PDA

Переглянути повну версію : бензин по 12грн


vikoren
07.03.2011, 12:05:18
почитайте шо нас чекає бензин http://onua.com.ua/11184-gotovtes-k-benzinu-po-12-griven.html

Vomont
07.03.2011, 12:50:56
зато податок за ТО сплачувати не будемо + вирівняється дискрімінація по його вартості для різних обємів авто, чим більше їздиш тим більшеплатиш податок.

Nikola
07.03.2011, 13:01:27
чим більше їздиш тим більшеплатиш податок.
Податок -це одне,а коли всі продукти ,і все що має відношення до бензину подорощає оце буде не весело!Посівна не за горами,а чи буде вигідно,і скільки буде хліб коштувати?

Vomont
07.03.2011, 14:00:50
Податок -це одне,а коли всі продукти ,і все що має відношення до бензину подорощає оце буде не весело!Посівна не за горами,а чи буде вигідно,і скільки буде хліб коштувати?
з цим згідний,головне щоб подорожчання бензину не відбилось на вартості продуктів, думаю тут можуть бути на цій темі спекуляції виробників які не захочуть зменшувати свою рентабельність а тут вже держава на рівні контролюючих органів мусить втрутитись

ValodjaE36
07.03.2011, 14:08:34
зато податок за ТО сплачувати не будемо + вирівняється дискрімінація по його вартості для різних обємів авто,
та сама дискримінація залишиться не переживай, адже з більшим об"ємом авто споживатиме більше палива.
Порахуємо - при середньорічному пробізі, наприклад, я як власник авта попадатиму мінімум в 5 раз більше в закладене ТО.
Сер. річний пробіг 25000 км. в середньому 10 л./100 км. виходить по 8 грн ми б попадали в 20000 грн. в рік, це без ТО у вартості, а при вартості теперішній у 10грн. це буде 25000 грн., множимо на два роки це 10 000 грн я попаду в ТО, а тут ще кажуть про ціну в 12 грн, це абсурд:aggressive: старшно навіть рахувати, сто відсотків піднявши вартість палива наші "обранці" побачили, що наши людям важко підняти свою попу, за свої права і тим самим даємо згоду на підвищення ще на 2 грн., шкода що наш народ настільки інертний((((

vikoren
07.03.2011, 14:10:40
nikola, 100% , але думаю шо ціни якшо бензин пригне врогу все остальне піднімлють шо відношення має до бензини

{ додано через 56 секунд }
ValodjaE36, 100%

ValodjaE36
07.03.2011, 14:17:05
з цим згідний,головне щоб подорожчання бензину не відбилось на вартості продуктів,
всі ми знаємо що так і буде!
думаю тут можуть бути на цій темі спекуляції виробників які не захочуть зменшувати свою рентабельність а тут вже держава на рівні контролюючих органів мусить втрутитись
це було б правильно, але всі ми знаємо що ті самі виробники (особливо великі) і сидять при владі, а хто не сидить той дасть відкат, це ми зауважили і при подорожчанні цукру або гречки!

{ додано через 5 хвилин }
я не проти платити податки, але не в такій державі де ті податки підуть не на покращення нашого з вами життя а на вертольоти та площадки вертольотні за 80 мл грн. для однієї людини

Nikola
07.03.2011, 14:20:11
ОДНЕ ЩО МИ МОЖЕМО ЗРОБИТИ,ПОГОВОРИТИ І ЗАБУТИ.Чи Я не прав?Може б протест,як в інших країнах?Ми ж клуб?

Vomont
07.03.2011, 14:20:51
Дайош РЕВАЛЮЦИЮ!!!

vikoren
07.03.2011, 14:24:24
я не проти платити податки, але не в такій державі де ті податки підуть не на покращення нашого з вами життя а на вертольоти та площадки вертольотні за 80 мл грн. для однієї людини
це точно .... ми відаємо свої кошти лімонарікам в яких і так бабла багато .. а самі крутимся хто як може....

{ додано через 2 хвилини }
Vomont, до того і йде ... хоть народ (небунтівливий) привик сидіти тихенько коли кормлять обіцянками і лапшу вішають та житєві потреби зажимать але неіснує залізних людей...

