРА-БМВ) - тоді свою мафинку брав показати. Можливо хтось і відгукнеться!
П.С. В суботу на Львів курсую - по запчасті!

vikoren
06.04.2011, 14:44:04
Звичайно я людина не дуже відома, та дехто з клубу вже мене бачив та зі мною мав справу( Зуб, Петро, Юра)! На зустріч разок їздив з Юрком (ЮРА-БМВ) - тоді свою мафинку брав показати. Можливо хтось і відгукнеться!
а ну це інша справа може хто допоможе ..П.С. В суботу на Львів курсую - по запчасті!
то давай тоді зразу брилкі з сигналкі забереш шоб я вже тоді через почту непередавав..якшо хочеш то можу тобі відати ше додатковий стоп на зд вікно я купив новий але хочу тепер інакший він в мене повздовжній ну карочє глянеш..то типу бонус шо так довго передаю тобі брелкі :biggrin:

vikoren
06.04.2011, 15:19:56
стоп виглядає отак ...картинка конечно ахтунг:biggrin: ну кращої незнайшов

vikoren
07.04.2011, 21:09:01
Gutty, ти де пропав ?

Gutty
10.04.2011, 16:17:24
Я на місці! Тему закриваєм - нема БМВ-істів в м. Тернопіль!