ValodjaE36
07.03.2011, 14:33:43
тут цікава стаття (http://www.gazetavv.com/newsline/benzin-podorozhaet-do-11-griven-za-litr-23022011010300)
особисто я готовий на протести вже давно.
Вчора говорив з однією людиною і він сказав цікаві слова - всі свідомі люди вже виїхали з країни, і живуть за кордоном, тому нас вже десь 35 мл. залишилось, нас вигідно роз"єднювати на російськомовних та україномовних, за НАТО та проти НАТО, в Європу або в Росію, + ще скоро АР Крим буде кричати що це не Україна, а вся фішка в тому, що роз"єднавши людей, їх простіше контролювати і давити податками, а уявіть собі, якби хоч 40 мл людей переживали один за одного, за своє майбутнє та своїх дітей!!!!

Nikola
07.03.2011, 14:38:33
ValodjaE36, Де кому не добре дійсно біда!А де хто на корупційних грошах -каже мені супер ,може б то в єгипет злітати.Так що в нас важко буде щось зробити!!

ValodjaE36
07.03.2011, 14:43:14
Так що в нас важко буде щось зробити!!
звичайно важко, сидячи дома!

Gamal
07.03.2011, 19:01:33
так треба щось робити....

VAVAN
08.03.2011, 00:53:38
якшо надалі так змирюватись з безвладдям і свавіллям чиновників , можна і мозгами потрошки поїхати.
тільки революція або, можливо помиляюся, громадянська війна(зрозуміло кровава) врятувало б і встряхнуло країну.
З такими цінами я вже давно використовую авто тільки при нагальних потребах сімї, а так громадським транспортом користуюсь постйно..але пити алкоголь почав більше:sorry:

BMWheelman
08.03.2011, 11:05:30
використовую авто тільки при нагальних потребах сімї, а так громадським транспортом користуюсь постйно
аналогічно...з часу купівлі а це трошки більше місяця, наїздив біля 900км, а ще паршивість доріг:ireful:, після кожного виїзду машинку перепрошувати треба :sorry:

G-power
08.03.2011, 11:26:49
vikoren, навіщо створювати однакові теми???? Для цього є пошук!!! http://bmw-club.lviv.ua/showthread.php?t=3435

GMYPiK
08.03.2011, 13:52:18
http://finance.tochka.net/12779-avtomobilisty-ugrozhayut-azarovu-novym-maydanom

vikoren
09.03.2011, 09:18:26
G-power, сорі небачив :drinks: нарив силку на сайт і виклав на форум ... неподивився шо подібна тема вже є

{ додано через 8 хвилин }
З такими цінами я вже давно використовую авто тільки при нагальних потребах сімї, а так громадським транспортом користуюсь постйно
також думаю так робити але треба часто їздити бл з такими цінами скоро всетаки буду так само робити

G-power
09.03.2011, 09:34:42
vikoren, все ок:ok: Недавно просматривал тему "В кого який розхід", понравились реплики : "кто ездит на бмв, тот расход не считает":biggrin: Интересно, куда делась сейчас ихняя прыть когда бензин уже почти 10 грн. за 1 литр.?

dima_chedra
09.03.2011, 09:39:59
Я чому катаюсь на дизелі?! Тому що це компроміс: і БМВ і не так дорого. Але по 9грн за літр дизеля це вже перебір. А буде 10-11 грн

vikoren
09.03.2011, 09:42:22
Недавно просматривал тему "В кого який розхід", понравились реплики : "кто ездит на бмв, тот расход не считает" Интересно, куда делась сейчас ихняя прыть когда бензин уже почти 10 грн. за 1 литр.?
раніше також нерахував гроші на бєнзу але тепер блін і доцю чекаєм на липень тай взагалі більше гроше потрібно то почав рахувати реально почну тількі попотребам на машини їздити раніше в магазин за хлібом на машини летів шо пішкі ближче виходе :biggrin: тепер ну на... в греціїї (мама там лікуєця жив деякий час там) коли в нас бєнза була біля 8грн в них євро бензин був 80 євроцентів з їхніми зарплатами та то пі..... яка різниця в нас з укрзаробітками бензин виходе в порівняні з навіть греками в пару разів дорожчий

Karabas Barabas
09.03.2011, 09:53:58
Интересно, куда делась сейчас ихняя прыть когда бензин уже почти 10 грн. за 1 литр.?
і про газові установки на БМВ думка почне потрохи змінюватись.. :)

vikoren
09.03.2011, 09:58:44
і про газові установки на БМВ думка почне потрохи змінюватись..
то точно вже сидить в голові така думка але ше думаю незнаю правда чи ні але кажуть шо для мотора недуже добре газ

ValodjaE36
09.03.2011, 10:00:50
це добре що ми пристосовуємось, але нас і далі будуть натянувати по самі помідори!

Marik
09.03.2011, 10:01:08
раніше також нерахував гроші на бєнзу але тепер блін і доцю чекаєм на липень тай взагалі більше гроше потрібно то почав рахувати реально почну тількі попотребам на машини їздити раніше в магазин за хлібом на машини летів шо пішкі ближче виходе :biggrin: тепер ну на... в греціїї (мама там лікуєця жив деякий час там) коли в нас бєнза була біля 8грн в них євро бензин був 80 євроцентів з їхніми зарплатами та то пі..... яка різниця в нас з укрзаробітками бензин виходе в порівняні з навіть греками в пару разів дорожчий

маю вдале порівняння: на сьогодні в Україні при середній зарплаті в 1500 одиниць - бензин 9 одиниць, в Європі при середній зарплаті 1500 одиниць - бензин 1,5 одиниці за літр от і маємо відсоткове співідношення: в нас бензин в 6 раз дорожчий.

Karabas Barabas
09.03.2011, 10:01:36
кажуть шо для мотора недуже добре газ
а наш бензин чи дизель добрий для моторів БМВ?

Marik
09.03.2011, 10:04:05
а наш бензин чи дизель добрий для моторів БМВ?

і то правда - порівняти європейський безсвинцевий(аналог 95) і наш 95 - небо і земля.

vikoren
09.03.2011, 10:08:22
це добре що ми пристосовуємось, але нас і далі будуть натянувати по самі помідори!
натягували натягують і будуть натягувати ... якшо мовчки на все дивитись і ніяк нереагувати ... ше одне за грецію памятаєте народ бунт підняв я там був в той період за хлопця якого мєнт застрілив перед тим був бунт за зп грекі збунтували шо вних замаленькі зп для проживання от і розгромили пів афін і так постійно людям шо непідходе вони щімлять владу своїми силами народними грекі які приїжали до нас в гості дивились на ціни і розмовляли з людьми в яких зп біля 4000-5000 + крутяця трохі ше, то питали як ви живете на такі гроші ... нас в рамкі затягують скоро бл взагалі будем копійкі рахувати

{ додано через 1 хвилину }
а наш бензин чи дизель добрий для моторів БМВ?
і то правда

ValodjaE36
09.03.2011, 10:12:40
нас в рамкі затягують скоро бл взагалі будем копійкі рахувати
я б з цим змирився, якби дійсно була критична ситуація, але ж ті м*даки при владі жирують, одягаються в бутіках всією родиною по п"яте коліно, їздять на самих дорогих авто і т.д. а народ попускають поповній, обідно блін!

vikoren
09.03.2011, 10:26:59
але ж ті м*даки при владі жирують, одягаються в бутіках всією родиною по п"яте коліно, їздять на самих дорогих авто і т.д. а народ попускають поповній, обідно блін!
ага за наші гроші ... а ми рахуєм скількі в нас ше на прожиття залишилось .... мені реально обідно давно але тепер еобідно а страшно стає з такими заробітками і цінами раніше ше було норм хватало впринципі на все а тепер та то пі......

Nikola
10.03.2011, 10:31:05
ОДНЕ ЩО МИ МОЖЕМО ЗРОБИТИ,ПОГОВОРИТИ І ЗАБУТИ.Чи Я не прав?Може б протест,як в інших країнах?Ми ж клуб?
НЕБАЧУ РЕЗУЛЬТАТУ!!!

Gamal
10.03.2011, 23:33:09
НЕБАЧУ РЕЗУЛЬТАТУ!!!

Давно пора щось робити і починати з чогось треба, переписка на форумі (-ах), обговорення з колегами про дану проблему очікуваного результату не принесе.

Nema_nika
10.03.2011, 23:53:58
піпец, будем їздити в Польщу заправлятись. Точно візьму 46 в дизелі.

VAVAN
10.03.2011, 23:54:01
потрібно лідера, який повів людей і міг запевнити у прозорості своїх намірів і рішучості своїх дій ... Без "командира" люди як овечки , не будуть знати "ШО ДЄЛАТЬ". Попібікати, поїздити, помітингувати то одне, а попалити, погромити, захопити силою і кровю владу то називається "трудно".
Якшо починати "пібіканням", то принаймі всією країною

Gamal
11.03.2011, 00:02:10
потрібно лідера, який повів людей і міг запевнити у прозорості своїх намірів і рішучості своїх дій ... Без "командира" люди як овечки , не будуть знати "ШО ДЄЛАТЬ". Попібікати, поїздити, помітингувати то одне, а попалити, погромити, захопити силою і кровю владу то називається "трудно".
Якшо починати "пібіканням", то принаймі всією країною

Згідний, але "пібікання" всіє країною точно не вийде, головне щоб старт пішов...
це ж прийдеться тільки на бензин і працювати, 12-15 грн. це просто 3,14 здец!

Бан
11.03.2011, 00:37:05
поперше це все підвишення цін, розраховане на Європ!дар!в, які приїдуть до нас на свій Європ!дарськ!й футбол-2012 і будуть тут наповнювати бюджет, от вам і бєнза по євроцінах і тд, кароч слів нема одні емоції :bad:

Бан
11.03.2011, 02:13:17
отаке :rofl:

ValodjaE36
11.03.2011, 10:07:27
радує одне, хоч чотири учасники не байдужі до даної проблеми!

dima_chedra
11.03.2011, 10:14:54
Ніхто нічого не змінить, ні писанина тут в інтернеті, ні бібікання. Їм по.....й. Вони це нафтотрейдери.
Але найцікавіше те, що реселери які не імпортують (Львів-Петроль, Укр. нафта) також піднмають ціни. Менше але піднімають. Чому?! Дивитись вище.

ValodjaE36
11.03.2011, 10:28:06
Вчора говорив з товаришом, так він сказав що вже продукти і все інше, що зв"язано з перевезеннями росте в ціні.

Nikola
11.03.2011, 11:04:06
радує одне, хоч чотири учасники не байдужі до даної проблеми!
Давай ідеї,приїжай сьогодні на зустріч і піднімемо тему.Бо дійсно питання болюче,і знову бензин піднявся на 10 коп.

{ додано через 2 хвилини }
Вчора говорив з товаришом, так він сказав що вже продукти і все інше, що зв"язано з перевезеннями росте в ціні.
100% а хто буде працювати собі в убиток.!!!

bmwe36petro
11.03.2011, 11:07:45
Переконаний, що дальше, ніж просто балачки на форумі, нічого не буде, тому продовжувати дискусію не бачу змісту. Якщо хтось має велике бажання і можливість, прошу дуже, організовуйте маніфести, страйки чи акції непокори, я долучусь обов'язково, а просто поговорити і написати як все х...во і які всі п.....си може кожний, але змісту в цьому мало.

Nikola
11.03.2011, 11:13:35
прошу дуже, організовуйте маніфести, страйки чи акції непокори,
Давай всі разом,нас багато нас не подолати!!!

bmwe36petro
11.03.2011, 11:39:51
Давай всі разом,нас багато нас не подолати!!!
Якщо хтось має велике бажання і можливість, прошу дуже
Є людина яка може на себе взяти організацію? Особисто я не маю ні можливості ні бажання.

VAVAN
11.03.2011, 12:06:11
я ж про шо, потреба є в особах, котрі мудро вміють страйки організовувати, ведуть за собою маси народу... а так це все трата часу на натискання букв на клавіатурі.

особисто мій страйк почався з використання громадського транспорту..вже давно. Принаймі таким способом я зі своєї сторони не даю заробити нафтовим магнатам. Їм я як капля в морі, проте , якшо з такими тенденціями на здорощення всього, знайдеться ше багато людей , які зроблять аналогічно.. і тоді нафтотрейдери по шомісячним підрахункам побачать спад на купівлю нафтопродуктів, що зумавить їх задуматися, як діяти далі.
Звучить мені здається справді не реально, люди далі будуть купувати пальне, проте з ціною в 12 грн, багато хто почне використовувати авто по нагальним потребам.

ValodjaE36
11.03.2011, 13:24:20
Ще сьогодні в мене відбулась розмова з людиною, яка має АЗС, так ось, зовсім не відома АЗС має прибуток до 30% на кожному літрі, а відомі та великі АЗС, що тут казати...

пропозиція є поговорити разом про можливості організації такого мироприємства, бо бажаючих багато, але треба чітко поставити реальні задачі і подумати разом, що можемо вдіяти в такому випадку!

Shurikoff
11.03.2011, 14:17:30
особисто мій страйк почався з використання громадського транспорту..вже давно. Принаймі таким способом я зі своєї сторони не даю заробити нафтовим магнатам. Їм я як капля в морі, проте , якшо з такими тенденціями на здорощення всього, знайдеться ше багато людей , які зроблять аналогічно.. і тоді нафтотрейдери по шомісячним підрахункам побачать спад на купівлю нафтопродуктів, що зумавить їх задуматися, як діяти далі.
золотые слова,аналогично без надобности машину не беру.

DJ@@SS
11.03.2011, 14:59:21
особисто мій страйк почався з використання громадського транспорту..вже давно.
А громадський транспорт на чому їздить? Теж на бензині та солярі! + він подорощає! На мою думку, заробіток в них спаде але це мізер, бо всерівно маршрутки будуть їздити частіше бо, бо більшість народу пересяде на них! + різні поставщики товарів, далекобійники, просто піднімлять тариф за кілометр, від цого значно виросте ціна на товар! Все вже значно почало дорожчати!
Нещодавно по хіт фм почув як говорив один якийсь там міністр, що "нафта і надалі дорощатиме, бо люди ще їздять"!
Такщо люди привикайте ходити пішки, або таки потрібно вже шось з тим робити!

G-power
11.03.2011, 23:37:34
особисто мій страйк почався з використання громадського транспорту..вже давно. Принаймі таким способом я зі своєї сторони не даю заробити нафтовим магнатам.
Ну і кому ти гірше зробив окрім як самому собі??? Тобі ж доводиться відчувати на собі всі незручності громадського транспорту:shok: Моя думка така, що кому потрібно їздити, той буде їздити і за 15 грн. за літр бензину....а проста людина в цій державі нічого не вирішує.... Нажаль - це факт!:big_boss:

Just be
12.03.2011, 11:40:44
Моя думка така, що кому потрібно їздити, той буде їздити і за 15 грн. за літр бензину....а проста людина в цій державі нічого не вирішує.... Нажаль - це факт!
+1, твереза думка.

ValodjaE36
12.03.2011, 11:51:26
Моя думка така, що кому потрібно їздити, той буде їздити і за 15 грн.
це факт!
питання в іншому
15 грн. за літр бензину
чи це вас влаштовує?

G-power
12.03.2011, 13:35:37
це факт!
питання в іншому

чи це вас влаштовує?

Я ж відповів - що проста людина, нічого тут не вирішить. (Не в тій країні ми живемо, щоб до народу прислуховувались наші парламентарії):ireful:

pilot
12.03.2011, 13:41:58
Я ж відповів - що проста людина, нічого тут не вирішить. (Не в тій країні ми живемо, щоб до народу прислуховувались наші парламентарії)
__________________
100%, и ничего не сделать, пока "властелины" сами не здохнут, может другое поколение что-то порешает тогда и бензин будет по нормальной цене, ну или доходы выростут и "революция" тут ничего не решит, как показывает история будет только хуже.

ValodjaE36
12.03.2011, 15:22:35
Я ж відповів - що проста людина, нічого тут не вирішить. (Не в тій країні ми живемо, щоб до народу прислуховувались наші парламентарії)
Одна людина точно нічого не зробить, тим більше коли інші їй про це говорять і свято в це вірять!

А в 2004 році були не прості люди? чи якісь особливі...?

Бан
12.03.2011, 15:24:00
Вова в 2004 був піар, ще й добре профінансований

ValodjaE36
12.03.2011, 16:17:08
Вова в 2004 був піар, ще й добре профінансований
ким Вітьок профінансований? а ну розкажи, а то я щось місяць там просидів і жодної грн не отримав:nea:

Бан
12.03.2011, 17:25:17
ким профінансований?
пацанята з Тракту тож там місяць жили, так всі отримали по 5000 гр :yes3:
що на той час дорівнювало 1000уїв, і + за бєнзу тож вернули бабло

{ додано через 22 хвилини }
кому цікаво, почитати можна тут http://www.kmv.gov.ua/news.asp?IdType=1&Id=45562
http://ua.glavred.info/archive/2010/12/13/091826-0.html

pilot
12.03.2011, 18:20:21
ким Вітьок профінансований? а ну розкажи, а то я щось місяць там просидів і жодної грн не отримав
дело не в этом (кто-то получил бабулесы, кто-то сам давал) просто народ поднялся против системы, а ющенко подумал что все за него стоят(хотя фактически голосовали против яныка), а в итоге ничего хорошего сам не сделал, а про сегодняшнюю власть вообще молчу.
Кто стоит у кормушки - тот король, а все остальные побоку, и не важно кто тебя выбрал: патриоты, бандиты или бизнесмены - финал всегда одинаковый. Надо, что бы был настоящий лидер но не из этого поколения иначе всё останется как и было, только названия другие.
И вообще надо эту тему завязывать, для таких разговоров есть другие форумы, неблагодарное это дело обсуждать политику, ни к чему хорошему это не приводит, раз форум БМВ ...:)

ValodjaE36
12.03.2011, 21:01:24
Не політику обговорюємо, а наше з вами життя, яке тільки погіршується, чомусь в інших країнах і без лідера люди можуть за себе постояти. Вітя таких як твої пацанята з тракту від сили десь 5% було, і то я думаю вони щось возили туди, завжди знайдуться люди, які на такому наживаються. За Яника люди взагалі не знали чого вони там стоять і просто собі випивали, контраст був наглядний. Саме головне, що люди в той момент були дружні, згуртовані, порадувало, що кияни дуже допомагали, приходили в палац Україна та забирали просто до себе додому, мене на місяць приютили три дівчини.
Чомусь тоді ніхто не думав, що народ без сильний а про наслідки тим більше.
Ми з друзями зідзвонились здається в четвер вечором і одразу виїхали на Київ в моїй червоній копійці, жахлива заметіль, двірники просто льодяні були, в придорожніх селах люди вогні палили по дорозі на київ, щоб погрітись, перед Києвом нас чекали атобуси з омоном.
Ось тоді я з гордістю міг сказати, що наш народ СИЛЬНИЙ...
ну а то що політики не змогли знайти компромісу це вже інша справа!

Vomont
12.03.2011, 21:04:11
мене на місяць приютили три дівчини.
ну я в тому не сумнівався,тепер зрозуміло твій прихований мотив створювати ще один Майдан:biggrin:

ValodjaE36
12.03.2011, 21:17:01
ну я в тому не сумнівався,тепер зрозуміло твій прихований мотив створювати ще один Майдан
не в тому справа Владику:) просто в них було бажання допомогти!

G-power
12.03.2011, 21:41:21
ValodjaE36, схоже та влада в 2004 році просто тебе і всіх інших просто використала як "масовку". Ти ніколи не задавав собі питання : "а що для тебе та влада зробила корисного?" Чи стало тобі жити краще? - думаю відповідь буде очевидна -"НІЧОГО":nea:
Не будемо відступати від основної теми, і в продовження розпочатої теми про вартість пального та його якість, хочу запитати - чи чув хтось щось про біопаливо (біобензин) бо у нас починають на деякі АЗС завозити якусь "бодягу" і ніхто толком не знає що це за нах....???:)

ValodjaE36
12.03.2011, 22:03:35
чи чув хтось щось про біопаливо (біобензин) бо у нас починають на деякі АЗС завозити якусь "бодягу" і ніхто толком не знає що це за нах....???
чув що компанія BMW кричить що за нах....??? шо їхні мотори від того палива помирають, але це про біодизель, думаю біобензин точно не кращий!
ValodjaE36, схоже та влада в 2004 році просто тебе і всіх інших просто використала як "масовку". Ти ніколи не задавав собі питання : "а що для тебе та влада зробила корисного?" Чи стало тобі жити краще? - думаю відповідь буде очевидна -"НІЧОГО"
не треба розповідати, що там когось використовували, я ж написав - я по своєму бажанню поїхав, а тебе там точно не було, якщо ти таке кажеш! а та влада по крайній мірі такого не робила і ти це знаєш!

VAVAN
13.03.2011, 00:19:04
Цитата:
Написав(ла) VAVAN
особисто мій страйк почався з використання громадського транспорту..вже давно. Принаймі таким способом я зі своєї сторони не даю заробити нафтовим магнатам.

Ну і кому ти гірше зробив окрім як самому собі??? Тобі ж доводиться відчувати на собі всі незручності громадського транспорту Моя думка така, що кому потрібно їздити, той буде їздити і за 15 грн. за літр бензину....а проста людина в цій державі нічого не вирішує.... Нажаль - це факт!

Повір, гірше мені не стало. Навпаки, я зумів таким чином зекономити сукупні витрати за місяць,враховуючи шо сімя моя зовсім не страдала. КОли потрібно взяти авто- завше готове, завше є, якшо не повний бак, то більше половини.
Звичайно як ти кажеш, якшо мені потібно бути десь поїхати, то я і по 15 грн за літру заплачу. Тим більше жінка скоро буде використовувати авто на 40 %.

Я вів до того думку, шо зараз якшо мені обирати варіанти
№1.поїхати на роботу на автобусі(сучасний євролаз), комфортом за 2 гривні я презадоволений і пройтися до нього на свіжому повітрі зранку і від нього ввечері 10-15 хвилин
№2 взяти своє авто і зекономити по часу 20-25 хвилин часу від варіанту №1,
витратити бензини на 20-25 км +амортизація+ нервт від їзди відносно

Я виберу собі варіант №1.

Ну і хочу добавити , шо даний варіант, я обрав з точки зору вигоди саме мені з моїм повсякденним життям і моїм потребам, враховуючи, що якшо є потреба в авто-то воно тоді буде задіяне мною чи дружиною.

sergiy
13.03.2011, 10:47:11
Цитата:
Написав(ла) G-power
Моя думка така, що кому потрібно їздити, той буде їздити і за 15 грн. за літр бензину....а проста людина в цій державі нічого не вирішує.... Нажаль - це факт!
+1, твереза думка.
люди роздупліться ж ви накінець, вода камінь точить! а простого народу "трошки" більше ніж тих хто при владі, проблема лише у такій "тверезості", дибільності а насамперед БАЙДУЖОСТІ нашого народу.
Де ж батько Бандера...

adv0kat
14.03.2011, 08:46:54
люди роздупліться ж ви накінець, вода камінь точить! а простого народу "трошки" більше ніж тих хто при владі, проблема лише у такій "тверезості", дибільності а насамперед БАЙДУЖОСТІ нашого народу.
Де ж батько Бандера...
О, еще один партизан:rofl:
схоже та влада в 2004 році просто тебе і всіх інших просто використала як "масовку".
+1.:gun:

bmwe36petro
14.03.2011, 08:55:37
не треба розповідати, що там когось використовували, я ж написав - я по своєму бажанню поїхав, а тебе там точно не було, якщо ти таке кажеш! а та влада по крайній мірі такого не робила і ти це знаєш!
а я теж був на Майдані і ніхто мені за це не платив, але всеодно я переконаний, що
схоже та влада в 2004 році просто тебе і всіх інших просто використала як "масовку".

ValodjaE36
14.03.2011, 09:06:37
bmwe36petro, не буду спорити, в кожного своя думка, і мене ніхто не просив їхати, люди самі знали що це були не чесні вибори і своєю кількістю доказали це на майдані, а тепер люди бояться навіть, щось сказати проти свавілля політиків! абсурд!

{ додано через 5 хвилин }
О, еще один партизан
ось і наша солідарність громадянська:bad:

adv0kat
14.03.2011, 09:08:25
а тепер люди бояться навіть, щось сказати проти свавілля політиків! абсурд!
Они не боятся, они просто разочарованы во всех политических силах, так как каждый их старается максимально об....ть за ради своей выгоды....

ValodjaE36
14.03.2011, 09:27:28
Они не боятся, они просто разочарованы во всех политических силах, так как каждый их старается максимально об....ть за ради своей выгоды....
Згоден, але я не маю на увазі зняти владу, бо немає альтернативи!
але показати своє незадоволення, що до цих варварських законів потрібно!!!

shvm
14.03.2011, 12:01:18
Міністерство енергетики й вугільної промисловості відмовилося від ідеї введення мит на імпорт нафтопродуктів через різке зростання цін на нафту на світових ринках.

Про це заявив міністр енергетики й вугільної промисловості Юрій Бойко в ефірі телекомпанії "5 канал" у неділю, повідомляє агентство "Українські новини".

"Сьогодні не час вводити мита, тому що сьогодні в результаті кризи в Північній Африці ми й так маємо напружену ситуацію. Тому це питання сьогодні на порядку денному не стоїть", - сказав він.

При цьому Бойко звинуватив окремих нафтотрейдеров у спекуляціях навколо теми введення мит для виправдання росту цін на своїх автозаправних станціях.

Як повідомлялося, наприкінці 2010 року Міністерство енергетики й вугільної промисловості виступило за введення мита 80 євро за тонну на імпорт дизпалива і 130 євро за тонну на імпорт бензинів.

Із проханням про введення мита до міністерства звернулися 6 вітчизняних НПЗ.

У січні 2011 року Україна почала спеціальне розслідування щодо ввозу нафтопродуктів у зв'язку із преференціями, які одержують нафтопереробні заводи Росії, Білорусі й Казахстану в рамках Єдиного економічного простору, що почав функціонувати цього року.

Нафтотрейдери, які не мають нафтопереробних потужностей, виступають проти введення мит і заявляють, що це призведе до підвищення цін на нафтопродукти й монополізації ринку.

sergiy
14.03.2011, 20:03:34
О, еще один партизан
О, ще один троль:rofl:

adv0kat
14.03.2011, 20:30:09
Де ж батько Бандера...
Здесь вообще то цену на бензин обсуждают, а все националистические штучки - в другой раздел пиши:declare:

sergiy
14.03.2011, 20:35:49
adv0kat, я собі тількищо уявив тему з назвою "Ні владному свавіллю в нашій ненці Україні", на форумі клубу БМВ:biggrin:

adv0kat
14.03.2011, 20:46:18
sergiy, - нормальная бы получилась тема:rofl:
В ПРОДОЛЖЕНИЕ:Бензину приказали подешеветь до 9,50 грн
После того как бензин подорожал почти до 10 гривен, в правительстве решили, что пора ограничивать его стоимость.

Экспертно-аналитическая группа (ЭАГ) по вопросам стабильного функционирования рынка нефти и нефтепродуктов и развития нефтеперерабатывающей промышленности установила верхнюю границу ценового коридора на бензин А-95 в размере 9,5 грн./литр, на дизельное топливо - 9 грн./литр.

Правда, эксперты говорят, что установленная правительством цена является не обязательной, а рекомендованной. По словам президента «Объединения операторов рынка нефтепродуктов» Леонида Косянчука, если на АЗС будут цены выше, чем они определены экспертно-аналитической группой, никакой ответственности за это владельцы заправок не будут нести. :shok:

Операторы рынка нефтепродуктов считают, что установленный коридор является экономически необоснованным. Трейдеры утверждают, что средняя цена А-95 в рознице должна составлять уже около 10,2 гривны за литр, дизельного топлива - 9,5 гривны за литр.:dash:

pilot
14.03.2011, 20:49:30
Хлопцы.... кончайте про политику, не приведет ни к чему хорошему, у каждого свои взгляды, на форуме есть только одна тема которая объединяет - это бмв, так давайте про это и говорить...имхо

sergiy
14.03.2011, 20:51:15
Правда, эксперты говорят, что установленная правительством цена является не обязательной, а рекомендованной. По словам президента «Объединения операторов рынка нефтепродуктов» Леонида Косянчука, если на АЗС будут цены выше, чем они определены экспертно-аналитической группой, никакой ответственности за это владельцы заправок не будут нести.
в новинах, навпаки. Передавали, що як злаплять з завищеною ціною то закриють заправку без зайвої думки...

ValodjaE36
15.03.2011, 09:26:37
В новинах одне, в інтернеті друге а на справді - заробляють вони всі достатньо на нас з вами, і ще кричать що їм збитково!

vikoren
15.03.2011, 09:34:45
закриють заправку без зайвої думки...
а х... вони якусь заправку закриють ....там бабоси великі невигідно їм закривати краще людям надію дати ну тобто підрозказати хай слухають і лапшу їдять скількі вже обіцянок було і шо і х....

ValodjaE36
15.03.2011, 09:46:43
http://www.youtube.com/watch?v=iTjMY4P8ecs&NR=1
цікаве відео...
звичайно що не закриють, сам міністр не буде слідкувати за цінами на АЗС, а на місцях все порішається за пару рублів, хіба водії будуть знати, яка ціна є завишеною і будуть писати в відповідні органи!